Shko poshtë
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Thoni dicka

prej Wed 12 Mar 2014 - 22:57
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Ajo cka me ben te kafshoj jeten ne damarin e ekzistences se saj
eshte pamundesia... qe sluftohet dote koha dhe hapsira qe na ndajne !
Shkembehemi ne te te njejten rruge e nuk shihemi me sy !
Vuajme per te njejta gjera qe i kemi per te njejten arsye !
Mbase duam te kemi njeri-tjetrin prane, e jemi larg !
Duhemi, por se perjetojme dashurine !
Mendojme momentet tona dhe si analizojme per zgjidhje !
Duam ti shpetojme ligjeve makabre te jetes
por ajo na mberthen, ne hedh ne gracka e saj !
Jemi te lire, te burgosur ne zemrat tona !
Burg i amshuar shpirti jot vuajtje e deshiruar qe buron nga ndjenja qe te adresohen ty, e shtrejnta ime dashuri !!!


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:21
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:shqiperia     regulloj   punet e   vetaMiremengjes...
mire    mbrema


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
avatar
Gjiro_Kastrioti
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Mon 17 Mar 2014 - 20:22
Legjenda shkruajti:
Gjiro_Kastrioti shkruajti:
Legjenda shkruajti:shqiperia     regulloj   punet e   vetaMiremengjes...
mire    mbrema

Naten e mire...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Tue 18 Mar 2014 - 22:36
15 PM NGA VAJZA TE NDRYSHME KAM,EDHE NJEKOHESISHT MBEHTETJEN E TYRE QE ALBO TE BEHET ADMIN!
Pse Albo te mos jete admin,perderisa eshte i komunikueshem?? Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  grrrr
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Tue 18 Mar 2014 - 22:42
Albo shkruajti:15 PM NGA VAJZA TE NDRYSHME KAM,EDHE NJEKOHESISHT MBEHTETJEN E TYRE QE ALBO TE BEHET ADMIN!
Pse Albo te mos jete admin,perderisa eshte i komunikueshem?? Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  grrrr
te    mbeshtet   legjenda    mik   albo


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Tue 18 Mar 2014 - 22:47
Legjenda shkruajti:
Albo shkruajti:15 PM NGA VAJZA TE NDRYSHME KAM,EDHE NJEKOHESISHT MBEHTETJEN E TYRE QE ALBO TE BEHET ADMIN!
Pse Albo te mos jete admin,perderisa eshte i komunikueshem?? Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  grrrr
te    mbeshtet   legjenda    mik   albo
Rrofsh! cyc
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Tue 18 Mar 2014 - 22:48
meriton   shum


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Tue 18 Mar 2014 - 23:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Ajo që është e jotja.. do të vije tek ti pa marë parasysh dobësinë tënde.. !
Dhe ajo që nuk është e jotja.. nuk mund ta arrish atë me forcën tënde !Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Tue 18 Mar 2014 - 23:42
[size=150]![/size]
Mirse erdhe në (Engjujt Shqiptare) Ju ftojmë të regjistroheni në forum në mënyrë që të merrni pjesë ne diskutimet e forumit duke shprehur mendimin tuaj. Jeni regjistruar? Login here Regjistrimi është falas. Regjistro Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706
_I_PERJASHTUARI
_I_PERJASHTUARI
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 1
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/03/2014

default Re: Thoni dicka

prej Wed 19 Mar 2014 - 16:22
...
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thoni dicka

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:29
Nese do dicka qe kurre nuk e ke pasur, bej dicka qe kurre nuk e ke bere.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:30
dua    te   them    te   ju  sho  sa  me  mire


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:41
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Thoni dicka

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:42
Albo shkruajti:


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Fri 21 Mar 2014 - 21:50
Dielli i shpirtit është dashuria ...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Fri 21 Mar 2014 - 22:16
Rendesi ka qe ne jeten tende te kesh koken lart e jo hunden .....


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:26
" Njeriu duhet te jete i stervitur per luften, kurse gruaja per clodhjen e luftetarit."

Friedrich Nietzsche

P.s pervece Nihilist, shfaq edhe shenja maskilizmi tek-tuk ky Nicja.  Thoni dicka - Faqe 2 389163 


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Thoni dicka

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:36
Shume e heshtur antarja me nick "Shqiptare"!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:42
Per te degjuar te flasin mire per ty, duhet te vdesesh.
E tmerrshme!  jrj 

Ajo po ben gjumin e shtate tani Alex  :N 


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Thoni dicka

prej Sat 22 Mar 2014 - 3:17
Thashe se the eshte ne qiellin e shtate hahah
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sat 22 Mar 2014 - 21:42
Ndonjehere ,s`na pelqen te pranjme qe heshtja flet me shume se fjala,por kur heshtja te shpo me heshtjen e saj,eshte me zhurmuese se vetetima.....
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sat 22 Mar 2014 - 22:27
Nuk me intereson se cfare mendon per mua! Vetem nese mendon se jam i mrekullueshem. Ne kete rast ,ti ke te drejte


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 11:44
Te kini nje dite te mire te gjithe!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:00
Njerezit behen te verber para gabimeve te tyre,por asnjehere nuk heshtin per gabimet e te tjereve.

Gjithashtu Albo!

Meqe ra fjala,kam dy dite ne shtrat,ndjehem e keputur sdi cme ka zene.E te mendosh se neser kam per te shkuar ne pune pfff


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:02
Vizite  te mjeku??

Asnjehere mos refuzo mjekun,sepse eshte i destinuar te parandaloje te keqen mbi trupin tone!

Sa frike i kam ata Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706 

Kultura per perkujdesjen e trupit tim eshte 30% Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706


T'kalume cyc
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:17
Albo shkruajti:Vizite  te mjeku??

Asnjehere mos refuzo mjekun,sepse eshte i destinuar te parandaloje te keqen mbi trupin tone!

Sa frike i kam ata Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706 

Kultura per perkujdesjen e trupit tim eshte 30% Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706


T'kalume cyc

Te imagjinosh i ke frike ti,po une qe kam te bej me ta ter diten e me te semure si e shpjegon kete frike?!  Thoni dicka - Faqe 2 705491909 

Rrofsh!!!


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:23
Doktoreshe je ti mi??
Mua me ngjason me veterinere grrrr  grrrr  grrrr  grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 12:32
Albo shkruajti:Doktoreshe je ti mi??
Mua me ngjason me veterinere grrrr  grrrr  grrrr  grrrr

Po mjeke eshte sidoqofte,edhe njeriu nje lloj kafshe eshte  kyyyy   grrrr 

Kush tha qe jam doktoreshe?  Thoni dicka - Faqe 2 1540093706 

Po mos te rente fati te biesh ne doren time kete te them vetem  Thoni dicka - Faqe 2 2133832785   grrrr 


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 20:08
Ajo qe shohim ne qiell, eshte reflektim i emocioneve dhe ndjenjave tona te brenshme. Cdo njeri ka qiellin e tij personal.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 20:39
mirmbrema


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 20:59
NËSE TË MERR MALLI 

 Por nëse nesër, a ndonjë ditë më vonë,
do të ndjesh mungesën time,
Ti mos hesht turpshëm përsëri!
Dashuria nuk ndjehet veç në mungesë,
sepse rrallë ke të njëjtin shans përsëri...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:04
Thoni dicka - Faqe 2 10013744_750096168356393_739799671_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Dardania
Dardania
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 125
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe shetitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : aty ku me pelqen ....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/01/2011
http://www.dardania.msnboard.com

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:08
....

Shum ngjyra ka Bota.... Shum fytyra ngjyr
Ylberi mban Toka....
Njerezit cfar Betohen dhe Premtojn....
Betimet i thyejn dhe Premtimet i harrojn....
Ne koh te veshtira ju kan gjdo gje....
Mbasandej nuk ke vler me dhe je asgje....
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:09
pffff


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:14
- Trajtoji si te trajtojne , askush nuk esht me i mire se ti . . .
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Thoni dicka - Faqe 2 1013750_750111575021519_689020070_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Dardania
Dardania
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 125
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe shetitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : aty ku me pelqen ....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/01/2011
http://www.dardania.msnboard.com

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:19
Message reputation : 0% (1 vote)
....
N

Mos u Pikello....Kur Njerezit.... Nuk te Rikujtojn....
Pervec Vetem Ateher kur kan Nevoi....
Por Buzeqeshu....  Thoni dicka - Faqe 2 352483 
Ngase Ti Je si Qiriu .... 
Kur Atyre ju Erresohet Jeta ....
Nxitojn te Vijn tek Ti.... Thoni dicka - Faqe 2 958400
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:27
-Çelësi universal për të gjitha dyert e jetës njerëzore është një dhe i vetmi dhe quhet:Dashuri.!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thoni dicka

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:30
Thoni dicka - Faqe 2 10152480_750089681690375_843970262_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thoni dicka

prej Mon 24 Mar 2014 - 22:54
Njerezit interesaxhinj si honeps dot. Ama, kur jane dhe aq te pafytyre saqe nuk perdorin as normat minimale te edukates ................................................................................................................................................ aaaaaa  wmw 


Thoni dicka - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thoni dicka

prej Mon 24 Mar 2014 - 22:59
Kur do bojm nai party ne forum.
Sponsored content

default Re: Thoni dicka

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi