Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Liqeni Hiller: Mrekulli e natyrës dhe fuqi e misterit!

prej Mon 25 Feb 2013 - 13:21
Liqeni Hiller: Mrekulli e natyrës dhe fuqi e misterit! Liqeni-1-300x217Është një nga liqenet më të rrallë në botë!
Ndërsa e ndajnë vetëm disa metra nga oqeani, ai ka ngjyrë rozë dhe jo të kaltër ashtu siç oqeani!


Misteri i ngjyrës së ujërave të tij vijon të mbetet edhe sot!
Liqeni Hiller: Mrekulli e natyrës dhe fuqi e misterit! Liqeni-2Liqeni Hiller: Mrekulli e natyrës dhe fuqi e misterit! Liqeni-3Liqeni Hiller: Mrekulli e natyrës dhe fuqi e misterit! Liqeni-4


Liqeni Hiller: Mrekulli e natyrës dhe fuqi e misterit! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi