Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nëna e Julian Çelës: “Besoj se djali im është gjallë” Empty Nëna e Julian Çelës: “Besoj se djali im është gjallë”

Tue 16 Apr 2013 - 14:56
Nëna e Julian Çelës: “Besoj se djali im është gjallë” 130Edhe pse kanë kaluar shumë muaj nga zhdukja e Julian Çelës, familjarët besojnë se djali i tyre është ende gjallë. Nëna e tij është shprehur për një gazetë se: “Besojmë se Juli është gjallë dhe shpresa vdes e fundit”.
Mësohet se të afërmit e 11 vjeçarit vazhdojnë kërkime në landfillin e Sharrës për të gjetur trupin e tij, ndërsa babi i djalit ka nisur kërkimet në pista të tjera në rrugë private.
Çdo ditë familjarët e vogëlushit presin me ankth që dera e shtëpisë së tyre të hapet dhe që andej të hyjë dikush për t’u dhënë lajmin e mirë për birin e tyre, të cilin e kërkojnë që prej afro 5 muajsh.
Julian Çela, 11-vjeçari u zhduk disa muaj më parë edhe vetëm një muaj më parë familjarët e tij morën vesh se vogëlushi i tyre ishte vrarë nga pedofili Ardian Prrenjasi, por trupi i tij ende nuk është gjetur, ndaj shpresat për fa,miljen Çela shtohen më shumë./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi