Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Prekëse! Shpëtoi 2-vjeçaren nga vdekja e sigurt…

prej Thu 21 Mar 2013 - 13:25
Prekëse! Shpëtoi 2-vjeçaren nga vdekja e sigurt… Burri-300x225
Një ngjarje të pazakonte she shumë prekëse regjistruan kamerat e sigurisë në një super market në Perth të Australisë.
Një nënë e tmerruar mbante në duart e saj vajzën 2-vjeçare pa ndjenja duke ju drejtuar shitëses për ti ofruar ndihmë. Blerësit të hutuar po mundoheshin të kuptonin se ç’po ndodhte, ndërsa një burrë me bluze të kuqe –sipas gjasave i ati i vajzës- afrohet në gjendej paniku pranë vajzës duke bërë gjeste të çrregullta!

Pas pak, rrëmben vajzën dhe mundohet ti ofroj ndihmë duke e goditur në kurriz, njëkohësisht një tjetër blerës që ishte aty ofroi ndihmën e tij.
Burri tjetër, që sipas mediave australiane ishte një ndërtues, nuk ngurroi por menjëherë duke parë situatën e vështirë e shtriu engjëllushen e vogël mbi banakun e shitëses dhe i bëri frymëmarrje artificiale, kjo ishte dhe “lëvizja” e duhur dhe fal tij vajza shpëtoi./alb-observer.com/
Për më shumë në videon në vijim:


Prekëse! Shpëtoi 2-vjeçaren nga vdekja e sigurt… Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Prekëse! Shpëtoi 2-vjeçaren nga vdekja e sigurt…

prej Sun 24 Mar 2013 - 2:58
Jetegjati jeteshkurte s'behet i thone nje fjales...


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Prekëse! Shpëtoi 2-vjeçaren nga vdekja e sigurt… Bar_glitter_crown_bar
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi