Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Spoti shokues që bëri 100 mijë amerikanë të heqin dorë nga duhanpirja (Video)

prej Mon 15 Dec 2014 - 22:24
Jam Terrie dhe isha një duhanpirëse’. Kështu fillon spoti-shokues i Centers for Disease Control and Prevention, transmetuar një vit më parë, gjatë një fushatë publicitare anti-duhan në të gjithë territorin e SHBA.
Kjo video e shkurtër ka arritur të bëjë të heqin dorë nga duhani të paktën njëqind mijë amerikan, duke i vënë përballë rrezikut, që në një të ardhme mund të bëhen si gruaja në këtë spot.
Spoti shokues që bëri 100 mijë amerikanë të heqin dorë nga duhanpirja (Video) Ca20111111111188


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Spoti shokues që bëri 100 mijë amerikanë të heqin dorë nga duhanpirja (Video) 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: Spoti shokues që bëri 100 mijë amerikanë të heqin dorë nga duhanpirja (Video)

prej Tue 16 Dec 2014 - 19:31
E tmershme... :(
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi