Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Policia përze Babagjyshërit nga sheshi i Prishtinës

prej Sun 21 Dec 2014 - 1:06
Policia përze Babagjyshërit nga sheshi i Prishtinës Babagjyshat-prishtinePrishtinë - Policia e Kosovës ka larguar nga sheshi i kryeqytetit pajtonin dhe Babagjyshërit, që ishin vendosur në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ku qytetarët mund të bënin fotografi.

Edhe pse rrotull tyre ishin mbledhur shumë fëmijë që dëshironin të bënin foto, policia u tregua e pamëshirshme dhe u dha urdhër personave të veshur si Babagjyshër që, së bashku me pajtonin, të largoheshin nga sheshi./Shekulli Online/L.B./


Policia përze Babagjyshërit nga sheshi i Prishtinës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi