Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default !!!"""ZHDUKJA E SHQIPERISE"""!!!

prej Thu 7 Aug 2014 - 19:43Ngjarja ka ndodhur ne muajin prill te vitit 2014, pra afer kater muaj me pare!

Kjo skene nuk mund te quhet thjesht "Edi Rama shan Sali Berishen" sepse ndodhen ne Parlamentin e Shqiperise dhe tregojne sikur ndodhen ne burrdello!!!

Dalloni ndonje Parlament, se une dalloj vetem nje burrdello ne kete video?!
Dalloni ndonje Shqiperi, se une dalloj vetem bastarde ne kete video?!

E paska luajtur mire rolin e tij Sali Berisha, dinte kush do hynte ne qeveri ndaj qenka shume rrote k****!

Po trradhetaret vriten ose me plumb ose me bombe atomike...


!!!"""ZHDUKJA E SHQIPERISE"""!!! 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi