Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Sarandë, qëllohet 4 herë me thikë pushuesi më plazh, terrorizohet familja   Empty Sarandë, qëllohet 4 herë me thikë pushuesi më plazh, terrorizohet familja

Sun 29 May 2011 - 14:43
Sarandë, qëllohet 4 herë me thikë pushuesi më plazh, terrorizohet familja   Plazhi_sarande

SARANDE – Lajmifundit – Një shtetas i moshës 43 vjeç është sulmuar me thikë në Sarandë ku ndodhej duke pushuar prej disa ditësh me familjen e tij.
Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Sarandës, ku siç njoftohet nga policia, shtetasi Shpëtim Mece nga Gjirokastra, është sulmuar nga një grup të rinjsh.
Njëri prej autorëve njoftohet se e ka qëlluar katër herë me thikë 43-vjeçarin që është dërguar në spitalin rajonal të Sarandës në gjendje të rëndë shëndetësore.
E gjithë ngjarja ka ndodhur në prani të familjes së të plagosurit që ndodhej gjithashtu në plazh me 43-vjeçarin.lajmifundit

Ps.Dhe pastaj ankohemi pse s'ka turizem ne Shqiperi ....kur s'kemi sigurine dhe qetesine c'fare mund t'ju ofrojme turisteve perveçse plazhit te bukur .......eshte per te ardhur keq .

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi