Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Për një tatuazh, rrezikoi t’i pritej këmba! Empty Për një tatuazh, rrezikoi t’i pritej këmba!

Fri 24 Aug 2012 - 0:20
Kur bëri tatuazhin në këmbë, nuk besonte se mund të rrezikonte që t’i pritej këmba. Përkundrazi, e bëri për të qenë sa më trendy. Por ja që asnjëherë gjërat nuk mund të shkojnë ashtu siç duam ne. Ndonjëherë moda mund të jetë fatale për vetë jetën.Gruaja që shikoni në fotografi, është 54-vjeçarja Susan Fraser. Ajo ndodhej në Marmara të Turqisë, kur vendosi të bënte një tatuazh, në një studio. Por disa orë më vonë u ndjenë efektet negative. Këmba iu infektua dhe filloi t’i ënjtej. Madje mjekët i thanë se nëse nuk i bënte efekt edhe kura e katërt me antibiotikë, do t’i prisnin këmbën!

Fatmirësisht, kura e katërt dha efektet e para dhe Susan ndjehet e lumtur që shpëtoi më të keqen. Gjithsesi, 54-vjeçarja nga Ayrshire nuk do t’i harrojë kurrë pushimet në Turqi!

Tashmë ajo këshillon që duhet të gjithë të kemi informacione paraprake, para se të vendosim se në cilën studio të bëjmë tatuazhe, nëse do të bëjmë ndonjëherë. /alb-observer.com/Për një tatuazh, rrezikoi t’i pritej këmba! Foto2susan
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi