Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Tmerr! Qeni kthehet në shtëpi me një foshnjë të vdekur në gojë…

prej Sun 24 Mar 2013 - 14:46
Tmerr! Qeni kthehet në shtëpi me një foshnjë të vdekur në gojë… Qeni-300x200Qeni u kthye në shtëpi pas shëtitjes, me një foshnjë të vdekur në gojë!
Incidenti i pabesueshëm ndodhi në Oklahoma të SHBA-ve. E zonja e shtëpisë, e cila ishte qiramarrësja deklaroi: “Qeni ynë, Luke u shfaq papritur në derën e shtëpisë duke mbajtur në gojë trupin e pajetë të një foshnje, i cili ishte mbështjell me plasmas”.

Theksoi gjithashtu se trupi i pajetë i fëmijës nuk kishte shenja kafshimi nga qeni, mesa duket Luke u ofrua të ndihmonte foshnjën.
Autoritet policore mbërritën menjëherë në vendin ku qeni zbuloi trupin e e pajetë dhe nisën hetimit për të zbuluar nënë që e braktisi dhe kreu këtë krim.
Shefi i policisë pohoi: “Foshnja është e gjinisë femërore dhe nuk e dimë se nga ka ardhur”./alb-observer.com/Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Tmerr! Qeni kthehet në shtëpi me një foshnjë të vdekur në gojë…

prej Sun 24 Mar 2013 - 17:54
gjerat me te trishtueshme vetem ne usa ndodhin ......


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi