Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Desktopi juaj! [Foto]

Wed 27 Jul 2011 - 13:08
First topic message reminder :

Ketu secili prej jush postoni pamjen e desktopit tuaj! : P Fotot e anëtarëve!  - Faqe 8 322547Product Image

Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:07
Ks apo Al?
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:12
E theve akullin!  kyyyy  por kam frike te komentoj me ter keta se sqenkan paqesore e romantik o Naki!  grrrr 

Ti e di se trembemi lehte ne cucat me keta trimat!  Fotot e anëtarëve!  - Faqe 8 2035348318   Fotot e anëtarëve!  - Faqe 8 2300608110 


Fotot e anëtarëve!  - Faqe 8 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:13
Po te ishin trima nuk mbulonin fytyrat Angelic
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:21
Alex shkruajti:Po te ishin trima nuk mbulonin fytyrat Angelic


Se ke gjet ende Nakin ti prandaj flet ashtu!  kyyyy 

Po e hoqi masken keq puna pastaj,kam frike se do dashurohen ter gocat nga bukuria e jo aq nga vete trimeria qe zoteron maska!  grrrr


Fotot e anëtarëve!  - Faqe 8 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:23
Qofsh me jete Naki!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:29
Me jete vogelushja e vogel!
Sa e embel buzeqeshja.


Alex!
Sinqerte do lutesha te ishim te rezervuar ne lidhje me komentet e fotove te antareve.

Miqesisht
Albo.
Naki
Naki
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 177
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Republika e Kosoves
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/02/2010
http://www.nasergashi.com

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:29
Hahahahahahahaaa u plaka Alex
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:38
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Edituar për herë të fundit nga Albo në Sun 6 Apr 2014 - 1:41, edituar 1 herë gjithsej
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:39
Albo shkruajti:


Alex!
Sinqerte do lutesha te ishim te rezervuar ne lidhje me komentet e fotove te antareve.

Miqesisht
Albo.
Se kuptova Albo! Cfare ka komenti im?
Naki nuk u merzit e po na merzitesh ti, po je kaq i ndjeshem mos komento ne tema te tilla
Naki
Naki
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 177
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Republika e Kosoves
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/02/2010
http://www.nasergashi.com

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:43
Albo shkruajti:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ah mo Albo sa desha te pyesja po ai  cuni yt ishte. te jete me jetegjate.
Une hoqa fotot me uniforme per shkaqe se mund ti keqperdorin edhe pse fotot te mija ka me qindra ne google e portale te ndryshme ngase puna jone ne uniform eshte e tille.
Naki
Naki
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 177
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Republika e Kosoves
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/02/2010
http://www.nasergashi.com

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:47
Alex , Arjana nese jemi shendoshe e mire do e bej neser nje live per ju do e beja tani por jam shtrire dhe jam zdeshur  grrrr  neser do e keni.
Arjana me vjen keq por te thinjurat nuk kan pune me mua  cyc
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 1:57
Naki shkruajti:Alex , Arjana nese jemi shendoshe e mire do e bej neser nje live per ju do e beja tani por jam shtrire dhe jam zdeshur  grrrr  neser do e keni.
Arjana me vjen keq por te thinjurat nuk kan pune me mua  cyc
Te na mungojne foto te tilla Naki nuk i duam haha
A ke ndryshu te pakten na thuj se keshtu ishe dhe ne Vushtri para 15 vjetesh, te kujtohet?
Naki
Naki
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 177
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Republika e Kosoves
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/02/2010
http://www.nasergashi.com

default Re: Fotot e anëtarëve!

Sun 6 Apr 2014 - 2:07
Alex te jem i sinqert aspak nuk kam ndryshuar saqe do befasoshesh kur te me takosh edhe nje gje interesante i ka hy gruas nje frike dhe xhelozi ne cdo 30 minuta me therret ahahahahahaha. Raza mu ka plak  Very Happy
Sponsored content

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi