Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Per Te Vrar Burrin, Helmin E Provon Te Fqinja!!!

prej Sun 5 Jun 2011 - 17:36
Një grua 50-vjeçare në Itali, e cila dyshonte se bashkëshorti e tradhëtonte, kishte vendosur që ta vriste atë. Këtë do ta bënte me helmim. Për të qenë e sigurtë se helmi do të kishte efekt,ajo e ka provuar tek fqeinja e vet duke ja hedhur helmin bernda ne pije.Por, kjo e fundit ka pir shum pak pasi ka ndjer shijen e çuditshme dhe e ka len ska pir me. Me pas 50vjeçaia esht penduar dhe ka pohuar çdo gje ne polici.
NG dhe ku po mbahet per hetime te metejshme dhe mund te perfundoj ne burge nga ky aket


Per Te Vrar Burrin, Helmin E Provon Te Fqinja!!!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Per Te Vrar Burrin, Helmin E Provon Te Fqinja!!!

prej Sun 5 Jun 2011 - 17:38
ana nuk dua kafe me nga ty se mos ma ben si kjo ti mua Per Te Vrar Burrin, Helmin E Provon Te Fqinja!!!  1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi