Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Alicia Keys në BRIT Awards

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:16
Alicia Keys në BRIT Awards F_021114Alicia Keys do të jetë e pranishme në evenimentin BRIT Awards, ku do të këndojë hitin “Empire State of Mind” së bashku me Jay-Z.
Keys do të paraqitet në skenë krahas reperit të martën e ardhshme, ndërsa anëtari i komitetit të BRIT Awards, Ged Doherty, ka konfirmuar pjesëmarrjen e këngëtares.
“Alicia do të jetë një element fantastik i spektaklit. Mezi po pres ta shoh atë dhe Jay-Z duke kënduar njërën nga këngët më të mira të vitit”, është shprehur Doherty.
Nga këngëtarët tjerë që do të marrin pjesë në këtë ceremoni, përmenden Lady Gaga, Jay-Z, Cheryl Cole, Lily Allen, Kasabian, JLS dhe Robbie Williams


Alicia Keys në BRIT Awards Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi