Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Japin para për provime, procedim penal për studentet

prej Tue 16 Oct 2012 - 16:34
Japin para për provime, procedim penal për studentet  Universiteti_i_korces

Ndaj dy studenteve të universitetit të Korçës ka nisur procedim penal në gjendje të lirë nën akuzën e korrupsionit pasiv të personave që ushtrojnë funksione publike.
Mësohet se E. L, 20 vjeçe nga fshati Porcan i Gramshit dhe K. B, 20 vjeçe nga Rëmbeci i Korçës, studente të fakultetit të infermierisë kanë çuar një zarf brenda të cilit gjendeshin gjeneralitetet e tyre dhe një shumë prej 4 mijë lekësh në shtëpinë e pedagoges së tyre Elda Panariti.
Qëllim i tyre ishte marrja e provimit të një prej lëndëve të Panaritit.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Japin para për provime, procedim penal për studentet  N
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Japin para për provime, procedim penal për studentet

prej Tue 16 Oct 2012 - 18:52
Mire ua kane bere ,s shkojne as nje dite ne shkolle keta dhe duan te marrin shkollen me leke po ku ka ketu kshu sipas qejfit .......ne fakt kane dale njerezit icik si jashte kontrollit..............


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi