Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Prezantuesja greke, nga shkëlqimi dhe fama, katandiset e mjerë nga anoreksia! Empty Prezantuesja greke, nga shkëlqimi dhe fama, katandiset e mjerë nga anoreksia!

Sun 7 Apr 2013 - 12:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Prezantuesja greke, nga shkëlqimi dhe fama, katandiset e mjerë nga anoreksia! Nana-300x225Dikur shkëlqente nga bukuria, merita, aftësia dhe sukses, ndërsa sot…!
Është katandisur në një gjendje shumë të mjeruar, pasi vështirësitë në jetë e “rrëzuan”, duke nisur nga ato ekonomike, deri tek më seriozi braktisa nga bashkëshorti, një biznesmen i suksesshëm, por që e la në pikë të hallit!


Vetë ish-prezantuesja e suksesshme Nana Karagianni mbas shumë kohësh mungese nga televizioni u shfaq në një nga emisionet më të ndjekura të një prezantueseje e cila shquhej për emisionin e saj në të cilin njiheshin dhe martoheshin njerëz. Kështu prezantuesja e “rrënuar” nga anoreksia dhe e tretur tërësisht, pranoi më në fund të shfaqej para kamerës dhe të pranonte se edhe pse kishte tentuar disa herë nuk ia kishte dalë: “Por këtë herë jam e vendosur që t’ia arrij qëllimit dhe të rigjej vetveten dhe shkëlqimin e dikurshëm që kaq shumë më kanë munguar”, deklaroi ajo./alb-observer.com/

Kujdes, pamjet janë të ashpra!
Ato mund t’i ndiqni në videon që gjendet KËTU!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi