Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë

Fri 16 Jan 2015 - 22:34
Fotot që do t’i shihni më poshtë janë një prej kompilimeve të postuara në rrjetin imgur dhe disa rrjete tjera. Telegrafi ju sjell imazhet më interesante njerëzore të viteve që i lamë pas.

1. REKRUTI KINEZ CAKTOHET PËR SHËRBIM NË PROVINCËN ZHEJIANG
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 1%2864%29

2. NJË DJALË SHPËTON MOTRËN E TIJ NGA RRËNOJAT E SHTËPISË SË TYRE NË SIRI
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 2%2860%29

3. TOSHIMANA, NJË GEISH NGA KIOTO
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 3%2855%29

4. VAJZË YEZIDI BART NJË PUSHKË PËR TË MBROJTUR FAMILJEN E SAJ KUNDËR ISIS-it
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 4%2842%29

5. NËNA DHE VAJZA E SAJ TREVJEÇARE, TË CILAT JANË SULMUAR ME ACID (NGA BURRI - BABAIT I VAJZËS)
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 5%281%29

6. VAJZA QË MBIJETOI 11 DITË NË MALET SIBERIANE
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 6%2826%29

7. DJEMTË E VERBËR ALBINO NË NJË SHKOLLË PËR TË VERBRIT NË BENGALIN PERËNDIMOR TË INDISË
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 7%2821%29

8. BEBJA TREJAVËSHE ALBINO FLE PRANË KUSHËRIRIT NË KINSHASA TË KONGOS
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 8%2813%29

9. USHQIMI FAMILJAR SIBERIAN
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 9%2810%29

10. UDHËTARËT E AUTOBUSIT TENTOJNË TË SHPËTOJNË NJË GRUA QË PROVOI TË BËNTE VETËVRASJE ME NJË THIKË PËR PEMË
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 10%283%29

11. NJË FËMIJË I FISIT NOMAD SURI NË ETIOPI ME NGJYROSJEN TRADICIONALE TË FYTYRËS DHE TRUPIT
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 11%285%29

12. FËMIJË JETIM NË HAITI
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 12%283%29

13. SHQIPONJA TREMBËDHJETË VJEÇARE E GJUETARES MONGOLE ASHOL PAN
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 13%283%29

14. FYTYRA E MINATORIT KINEZ
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 14%283%29

15. VAJZA PALESTINEZE ME KALLASHNIKOV
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 15%283%29

16. SYTË E BUKUR
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 16%282%29

17. KRYENGRITËSI SHTATËVJEÇAR SIRIAN
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 17%282%29

18. PAMJE NGA NJË FERMË ORIZI NË VIETNAM
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 18%281%29

19. USHTARJA 18-VJEÇARE IZRAELITE
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 19

20. KOHA E ÇAJIT NË GADISHULLIN YAMAL
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 20%282%29

21. VAJZA MALAGASY (NGA MADAGASKARI) ECËN PËRGJATË DRUNJVE BAOBAB TREES
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 21%281%29

22. VAJZË ETIOPIANE NGA FISI HAMER
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 22%283%29

23. MURGU DHE VËLLAI I TIJ
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 23

24. DIPLOMON DJALI I BUJKUT TË VARFËR
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 24%283%29

25. NJË VAJZË YAZIDI E SHPËRNGULUR NGA FORCAT E ISIS-it
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 25%281%29

27. PAMJE NGA FESTIVALI BURNING MAN NË SAN FRANCISKO
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 27%282%29

28. BABAI I DEHUR DHE FËMIJA I TIJ
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 28%281%29

29: DYVJEÇARI I OFRON USHQIM NËNËS SË TIJ ME NEVOJA TË VEÇANTA
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 29%281%29

30. NJË SIKH ME TURBAN TË VEÇANTË NGA INDIA
Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë 30%281%29

ZHURNAL.mk


Këto janë 30 fotografitë më njerëzore që mund të keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi