Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dështon në testin e thjeshtë matematikor, nusja braktis dhëndërin

prej Sat 14 Mar 2015 - 22:14
Dështon në testin e thjeshtë matematikor, nusja braktis dhëndërin  1426262137martesaindi
Gjithçka ishte menduar në detaj dhe të gjithë të ftuarit ishin mbledhur për të festuar ceremoninë martesore të çiftit.

Por nuk ishte e thënë që gjithçka të shkonte ashtu siç ishte parashikuar. Nusja u tërhoq në momentin e fundit pas një testi të thjeshtë që i bëri bashkëshortit të saj të ardhshëm…ose më saktë thuajse bashkëshortit të saj.

Pak para se t’i betoheshin njëri-tjetrit për besnikëri deri në vdekje, nusja e pyet dhëndërrin se sa bënte 15+6. Përgjigja e dhëndërrit ishte 17. Pas kësaj përgjigjje ajo braktisi ceremoninë dhe refuzoi të martohej me të duke thënë se ishte analfabet.

Përpjekjet e familjarëve për ta bërë të ndryshonte mendim ishin të kota dhe çdo gjë u anulua dhe dhuratat paramartesore u rikthyen.

Në Indi janë të përhapura gjërësisht martesat me shkuesi, ku ndërmjetësit vihen në kontakt me familjet dhe dhënërri e nusja për herë të parë takohen vetëm gjatë ceremonisë martesore.
/ Top Channel


Dështon në testin e thjeshtë matematikor, nusja braktis dhëndërin  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 106
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

default Re: Dështon në testin e thjeshtë matematikor, nusja braktis dhëndërin

prej Sun 15 Mar 2015 - 0:35
Mire jam beri. Si nuk di tjetri qe 16+5 bejne 12  Dështon në testin e thjeshtë matematikor, nusja braktis dhëndërin  723485774
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi