Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Taket më të kërkuara të kësaj vere

prej Thu 30 Jun 2011 - 14:35
Nga ato roze, të gjelbra e deri te ato ngjyrë lëkure... nga
lëkura, por edhe plastika- janë këto taket të cilat edhe më shumë do t’i
zbukurojnë pjesëtaret e gjinisë së bukur gjatë kësaj vere.
Shumë
rripa, lidhëse dhe kordele, por edhe mbërthecka të çuditshme, do të
jenë pjesë e takeve të kësaj vere. Ngjyrat? E gjelbër, roze, vjollce, e
arit... kafe, ngjyrë hiri, take me mostër pitoni ose tigri, ndërsa të
zezat akoma i mbajnë rokeret.
Kompania Miu Miu ka ofruar take trengjyrëshe të ëmbla si bombon,
ndërsa Louboutin të zeza me mbërthecka interesante të argjendta.
Taket më të kërkuara të kësaj vere  1%2857%29
Taket e zakonshme me gishta të hapur me ngjyrë të kuqe i ka
prezantuar Giuseppe Zannotti, ndërsa Louis Vuitton ka ofruar elegancë me
detaje në take.
Magjinë e vet të elegancës së thjeshtë e ka treguar edhe YSL përmes
nuancës së arit, ndërsa Jimmy Choo ofron më shumë për shëtitjet gjatë
ditës./Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi