Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sun 27 May 2012 - 12:24
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Poezi te shkruara nga e-harruara.

e -harruara ketu mund shkruash poezit tua...

uroj shenime te bukura


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...

Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 17 Jul 2012 - 19:00
dhe mos na mungo...

pavaresisht sec ndodhi,,,,

se ka nga te gjithe njerezit..

qe kjo bote i mblodhi ?????
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 17 Jul 2012 - 19:07
tironci nuk do ju mungoj po do jem e njeta qe do postoj po normal se kom kon te veqoj se kon e respektoj prap do e bej respektin tim se kom lindur e till qe e qoj shoqrin e sidomos njerzit qe jon shum te mir per mua tironci je do jesh edhe do te respektoj gjdoher ty i nderuari tironci
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 17 Jul 2012 - 19:10
Mos u merr me njerez...

qe mundohen te thyj kode...

ato jane erresira..

kane frike nga drita jote ,,,

Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 17 Jul 2012 - 19:11
Tironci shkruajti:Mos u merr me njerez...

qe mundohen te thyjn kode...

ato jane erresira..

kane frike nga drita jote ,,,

Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Wed 18 Jul 2012 - 7:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Larg teje gjithçka më është e trazuar

dëshira, malli, tmerri... ... ...

Ndaj vij tek ti,me mall të papërshkruar.

Se veç pranë teje e ndjej veten

më të dashuruar!


Nuk të dua vetëm siç don ;

toka-diellin,nata-yjet, zjarri-ujin !

Të dua shumë e më shumë!

Të dua siç do ëngjëlli-ëngjëllin!

Me pastërti, me shpirt,e me zemër!

Sa herë hënëz ti buzëqesh

Yjet pranë sikur i ndezë

Të përcjellin për çudi


Në çdo hap, sikur fëmijë


nuk do merrem me aske tironci flm per kshillen tende flm shum do ju respektoj gjdoher nje respekt qe kerkohet nga une ate respekt do e ruaj gjithmon per njerzit qe meritojn hrhr Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 3380435423
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Wed 18 Jul 2012 - 8:23
Tironci...ti mund te mendosh cfare te duash, por si duket ketu paraqitesh me katolik se papa, vazhdo me te tilla mendime, mua nuk me behet vone, vecse desha te te them qe asgje e huaj nuk behet e jotja, kurren e kurres. Une e respektoj cdo kend dhe do ta respektoj per aq sa e meriton respektin tim. Nuk dua te bej gjykatesin, por dua te mbroj ate qe eshte e imja, e kam bere dhe do ta beje tere jeten. Nderotoni kullat tuaj me materialin tuaj dhe jo me material te huaj, sepse heredokure kullat do te rrenohen....


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Wed 18 Jul 2012 - 9:16
Po mire mer YLLI ....

Kur dicka eshte e bukur ..dhe mendon se eshte jotja ... cte keqe ka ta ndash me te tjeret.....????????.

po sa libra jane shkruar me poezi ... llogarit sikur te gjithe keto shkrimtare te mos i botonin,,,ku do mesoje ti dhe une ...

RRespekta nga ana ime ....

lere te bukuren ta shijon te gjithe ....

kjo eshte per ty lol rrespekte Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 127158 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 127158
Ihaaa
Ihaaa
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 48
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kosov
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 18/07/2012
http://www.xeher.de

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Wed 18 Jul 2012 - 12:14
e-harruara shpresoj qe je mir
nuk po mund te takoj atje
ke leter ne imbox te msn pse nuk e shikon
pse nuk kthen pergjigje per qfar nga premtja jam ka te pres ..
te lutemm mos bej kshu ma kthe 1 pergjgije ne imbox
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Thu 19 Jul 2012 - 7:10
Nuk të dua vetëm siç don ;

toka-diellin,nata-yjet, zjarri-ujin !

Të dua shumë e më shumë!

Të dua siç do ëngjëlli-ëngjëllin!

Me pastërti, me shpirt,e me zemër!


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Thu 19 Jul 2012 - 7:38
Tironci shkruajti:Po mire mer YLLI ....

Kur dicka eshte e bukur ..dhe mendon se eshte jotja ... cte keqe ka ta ndash me te tjeret.....????????.

po sa libra jane shkruar me poezi ... llogarit sikur te gjithe keto shkrimtare te mos i botonin,,,ku do mesoje ti dhe une ...

RRespekta nga ana ime ....

lere te bukuren ta shijon te gjithe ....

kjo eshte per ty lol rrespekte Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 127158 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 127158

Po te mos reagoja miku im, do e dije ti qe kjo e bukura qe thua ti, eshte imja? Kete dhe po e them tere kohen, sepse sikur ta meshihja as e-harruara nuk do te kishte ku ta kopjonte...por cdo shkrim timin e kam ndare me lexuesin, bile shpesh pa marre kohen per ta perpunuar.


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Thu 19 Jul 2012 - 8:15
tironci je nje yll i vertet prandaj nga une shum respekt e thua plotsisht drejt flm shum tironci te pershendes shum nga une i nderuari tironci kudo qe je respektin nga une gjithmon e ke kalo nje dit te bukur siq te don zemra jote ty :O tironci kom nderin e knaqsin qe me ty te ndaj edhe bukurin e fjales qe flasim edhe bukurin ne poezin klb edhe niher flm ty shum
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Thu 19 Jul 2012 - 8:22
persh edhe per ty bestt flm per gjith ket qe e thua e shpreh po e kuptoj deshiren tende shum mir flm ty shummmmm po jeta asht e gjat edhe ajo duhet te trajtohet shum me kujdes se te falish dashurij asht gjeja ma e bukur po dashurij qe ja vlen te luftohet qe te kesh ate dashurij bestt po jom kjo qe jom se une kom shum kujdes ne jet i kuptoj gjdo gje qe flitet e thuhet e shkruhet e analizoj shum mir edhe ne fund e jap barazimin bestt ok flm per shkrimet ktu qe ki be per mu :O
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Thu 19 Jul 2012 - 8:54
Mjesi e Harruara..

sa mire qe te shoh..

kete mjes me ty ..

kafja shume ,po mshko..

.......................................

Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 308101790 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 3380435423 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 3380435423 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 193724
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 7:41
Message reputation : 100% (1 vote)

Te putha me lezet
te putha se desha vet
ti putha buzet e tua
duke te then te dua

te putha me gjith zemer
se per mu je i vetmi emer
te putha ne sy
se te dua pa kufi

me puth ne sy
se te dua vetem ty
me puth ne gush
se syt e mi ,me lot jan mbush.


Zemren ma pushtove
shpirtin ta kam fal
qdo gje qe kam ne vete
ty ti dhash dhurat.


e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 7:41
Message reputation : 100% (1 vote)
un Besnikke jomm , po krejtvee nuk ju besojj
- un ee dashurnne jomm , po krejt sii dashurojj
- un e duu veq ni personn ,
veqq muu boo bashk gjiithhmonn me to qdo sen e kishaa ba :
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 7:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Nje dit isha tu hec rugges isha vet ne kujtime,
u ula ne nje vend hyra thell ne mendime,
sdijsha kujt tja shprehi keto mallengjime,
e vnova gishtin nmendje,
athua pse vuan kjo zemra ime,
ti e di se memungon,me le net pa gjum,
veq dua ta kujtosh se te kam dashur shum...­
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 7:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Një ditë loti i thotë buzëqeshjes:
të kam zili sepse ti je gjithmonë e lumtur...
Buzëqeshja përgjigjet:
E ke gabim sepse shumë herë... unë jam maska e dhimbjes tënde
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 7:43
Message reputation : 100% (1 vote)

Mos fli gjume se ke kohe te flesh! ..
Shijoje rinin se s'ke ku ta gjesh! ..
Kerko dhe endrren! ..
Dhe gjeje , vet kerko ,se ajo
diku do te jete! ..
Mos vuaj nga njerzit dhe bota! ..
Jetoje jeten se ajo eshte e jotja..Me mesove shum gjera te mira ne jet
me mesove te dashuroj
me mesove githqka por kur nuk me mesove
mungesen tende si ta perballoj..[I] kujtoj senet tona, asniher sdu me t`harruuuuu...
[M]e tpas afer nmengjes, me tputh e me tthon tduuuuu...
[I] lo krejt senet veq mu kon na 2 bashk me jetuuu.
[S]i na dy ska kerkun, kom lind per ty ke lind per mu...
[S]e po mungon qdo dit, po du me tpas afer qdo koh
[Y]jet um bojn shoqni, se prezenca jote ktu shoh
[O]oo Besom 1her, se asniher ski mu zhgenjyy.
[U] merzita tu tprit...drit... nuk po shoh me syyy..
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 7:44
tironci te falenderoj shum per gjdo gje ty i nderuari tironci :O
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Fri 20 Jul 2012 - 22:56
[quote="e-harruara]


Me mesove shum gjera te mira ne jet
me mesove te dashuroj
me mesove githqka por kur nuk me mesove
mungesen tende si ta perballoj..[I] kujtoj senet tona, asniher sdu me t`harruuuuu...
[M]e tpas afer nmengjes, me tputh e me tthon tduuuuu...
[I] lo krejt senet veq mu kon na 2 bashk me jetuuu.
[S]i na dy ska kerkun, kom lind per ty ke lind per mu...
[S]e po mungon qdo dit, po du me tpas afer qdo koh
[Y]jet um bojn shoqni, se prezenca jote ktu shoh
[O]oo Besom 1her, se asniher ski mu zhgenjyy.
[U] merzita tu tprit...drit... nuk po shoh me syyy..[/quote]...

perfekt ,,i miss you 2Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 1286751612
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 7:57
thx shummmmmmmmmmmmm shummmmmmm ty tironci flm qe mi vlerson shkrimet e mija Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 274283 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 2683786393 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 2910981823
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 8:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk e derdha as nji lot kur e humba dashurin.
por as sta fali kurr ne bot pse e prishe shoqerin.
dashuri te vjedhura se shohin driten me sy
shko shoqe me dashuri te vjedhur nje dit jeta ta kthen ty
lulen qe e kisha njiher ti e kepute shoqja ime.
ti ma more nji pranver nji gezim ne jeten time
shoqe te zemres te pata ty.
si motren te deshta ti me le me lot ne sy.
sepse ma vidhe dashurin e zemres kurr nuk ta fali ty
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 8:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Puthjet me te embla
Ty ti kam dhuruar
C'do gje une ty ta fala
Atehere kur te kam takuar.

Mos e prano ate dashuri
Qe te falin shtigjet
Prano te zemres time
Qe per ty po digjet.


Kur zhytem ne mendime
Vetem ty te koujtoj
Qetesoje zemren time
Qe vetem ty te pranoi.

Yjet ne qiell shendrisin
Hena shpalos te veten bukuri
Ti shendrite syte e tua
qe me shikojn me zilie-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 8:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Të dish të lexosh
Eshtë e lehtë ta kuptosh
Dicka dua të të tregoj
Anash germat ti lexo
SHih ku është sekreti
Unë atë ne zemër e ruaj
Rri e nuk e tregoj
O kjo është fare e lehtë
Je i zgjuar gjeje vetë..
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 8:48
Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 135196 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 135196 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 135196
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 11:33
Crying or Very sad Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 11991 tironci flm shum
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 13:13
Message reputation : 100% (1 vote)
per ty.....................

Po te hapesh zemren tende
jam e sigurt qe vjen zemra ime,
ajo ka ardhur tek ti
qendron e lumtur se ka gjetur dashuri.
Kur zemra jote troket,
ajo sheh kush eshte, nuk flet,
as therret po tregon se kjo zemer vetem ati i perket.
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 13:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Sa yje ka nata smundem me i numru
sa vuaj un per ty smundem me besu
ket qe po ta shkruaj mos ja shkrujt askujt
se zemra ime nuk esht e gjithkujt

Shiko hënën dhe
ajo puthjen time ta dhuron,
më tha dhe diçka
qe shpirtin tënd,
unë kurr ne errësirë

s'kam për ta lënë,
prandaje shpirt nga errësira
mos ki frikë se hënën do ta bëj drite......Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 21 Jul 2012 - 19:11
WWWAAAAUUUUUUUUUUUUUU Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 983169 Poezi te shkruara nga e-harruara - Faqe 8 193724
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sun 29 Jul 2012 - 1:50
aloooooooooooo


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 4 Aug 2012 - 8:17
Dashuria ne zemer fillon dhe aty shkrihet!
Ngadhnjeni dhimbjen,sundoni jeten dhe besoni ne enderrat tuaja se ato nuk ju genjejne...

Pa ty gjihcka eshte asgje,e me ty asgje eshte gjithcka.
Askush nuk mund t'i shpetoj as dashurise,as vdekjes


Dashuria thote kurre mos e marto dike qe mund te jetosh me te,por martoje ate qe nuk mund te jetosh pa te

Jetoj dhe vuaj ne nje qytet te huaj,pa ty une po vdes por ne boten tjeter te pres…


Eshte e veshtire te bejme nje krahasim midis qiellit dhe syve te nje njeriu qe dashuron sepse te dy lotojne ne kohe te keqe e te dy shkelqejne ne kohe te mire


e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sat 4 Aug 2012 - 8:27
e tretur ne mendime ,
mendoj edhe shkruaj,
nga freskija e kti mengjesi ,
pak fjal per ty do shkruaj

shiqoj qjellin e kalter,
edhe mendoj ne syt e tu,
ka jon ata sy qe me shikojn vetem mu ???

jon te mshefur ne rrezet e diellit???
qe ne ket mengjes rrezojn ,
e nga largsia drejt syve te mi rreze leshojn ,

ah sikur te mundja te fluturoj ne lartsi!!
ti takoja edhe niher ,ata sy e qe te buzgjeshi ambel ,
qe prap te kom taku ty ..... :0e0:
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sun 5 Aug 2012 - 7:58
Disa thonë është e dhimbshme të presësh dikë..
Disa thonë është e dhimbshme të harrosh dikë..
Por dhimbja më e madhe është kur nuk di ç'te bësh: të presësh apo të harrosh...?!

Edhe pse spo du me kajt po lott po dalin vett ..
-Edhe pse dua te jetoj po spom pelqen qekjo jett ..
-Edhe pse qdo sen e msova qdo sen e perballova ..
-N'fund sen s'fitova veq veten e lendovaGjërat më të bukura duhet të luftosh për t'i pasur.. dhe kur i ke, duhet të luftosh per t'i mbajtur..!
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sun 5 Aug 2012 - 8:11
Fytyren e njerzve e sheh ne drite, ndersa karakterin e sheh ne erresire.


Edhe lulja me e bukur vyshket nje dite, Kjo eshte arsyeja e natyres per te na treguar se asgje nuk zgjat ''Pergjithmon''


Zemra është e fundit për të pranuar një fund, por e para që e kupton kur ai arrinKur mendon se ke gjetur te gjitha pergjigjet, Jeta te ndryshon pyetjet.e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Sun 5 Aug 2012 - 10:42
Ëndrrat e vjetra ishin ëndrra të bukura, nuk funksionuan kurrë, por unë jam e lumtur që i pata.


Miqesia nuk eshte buzeqeshja ne buze por sinqeriteti ne zemer .
Një ditë loti i thotë buzëqeshjes:
të kam zili sepse ti je gjithmonë e lumtur...
Buzëqeshja përgjigjet:
E ke gabim sepse shumë herë... unë jam maska e dhimbjes tënde ­
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 7 Aug 2012 - 9:23
Skam pse te them te dua
Skam pse te them te kam xhan
Sepse ti ke aftesine
Qe ne Syt e mi te gjitha i lexon!
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 7 Aug 2012 - 9:27
Copëza fletoresh më kanë mbetur në mendje,
Mbushur me skica dhe poezi,
E humbas vetveten sërish nëpër endje,
Ngatërrohem me vargjet nëpër shi.Kaltërsia ka humbur përtej reve të rënda
Dhe koha më sjell vetëm vetmi,
Zgjuar jam, por tretem nëpër ëndrra,
Ngatërrohem me vargjet nëpër shi


Në trungun e heshtjes e vara trishtimin,
Më dogji malli i etjes për ty,
Përloten shqisat e mia për frymëzimin.
Ngatërrohem me vargjet nëpër shi.


Mos mi kerko endrrat
ato iken ,u zhduken.
Mos mi kerko fjalet
ato s'di ku humben.
Mos mi kerko syte
ku dicka te lexosh
Mos ma kerko dashurine
ate me kurre s'do ta takosh!

Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 7 Aug 2012 - 9:42
pm


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 7 Aug 2012 - 9:52
hyre ne zemren time ku askush ska mundur dot
ma zgjove endrren me te bukur ne bot
te krahasoj me yjet por me nje ndryshim
ata jan ne qjell e ti ne shpirtin tim…
e-harruara
e-harruara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : -----
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2012

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

prej Tue 7 Aug 2012 - 9:54
A e din qe sante jan diku dy sy
qe mund te mbyllen nga malli per tyy
A e din qe sante diku ne nje dhom
osht nja shpirt i vetem qe tih i MUNGOON...!!!
Sponsored content

default Re: Poezi te shkruara nga e-harruara

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi