Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Elisabetta apo Stacey, kush është më e bukur? Empty Elisabetta apo Stacey, kush është më e bukur?

Sat 13 Aug 2011 - 14:26
Elisabetta apo Stacey, kush është më e bukur? Artistet-300x226Elisabetta Canalis apo Stacey Keibler? Është kjo pyetja që mediat e ndryshme britanike kanë filluar të shtrojnë për dy femrat e jetës së aktorit Clooney, Canalis ish e dashura e tij, me të cilën pati një lidhje 2 vjecare, dhe më e freskëta Keibler me të cilën sapo ka nisur një histori dashurie.

Një krahasim i tillë është bërë nga e përditshmja britanike Daily Mail, ku ka vënë përballë një fotogaleri të të dyja bukurosheve, me bikini, me fustane mbrëmje dhe me veshje të përditshme.

Në kohën e vetë, domethënë para disa vitesh Canalis me bikini ishte përzgjedhur si vajza më “Hot” në botë, ndërsa sot vendi i është zënë nga e dashura e re e Clooney-it.

Në një deklaratë të Clooney-it, për të dashurën e tij të re thotë: “ Se një gjoks të bukur e të madh mund ta bëjë kushdo por këmbë të gjata e të bukura vetëm nëna natyrë t’i dhuron” dhe kjo ishte për bukuroshen Stacey, shkruan Daily Mail. Dhe nga ky krahasim fotografët kanë zgjedhur si më të bukurën, të dashurtën e re të Clooney-it, Stacey Keibler. Po ju a jeni dakord nga kjo perzgjedhje? (e.c/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi