Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Familja shqiptare që lufton për ISIS

prej Fri 30 Jan 2015 - 23:31
Familja shqiptare që lufton për ISIS Auto_Ebu_me_Muhaxhirin1422604981
Familja Hasani nga Klina e Kosovës, i është bashkuar luftës në Siri. Pamjet e siguruara nga gazeta “Zëri”, tregojnë pjesëtarët e kësaj familje, të armatosur në luftën e Sirisë, përfshirë edhe disa video ku shihen duke luftuar.
Familja shqiptare që lufton për ISIS Xzvmgtul
Dhjetë është numri i pjesëtarëve të kësaj familjeje që ka shkuar në Siri, përfshirë gra dhe fëmijë të moshës nën 8 vjeç. Atje gjenden tre vëllezërit, Arben Hasani (38 vjeç), Adnan Hasani (34 vjeç), Ekrem Hasani (29 vjeç), dy prej të cilëve kanë marrë me vete edhe gratë së bashku me 5 fëmijët e tyre të mitur.
Familja shqiptare që lufton për ISIS E9TWxK7l
Ndërsa Arben Hasani, i cili ka ndërruar edhe emrin, tani thirret Ebu Hasan, nuk ka arritur që të marrë gruan dhe tre fëmijët e tij, të cilët siç ka treguar nëna e tij për “Zërin”, ‘nuk ka arritur që t’iu bëjë dokumenet’.


Familja shqiptare që lufton për ISIS Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Familja shqiptare që lufton për ISIS

prej Fri 30 Jan 2015 - 23:35
bravo cunaaaaa   hengshi kokat tuaja ishallaaaa


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Familja shqiptare që lufton për ISIS 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi