Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Mon 8 Nov 2010 - 21:48
First topic message reminder :

Mës Akullonjeve Të Shpirtit

Mes akullnajave të shpirtit Vrapoja,
Të gjeja vullkanin e dashurisë.
Por më kot më kot u lodha
Mes akullnajave vullkan skish.
Një fjalë e pathënë mbeti.
Një varg që kurrë nuk u shkrua,
Kujtimin tënd thellë në zemër Groposur
Pluhuri I harresës e ka mbulua
Unë hesht ti hesht
Kush të flasë?
Unë qesh ti qesh
Kush të kujtojë Tiktakët e zemrës
Qeë nuk pushojnë?


Edituar për herë të fundit nga Embelsira në Tue 28 Feb 2012 - 13:55, edituar 1 herë gjithsej


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453

Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 7 Feb 2012 - 15:16
"PRINCESHA E LOTIT..."Unë jam dashuria e qeshur e lumtur,
nuk jam vetëtima ,
shkrumbuese e motit,
jam puthja në shpirt e humbur,
princesh e zemres,
jo princesh e lotit!Jam gjallëria në gjumin e jetës,
dashuri e brishtë,
s'më mbytën padrejtësitë,
jam ëndërra në gjurmët e të vërtetës,
jam zemra e dikujt
që gjithmonë m'ka pritë!
Princesh e lotit që buron nga zemra,
diku nëpër botë,
fshihet ëndërra e zgjuar,
do të gjej një ditë edhe unë lumturinë,
nga dashuria ime,
ai do mbetët i hutuar!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 7 Feb 2012 - 15:22
A mundem.?!
A mundem i dashur keshtu pa ty te jetoj
A mundem o shpirt veq loti te me shoqeroj
A mundem te shoh lulet mbi varrin tend
Jo nuk mundem kjo nuk eshte jete.?!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 7 Feb 2012 - 15:27
PLOT SHTAT VITE PA TY
Sot,u mbushen plot 7 vjet pa ty 7 vite me dhimbje dhe me lot ne sy,7 vite pa te pare e pa te perqafuar,7 vite perplot trishtim..ah!
Perse o Zot me more nje njeri aq te shtrejnt,pse ma lendove shpirtin,pse po mi shuan arsyet e jetes.
UN nuk e di pse po jetoj...a,po...ndoshta vetem per vuajtje!
Nuk mundem ti ndaloj lotet e trishtimit,nuk mundem dot asnje moment do te largoj nga kujtimet.
Tani po e ndjej mungesen tende shum,tahs e ndjej sa te kam dashur e akoma po te dua edhe me shum.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 7 Feb 2012 - 15:29
Muri Yt


qendroj prane murit tend
ndihem e vetmuar
prane murit ne nje dimer te acaruar
brenda murit nje parajse
shoh se muri rritet
gure mbi gure
nuk mund t`a klimatizoj ate
se ateher ne heshtje prishet
rampoj me gjithe fuqine kunder tij
dhimbja kaplon trupin
krijon nje katapult te dyshimte
por ai vetem rritet, rritet
nuk mund t`ia arrij qellimit
cdo gure shpon sikur nje shigjete
e cila me rampon
dhe ngadale ngulitet ne mishin tim
dashuria ime nuk vjen tek ty
ajo i bien murit tend ...
jo nuk mund t`a klimatizoj me kurre ate...
cdo gje mbaron, sa ftohte ben ketu...
por nuk mund te dorezohem?!
mundohem te hyj ne brendesi
por nuk ekziston asnje dere, asnje dritare
vetem nje mur i rrezikshem
dhemb
edhe mbas gjithe perpjekjeve
nuk funksionon
lerme te lutem, lejom te pasoj...
humbjen tende nuk do t`a lejoj...
nuk kam me fuqi
po vdes para syve tua
ndersa ti vazhdon ndertimin e ketij muri
dhemb shume
e ndiej veten ngrohte ne brendesi te murit
me trup te leshuar qendroj ne gjunje e pafuqishme
qajne syt e mi, ndersa lotet rrjedhin duke u ngrire nga te ftohtit
une po vdes prane murit tend
...me braktise vetem pershkak te mureve?
apo ashtu me duket mua
me duket ashtu
a jam fajtore?
ose vetem ke ndryshuar per te me dhene fuqi?
mendoj se pa ty nuk mund te ekzistoj
shoh vetem parajsen tende
por duket gjithecka ka ndryshuar
edhe pse asnje mur nuk eshte ne pah,
nuk mund te afrohem
a qendroj une ne qaforen tende?
perfundimisht me duhej kufijte t`i mbikaloja
ben acar ne vendin tim
pres?
dikush te me perkrahe
ndoshta deshiron ti?
a deshiron ti pra?
shpesh dyshoj per kete
them me vete, atehere do te vjen dikush
te behem e tij?
apo qendron vdekja para meje?
ndoshta vjen ti te me marresh
po qendroj prane parajses tende
me rrethon nje ftohtesi
por nese hyj brenda
i humbas urdherat e mia?
a ishte keshtu edhe meraku yt?
sillen rrethe meje mendime te ndryshme?!
parajsa jote pa mua eshte e pavlevshme
papritmas dikush me prek shpinen
tash u befasova...
ishte muri qe me shqetesoi
nje brenge, nje dhimbje shpirtin kaploi
nuk guxoj te hyj ne parajsen tende
se ndoshta prishet ajo
po qendroj ketu duke e shikuar
parajsen tende...
ndihem e shqetesuar,
sa deshire do te kisha te jem prane teje
ashtu e pafuqishme rash mbi bodin e ftohte duke vajtuar deri sa nagdale te me merr gjumi


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 28 Feb 2012 - 13:54
Prangat e miqësisë
Miqtë e mi,

Në më doni,
mos më vini pranga,
mos më thoni më kë të flas,
kur të hesht e kur të bërtas
Lermëni të jem unë!

Në më doni,
gëzoni miqësinë time
ajo është lule që vetiu çel,
njëlloj si zemra urdhëra nuk merr
komandant nuk njeh,
kurth për ju nuk bëhet
dhe as për mua çengel!

Miqtë e mi,
mos i vini pranga
miqësisë sime
As tuajën
në pranga, nuk e dua!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 28 Feb 2012 - 14:07
Te dua

Edhe pse je ti larg,
Te dua.
Edhe pse me nuk di ta krijoj asnje varg,
Te dua.
Edhe pse bylbylet me nuk kendojne,
Te dua.
Edhe pse yjet me nuk ndricojne,
Te dua.
Edhe pse koha me nuk rrjedh,
Te dua.
Edhe pse ti zemren ma ke vjedh,
Te dua.
Edhe pse pa ty mengjezet jane te ftohta,
Te dua.
Edhe pse as buzeqeshjet me nuk jane te ngrohta,
Te dua.
Edhe pse nuk e di se pse te dua,
Te dua.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 28 Feb 2012 - 14:09
L - otet qe me rrjedhin zemra me coptohet..
A - ndaj te kalueres qe tani me kujtohet..
M - e fjalet e fundit,tani po te shkruaj..
T - e them LAMTUMIR dhe ti mua me thuaj..
U - re kaluese te jet kjo dashurija ime..
M - e tjetren te shprehi urime..
I - riu gabon njeher ne jet..
R - asti yne ka qen dhe dote jet i shkret


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 28 Feb 2012 - 17:31
VAJTO MBI VARIN TiM
Varri paska qenë
shtrati i nuseris sime
krushqit e urojn sot
martesen time
Nëna me lotë në sy
Për her të fundit më shikonte
Rruga e mbar moj bij
Sot nëna nuse po të qonte
Sa bukur te rrin
Ky fustan i dardhe
Pse moj bija ime
Dhendrri s'na ka ardhë
Sa bukur të rrine
kjo vellë e shkretë
Pse moj bija ime
Ti po rrin kaq e zbehtë
Qohu moj bij
e Buzeqesh njëher
Se ne po të shohim,
Për të fundit herë.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 28 Feb 2012 - 17:33
Në sytë e tu e pash ndarjen!
Në kohën kur duheshim
jetonim me një frymëmarrje
përqafonim botën
dhe heshtja bënte roje
derisa ne shkriheshim!
Dhe ashtu të ndezur
sa nuk kalonim në paemërsi!
Ashtu deri atëherë kur...
në syrin tënd Qiell pash gjithësinë
dhe zemrën tënde duke u sjellur
rreth planetit të panjohur.!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Wed 29 Feb 2012 - 2:42
SA TE BUKURA JAN POEZI TE KETY FORUM


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Wed 29 Feb 2012 - 14:10
Ti buzëqeshe kur me pe,
Unë buzeqesha kur të pashë.
Dhe dorë për dore të dy,
ikëm sëbashku në të njëjtën ëndërr..
Dhe buzeqeshja qe na ndiqte pas!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Thu 1 Mar 2012 - 16:03
Po kerkoj.... ne ekzistencen tende po besoj.
Po enderroj...buzet e tua, me puthjet e mia po ledhatoj.
Po zgjoj...mankthe e betejash, ku per te gjetur, po luftoj.
Po duroj...zhgenjime enderrash, te dua te vertete, te te shijoj.
Kerkoj...,kerkoj...,kerkoj...,
Pa ty une nuk mund te mbijetoj
Ku je? Une per ty kam nevoj.
Kam nevoj se te dashuroj.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Thu 1 Mar 2012 - 16:11
Ne mes shume lulesh te bukura une te gjeta ty...
Ne mes shume yjesh ndriques une gjeta syt e ty..
Ne mes shume luhatjeve une zgjodha perqafimin tend...
Ne mes shume zemrash une zgjodha zemren tende...
Ne mes shume aromave un zgjodha nuhatjen tende...
Dhe ne mes shume Dashurive une zgjodha Dashurine tende.....!!!!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 6 Mar 2012 - 20:08
Pas darke

Qelqet e lodhura te gotave
Rrezellojne zbehte me pas
Gjithe naten mallengjyeshem do kujtojme
Buze te bukura grash

Ne mengjes te lavamani I bardhe
Ujet do te vershoje me furi
Dhe qelqi, si pas heqjes se kujteses
Do te ndrite , steril , perseri

Ndonese , ndoshta, po te shohesh me kujdes
Nje kontur do te kete mbetur i zbehte.
Sa darka do te duheshin valle
Per te ngjallur te akulltin qelq?


Sa dihatje , frymemarrje, buze
Te bukura grash…ku ta dish
Por gjate udhes drejt ndergjegjsimit
Qelqi do te thyhej natyrisht

Dhe ne renien e tij kristalore,
Ne perndritjen e fundit tek plas
Do te kete si ofshame te fundit
Te qeshura e lote grash.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Thu 29 Mar 2012 - 19:28
Unë emrin tënd e zë rrallë në gojë
kjo do të thotë që në zemër e ruaj thellë
veç në ndodhtë të kthehem në rrenojë
do të dalësh si legjenda mbi një kështjellë

Unë emrin tënd s’e kam vënë në asnjë vjershë
E s’do ta shkruaj as në vargun më me bujë
Kjo do të thotë që gjërat me peshë
rrinë në thellësi dhe është zor t’i ngresh mbi ujë


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Thu 29 Mar 2012 - 19:38
Nuk te shoh, por te kujtoj
Nuk te kam, por s’te haroj
Nuk do jem, por egzistoj
Nuk bej gjum, por te mendoj
Nuk je ti, por jane kujtime
Nuk jane lot, por jane vajtime
Nuk jane plumba, por gabime
Qe me vrane dashurine time…


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 18:49
Vetmi, dhimbje, ku dhe sytë e mi të lodhur nga lotët për ty
hap sytë cdo mëngjes, por nën k'thetrat e vetmisë,
ku dhe dhimbjen e ndjej
Është fryma, që kam në shpirtë

Të dua, ku me këtë ndjenjë jetoja për ty
por ishte vecse ëndërr, që përjetova me ty
Kur u largove lotët mu thanë
Nuk ishte jetë... Nuk ishte dashuri ....


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 18:50
Pse kurrë maskën që mbaje në fytyrë sta sbulova?
Pse thellë shpirtin e lëndova?
Pse kaq të lumtur ishim në ç'do moment?
Pse hyre, dole në dyert e jetës sime si spektator
dhe vuajtjet e mia të duken si eveniment

Asgjë nga ty nuk kërkoj
Se jam e vdekur,
thjeshtë jam beton i kthyer në hekur.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 18:55
Doja që të fshihesha ,
të arretisesha nga kjo heshtje e mallkuar
E përlotur me dhimbjen
s'po shihja dot dy sytë e tu të shkruar

Doja që të ikja
për mua mos të kish më kthim
Të zhdukesha bashkë me fatin tim
Por a mund ta harroj besën,
fjalën që dham ne dy
Se dhe po të vdisja, trishtim do lexoja në sy

Nata po më vret, por po më lë të gjallë
Ti ike , por jetës kurrë sdo ja bëj hallall
Më ndau nga ty, mjerim më ofroi
Më la lot në sy, vetëm të jetoj

E shpesh në ëndrrat e mia ti vjen me furi
Ëngjell i bukur më zgjo nga kjo vetmi
Por çdo gjë mbetet ëndërr se ti nuk je
Jeton në tjetër botë,
por të lutem më prit se dhe unë do vi atje.. Merzitur


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 19:05
perfekt Engjelli Embel .. Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196 .
por shume trishtim , pranvera po vjen ,dhe bashk me te dhe vargu jot :;shkr:
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 19:09
Tironci shkruajti:perfekt Engjelli Embel .. Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196 .
por shume trishtim , pranvera po vjen ,dhe bashk me te dhe vargu jot :;shkr:
Faleminderit Tironcii...
Shpresojm bashk me pranveren te filloj dhe gezimi!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 19:13
harroje vargun ,,
me trishtim..
shiko lulet ,,
plot blerim...
....................... Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 568197611
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 19:15
Dielli perendoi,
më duket s’do lindë më,
këtu udha mbaroi,
duhet të ulem të pushoj.

Errësira përpiu ditën,
diku larg është shumë prane,
shtrihem e vdekur,
për ëndrra e etur.

Hap krahët erës,
mbeshtillem në ftoht,
shikoj në mendime,
atë që sjetoj dot.

Në një vënd jam,
grimca gëzimi në trup skam,
jam shtrir e helmuar,
vdekjen për të jetuar.


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sun 1 Apr 2012 - 19:19
Merzitur :sad26: :185512:
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Mon 2 Apr 2012 - 10:32
engjell zemer e bukur shume poezia por sikur te kishte harmoni dhe gezim brenda do ishte kryeveper


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:08
Durrsaku shkruajti:engjell zemer e bukur shume poezia por sikur te kishte harmoni dhe gezim brenda do ishte kryeveper
Falemiinderit shum Durrsaku.....Do sjell dhe nje nga ato poezit me vargje te lumtura no smoking


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:10
Engjelli Embel shkruajti:
Durrsaku shkruajti:engjell zemer e bukur shume poezia por sikur te kishte harmoni dhe gezim brenda do ishte kryeveper
Falemiinderit shum Durrsaku.....Do sjell dhe nje nga ato poezit me vargje te lumtura Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 308101790
ti e di qe ate dua une te lexoj ta kam thene dhe diku tjeterPoezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 113209097


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:18

Nje Cast Lumturie!

Qepallat e syve te leviznin leht
dhe un vec rrija e te veshtroja
nderkoh qe ti flije I qet
un me frymemarrjen tende jetoja

nderkoh qe po te zinte gjumi
un po te peshperisja dicka ne vesh
te kam xhan zemer
shpirti im gjithmon do jesh

nje buzeqeshje e leht te kishte mbuluar
ti kishe humbur neper enderrime
un rrija duke veshtruar
dhe lundroja ne kujtime

te ndjeja shume pran e te kisha ne mendje
zemrat tona ne nje kohe rrihnin
ti sodisja buzet me endje
tek ti humbisja veshtrimin

i lutem zotit qe pran te kem gjithmon
e t zgjohem nga buzet e tua
ashtu sic po flije sot
te flesh gjithmon me mua..!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:19
bravo shume e bukur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:32
"Zeri Dashurise"

Njeriu i akullt
Perball ty te kam
Pasqyra e fatit
Me thuaj cila jam ?!

Me raki sot jam dehur
E nuk di rrugen e shtepis
Me thuaj ti o ze i nxehur ?
Se kush eshte porta e dashurise?

Me dhembin kembet duke kerkuar
Ate pasthirrem plot hijeshi
Se ne ka bote te dashuruar
Ate e gjeje ne syte e tu.

Ndaj te therras o ze i cmendur
Pse vjen e me torturon ?
Se ne kete bote, per ty jam endur
Se vetem ti, me frymezon ..


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Tue 3 Apr 2012 - 14:45
^ Dashuri Sekrete ^

Dhe kur trupi i djersitur
Mbi krevat te bjere
Me buze vrastare i pajisur
Zemren do t'a cjerre..

Se rralle takohen trupat tane
Shpirti s'gjen qetesi...
C'eshte ky qielle qe zemrat ndane
Dhe qesh si "faqezi"...???

Re e zeze lavderohesh
Se zemra ime qane,
Po sado qe te mundohesh
Dy shpirtera dot larg si mbane.

Dhe kur Pa mendje ty te gjeje
Si e cmendur do vrapoje
Ekstaze deshire do te ndiej
Se buzen e saje do kafshoje..


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Wed 4 Apr 2012 - 11:48
Ti ke ikur unë jam ende këtu
E kryqëzuar në secilën ditë
Në këtë vend të harruar nga djajtë dhe zotrat
Gjithçka përbrenda meje rrënohet
Gjithçka përbrenda meje pushtohet
Zhurrmon qenia ime
E thellë sa heshtja jote
Ti duhet të vish patjetër
Të qetësosh trazirat brenda meje, i dashur...


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Wed 4 Apr 2012 - 11:50
Në dritaren e nxirë të jetës u shfaqe befas
Si fantazmë që kërkon shpagim
Me petkun e muzgut mbështjellur
Theve gjithë drynjtë e harrimit
Të ma kujtosh se nëse mund të të braktis
Hijet dot s'i vras
Pastaj heshtja foli:
E fshehur kam qenë në vargje
Kaq kopileshë je, s'e kam ditur
Lumenjt e frikës tërbohen në mua
Kam mundur të të gris në netët e gjata
Si një fletë ku kam shkruar vargje të pakuptimta


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Wed 4 Apr 2012 - 11:51
Kam harruar
Buzëqeshjen e muzës netëve plot vetmi
Edhe puthjen e buzëve tua
Edhe aromën e përqafimit në shi

Kam harruar
Këngën e ringjalljes e të belbëzimit
Vargun e dhembjes së madhe
Në pragun e plagës së shpirtit

Kam harruar
Pranverën e lagur të fëmijërisë
Edhe ëndërrën e zbehur në cep loti
Fshatin e vdekur në pikturë përjetësie

Kam harruar
Të të them një herë
Perëndimin tim të heshtur
Veç etjen e pathënë

Kam harruar
Për të të harruar një herë


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 74537453
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Wed 4 Apr 2012 - 14:29
nga syri i zi
rane ca pika lot
ate ce ndjen zemra
ska fjale qe e thote
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Fri 6 Apr 2012 - 18:23

Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
blond megy
blond megy
n'Progres
n'Progres
<b>Postime</b> Postime : 51
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/04/2012

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Fri 6 Apr 2012 - 20:20
nese do te jesh ai qe do
mundohu dhe arri
nese do te thuash ate qe do
thuaje mos u nguro
nese do te shoqerohesh me ate qe do
me par mundohu qe tia shikosh zemren
nese do qe te jesh i pari
studio sa me shume

thjeshte gjithmone muddohu
te arrish gjithhmone qe do
abulanca

rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sat 7 Apr 2012 - 10:17

T’kam dasht me zemet t’kam dashut me shpirt
Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit
Nje zemer e pata dhe ate ta fala
Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve
Me fjal me the te dua
Me zemer me the sje per mua

Dua te shkoj
Dua te harroj
Por dije nje gje
Qe gjith te perkujtoj
Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer
Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,
Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse ti je ilaqi i zemres sime
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sat 7 Apr 2012 - 10:20
:Lluve: abulanca Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 2550940759 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 109572456 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 2336963486
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

prej Sat 7 Apr 2012 - 10:21
Sa aktuale kjo poezi Monda Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 568197611 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196 Poezi:Vetem Per Ty..! - Faqe 3 135196
Sponsored content

default Re: Poezi:Vetem Per Ty..!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi