Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Seks jashtëmartesor, ekzekutohet me gurë e reja afgane

prej Wed 4 Nov 2015 - 19:20
Një vajzë e re afgane është ekzekutuar duke u goditur me gurë, pasi kishte kryer marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj, duke mos qenë e martuar me të.

Një video 30-sekondëshe e ekzekutimit brutal është postuar “online” dhe aty shihet vajza e futur në një gropë, e rrethuar nga burra të cilët e godasin me gurë.

I dashuri i saj ia hodhi vetëm me fshikullime kamzhiku.

Agjencia e lajmeve Tolo raporton se ky ekzekutim ka ndodhur rreth një javë më parë në Firozkoh, në kryeqytetin e provincës Ghor, zonë e kontrolluar nga talebanët.

/ Top Channel 


Seks jashtëmartesor, ekzekutohet me gurë e reja afgane 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Seks jashtëmartesor, ekzekutohet me gurë e reja afgane

prej Wed 4 Nov 2015 - 19:33
...domethene, "perdhunimi" nga talebanet denohet me zhdukjen e viktimes dhe perkedhelje kamzhiku kundrejt fajtorit!!!

-Cfare eshte martesa?!
-Perdhunim me leje (sipase deshmise talebane)!?

...atehere pse e perdorin ate fjalen "i/e dashur", keta talebanet?!
...e duan shume mah-mutin si duket!?


Seks jashtëmartesor, ekzekutohet me gurë e reja afgane 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi