Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Desktopi juaj! [Foto]

Wed 27 Jul 2011 - 13:08
First topic message reminder :

Ketu secili prej jush postoni pamjen e desktopit tuaj! : P Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 322547Product Image

Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 18:14
AndEj nga Myzeqeja Very Happy


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 19:02
He si thua ta ve apo do frikesoheni Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 320249 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 19:21
nuk popuje ta ve se nuk pome ben rrjeti
mezi popostojUnknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 19:38
Edhe Un Per Veten Time FoTo Origjinale Kam Wink


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 20:16
duke qen se un dhe mari do dalim bashke do vendosim bashke edhe per vendosjen e fotos!
sa per anan mjafton te vendos nje foto origjinale pa do te imagjinojme ne te gjitha versjonet e mundeshme te fotos u pa puna ! Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 291947
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 20:32
Aииå shkruajti:He si thua ta ve apo do frikesoheni Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 320249 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746
Hajt jemi mesuar Very Happy


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:08
ReSpEcT shkruajti:Edhe Un Per Veten Time FoTo Origjinale Kam Wink
ti vllai je fryr cik si kaposht te ajo foto hahahahaha....
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:08
do e ve dhe un foton patjeter
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:10
Mari_1 shkruajti:
ReSpEcT shkruajti:Edhe Un Per Veten Time FoTo Origjinale Kam Wink
ti vllai je fryr cik si kaposht te ajo foto hahahahaha....


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746

Respect,respekte mo Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 568197611


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:13
ja e cova :Z
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:14
pres nga ty ana
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:17
Edhe une e vura te timen


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:19
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 322547 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 322547


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:19
krejt me foto hajt ta qes dhe un njoo Very Happy per nje koh te shkurt amo hahaha

Dukeni si yllaaa moiii....Mari dhe Anna uff....komplimente...
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:20
Florenc shkruajti:Edhe une e vura te timen
shume e bukur ana :O


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:20
Mari_1 shkruajti:
ReSpEcT shkruajti:
Edhe Un Per Veten Time FoTo Origjinale Kam

ti vllai je fryr cik si kaposht te ajo foto hahahahaha....

Respect,respekte moNuk E Di Se Sa Me Besoni Po Sinqerisht Mari .. Me Lejo Te Them Dicka .. Qe Ate Qe Kam E Kam .. Nqse Ti I Quan Kokoshka Apo Garidhaqe ... gjithsesi FalemiNderit .. Kjo Tregon ReSpEcT !!!


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:21
mua ose nuk me bejn syt mir ose pc se nuk pash asnje foto ketu !
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:21
un cova nje tj qe kam da me larg , me qe ana e beri me hile dhe se ka treg mir fytyren Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 3480151997
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:22
ReSpEcT shkruajti:Mari_1 shkruajti:
ReSpEcT shkruajti:
Edhe Un Per Veten Time FoTo Origjinale Kam

ti vllai je fryr cik si kaposht te ajo foto hahahahaha....

Respect,respekte moNuk E Di Se Sa Me Besoni Po Sinqerisht Mari .. Me Lejo Te Them Dicka .. Qe Ate Qe Kam E Kam .. Nqse Ti I Quan Kokoshka Apo Garidhaqe ... gjithsesi FalemiNderit .. Kjo Tregon ReSpEcT !!!
hahahaha, shiko ktu
e para sta thash me te keq un...po merre si te duash , pak rendesi ka
dukesh qe ke muskuj ...por pikerisht se dukesh , nuk esht nevoja te fryhesh me shum
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:24
Chiara shkruajti:mua ose nuk me bejn syt mir ose pc se nuk pash asnje foto ketu !

ne profil i ke motra jo ne postime,i kemi vendos ne profil krt

Moj cupka do e fytyren nga afer ti,ja ta kerkoj nje prisni Rolling Eyes Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 721253


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:27
Aииå shkruajti:
Chiara shkruajti:mua ose nuk me bejn syt mir ose pc se nuk pash asnje foto ketu !

ne profil i ke motra jo ne postime,i kemi vendos ne profil Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 4053947266

Moj cupka do e fytyren nga afer ti,ja ta kerkoj nje prisni Rolling Eyes Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 721253


Very Happy ne profil un mendova se ne postim e po shum bukur dukeni Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:27
aa kshu po....Very Happy
ngjake cik me arbana osmanin ?
shum e mir
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:27
Mari_1 shkruajti:un cova nje tj qe kam da me larg , me qe ana e beri me hile dhe se ka treg mir fytyren Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 3480151997

Na mi goce :sad26: Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 2300608110 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 721253


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:27
Aииå shkruajti:
Chiara shkruajti:mua ose nuk me bejn syt mir ose pc se nuk pash asnje foto ketu !

ne profil i ke motra jo ne postime,i kemi vendos ne profil Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 4053947266

Moj cupka do e fytyren nga afer ti,ja ta kerkoj nje prisni Rolling Eyes Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 721253


Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:28
Mari shum e bukur je mojj pse mos me len ma heret kete foto


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:28
Ajde te tjeret tani


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:28
Dhe un e vendosa


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:29
Florenc shkruajti:Ajde te tjeret tani
Si yyll je


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:29
Essi Sikur me qene ne IBOS :d


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:30
Chiara shkruajti:
Aииå shkruajti:
Chiara shkruajti:mua ose nuk me bejn syt mir ose pc se nuk pash asnje foto ketu !

ne profil i ke motra jo ne postime,i kemi vendos ne profil Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 4053947266

Moj cupka do e fytyren nga afer ti,ja ta kerkoj nje prisni Rolling Eyes Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 721253


Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612

ajde edhe ti tani edhe te tjeret..uaaa treguam ne gocat mo e fshihen djemte Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 320249 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:30
Florenc shkruajti:
Florenc shkruajti:Ajde te tjeret tani
Si yyll je
florenc po i thua vetes Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:30
hajt mora pjes dhe un....per hater shoqris Very Happy


Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter..!
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:31
Єssı shkruajti:Dhe un e vendosa
yll je


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:31
po pse foto me modifikime moj cupaaa
gjithsesi lezetshem
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:31
Florenc shkruajti:
Єssı shkruajti:Dhe un e vendosa
yll je
Flm dhe tiFotot e anëtarëve! - Faqe 2 4053947266


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:31
Aииå shkruajti:
Chiara shkruajti:
Aииå shkruajti:
Chiara shkruajti:mua ose nuk me bejn syt mir ose pc se nuk pash asnje foto ketu !

ne profil i ke motra jo ne postime,i kemi vendos ne profil Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 4053947266

Moj cupka do e fytyren nga afer ti,ja ta kerkoj nje prisni Rolling Eyes Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 721253


Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1286751612

ajde edhe ti tani edhe te tjeret..uaaa treguam ne gocat mo e fshihen djemte Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 320249 Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746
emoj ti bej qefin vetes


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:32
Une pervete foton time kam ne avatar apo doni ta shifni dhe ktu ?? Very Happy


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:32
eka bere ana forumin nuk dim ku te shkruajm


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 5l3r52
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:34
Shikoni po behemi te sinqerte meqense u hap tema ta marrim seriozisht e pa te keq secili te vendos nje foto origjinalen me deshiren e tij te tjeret qe sduan i kuptojme nuk i detyrojme per asgje..

Femrat e forumit njehere smund te thoni ato qe pame i kemi si yllka Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 89497


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Fotot e anëtarëve!

Fri 16 Dec 2011 - 21:34
Florenc shkruajti:eka bere ana forumin nuk dim ku te shkruajm

E jo atc se mir esht forumi po he ambjentohu berto ke koh hahahahaha Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 1698836746


Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Fotot e anëtarëve! - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: Fotot e anëtarëve!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi