Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dëshmia e truprojës së Azem Hajdarit: “Haklajt kishin ardhur të vrisnin Berishën” Empty Dëshmia e truprojës së Azem Hajdarit: “Haklajt kishin ardhur të vrisnin Berishën”

Fri 22 Mar 2013 - 16:18
Dëshmia e truprojës së Azem Hajdarit: “Haklajt kishin ardhur të vrisnin Berishën” Dita-222x300Një dëshmi e ish- truprojës së Azem Hajdarit, dhënë në një media të shkruar, ka hedhur më shumë dritë mbi vrasjen e njëriut që u bë simbol I demokracisë. Kështu duke folur për gazetën Dita ai ka dhënë një dëshmi interesante për ngjarjet e atij fillim shtatori.
Kështu mes të tjerash, Marjan Gryka ka thënë se Haklajt kishin ardhur në Tiranë për të vrarë Sali Berishën dhe jo Azem Hajdarin. Kështu ai tregon ato momente kur është përplasur me vrasësit.

“Po ky budalla pse erdhi,” , janë shprehur Haklajt kur përpara u ka dalë Azemi dhe jo Berisha që prisnin./alb0-observer.com/
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Dëshmia e truprojës së Azem Hajdarit: “Haklajt kishin ardhur të vrisnin Berishën” Empty Re: Dëshmia e truprojës së Azem Hajdarit: “Haklajt kishin ardhur të vrisnin Berishën”

Fri 22 Mar 2013 - 21:02
AnGeLiC shkruajti:Dëshmia e truprojës së Azem Hajdarit: “Haklajt kishin ardhur të vrisnin Berishën” Dita-222x300Një dëshmi e ish- truprojës së Azem Hajdarit, dhënë në një media të shkruar, ka hedhur më shumë dritë mbi vrasjen e njëriut që u bë simbol I demokracisë. Kështu duke folur për gazetën Dita ai ka dhënë një dëshmi interesante për ngjarjet e atij fillim shtatori.
Kështu mes të tjerash, Marjan Gryka ka thënë se Haklajt kishin ardhur në Tiranë për të vrarë Sali Berishën dhe jo Azem Hajdarin. Kështu ai tregon ato momente kur është përplasur me vrasësit.

“Po ky budalla pse erdhi,” , janë shprehur Haklajt kur përpara u ka dalë Azemi dhe jo Berisha që prisnin./alb0-observer.com/

Do kerkoja ta kopjoja kete teme per ta bashkangjitur tek tema SHQIPERIA DENONCON : ku preket dhe çeshtja e Haklajve !
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi