Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE

prej Fri 10 Aug 2012 - 13:36
https://www.youtube.com/watch?v=a4dvlDf8QG4&feature=plcp

Votoni per kengen tuaj te preferuaj,ne Koment.


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE 674939

CARPE-DIEM!
TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE 248694

B A S K E T B A L L !
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE

prej Sat 18 Aug 2012 - 22:13
nuk ka 5 , esht vetem 1.

e sidomos kur je nen efektin e alkolit ,, je ne boten tate komplet . pa komplekse dhe duke shijuar ne max cdo sekond te imagjinates ,

https://www.youtube.com/watch?v=eChdxmjHoMw .
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE

prej Sat 18 Aug 2012 - 22:19
Message reputation : 100% (1 vote)
1 3 5 me pelqen...justin biber...bah,sme pelqen hic fare...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE

prej Sat 18 Aug 2012 - 22:28
Ndoshta jam plakur shume une ose jam paksa e prapambetur se sdegjoj nga keto TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE 2585209286 gjithsesi Jenifer Lopez dhe kenga e trete keto munda te dalloj me shume jrj


TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: TOP 5 SONGS OF 2012- VOTE

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi