Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Punonjësja refuzon të kryejë seks, nuk paguan llogarinë në një qendër masazhi

prej Mon 27 Feb 2012 - 15:54
Punonjësja refuzon të kryejë seks, nuk paguan llogarinë në një qendër masazhi Masazh-noaVicenza, 26 Shkurt 2012, NOA - Është dashur ndërhyrja e karabinierëve të Vicenzas në Itali, për të bindur një maroken të paguante llogarinë në një qendër masazhi kinez, nga ku donte të largohej, pa paguar.

Arsyeja e këtij vendimi vinte pasi punonjësja kishte refuzuar të kryente marrëdhënie seksuale me të.

Emigranti gjatë gjysmës së seancës së masazhit kishte kërkuar që gjithçka të mbyllej me një raport seksual.

Në krahun tjetër ai u përball me refuzimin e vajzës dhe si rrjedhojë nuk donte të paguante llogarinë.

Në momentin që policia erdhi në vendngjarje, kundrejt kërcënimit të një denoncimi ai u detyrua të paguante jo vetëm faturën e masazhit që e bëri vetëm përgjysmë por edhe një gjobë për policinë.

r.b/NOA


Punonjësja refuzon të kryejë seks, nuk paguan llogarinë në një qendër masazhi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi