Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Wed 30 Nov 2011 - 20:46
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Mëmës Shqipëri

E semur jam Nene,
jam e shtrire ne shtrat,
a thua moj Nene
do te ndihem ndonjehere rahat.

Zemra me eshte ndare
me eshte bere copa-copa
ju lutem me ndihmoni
le ta merr vesh ter Evropa.

Mos u merzit Nene
eshte nje semundje qe sherohet
do t'i hap Nene syte
ateher kur vellezerit e motrat e mia ty te bashkohen.

S'dua te jemi te ndare,
njeri ne lindje e tjetri ne perendim
nga ky ankth qe kam
a thua do te kem shpetim.

Nene,e ke pare si shqiptaret festojne ditelindjen tende?
E di qe shume je gezuar
por besen Nene po ta jap
se nuk vdes pa u bashkuar.

Nene ti na linde pa asnje te mete
nuk duam Nene,ty borxh me te mbet
Nga syte,lotet po me rrjedhin gjak
nuk vdes Nene pa te pare ty bashke.

Nene,motra yte te eshte bashkuar,
por e di qe gjumi nuk te merr
se te kane mbetur jashte femijet e tjere.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit

shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Wed 16 Jan 2013 - 16:30
luuuul,diten,naten
Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 2550940759 ime
e bindim agen
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Wed 16 Jan 2013 - 16:48
jo jo nuk mundem
une perqafime dit e nat
ti e din per agen
e pastaj sme rrin zemra rahat Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 723485774


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Wed 16 Jan 2013 - 16:50
aga,te komplikon
rrugen e dashurise
don te i mbetesh
gjithmone
tía kryash punet e shtepise
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Fri 25 Jan 2013 - 23:44
Sa e veshtire asht me dashte
kur dashuron vertete,
sepse mjafton me ken vetvetja
e s'din cilen vetvete me zgjedhe.
E sa e lehte me pase frike,
se nji dite mundet me perfundu,
e sa e pamujtun, me i dhane fund
dickaje qe ka perfundu me kohe.

Dashurite jane dembele,
s'ta ndryshojne jeten,
ta marrin me vedi.

K. Kojashi


Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Fri 25 Jan 2013 - 23:51
Vetmia eshte te duash shume
Dhe te mos kesh cfare te duash
Te mos kesh kujt t'i falesh dy lule
Dy fjale te mira te mos kesh kujt tia thuash.

Te jesh kudo i tepert, i huaj
Mik i paftuar ne bote , hije
Pa nje kujtim qe te beje te vuash
Pa nje shprese per ate qe do vije.

Po ankthi i diteve te mia pa ty
Ankthi im i perhershem
Per te gjitha ato qe i di dhe s'i di
-Kjo eshte dicka tjeter.

Minutat qe ikin ngadale-ngadale
renduar nga ajo qe quhet pritje
Renduar nga ai qe quhet mall
Dhe qe nuk llogaritet...

Drita COMO


Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:07
Më ngrohe vetëm një natë
pastaj,më le si një lis i thatë

tjetrit ia mbushe shtratin
nuk mendoje për mua të ngratin

kaluan vite,ti hojet i shijoje
më në fund u pendove

nuk ke vend,në zemrën time tek unë
se është vyshkur,është djegur,është bërë shkrumb

Pse,kur lindi dashuria,paska lindur edhe tradhëtia
tani i kanë ngatërruar rrugët të dyja

Sa herë them për dashurinë,padashje kujtoj tradhëtinë
vetëm njëherë lulëzon jeta,ajo nuk lulëzon çdo vit si bimë

E tani,çka dhe pse të flas
ti vazhdo,kërko,e unë më s´të ndjek pas......
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:10
se është vyshkur,është djegur,është bërë shkrumb

KUSH TU VYSHK BACA SHAB HAHHAHHHAHHHA


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:22
oj Rukie sa e mire qe je
thojshin ne kohe vjetra
mos ju daj pazarit tpare
a do vish a sdo vish
se per zotin kom me ngel beqare
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:24
o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:24
zemramike Rukie :sad26:
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:26
Oj Rukie mori mike
qenke ti nje bije fisnike
po te hyja dhe ne mekate
do te vija me ty për nga
një kafe
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:26
shaban cakoli shkruajti:zemramike Rukie :sad26:
thash larg qoft ndonje gjo tjeter hahahah
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:28
miqesia nis me kafe mike,jam njeri kuptimplote
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:29
Rrukie shkruajti:o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah

po tepsia ska mbaru
mbase nje llokem ka ngel per mu

po dhe llokmen po sma dhe
prap miq do mbesim ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:31
ketu ka cuna shume
disa kerkojne dhe llokum
tjeret tepsi
e une miqesi
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:33
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah

po tepsia ska mbaru
mbase nje llokem ka ngel per mu

po dhe llokmen po sma dhe
prap miq do mbesim ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
miq jemi e miq mbesim
faren ton nuk e tresim
kemi vite me miqesi
te na ndaj ska forc njeri hahahahah


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:33
ej shabon ti mba miqesi
kurse une kurrsesi
grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:35
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah

po tepsia ska mbaru
mbase nje llokem ka ngel per mu

po dhe llokmen po sma dhe
prap miq do mbesim ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
miq jemi e miq mbesim
faren ton nuk e tresim
kemi vite me miqesi
te na ndaj ska forc njeri hahahahah
une e di po thuj shabonit
kujton se une jom shejtoni

po me femna si Rukia
ka tjeter kuptim dashnija
grrrr grrrr grrrr grrrr
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:38
miqesia eshte flori
ngroh veprat nje nga nji
mos nxito shpejt te llokumi
se pastaj nuk e gjen kundi grrrr
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:39
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah

po tepsia ska mbaru
mbase nje llokem ka ngel per mu

po dhe llokmen po sma dhe
prap miq do mbesim ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
miq jemi e miq mbesim
faren ton nuk e tresim
kemi vite me miqesi
te na ndaj ska forc njeri hahahahah
une e di po thuj shabonit
kujton se une jom shejtoni

po me femna si Rukia
ka tjeter kuptim dashnija
grrrr grrrr grrrr grrrr
dashnia jone esht miqesore
ska lidhje me dashnore
e gjith forumi le ta din
un e tironci jemi miq feminisNuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:45
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah

po tepsia ska mbaru
mbase nje llokem ka ngel per mu

po dhe llokmen po sma dhe
prap miq do mbesim ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
miq jemi e miq mbesim
faren ton nuk e tresim
kemi vite me miqesi
te na ndaj ska forc njeri hahahahah
une e di po thuj shabonit
kujton se une jom shejtoni

po me femna si Rukia
ka tjeter kuptim dashnija
grrrr grrrr grrrr grrrr
dashnia jone esht miqesore
ska lidhje me dashnore
e gjith forumi le ta din
un e tironci jemi miq feminis

une e di moj rrush tirone
ske nevoj me dhone shpjegime
se ne te dy do te mbesim
miq te vjeter pa pretendime
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:47
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:o tiroc o djal beqar i ri
rukia e ka honger me tepsi
per ty ska ngel asnje grim hahahahahahahah

po tepsia ska mbaru
mbase nje llokem ka ngel per mu

po dhe llokmen po sma dhe
prap miq do mbesim ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
miq jemi e miq mbesim
faren ton nuk e tresim
kemi vite me miqesi
te na ndaj ska forc njeri hahahahah
une e di po thuj shabonit
kujton se une jom shejtoni

po me femna si Rukia
ka tjeter kuptim dashnija
grrrr grrrr grrrr grrrr
dashnia jone esht miqesore
ska lidhje me dashnore
e gjith forumi le ta din
un e tironci jemi miq feminis

une e di moj rrush tirone
ske nevoj me dhone shpjegime
se ne te dy do te mbesim
miq te vjeter pa pretendime
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
pretendime ska kurrsesi
se ndryshe si thojne miqesi
jemi dy e sbehemi tre
miq te mire ska si ne
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:50
e dikure kemi qene tre
me taljonen boheshim grup
por se di se nga bohet
ajo shtrige ne na ka hup
grrrr grrrr grrrr grrrr
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:54
Tironci shkruajti:e dikure kemi qene tre
me taljonen boheshim grup
por se di se nga bohet
ajo shtrige ne na ka hup
grrrr grrrr grrrr grrrr
zari quhej grupi jone
benim gallata deri naten vone
ajo iku u martua
e nga ne u divorcua grrrr grrrr grrrr
kemi ngel ne vetem dy
por prap vendi i saj eshte ne kry
e kujtojm ne co hera
e lumtur qoft ajo ngahera
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 19:54
Tiranc o djali i ri
me te tre,nuk kuptoj si
ti i vetmi me dy
s´mendon fare per shoqeri
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 21:00
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:e dikure kemi qene tre
me taljonen boheshim grup
por se di se nga bohet
ajo shtrige ne na ka hup
grrrr grrrr grrrr grrrr
zari quhej grupi jone
benim gallata deri naten vone
ajo iku u martua
e nga ne u divorcua grrrr grrrr grrrr
kemi ngel ne vetem dy
por prap vendi i saj eshte ne kry
e kujtojm ne co hera
e lumtur qoft ajo ngahera
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 21:04
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:e dikure kemi qene tre
me taljonen boheshim grup
por se di se nga bohet
ajo shtrige ne na ka hup
grrrr grrrr grrrr grrrr
zari quhej grupi jone
benim gallata deri naten vone
ajo iku u martua
e nga ne u divorcua grrrr grrrr grrrr
kemi ngel ne vetem dy
por prap vendi i saj eshte ne kry
e kujtojm ne co hera
e lumtur qoft ajo ngahera
megjithemn malli mka marre
ajo shtrige me spo kujtohet
shkonim ne plazh ne oret e vona
ajo kohe kurre sdo harrohet

mbase vjen edhe na gjen
ndonje dite si pa kujtuar
mire me burrin le ta mbaje
po shoqni e vjeter sduhet harruar
:sad26: :sad26: :sad26: :sad26: :sad26:
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 21:11
Tironci shkruajti:
Rrukie shkruajti:
Tironci shkruajti:e dikure kemi qene tre
me taljonen boheshim grup
por se di se nga bohet
ajo shtrige ne na ka hup
grrrr grrrr grrrr grrrr
zari quhej grupi jone
benim gallata deri naten vone
ajo iku u martua
e nga ne u divorcua grrrr grrrr grrrr
kemi ngel ne vetem dy
por prap vendi i saj eshte ne kry
e kujtojm ne co hera
e lumtur qoft ajo ngahera
megjithemn malli mka marre
ajo shtrige me spo kujtohet
shkonim ne plazh ne oret e vona
ajo kohe kurre sdo harrohet

mbase vjen edhe na gjen
ndonje dite si pa kujtuar
mire me burrin le ta mbaje
po shoqni e vjeter sduhet harruar
:sad26: :sad26: :sad26: :sad26: :sad26:
shpeshher ne 2 te nates plazh benim
edhe rreth zjerrit ne kendonim
skan per tu harru gallatat kur ne ty me kercy donim te mesonim

kohe te bukura kohe me vlera
kohe te paharruara kohe te vjetra
sonte ne po i kujtojm
edhe qefet te mos i harrojm hahahahahha
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 21:38
e nuk vjen me ajo kohe
e cfare benim ato net
gjithe diten duke punu
gjithe naten laheshim ne det

ju te dyja keni qene
teze me duket apo motra..
sa here vinit ne shtepi
edhe rregullojshit ato votra
grrrr grrrr grrrr grrrr
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sat 26 Jan 2013 - 21:40
grrrr
Tironci shkruajti:e nuk vjen me ajo kohe
e cfare benim ato net
gjithe diten duke punu
gjithe naten laheshim ne det

ju te dyja keni qene
teze me duket apo motra..
sa here vinit ne shtepi
edhe rregullojshit ato votra
grrrr grrrr grrrr grrrr
grrrr Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349 Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 671349
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sun 27 Jan 2013 - 1:38
as nuk me bene
te mos e besoj
dalngadal
po e kuptoj
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Sun 27 Jan 2013 - 14:39
ti e bukura
mi more vargjet
me more vepren
e dal nga dal
po me merr jeten
as shkronje
as varg
nuk kane me leje
te dalin prej teje
te jap doren
te perulem
permbysem
nga se pate mjeshtri
rrembyese
ti me shume se cdo femer
rrembeve kete zemer
te perbeva ne gure e dhe
njehere me the"Më ke"
vetëm atë natë
nuk pata shtrëngatë
të nesërmen në mëngjez
më lae një ves
eh,sa vështirë po mbytet
kjo shpresë
u dogja,u treta në ty
e kurrë më s´do përmend
fjalën"Dashuri"
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 1:41
Prej kohesh, ti
je shoqja ime!

Turbull,
por e kujtoj...
sesi filloi
me ty!

Nje cast...
kur nuk kishte asnjeri!
Ti s'e di si u shfaqe...
e une si nje femije!
Nuk dija sesi...

Shume mendoja e flisja...
me vete!
Dhe ty s'te thoja gje...
Me shume flas e mendoj tani...
serish me vete dhe pa ze!
Serish ty s'te them gje...

E veshtire...
je akoma, ti!
E ethshme...
si nje nate me shi!
Por ti me mjafton...
sepse je ti!
Si nje mrekulli...
Vjen...
e ikur!
Tradhetare, ne perjetesi!
Por, amshuese...

Tradhetisht perjetesisht ti...
mbetesh e imja!
Shoqja ime vetmi...


Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 1:50
jam ne msn
duke te prit ty
por ti nuk me shkruan
tu qerrofshin ata dy sy

shkruaj nje fjal
se nuk kris kjameti
mos me ler mua keshtu
te flas vet me veti rrushhh


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 12:45
Behu zemermire
e mos mallko
se askush prej ages
me tu sjell spo guxo

mos fol vetmevete
po mashtroje agen
une po vij sonte
ti bema darken
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 13:14
Bijte e shekullit te ri -(Migjeni)

Na të birtë e shekullit të ri,
që plakun e lamë në "shejtnin" e tij
e çuem grushtin për me luftue
ndër lufta të reja
dhe me fitue...
Na të birtë e shekullit të ri,
filizat e një toke së rimun me lot,
ku djersë e ballit u dikonte kot
se dheu ynë qe kafshatë e huej
dhe në marrzi duhej shum shtrejtë t'u paguhej.
Na të birtë e shekullit të ri,
vllazën të lindun e të rritun në zi,
kur tinglloi çast' i ynë i mbramë
edhe fatlumë
ditëm me thanë :
S'duem me humbë
në lojë të përgjaktë të historis njerzore,
jo! jo! s'i duem humbjet prore
duem ngadhnim!
ngadhnim, ndërgjegje dhe mendimi të lirë!
S'duem, për hir
të kalbsinave të vjetra, që kërkojnë "shejtnim",
të zhytemi prap në pellgun e mjerimit
që të vajtojmë prap kangën e trishtimit,
kangën monotone, pa shpirt, të sklavnis
të jem' një thumb i ngulun ndër trutë e njerzis.
Na të birtë e shekullit të ri,
me hovin ton e të ndezun peshë,
ndër lufta të reja kemi m'u ndeshë
dhe për fitore kem' me ra fli.
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 13:20
erdha ne shtepi
po nuk po me rrihet
te kerkova neper shi
askund nuk ishe ti
ku je strukur dikund
mos me rri i fsheur
te vija tek ti te shpetoj
se ndoshta je i dehur.... rrushhh


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 13:42
Me thua:
“dhe une, jam si ty!
Jam e mire tamam si ty..
kam familje ,..
pune si ty,
shoqeri..,
as duhan nuk pi, si ty..!
Pse ti je me e mire se une?”

Por ti, nuk gjen dot, pergjigjen:
Une jam, me e mire!
Se une..,nuk kam cmire si ty…!


Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 18:45
Sa je e mire
e di,une vet
he te pifsha uje
per shendet
i ke te gjitha
ndoshta nuk ke dhe halle
kur mendoj per ty
sa shpesh ndez cigare

e pergjigjeja e bute si mendafsh
shume te u pata lutur,a jetojme bashk?
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

prej Thu 31 Jan 2013 - 19:05

I'm ready to be
The woman for you
You're standing right here
Make this moment so true

I've quit chasing dreams
Releasing my tears
wherever to hold you
Forever to love you

You'll Be Crying For Me

In the end you'll find your own way home
Break my heart
Take your love with you
Just let me..
You won't just tell me the love l
ove

Shprehni ndjenjat permes poezise.. - Faqe 4 705491909
Sponsored content

default Re: Shprehni ndjenjat permes poezise..

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi