Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Gjestet dhe fotot e nxehta të Klodit dhe Mirjetës së ‘BB4’ Empty Gjestet dhe fotot e nxehta të Klodit dhe Mirjetës së ‘BB4’

Thu 4 Aug 2011 - 14:59
Që në kohën që ishin brenda shtëpisë së ‘Big Brother Albania’ janë komentuar shumë dhe pse jo, paragjykuar gjatë, për mënyrën sesi silleshin me njëra-tjetrën. Një miqësi që lindi jo shumë natyrshëm dhe që në nisje të saj mori nuanca të tjera. Miqësia midis tyre jo vetëm që vazhdon, por tashmë dy vajzat po kalojnë edhe pushimet bashkë. Ndodhen në vendin e preferuar të Mirjetës, në plazhin e Velipojës dhe bashkë me Klodiana gjestet dhe veprimet janë nga më provokueset. Klodi duket më e zhdërvjellta dhe në një çast tenton të provokojë duke tentuar të zbërthejë rrobabanjot nën vështrimin e shumë meshkujve që gjendeshin vërdallë dhe i shihnin vajzat pa ua ndarë sytë. Mirjeta në dukje më serioze por ama duke ia mbajtur mirë ‘ison’ Klodit në shumë situata të inskenuara nga vetë ajo. Të shtrira shumë pranë njëra-tjetrës në rërë, e më pas të zhvendosura në lokalet aty përreth. Po kalojnë kështu pushimet e dy vajzave të klasifikuara në listën e VIP-ave pas pjesëmarrjes në edicionin më të fundit të ‘Big Brother Albania’. Bluetooth
Gjestet dhe fotot e nxehta të Klodit dhe Mirjetës së ‘BB4’ MirjetaGjestet dhe fotot e nxehta të Klodit dhe Mirjetës së ‘BB4’ Normal_mirjetaklodiana~0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi