Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Ju ka rastisur te refuzoni nje femer ?

14 - 78%
4 - 22%
 
Totali i votave: 18
 
Poll closed
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sat 30 Jul 2011 - 0:37
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Tani doja te diskutonim si burrat me burrat ! Boks

Keni rastisur te refuzoni shoqerine e nje femre, dashurine e saj, apo qofte edhe nje aventure te momentit ? Nese po, jo, ...pse ?

Do doja te tregoheshit te sinqerte, te kuptoje bota nese meshkujt e dine apo jo c'eshte refuzimi kur behet fjale ne perballje me seksin tjeter.

Ju lutem mos filloni te fantazoni por tregohuni te sinqerte pavaresisht qe nuk eshte karakteristike mashkullore

E meritojne edhe femrat refuzimin ? Apo jeni me parimin "bej mire" te perfundosh ne parajse lol Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 721253
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Thu 31 Jan 2013 - 1:38
kjo,me ndihmen e ages
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 24 Mar 2013 - 23:09
PoProduct Image
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Sun 24 Mar 2013 - 23:52
jo bre cfare grrrr
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 11:12
po ne dy tre raste


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 12:30
Edhe po , edhe jo edhe ndoshta... Very Happy


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Belaa
Belaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1394
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Me mire mos ta dish
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.zougla.gr/greece/main

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 12:33
Tani duke lexuar keto meshkujt ketu u nevrikosa te them te drejten, dolen te gjithe qe kane refuzuar femra po mire sa femra ju kane refuzuar juve e mbani shenim numrin?
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 12:38
Belaa shkruajti:Tani duke lexuar keto meshkujt ketu u nevrikosa te them te drejten, dolen te gjithe qe kane refuzuar femra po mire sa femra ju kane refuzuar juve e mbani shenim numrin?
Belaa shkruajti:Tani duke lexuar keto meshkujt ketu u nevrikosa te them te drejten, dolen te gjithe qe kane refuzuar femra po mire sa femra ju kane refuzuar juve e mbani shenim numrin?

Varet te keqen por sa me perket mua ti me njeh mir Very Happy Si 16 si 60 si bej naze une loool Per te refuzuar me kan refuzuar poooooa te duash moj Very Happy


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 13:04
Une di qe e kam rrefuzuar nje lezbike pasi sma mbushte syrin as kam prirje te tilla edhe pse si eksperience sdo ishte keq Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 721253 por n'cuq...tani per ju meshkujt mjaft na shitet mende se ter po***e mender jeni Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 1698836746


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 13:05
kte siper meje e kam refuzuar nja tre here Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 3791037746


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 13:13
E njady here une kshu per tu hakmarre se ishe shume mendjemadh tralala grrrr


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 13:14
shiko se mos me lutesh prape Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 3791037746


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 13:24
Do e bej se e di qe thell thell brenda vetes cmendesh e te pelqej dhe ty Shocked ,kshu qe ben mire te me pranosh se boll u be me ne te dy grrrr


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 13:34
ku dhe kur se mi fute kembet ne nje kepuce tani Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 3791037746


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 14:57
Belaa shkruajti:Tani duke lexuar keto meshkujt ketu u nevrikosa te them te drejten, dolen te gjithe qe kane refuzuar femra po mire sa femra ju kane refuzuar juve e mbani shenim numrin?

pse nevrikosesh? Normale eshte, edhe me kan refuzuar. :/Product Image
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 15:01
PO PO edhe ate shum her me k NDODHUR E VECANERISHT NE KOHEN E sodit ....


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 J5zhxd
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 18:15
Vetem 1 here .. para ca vitesh.

Nuk pershtatesh fare me tipin time
Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 1346237013


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 18:56
jo,jo
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 22:30
Belaa shkruajti:Tani duke lexuar keto meshkujt ketu u nevrikosa te them te drejten, dolen te gjithe qe kane refuzuar femra po mire sa femra ju kane refuzuar juve e mbani shenim numrin?

SHeqyr qe u nevrikose edhe njeher ti o Belaaaaaa kkk ...e po po te propozoj nje prosti nrm qe do refuzosh, mos te duket çudi Very Happy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 22:34
olsi shkruajti:
SHeqyr qe u nevrikose edhe njeher ti o Belaaaaaa kkk ...e po po te propozoj nje prosti nrm qe do refuzosh, mos te duket çudi Very Happy

Jo mire e ke ti ,shyqyr qe u nevrikos njehere e postoi se ndryshe s'ndihet fare ajo Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 721253 bejani nervat kacurrel tani qe tju pergjigjet grrrr


Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 22:44
AnGeLiC shkruajti:
olsi shkruajti:
SHeqyr qe u nevrikose edhe njeher ti o Belaaaaaa kkk ...e po po te propozoj nje prosti nrm qe do refuzosh, mos te duket çudi Very Happy

Jo mire e ke ti ,shyqyr qe u nevrikos njehere e postoi se ndryshe s'ndihet fare ajo Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 721253 bejani nervat kacurrel tani qe tju pergjigjet grrrr


rri mir ti se e di une qe ke kuunje me ate ti hahaahaha me ate punen e intervistes hahaahah Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 1698836746
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Mon 25 Mar 2013 - 22:44
A i thuhet femnes jo grrrr
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 3 Apr 2013 - 1:27
jo,para se te na refuzonin ato neve grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 3 Apr 2013 - 1:32
Po kur e kam dite qe ka qene e zonme ????????????
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Wed 10 Apr 2013 - 19:36
jo
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

prej Tue 11 Feb 2014 - 9:30
AnGeLiC shkruajti:une po :0q0:nje lezbike Ka ndodhur te refuzoni nje femer ? - Faqe 3 552763
Sponsored content

default Re: Ka ndodhur te refuzoni nje femer ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi