Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Desktopi juaj! [Foto]

Wed 27 Jul 2011 - 13:08
First topic message reminder :

Ketu secili prej jush postoni pamjen e desktopit tuaj! : P Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 322547Product Image

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:16
Epo beje hapin e pare meqe i hyre temes te marin kshu guximin edhe anetaret e tjere se te jete per neser ashtu themi te gjithe!  kyyyy 

Hajt se me ka marr malli te shoh pak ate fytyren plot ironi dhe filozofi tenden edhe pse kurr ste kam pare por ska rendesi!  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2178555173 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:18
Message reputation : 0% (1 vote)
Po pres une po pres se e theva akullin grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:27
Albo i vogel ta kalon eshte yll,ti ske fotozheni!  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2178555173


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:28
Message reputation : 0% (1 vote)
Sa jena kthy nga plazhi,e kam pas qene i lodhur grrrr  grrrr  grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:31
Albo shkruajti:Po pres une po pres se e theva akullin grrrr

Te presim anetaret se une teper e njohur per te gjithe! Rrezikoj t'ju merzitem  kkk 

Foton e duam serish se sarriten ta shohin te gjithe mrekulline qe shfaqe!  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2178555173 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:36
Message reputation : 0% (1 vote)
Po pres une  grrrr  grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 16 Mar 2014 - 23:53
Albo ajo foto ti kur mesoje A.B.C?  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 1540093706  Po si u prishe kshu tani me qafsh  grrrr 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 0:02
Message reputation : 0% (1 vote)
U m'plaka mi Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 1540093706
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 11:50
Message reputation : 0% (1 vote)
Ne fb ikeni ka 1000 foto e ktu qka po frigohni


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 12:22
Message reputation : 50% (2 votes)
Dasa shkruajti:Ne fb ikeni ka 1000 foto e ktu qka po frigohni
Ky postim ka ne thelb paragjykim,e s'ka per frike!

Ne rrjetin social te fb e perzgjedh shoqerine,edhe me privatesine s'lozet,edhe ketu eshte nje udhe qe e shkel gjithkushi!
KLM. cyc
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 16:14
Message reputation : 0% (1 vote)
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:Ne fb ikeni ka 1000 foto e ktu qka po frigohni
Ky postim ka ne thelb paragjykim,e s'ka per frike!

Ne rrjetin social te fb e perzgjedh shoqerine,edhe me privatesine s'lozet,edhe ketu eshte nje udhe qe e shkel gjithkushi!
KLM. cyc
Mir e ke,amo nuk eshte edhe shum dallimi i madh si po thu


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 18:52
Message reputation : 0% (1 vote)
Harrova une qe ju myslimant s'doni fb grrrr  grrrr
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 20:11
Message reputation : 0% (1 vote)
Nuk ke harru por nuk paske dituri per Muslimanet,Lexo pak mos ja fut kot se del qesharak.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 17 Mar 2014 - 21:21
Message reputation : 0% (1 vote)
Qesharak per cfare??

Kujdes fjalorin 
Klm !
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 18 Mar 2014 - 8:22
Albo shkruajti:Qesharak per cfare??

Kujdes fjalorin 
Klm !
Ke kujdes ne Fjalor mos e trego gojen qenef qe e ke.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 18 Mar 2014 - 11:29
Message reputation : 0% (1 vote)
O .........!
Mos me modifiko shkrimet mua se permenda fene tende o pall.

Me kulturen tende une shkoj ne banje more,po kush te beri ty moderator pall te modifikosh postimin tim??

O djal Kujdes Fjalorin qe sa her te paralajmroj
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 18 Mar 2014 - 20:36
Message reputation : 0% (1 vote)
Te paralajmeroj qe te mos cekesh postimet e mija!

Ok??
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 18 Mar 2014 - 20:45
Bonu me Edukat ske me pas problem perndryshe kshtu e ke 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 18 Mar 2014 - 21:12
Message reputation : 0% (1 vote)
O ......... mos me thuaj mua BONU,sepse jemi ndryshe e larg!
O piqpirik boll ma
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 18 Mar 2014 - 21:13
Dasa shkruajti:Bonu me Edukat ske me pas problem perndryshe kshtu e ke 
anetare   albo   shum   te   mire e  ka edukat


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 22:10
Pa he
Pa he? cyc  cyc
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 22:43
Kush e vendosi te na tregoje veten? Thash mos ti Albo prap mos te kishte hyre ne qejf kjo pune e fotove e ndihesh si vip-s man   Evil or Very Mad   po cne  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 721253 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 22:45
Ehe ehe kyyyy  kyyyy 

Pa he
Pa he?

Apo s'do na lesh pa gjume pastaj kkk  kkk  grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 22:48
Po te jete per mua te ndaj fare po lerme me mire  grrrr 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 22:50
Mos pls mos pls kkk  kkk  kkk 

U ka pare lala ,,,,,,,,,,,,syte bukurosheve ohuuuu Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 1540093706  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 1540093706  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 1540093706 

Pa he
pa he Crying or Very sad  Crying or Very sad
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:03
Sthash gje....vec ruju se si dihet nganjehere  kyyyy 

Pa he ata qe se kane treguar veten e qe mezi pret Albo ti njohi meqe rikomentoi tek tema!!! Pa he se sec po me hip kureshtja e mua tashme te shoh fytyrat engjellore te anetareve te mi te vecante qe mezi i kam !!  Very Happy  dhe ku i dihet kshu ndosht i godet zemra dikujt per dike e gezojme ciftin e pare ne kete forum. grrrr   Ah dashuria cte ben,rrezik edhe te ndan !  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 791471   Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 520772   Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 721253 Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 4117743265


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:05
AnGeLiC shkruajti:Sthash gje....vec ruju se si dihet nganjehere  kyyyy 

Pa he ata qe se kane treguar veten e qe mezi pret Albo ti njohi meqe rikomentoi tek tema!!! Pa he se sec po me hip kureshtja e mua tashme te shoh fytyrat engjellore te anetareve te mi te vecante qe mezi i kam !!  Very Happy  dhe ku i dihet kshu ndosht i godet zemra dikujt per dike e gezojme ciftin e pare ne kete forum. grrrr   Ah dashuria cte ben,rrezik edhe te ndan !  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 791471   Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 520772   Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 721253 Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 4117743265
 grrrr  grrrr  grrrr 

Pa he
Pa he Very Happy  Very Happy 

Thyeje akullin kkk  kkk
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:08
Pse nuk e mbyllni kete teme kur nuk dini ta respektoni?!


Ku eshte stafi t'i fshije postimet jashte teme?!


Apo ndonje fotografi e muhametit, e mahmutit dhe e Jezu Krishtit jua mbyll gojen?!


Kujdesni temen ose vendoseni ne arkiv apo arkivol!


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 6ds9w0
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:10
Luan do vesh ndonje foto ti??

Pse te mbyllet tema??

Na le mua e engjellin te vejme fotot tona mor djale kkk 

Mos temen sepse e kam te perzemert kyyyy  kyyyy  Very Happy
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:21
Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 956763743
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:24
Albo shkruajti:Luan do vesh ndonje foto ti??

Pse te mbyllet tema??

Na le mua e engjellin te vejme fotot tona mor djale kkk 

Mos temen sepse e kam te perzemert kyyyy  kyyyy  Very HappyLuan_ValikardiFotot e anëtarëve! - Faqe 7 60921018071364972011000

Luani...  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 853481 
Luan_ValikardiFotot e anëtarëve! - Faqe 7 10839
Ja ku me ke mua i nderuar, nuk i trembem as turrkut e as serbit sepse  GJUHA SHQIPE THOTE "CMALLEM MALLEKUN - MALLEKUN CMALLEM" dhe nuk thote "salam alekum - alekum salam".


E kuptove SHQIPTARIN E LASHTE?
(E.J.K)


Mirembani kuptimin e gjuhes dhe mos e beni lemsh si keta islamiket qe shqiptari ka veshjen e tije ndersa ata na tregojne shallvaret!


Permbajuni temes...
Luan_Valikardi


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:28
Spo pranokan te thyhet akulli !! kyyyy  Shpetove Albo nga kthetrat e marimanges se zeze kesaj here  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2133832785   Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2178555173 

Postimet jashte teme do shpien ne kosh nese ka postime jashte teme se ketu me duket e ter tema per ne kosh eshte..


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Rrofsh Luan!

Simpatik djalosh.


Engjell!
Pa he
Pa he kyyyy  Very Happy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:31
Tironci shkruajti:Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 956763743

Hi  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 811500621 
Ronco hajt te te shohi teta kyyyy  icik  Sleep   Very Happy 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:37
AnGeLiC shkruajti:Spo pranokan te thyhet akulli !! kyyyy  Shpetove Albo nga kthetrat e marimanges se zeze kesaj here  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2133832785   Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2178555173 

Postimet jashte teme do shpien ne kosh nese ka postime jashte teme se ketu me duket e ter tema per ne kosh eshte..


Po kur eshte per ne kosh e tere tema, faleminderit qe nuk e ke shpure vetem e vetem se ka qene fotografia ime ketu...


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mon 24 Mar 2014 - 23:49
AnGeLiC shkruajti:
Tironci shkruajti:Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 956763743

Hi  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 811500621 
Ronco hajt te te shohi teta kyyyy  icik  Sleep   Very Happy 
Futu ne skajp se po e hap per ty.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 25 Mar 2014 - 0:07
Tironci shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Tironci shkruajti:Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 956763743

Hi  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 811500621 
Ronco hajt te te shohi teta kyyyy  icik  Sleep   Very Happy 
Futu ne skajp se po e hap per ty.

Po ne skype shihemi perdite ne te dy aman na i nxorre te palarat ne shesh,  grrrr 

Ceshtja eshte te njohin edhe anetaret e tjere me rastin,te njihemi kshu mes nesh,se ne skype me ke dite e nate edhe pse sta kam add lol  Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 2178555173 


Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Tue 25 Mar 2014 - 0:12
Per njoni tjetrin.
Se tjeret cna duhen.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 0:34
Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 267303_2041478469071_5285111_n
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 0:43
Fotot e anëtarëve! - Faqe 7 262907_4517569729805_1332717519_n
Sponsored content

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi