Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Ju ka rastisur te refuzoni nje femer ?

14 - 78%
4 - 22%
 
Totali i votave: 18
 
Poll closed
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sat 30 Jul 2011 - 0:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Tani doja te diskutonim si burrat me burrat ! Boks

Keni rastisur te refuzoni shoqerine e nje femre, dashurine e saj, apo qofte edhe nje aventure te momentit ? Nese po, jo, ...pse ?

Do doja te tregoheshit te sinqerte, te kuptoje bota nese meshkujt e dine apo jo c'eshte refuzimi kur behet fjale ne perballje me seksin tjeter.

Ju lutem mos filloni te fantazoni por tregohuni te sinqerte pavaresisht qe nuk eshte karakteristike mashkullore

E meritojne edhe femrat refuzimin ? Apo jeni me parimin "bej mire" te perfundosh ne parajse lol Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 721253
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:24
PO me ka ndodh.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:26
jo
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 4 Aug 2011 - 13:51
une po Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 45550 nje lezbike Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 552763


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durim
Durim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 495
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : pz
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/08/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 7 Aug 2011 - 19:52
po me ka ndodh me refuzu nje femer se arsye eshte se e kam pas nje zemer ne tjeter vajz edhe ende e kam


The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched They must be felt with the heart
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 7 Aug 2011 - 19:57
po
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 21 Aug 2011 - 21:42
Me ka n dodh pasi e kam pas nje per krahu dhe smund ti mbash dy Very Happy Very Happy


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 21 Aug 2011 - 21:46
po me ka ndodhe me shum se nje here
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Fri 23 Sep 2011 - 21:13
Po kam refuzuar nje,,pasi qe permes FB ka kerkuar te beje seks me mua....Eshte shume e vertet kjo qe kam thene
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Fri 23 Sep 2011 - 21:17
jo ama kam qen shum dembelVigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Fri 23 Sep 2011 - 22:17
Po me ka ndodhOsi
Osi
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 32
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Italy
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Tue 3 Jan 2012 - 16:00
Po me ka ndodh sepse esht nje keng e Sabri Fejzullahut Ishte vone te bia ne dashuri...
JinBim
JinBim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 163
<b>Hobi</b> Hobi : Shah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 4 Jan 2012 - 20:50
Po , sepse ka qene Virgjeresh .
U pergjegja si burrat .
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 29 Jan 2012 - 17:41
Po dhe disa her :(


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 29 Jan 2012 - 17:46
jo


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 25 Mar 2012 - 17:53
Po, nuk e le te paguaj... Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 81192


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 23 May 2012 - 8:28
menoj se te tan burrave u ka nodh te rrefuzohet nga nji femen tjeter se shume prej tyne nuk e pranojne Shocked


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? N
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 14 Jun 2012 - 15:31
ME KA NDODHUR,SEPSE NE ZEMREN TIME EKZISTON VETEM NJE FEMER DHE VETEM AJO DO TE JETE GJITHMONE,ANDAJ CDO KONFIRMIM I NJE VAJZE,THJESHT DO TE JETE E KOTE DHE VUAJTJE,ANDAJ,VETEM NJE EKZISTON TEK UNE.


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 674939

CARPE-DIEM!
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 248694

B A S K E T B A L L !
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 14 Jun 2012 - 15:52
Po tre raste kam pas


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 14 Jun 2012 - 15:53
po nje here


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 5l3r52
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 14 Jun 2012 - 16:02
ncncnc mjafton te mos jete majmun e shemtuar se nuk refuzoj une asnje grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 14:14
...mungon pergjigjja "nuk di" Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1698836746


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 6ds9w0
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 14:35
Po ne dy raste,mbase ju duket absurde por eshte e vertete...


Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 14:40
Po


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 14:50
Pse me duket se ekziston kjo teme se e kemi diskutuar ne fakt per refuzim femra femren Razz


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
dini
dini
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 328
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : austria
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/08/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 14:52
po disa sidomos ato kokforte
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:04
dini shkruajti:po disa sidomos ato kokforte
Kjo i bie qe ste kan pranuar ato mor Dino Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286...jo se i ke refuzuar Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 721253


dini
dini
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 328
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : austria
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/08/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:07
i panjihuri ne ket forum edin te gjith ikam rrefuzu disa femra
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:11
Po mor djal,por une fola ne baz te asaj qe ke shkruar...dhe sipas saj ashtu me rezulton gjykimi im...
ndoshta nuk e njoh shqipen mire une Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 721253 lindur e rritur ne kerthize te shqiperise. Very Happy


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:13
grrrr grrrr Nje nder to edhe mua Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286 grrrr grrrr


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
dini
dini
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 328
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : austria
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/08/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:13
ok i pajohuri jam msua une me ofendime tujat
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:14
dini shkruajti:ok i pajohuri jam msua une me ofendime tujat
Po ku e shikon ofezen time more djal?Pse flet se prapthi?


Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:22
nje here po


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:23
Kacurrelsja shkruajti:nje here po
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706

Doli dhe njona qe ka refuzuar nje femer Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286


Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:25
i panjohur shkruajti:
Kacurrelsja shkruajti:nje here po
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706

Doli dhe njona qe ka refuzuar nje femer Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286
e di eshte e pabesushme Rolling Eyes po nje qe ishte i pelqenin si femerat dhe meshkujt Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:28
Kacurrelsja shkruajti:
i panjohur shkruajti:
Kacurrelsja shkruajti:nje here po
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706 Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 1540093706

Doli dhe njona qe ka refuzuar nje femer Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286
e di eshte e pabesushme Rolling Eyes po nje qe ishte i pelqenin si femerat dhe meshkujt Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? 2585209286
Jo sme duket e pabesueshme ne boten e hapur,gjera qe ndodhin.


Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 8 Aug 2012 - 15:36
dini shkruajti:i panjihuri ne ket forum edin te gjith ikam rrefuzu disa femra

Po te besoje qe i ke refuzue te gjitha,ato qe nuk te kane pranue..!Razz
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 30 Aug 2012 - 22:38
Po shume here
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 30 Aug 2012 - 22:40
Po,por edhe mua me kane refuzuar.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 30 Aug 2012 - 22:42
Alena shkruajti:Po shume here
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Sponsored content

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi