Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default SHBA: Vogëlushja 18 muajshe terroriste!

prej Wed 16 May 2012 - 10:50
SHBA: Vogëlushja 18 muajshe terroriste! 54434SHBA- Në SHBA, në listën e atentatorëve të dyshuar ka përfunduar një vogëlushe vetëm 18 muajshe. Lajmi ka habitur të gjithë, por më tepër ka frikësuar prindërit e vogëlushes.

Pas operacioneve të kontrollit në aeroportin e “Fort Laudersale” në Florida, Riyanna dhe prindërit të saj, nuk janë lejuar nga njerëzit e sigurisë të ngjiten në aeroplan të drejtuar për në NewJersey, pasi emri i fëmijës shfaqej në listën e personave, që u ndalohej fluturimi.

Vetëm në një moment të dytë, ekuipazhi vërejti se e gjitha kishte qenë një gabim i kompjuterit.

Prindërit e fëmijës refuzuan të ngjiten në bordin e avionit, edhe pse kanë marrë ndjesën publike të dërguar nga ana e kompanisë.
(e.me/BalkanWeb)

SHBA: Vogëlushja 18 muajshe terroriste! Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 SHBA: Vogëlushja 18 muajshe terroriste! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi