Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Vidhet madalja e heroit Agim Ramadani, në kohën kur familja e tij po vizitonte Zhegrën në 15 vjetor

prej Sat 12 Apr 2014 - 21:07
 Vidhet madalja e heroit Agim Ramadani, në kohën kur familja e tij po vizitonte Zhegrën në 15 vjetor Agimramadan_6475


  • [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Vidhet madalja e heroit Agim Ramadani, n%C3%AB koh%C3%ABn kur familja e tij po vizitonte Zhegr%C3%ABn n%C3%AB 15 vjetorin e r%C3%ABnies s%C3%AB tij %28video%29&url=http://www.gazetaexpress.com/lajme/vidhet-madalja-e-heroit-agim-ramadani-ne-kohen-kur-familja-e-tij-po-vizitonte-zhegren-ne-15-vjetorin-e-renies-se-tij-video-7820/&via=gazetaexpress]0 [/url]
  • 53


Familja e Agim Ramadanit e ka përjetuar edhe më rëndë përvjetorin e 15 të vrasjes së heroit të Kosovës.
Në kohën kur ata shkuan në Zhegër për të pritur miq për këtë ditë hajnat iu futën në banesë e tyre në Prishtinë.
Ata vodhën shumëçka, në mesin e tyre edhe medaljen e heroit të kombit që ia dhuroi presidenca e Kosovës.
“Ishte një ditë mjaft e keqe për neve e rëndë, dhe kur u kthyem pamë që kishin qenë hajnat këtu”, tha Lorina Ramadani, vajza e Agim Ramadanit, për Klan Kosova.
Një rast të tillë i ka ndodhur edhe gruas së heroit Jusuf Gërvalla.
“Mua më kanë marrë unazën e Jusufit të cilën për vite e kam ruajtur dhe e kamë mbartë me vete”, ka thënë Suzana Gërvalla.
E banorët të cilët janë viktimë e këtyre hajnave, nuk po guxojnë ti denoncojnë publikisht keqbërësit.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi