Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Horoskopi ditor.....ketu Horoskopi1Dashi:Zhytuni thelle brenda vetes suaj. Jepni me shume nga shpirti juaj ne kete univers. Mos harroni faktin se nese perqendroheni me shume sot, do te arrini suksese te medha.

Demi
Sot do te keni shume fuqi brenda jush, ndaj perdoreni me mençuri. Beni miq dhe jo armiq. Perdoreni forcen dhe aftesine tuaj per te ndihmuar te tjeret, dhe jo per tu perfshire ne debate.

Binjakët
Nese sot ju nevojitet qe te beni ndonje pune qe ka te beje me investigimin, sot eshte dita e duhur per ta bere kete. Fuqia juaj e perqendrimit eshte shume me e larte se ne te kaluaren.


Gaforrja
Fjalet tuaja do te keni nje ndikim te jashtezakonshme sot, ndaj mendohuni mire perpara se te flisni. Eshte shume e lehte te lendoni njerezit nese nuk tregoheni i kujdesshem.

Luani
Mund te arrini sukses ne shume projekte gjate dites se sotme. Energjia eshte e larte dhe intensive. Beni kujdes qe te mos manipuloni te tjeret. Perdorni taktin ne çdo moment.


Virgjëresha
Do te ndiheni i plotfuqishem sot. Perdoreni kete energji per te realizuar projektet tuaja. Jeni padyshim sundimtar ne çdo kontakt qe krijoni. Por edhe sumdimtaret bien nga froni, sepse njerezit nuk i duan drejtuesit arrogante.

Peshorja
Ka te ngjare te perjetoni disa eksperienca intensive. Shume njerez do ta pelqejne shume natyren tuaj investiguese dhe te thelle. Bashkepunoni me njerezit dhe krijoni lidhje te forta.


Akrepi
Merrni kontrollin e vendimeve tuaja. Njerezit mund t’ju tregojne se çfare drejtimi duhet te merrni por ne menyre absolute, jeni ju qe e dini rrugen me te mire.

Shigjetari
Ka leksione te rendesishme per te mesuar sot ndaj degjoni me vemendje. Duhet te kuptoni se jeni ju personi qe duhet te rriteni pak me shume sot. Ka diçka te rendesishme per te mesuar nga njerezit qe keni prane.


Bricjapi
Keni nje sasi te larte vitaliteti sot ndaj perdoreni ne menyre konstruktive. Degjoni me kujdes ato çfare ju thone. Merrni me te miren e eksperiencave te personave qe keni perreth.

Ujori
Sot pritet te perfshiheni nga nje atmosfere agresive. Gjerat mund te nxehen ne menyre te papritur. Sigurohuni qe te mbroheni siç duheni. Jeni me i ndjeshem nga sa dukeni ne te vertete.Edituar për herë të fundit nga Ariana në Sat 2 Feb 2013 - 18:12, edituar 1 herë gjithsej


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:44
Peshorja
Ka te ngjare te perjetoni disa eksperienca intensive.
Shume njerez do ta pelqejne shume natyren tuaj investiguese dhe te
thelle. Bashkepunoni me njerezit dhe krijoni lidhje te forta.


Thua te martohem... Horoskopi ditor.....ketu 81192


Horoskopi ditor.....ketu 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horoskopi 21 Mars 2012

prej Wed 21 Mar 2012 - 16:07
Horoskopi ditor.....ketu Horoskopi_339_355_339_355DASHI
Miremengjes Dash. Yjet do t ’ju favorizojne gjate gjithe dites. Ndikimi pozitiv i tyre do t ju beje te ndjeheni me te qete dhe me te vendosur. Mes miqve dhe kolegeve tuaj do te mbreterojne harmonia dhe mirekuptimi. Ne fushen sentimentale gjithcka shkon mire dhe ju ndjeheni nje njeri me fat.
DEMI
Miremengjes Dem. Sot do te ngriheni me nje deshire te madhe per te ndryshuar. Keni deshire te nderroni ambient te shkeputeni nga jeta e perditshme dhe te krijoni njohje te reja. Yjet ju keshillojne te mendoheni mire perpara se te merrrni nje vendim perfundimtar. Kujdesuni me shume per shendetin tuaj.
BINJAKET
Miremengjes Binjak. Do te jete nje e marte pak e turbulluar per shkak te ndikimit te Henes dhe Marsit te cilet do t ju bejne te ndjeheni teper impulsiv. Kini kujdes sepse do te ndiqni instiktin dhe jo arsyen dhe keshtu jeni me te predispozuar te gaboni. Yjet ju keshillojne te kaloni me shume kohe ne palester.
GAFORRJA
Miremengjes Gaforrja. Ndikimi pozitiv i yjeve do t ju ndihmoje ne fusha te ndryshme. Ky eshte momenti i pershtatshem per te perfituar nga mundesite qe ju jepen. Yjet ju keshillojne te kujdeseni me teper per gjendjen tuaj financiare. Harmonia qe ju shoqeron ne familje do t ju beje te keni me shume besim ne vetvete.
LUANI
Miremengjes Luan. Ju pret nje dite e shkeqyer. Trekendeshi i formuar ne te cilin bene pjese dhe Hena ju garanton nje forme te shkelqyer fizike. Venusi ju mbeshtet ne te gjitha fushat e jetes. Yjet ju keshillojne te mos shihni vetem pamjen e jashtme por dhe karakterin. Ndryshoni lukun tuaj.
VIRGJERESHA
Miremengjes Virgjereshe. Do te ndjeheni i braktisur nga fati, yjet do te ndikojne negativisht ne shenjen tuaj. Edhe sot do te jet nje dite jo shume e kendshme per ju. Yjet ju keshillojne te tregoheni me te kujdesshem ne pune, mos u shperqendroni dhe evitoni cdo debat qe mund te krijohet. Shendeti i mire.
PESHORJA
Miremengjes Peshore. Influksi pozitiv i yjeve do t ju dhurojne nje mireqenie per tu patur zili. Gjithcka do te shkoje me se miri si ne fushen sentimentale dhe ne ate profesionale. Probleme pa shume rendesi duken ne horizont, megjithate tregohuni te kujdesshem sepse nuk i dihet kurre. Kujdes ushqimin, mund te keni probleme me melcin.
AKREPI
Miremengjes Akrep. Hena per ju do te qendroje neutrale kurse planetet e tjere do te ndikojne negativisht ne shenjen tuaj. Venusi, Saturni dhe Netuni do t ju pengojne ne cdo pune qe do te beni. Tregohuni te kujdesshem nga te papriturat qe mund te dalin. Ne fushen sentimentale gjithcka shkon mire, keni ne krah nje njeri te mrekullueshem.
SHIGJETARI
Miremengjes Shigjetar. Influkset pozitive te Henes, Venusit dhe Netunit do t ju ndihmojne per transformime vecanerisht ne fushen senitmentale. Ne raportet me njerezit do te jeni me i dashur dhe me i afrueshem. Por yjet ju keshillojne te tregoheni me te kujdesshem me shendetin tuaj.
BRICJAPI
Miremengjes Bricjap. Panorama yjore eshte me pozitive e krahasuar me ditet e kaluara. Yjet do t ju favorizojne t ju plotesohen endrrat dhe deshirat tuaja. Ky eshte momenti i pershtatshem per te filluar pune ose per te nisur ndonje aktivitet tuajin. Kini kujdes shendetin mund te keni probleme me aparatin tretes.
UJORI
Miremengjes Ujor. Hena e pozicionuar tek Netuni do ju ndihmoje te jeni me teper krijues. Dhunti kjo qe do t ju ndihmoje ne fushen profesionale ku do te jepni ide nga me te ndryshmet dhe teper interesante. Yjet ju keshillojne ti kushtoni me shume vemendje partnerit tuaj. Perpiquni te merreni sa me shume me aktivitete sportive.
PESHQIT
Miremengjes Peshk. Pozicioni i Hense dhe merkurit do t ju vere perballe nje problemi teper delikat. Kini kujdes mundohuni te konsultoheni me nje njeri i cili ka eksperience ne kete fushe. Yjet ju keshillojne te tregoheni te kujdesshem ne marredheniet me familjaret tuaj. Ndryshoni lukun tuaj.
Nga info.al


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Parashikimi i Dates 30 Qershor 2012

prej Sat 30 Jun 2012 - 7:32
Dashi
Jeta juaj sentimentale do vazhdoje t’iu sjelle shume kenaqesi sot. Do ndiheni mjaft mire nen pranine e atij qe dashuroni dhe do beni projekte per te ardhmen. Beqaret do jene me humor te mire dhe do kerkojne dike qe ta kene prane. Mundesite do jene shume te mira. Perfitoni! Ekuilibri financiar do te destabilizohet. Tregohuni shume te matur me cdo shpenzim qe do beni.

Demi
Nuk do keni asnje arsye perse te qaheni gjate kesaj dite. Nese kujdeseni pak me shume per partnerin tuaj gjerat do shkojne me se miri. Per beqaret do kene me shume rendesi ceshtjet profesionale dhe shoqeria sesa jeta sentimentale. Edhe mundesite qe do iu jepen per takime ata do iu bien me shkelm. me financat do keni fat. Do mund te kryeni edhe investimet qe keni dashur.

Binjaket
Ju qe jeni ne cift do ndertoni mure te forta sot dhe nuk do lejoni askend t’ua prishe qetesine. me partnerin tregohuni sa me te hapur dhe mos e kritikoni gjate gjithe kohes. Beqaret nuk duhet te kene frike te fillojne nje histori dashurie, perkundrazi duhet te hedhin hapat e pare. ne planin financiar nuk do ndikoheni aspak nga planetet. Do e menaxhoni buxhetin me kujdes dhe do jeni te qete.

Gaforrja
Ambienti pritet te jete goxha i ngrohte per ciftet sot. Do i shtojne dozat e bashkepunimit dhe mirekuptimit. Beni edhe ndonje leshim me teper. Beqaret do jene me te qarte me veten dhe do e dini mire cfare duan. Kini parasysh qe nje person interesant mund te shfaqet edhe ne momentin qe ju nuk e prisnit. Kujdesuni me shume per financat sot sepse nuk do jene shume te qendrueshme.

Luani
Jeta ne cift do jete mjaft harmonike sot dhe e mbushur me surpriza te kendshme. Perfitoni nga cdo sekonde dhe shprehini ndjenjat. Beqaret aq qe e kishin menduar ndonjehere se gjerat mund te shkonin kaq mire ne dashuri. Pritet te ndodhe nje takim impresionues qe do sjelle emocione te forta. Me financat do tregoheni te pamatur. Shtrengojeni rripin sepse do ngeleni pa gje.

Virgjeresha
Nese keni nje lidhje te forte cdo gje do shkoje me se miri. Komunikimi nuk do te humbase per asnje moment dhe do e perkedhelni mjaft partnerin. Nje miqesi e thjeshte mund te kthehet ne nje lidhje shume me intime gjate kesaj dite. Lereni veten te lire dhe mos mendoni per te tjeret. me financat do tregoheni impulsive dhe do harxhoni me shume sesa duhet. Buxheti do te tronditet.

Peshorja
Jeta ne cift do jete ajo qe keni enderruar. Fantazia nuk do iu lere te merziteni dhe do merrni sigurine qe aq shume e keni pritur. Perfitoni sa me shume! Beqaret do kene shume deshire te fillojne nje lidhje, pa e ditur se jo gjithcka shkon gjithmone mire ne dashuri. Matuni mire para se te hidhni nje hap. Mos harxhoni para pa kursim sepse do jete e veshtire ta ekuilibroni buxhetin serish.

Akrepi
Nese jeni ne cift, jeta juaj ka rrezik te jete mjaft e turbullt. Nuk do doni te beni as leshimin me te vogel dhe partneri ca me pak. Mos renia dakord per dicka mund te sjelle goxha debate. Kujdes! Per sa iu perket beqareve do kene fat dhe takime me shumice. Mos u tregoni te turpshem. Shikoni mire atje ku do shkelni ne sektorin e financave sepse mund te rrezoheni. Hiqni disa kursime menjane.

Shigjetari
Venusi do ndikoje shume pozitivisht sot ne jeten tuaj ne cift. Marredhenia me partnerin do behet edhe me romantike dhe do perjetoni kenaqesi pa fund. Beqaret mund te kene me shume fat sesa mendonin ne dashuri. Personi qe do takoni do jete simpatik dhe joshes. Ne planin financiar do keni mundesi te stabilizoni buxhetin dhe te mund te beni ndonje shpenzim me teper.

Bricjap
Kjo dite do jete plot me diell ne planin sentimental. Do i tregoni partnerit tuaj se sa shume e dashuroni dhe ai do ndihet mjaft mire qe iu ka prane. Tek jeta e beqareve do ndikoje vetem Plutoni i cili nuk do sjelle ndonje te re. Tregohuni edhe me te duruar qe te fitoni! Me financat cdo gje do shkoje shume mire dhe pak nga pak ato do te rriten. Mos e humbni vigjilencen per asnje moment.

Ujori
Yjet nuk mund t’iu garantojne sot lumturine absolute ne cift. Gjithcka mund te ndodhe ne fakt nese jepni gjithcka per te arritur ate qe doni. Merkuri do i beje beqaret te ndjeshem ndaj dashurickave te meparshme. Nje melodi e lehte qe do degjohet papritur do te zgjoje nje pasion te madh. Edhe pse situata financiare nuk do jete e shkelqyer, mund t’ia dilni mbane nese i menaxhoni me mire.

Peshqit
Tregohuni realiste ne jeten sentimentale. Nese e shihni qe lidhja juaj nuk po ecen mire dhe ju nuk ndiheni rehat eshte me mire t’i jepni fund. Nese mendoni se kjo eshte dicka kalimtare atehere perpiquni ta rregulloni sa me pare situaten. Beqaret qe duan te ndryshojne status do kene fat. Perfitoni! Financat te shkeplqyera. Shfrytezojeni sa me shume kete te enjte dhe blini ato qe keni dashur.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Horoskopi ditor, ketu...

prej Tue 6 Nov 2012 - 12:14
http://www.horoskopiditor.net/horoskopi-sot/#more-462


Horoskopi ditor.....ketu 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 6 Nov 2012 - 12:14
Peshorja
.
Pozicioni i Venusit do luaje nje rol shume te rendesihem ne jeten tuaj.Do jeni me tolerante dhe me te kuptueshem me ate qe keni ne krah. Beqaret do takojne nje person interesant i cili do i dashuroje sinqerisht. Mos e humbni mundesine per ta njohur. Dite delikate per financat.Tregohuni shume te kujdeshem nese nuk doni te mbeteni pa asnje lek.


Horoskopi ditor.....ketu 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 6 Nov 2012 - 12:15
Me ben shume cudi se gjithnje m'i gjen!
Tani une beqar jam, por ku/kur/kush do me dashuroje mo aman se u cudita jasht mase tani!


Horoskopi ditor.....ketu 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 8 Dec 2012 - 22:40
Parashikimi i dates 9 Dhjetor 2012 Per te gjitha shenjat

Dashi
Ata qe jane ne cift do kene nje dite te mbushur me debate dhe konflikte gjate kesaj dite. Ne shumicene kohes do jene te merzitur dhe pa deshire epr te bere asgje. Beqareve do iu rendoje me shume se kurre vetmia. Tregohuni me te hapur nese doni te gjeni dike. Me financat mos u tregoni te pakujdesshem. Po shpenzuat me kursim gjithcka do shkoje me se miri.

Demi
Disa detaje te vogla, ne dukje pa ndonje rendesi te madhe, mund te ndikojne se tepermi ne harmonine e jetes suaj ne cift. Mundohuni te mbani zgjuar komunikimin dhe bashkepunimin. Beqaret nuk duhet te bejne gjithcka vetem e vetem per te gjetur dashurine. Cdo gtje e ka nje kufi. Me shpenzimet tregohuni me te arsyeshem nese doni qe financat te jene te qendrueshme.

Binjaket
Do jeni te shqetesuar dhe ne ankth gjate kesaj dite ju qe jeni ne nje lidhje. Do mendoni se parteri iu tradheton me dike tjeter dhe nuk do keni guximin te flisni me te. Beqaret do takojne nje person te vecante. Degjojeni se cafre ka per t’iu thene para se te jepni nje pergjigje. Financat do jene te mira. Do mund te kryeni disa shpenzime te nevojshme dhe te menduara prej kohesh.

Gaforrja
Planetet do e mbrojne gjate gjithe kohes sot jeten tiuaj ne cift dhe do ndiheni me se miri prane atij qe dashuroni. Shprehini sa te mundni emocionet por edhe ndjenjat. Beqaret nuk duhet te rezikojne shume vetem e vetem per te bere per vete personin qe iu pelqen. Financiarisht do perballeni me disa veshtiresi. Gjithsesi po u treguat te kudjesshem do ia dilni mbane.
Luani

Dite mjaft e bukur dhe e lumtur kjo e sotmja per te dashuruarit. Do kaloni momente te kendshme prane atij qe doni dhe do i shprehni me teper ndjenjat. Nje takim mund te shnderrohet shpejt ne nje lidhje serioze per beqaret. Bejini syte kater sot qe te gjeni personin e duhur. Merruni pak me teper me menaxhimin e financave nese doni ta mbani te stabilizuar situaten.

Virgjeresha
Mos enderroni me shume sesa duhet ju qe jeni ne cift sepse realiteti eshte shume ndryshe. Mundohuni te ruani nje klime te ngrohte ne jeten tuaj. Beqaret duhet te perdorin te gjitha aftesite qe kane per te bere per vete personi qe iu pelqen prej kohesh. Po e deshet me zemer do e arrini objektivin. Financat do jene pergjithesisht te mira, por kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni shume.

Peshorja
Keqkuptimet me partnerin do te zhduken dhe do filloni te flisni me qetësisht me te. Do zbuloni disa cilësi te paditura deri me sot. Beqaret do kene takime te reja, por nuk do kete asgje te jashtezakonshme. Ne ceshtjen financiare do keni shume fat. Tregohuni te kujdesshem dhe ekonomia juaj do te permiresohet ndjeshem. I keni te gjitha mudnesite per te arritur kete.

Akrepi
Problemet ndermjet jush dhe partnerit tuaj do jene te shpeshta gjate kesaj jdite. Mos e teproni me asgje dhe mundohuni qe te dy te qetesoheni. Beqaret kesaj here do kene te gjitha kushtet e nevojshme per te takuar dashurine ideale. Perfitoni! Nuk do tregoheni te matur me shpenzimet kesaj here. Beni kujdes sepse gabimi me i vogel mund t’i perkeqesoje shume gjerat.

Shigjetari
Sot duhet te qendroni sa me afer partnerit dhe ta degjoni me kujdes. Nese doni qe gjithcka te shkoje mire duhet te jeni bashkepunues. Beqaret do te kene shume fat. Disa do mendojne edhe martesen. Mendoni me kujdes dhe do rrethoheni nga lumturia. Financat do jene te mira, por nese do beni nje investim duhet te mendoheni mire. Mos shpenzoni shume.

Bricjapi
Klima ne cift do jete mjaft e ngrohte gjate kesaj dite. Do e perforconi marredhenien me partnerin tuaj dhe do ndiheni me se miri prane tij. Disa do mendojne ta cojne edhe me tej lidhjen. Mos u tregoni impulsive ju beqare. Nese takoheni me dike, mundohuni ta njihni me mire para se te filloni nje histori dashurie. Me financat duhet te tregoheni me te matur se kurre. Nuk eshte momenti te beni investime.

Ujori
Jeta ne cift nuk do shkoje ashtu si ju e keni enderruar. Kush e ka fajin? Ju. Do mbylleni ne vetvete dhe nuk do ia shprehni partnerit as ndjenjat dhe as pakenaqesite. Beqaret do lidhen edhe me teper me nje mik te vjeter. Nese ndjeni dicka me shume ja thoni atij sa me pare. Buxheti do filloje te rritet dalngadale. Tregohuni me te duruar por edhe me te kursyer me shpenzimet.

Peshqit
Jeta ne cift do jete me e mire se disa dite me pare. Do e keni me te lehte komunikimin me partnerin dhe do afroheni me teper me te. Mundohuni ta shfrytezoni diten deri ne fund. Beqaret do jene te trishtuar sepse as sot nuk do e gjejne personin qe kane enderruar. Influenca e Plutonit do jete negative per financat. Mos hidhni asnje hap pa u menduar mire.


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 9 Dec 2012 - 15:09
Bricjapi Klima ne cift do jete mjaft e ngrohte gjate kesaj dite. Do e perforconi marredhenien me partnerin tuaj dhe do ndiheni me se miri prane tij. Disa do mendojne ta cojne edhe me tej lidhjen. Mos u tregoni impulsive ju beqare. Nese takoheni me dike, mundohuni ta njihni me mire para se te filloni nje histori dashurie. Me financat duhet te tregoheni me te matur se kurre. Nuk eshte momenti te beni investime.


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 9 Dec 2012 - 15:14
Akrepi
Problemet ndermjet jush dhe partnerit tuaj do jene te shpeshta gjate kesaj jdite. Mos e teproni me asgje dhe mundohuni qe te dy te qetesoheni. Beqaret kesaj here do kene te gjitha kushtet e nevojshme per te takuar dashurine ideale. Perfitoni! Nuk do tregoheni te matur me shpenzimet kesaj here. Beni kujdes sepse gabimi me i vogel mund t’i perkeqesoje shume gjerat.

MIRE MIRE JO KEQNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Horoskopi ditor.....ketu 1t7y1w
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 9 Dec 2012 - 16:28
Binjaket
Do jeni te shqetesuar dhe ne ankth gjate kesaj dite ju qe
jeni ne nje lidhje. Do mendoni se parteri iu tradheton me dike tjeter
dhe nuk do keni guximin te flisni me te. Beqaret do takojne nje person
te vecante. Degjojeni se cafre ka per t’iu thene para se te jepni nje
pergjigje. Financat do jene te mira. Do mund te kryeni disa shpenzime te
nevojshme dhe te menduara prej kohesh.
mu si per singel qe jam mire qenkam......


Horoskopi ditor.....ketu 452229 Horoskopi ditor.....ketu 452229 Horoskopi ditor.....ketu 452229
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 15 Dec 2012 - 18:19
Ç farë parashikojnë yjet për ditën e sotme? Tek Albania Mirror mund të lexoni çfarë pozicioni do të mbajnë planetet për shenjën tuaj.
Dashi(20 Mars—19 Prill

Nëqoftëse jeni duke menduar se jeni pa fat sepse ju asnjëherë nuk ju viijnë mundësi të mira, atëherë sot duhet të mendoni se ajo që do ju ndodhë do të jetë e pabesueshme dhe pastaj do të mund të ankoheni vetëm sepse nuk keni qënë në gjendje për të kapur rastin më të madh që keni pasur ndonjëherë.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Ndoshta sot nuk do të keni të njëjtën forcë që tregoni zakonisht në momentet e vështira të jetës tuaj, por kjo nuk do të thotë që nuk mund të bëni punën tuaj dhe të zhvilloni aktivitetet tuaja edhe pse pak me vonesë dhe me më pak entuziazëm se zakonisht.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Sot keni nevojë për ndonjë shtysë por mbi të gjitha duhet të tregoni karakterin tuaj agresiv edhe pse kjo nuk ju pëlqen shumë dhe mbi të gjitha nëse kjo ju shkakton ndonjë ndenjë faji. Duhet të mendoni për veten tuaj dhe të ecni para me projektet tuaja pavarsisht se ata që keni afër do ju shohin pak me dyshim.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Pavarsisht sfrocimeve tuaja gjërat nuk po shkojnë siç do donit, sidomos gjatë mëngjesit, Hëna dhe Marsi tek Bricjapi në aspektin e kundërt, do t’ju bëjnë të vështirë çfarë do lloj siprrmarrje edhe ato më të thjeshtat.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Nuk ka arsye sot që të toleroni persona të patolerueshëm sepse kjo mund të prishë humorin që nuk është shumë I prirur ndaj tolerimeve. Gjithmonë përpiqeni të jeni të ngrohtë po mos u përpiqeni të bëheni ai që nuk jeni apo nuk keni nevojë të jeni.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )

Nëqoftëse do të doni të organizoni diçka në momentin e fundit, atëherë bëjeni kjo do të jetë dita e duhur për çdo lloj eventi që doni të krijoni.të gjithë janë duke pritur dhe nuk ka rëndësi se sa e sofistikuar apo elegante do të jetë. E rëndësishme është që të mblidhni disa persona dhe t’I argëtoni sëbashku.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Sot do të keni shumë mundësi për të hequr gurët nga këpucët, sepse do të gjendeni përballë personave të duhur të cilëve duhet t’ju thuash fjalët e duhura në momentin e duhur.
Mos u shqetësoni për reagimet e tyre sepse nuk mund të reagojnë ndryshe pasi e dinë mirë me kë kanë të bëjnë dhe do të tremben nga forca jote e mendimit.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Mbase të jeni shumë servilë duhet të jetë e rëndë mbi të gjitha nëqoftëse një servilizëm I tillë duhet të përsëritet çdo ditë, gjithsesi ajo që do ju ndodhë sot do jetë vetëm jë parantezë e pa këndshme që do e duroni me stoicizëm dhe që do ju sjellë përfitime që do ju pëlqejnë.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Një nga personat më të këndshëm të jetës tuaj sot do të jetë në dispozicionit tuaj të plotë sepse keni shumë për të ndarë me të dhe mund të kujtoni kohët e vjetra të qeshni dhe të bëni shaka. Mos keni frikë se do të humbisni rastin për të qëndruar bashkë do të keni edhe raste të tjera por sot do të jetë e veçantë.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Keni pasur ndonjë shaka të vogël me personat që ju rrinë afër por sot duket se gjithçka është zgjidhur. Për këtë arsye sot më shumë se kurrë duhet të provoni të bëni diçka për të treguar se e këni lënë mënjanë të kaluarën. Ata do të ndihen më të sigurt.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Edhe kur jeni poshtë me moralin ju arrini të gjeni fjalët e duhura për të tjerët dhe kjo ju nderon dhe nuk keni mundësi që të dilni nga kjo pa buzëqeshur. Ju e kuptoni dhe misioni juaj është që të kuptoni dhe të tjerët.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Mënytras juaj e të vepruarit kënaq të tjerët sidomos ata që janë të prirur ndaj shakasë dhe haresë, por duhet të keni parasysh se jo të gjithë janë njësoj dhe mënyra juaj e të qënit shumë konkret mund të jetë më e përshtatshme për zhvillimin e disa marrdhënieve.Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 16 Dec 2012 - 13:55
Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme? Tek Albania Mirror mund të lexoni çfarë pozicioni do të mbajnë planetet për shenjën tuaj.

Dashi(20 Mars—19 Prill
Falë hyrjes të Venerës tek shenja mike e Shigjetarit jeta juaj sentimentale do të bëhet menjëherë dinamike. Janë të favorizuar takimet e reja sidomos me persona të huaj dhe që mund t’I përkasin n jë shenje të zjarrit.
Demi (20 Prill—19 Maj)
Hëna sot ndodhet në një pozicion jo harmonic në shenjën e Ujorit. Të qëndrosh në një ekuilibër ndërmjet arsyes dhe dhe djenjës sot do të jetë e pamundur.pavarsisht vështirësive të pamohueshme do të arrini të ndryshoni pa dëme të mëdhaja.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Hëna prezente në shenjën mike të Ujorit do t’ju ndihmojë që të shfaqni dhuntite diplomatike. Do të jeni të aftë për të krijuar harmoni atje ku ka pasur tension.në këtë mënyrë prezenca juaj do të jetë shumë e kërkuar në ambjente të dëshpëruara.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Me Uranin në shenjën e Dashit do të gjendeni përballë një zgjedhjeje të vështirë.do t’ju duhet të merrni një vendim që ka të bëjë me jetën familjare dhe që mund të ndryshojë gjërat në mënyrë radikale. Merrni gjithë kohën e nevojshme për t’u menduara.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Për shkak të pozicionit të keq të hënës tek Ujori do të ndiheni vetëm dhe të distancuar nga të tjerët . Do të endeni sot ndërmjet nevojës për të komunikuar dhe asaj për të qëndruar vetëm. Me siguri që sot keni nevojë si për shoqëri por edhe për të qëndruar vetëm. Provojini të dyja mënyrat ose më mirë qëndroni me një mik silencioz.

Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )
Sot si Mërkuri ashtu dhe Venera ndodhen të bashkuar në shenjën e Shigjetarit ndë një pozicion jo harmonic. Do t’ju shqetësojnë thashethemet pa baza të dikujt nga I cili do të donit të kishit më shumë dashuri. Fatkeqësisht për moment duhet të kënaqeni me kaq.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Hëna sot ndodhet në shenjën e Ujorit dhe dhuntitë tuaja quhen fantazi, liri, dhe kreativitet. Me pak fjalë ju prêt një ditë shumë e bukur e karakterizuar nga kominikime brilanteme personat që ju rrethojnë dhe që vlerësojnë shoqërinë tuaj. Ka ardhur moment për të zgjedhur dhuratat.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Për shkak të Hënës joharmonike tek Ujori sot kthjelltësia sot nuk do të jetë pika juaj e fortë. Rrezikoni të besoni tek dikush që nuk e meriton aspak vëmendjen tuaj aq më pak dedikimin tuaj.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Hëna në shenjën Ujorit është sjellëse e të rejave të bukura emocionale. Një ndjenjë që ishit duke e kërkuar prej disa kohësh dhe më në fund të arrini të bisedoni me personin që ju intereson. Do të zbuloni kështu që keni ndryshuar plotësisht.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Prania e Uranit tek Dashi është stimuli I vazhdueshëm që ju ndalonqë të qetësoheni dhe të ndiheni mirë. Keni 1mijë mendime në mendje dhe duket se nuk po arrini asgjë konkrete. Në fakt gjërat janë shumë më të thjeshta se sa po e mendoni.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Hëna sot ndodhet në shenjën tuajdhe do t’ju dhurojë undësinë për t’ju dedikuar atyre gjërave të vogla që ju pëlqen aq shumë të bëni po që shpesh jeni të detyruar t’I lini pas dore. Do të takon një person të dashur që nuk e shihnit prej kohësh, ftojeni për drekë.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Prania e Venerës në shenjën e Shigjetarit do të largojë një fazë shqetësimi emocional. Keni dëshirë që të ikni larg por nuk e dini as vetë përse. Përpiquni të bëni diçka për të tjerët dhe dilni nga izolimi juaj. Fillo duke bërë një dhuratë.


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 17 Dec 2012 - 22:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme? Tek Albania Mirror mund të lexoni çfarë pozicioni do të mbajnë planetet për shenjën tuaj.
Dashi

Sot duhet të tregoni kujdes të veçantë që të mos ngatërroni profesionin me çështjet e zemrës, në mënyrë që të mos keni probleme pastaj. Administrojini me mire ta ardhurat nese nuk doni te përballeni me probleme te medha. Mundesite nuk do iu mungojne.
Demi
Jeta juaj në çift do të jetë e ngrohtë sot. Megjithëse, kjo ditë do të jetë më e favorshme për zemrat e vetmuara sesa për ata që janë në lidhje. Financat do jene goxha te mira. Kjo do iu qetesoje mjaft.
Binjaket
Jeta ne çift do jete e bukur dhe do iu sjelle kenaqesi pa fund. Shfrytezojeni cdo moment. Edhe per beqaret do jete nje dite e favorshme. Do jeni mjaft seksuale, keshtu qe shfrytezojeni kete. Ne pune do jeni optimiste dhe entuziaste. Ka gjasa te filloni edhe projekte te rëndësishme dhe me arritje te mëdha.
Gaforrja
Pas një periudhe jo shumë të mirë për jetën në çift , sot çdo gjë do të ndryshojë për pozitivisht. Ne planin financiar situata do jene me e qëndrueshme se me pare, por kjo nuk do te thote qe te shpenzoni pa menduar.
Luani
Ju që jeni në një lidhje do të keni disa kontradita me partnerin sot, dhe kjo do t’iu mërzis pa masë. Planetet do t’iu ndihmojnë që ta stabilizoni buxhetin.
Virgjeresha

Asnje planet nuk do ndikoje sot ne jeten tuaj ne çift. GJithcka do jete ne doren tuaj prandaj do benit mire te krijonit nje ambient te ngrohte dhe te mos humbisni komunikimin. Beqaret do qendrojne gjithe kohes ne shtëpi. Mos prisni qe dikush te vije dhe t’iu lutet. Menaxhoiini me kujdes financat dhe gjithçka ka për të shkuar mirë.
Peshorja
Shtojini dozat e fantazisë sot në jetën tuaj në çift dhe do e shihni që çdo gjë do të shkoj më së miri. Partneri do të jetë i gatshëm t’ua plotësoj dëshirat. Influenca e planeteve ne planin financiar do jete e mire. Situata do filloje te konsolidohet.
Akrepi
Për ata që janë në çift dita e sotme do të jetë e mbushur me konflikte dhe debate. Kjo gjë do të bëj që shumicën e kohës të jeni të mërzitur dhe pa dëshirë për të bërë asgjë. Beqareve do iu rëndoje me shume se kurre vetmia. Tregohuni me te hapur nese doni te gjeni dike. Financat do të fillojnë të stabilizohen pak nga pak, por ende nuk ka ardhur koha që të shpenzoni pa frikë.
Shigjetari
Për ata që janë në çift, sot nuk do të jetë një ditë e qetë. Do jeni te shqetesuar dhe ne ankth gjate kesaj dite. Do mendoni se parteri iu tradhëton me dike tjeter dhe nuk do keni guximin te flisni me te. Beqaret do takojne nje person te vecante. Degjojeni se çfare ka per t’iu thene para se te jepni nje pergjigje. Financat do jene te mira. Do mund te kryeni disa shpenzime te nevojshme dhe te menduara prej kohesh.
Bricjapi
Ata që janë të lidhur do fillojnë të bëjnë plane për të ardhmen. Mendohuni mirë për gjithçka para se të merrni vendime të rëndësishme. Merruni pak me teper me menaxhimin e financave nese doni ta mbani te stabilizuar situaten.
Ujori
Do luani sot me ndienjat e dikujt që ju do sinqerisht dhe shpesh herë do të tregoheni egoist. Herë do të ndiheni të kënaqur dhe herë të pakënar nga situata të cilën ndodheni.. Financat do jene me te qëndrueshme. Kryeni disa transaksione sepse cdo gje do jete ne favorin tuaj.
Peshqit
Përgjithësisht jeta juaj në çift do të jetë e mirë sot, edhe pse në disa momente komunikimi në çift do të zbehet. Nese jeni beqare pritet te kete nje takim impresionues i cili do ua ndryshoje rrjedhen e jetes. Shfrytezojeni sa te mundni diten. Me financat tregohuni më të matur dhe më largpamës.


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 17 Dec 2012 - 22:11
Ujori
Do luani sot me ndienjat e dikujt që ju do sinqerisht dhe shpesh herë do të tregoheni egoist. Herë do të ndiheni të kënaqur dhe herë të pakënar nga situata të cilën ndodheni.. Financat do jene me te qëndrueshme. Kryeni disa transaksione sepse cdo gje do jete ne favorin tuaj.

Sa i keq ky horoskopi Very Happy Very Happy Nuk di pse e lexoj kur asnjehere nuk e besoj....Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 17 Dec 2012 - 22:25
o squfur me qellon muve gjithmone Horoskopi ditor.....ketu 2585209286
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 17 Dec 2012 - 22:26
Binjaket
Jeta ne çift do jete e bukur dhe do iu sjelle kenaqesi pa fund. Shfrytezojeni cdo moment. Edhe per beqaret do jete nje dite e favorshme. Do jeni mjaft seksuale, keshtu qe shfrytezojeni kete. Ne pune do jeni optimiste dhe entuziaste. Ka gjasa te filloni edhe projekte te rëndësishme dhe me arritje te mëdha.

hec aty...te pakten me genje mir ky


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Horoskopi ditor.....ketu Image
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 18 Dec 2012 - 12:45
http://www.infoalbania.org/horoskopi-ditor.html


Horoskopi ditor.....ketu 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 18 Dec 2012 - 19:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Horoskopi ditor, 19 dhjetor 2012

Dashi
Klima yjore do jete e pershtatshme sot per besnikerine ne cift. Edhe pse do jene te shumte personat qe do iu joshin ju do e keni gjithe kohes mendjen tek partneri. Beqaret do kene mundesi per takime por duhet te veprojne me shume kujdes dhe te mos nxitohen. Te ardhurat do fillojne te permiresohen ndjeshem. Do beni edhe disa transaksione te rendesishme.

Demi
Pjesa me e madhe e cifteve do kalojne nje dite pozitive dhe pa probleme, megjithate ata qe kane debatuar per ceshtje serioze mund te marrin disa vendime te rendesishme. Beqaret nga ana tjeter edhe pse do kerkojne shume nuk do e gjejne ate qe po kerkojne. Menaxhojini me kujdes financat nese nuk doni te perballei me probleme. Shpenzmer e medha duhen shmangur.

Binjaket
Pozicionimi i keq i Saturnit mund te sjelle keqkuptime dhe konfuzion ne cift. Flisni sa me shume me partnerin dhe sqarojeni shpejt cdo gje. Mos e lini situaten te nderlikohet shume. Beqaret do presin edhe sot me kot dashurine e madhe e cila nuk do te vije. Ne planin financia besojini intuites sot dhe do dilni te fituar. Gjithsesi duhet thene se yjet do iu sjellin fat.

Gaforrja
Jeta juaj en cift do jete rutine dhe nuk do ndodhe asgje e vecante. Duhet te tregoheni me te hapur ndaj te rejave dhe te tentoni. Beqaret do terhiqen me shume nga aventurat kalimtare dhe pa te ardhme. Dikush do iu kerkoj te krijoni nje lidhje serioze dhe ju nuk do e pranoni. Me vone do pendoheni per kete. Tregohuni sa me realiste me financat dhe mos shpenzoni pa u menduar.

Luani
Dita e sotme do jete tej mase e qete dhe ju nuk do perjetoni emocionet qe keni pritur ne cift. Mos u trishtoni por perpiquni te flisni me partnerin dhe t’i vini gjerat ne vije. Beqaret do qndrojne prane miqve dhe nuk do e kerkojne me ngulm dashurine. Lerini gjerat te rrjedhin vete. Te ardhurat do pesojne nje zbritje te konsiderueshme per shkak te disa shpenzimeve te detyruara.

Virgjeresha
Jeta sentimentale e cifteve do jete e qendrueshme dhe do ndiheni mire qe keni dike si partneri juaj ne krah. Beqaret do jene pasionante, por ky pasion do i shtyje te krijojne nje lidhje jo te qendrueshme dhe aspak te qete. Tregohuni shume te matur nese nuk doni qe te vuani. Do iu duhet te beni goxha shpenizme te nevojshme sot dhe kjo do i trndite pak financat. Beni kujdes!

Peshorja
Dashuria do kete disa probleme te vogla sot, por do i kaloni sa hap e mbyll syte. Ne mbremje do perjetoni emocione te medha fale nje surprize qe do iu kete pergatitur partneri. Beqaret nuk do mendojne fare per jeten sentimentale sepse do ia kalojne per mrekulli me miqte. Saturni do ndikoje pozitivisht tek financat. Situata do jete me e qendrueshme dhe do shpenzoni pak me shume.

Akrepi
Nese kohet e fundit e keni lene pak pas dore ate qe keni ne krah sot duhet ta shlyeni kete gabim dhe t’i kushtoni rendesine e duhur. Lerini pak menjane angazhimet e tjera dhe merruni me te dashurin tuaj. Beqaret duhet te presin edhe disa dite per te gjetur personin ideal. Financat do jene e mira. Do keni mundesi te kryeni transakionet qe kishit menduar prej kohesh.

Shigjetari
Nese jeni ne cift do kete mosmareveshje te medha gjate kesaj dite. Mos beni gabimin te merrni vendime perfundimtare qe do jene ne demin tuaj dhe per te cilat do pendohen shpejt. Te shumte do jene beqaret qe do gjejne shpirtin e tyre binjak. Pergatituni per ndryshime ne jeten tuaj. Financat nuk do jene te keqija. Ato edhe mund te permiresohen nese ju tregoheni te matur me shpenzimet.

Bricjapi
Duke filluar qe sot do i merrni gjerat me seriozisht ne jeten ne cift dhe do mendoni ta coni me tej lidhjen. Gjithcka mund te ndryshoje per mire per ju. Beqaret do kene vecse aventura te kendshme por qe nuk do kene asnje te ardhme te sigurt. Ne lidhje me financat duhet thene se do jeni me te vendosur ta permiresoni situaten. Me pak mund do ia dilni mbane me sukses.

Ujori
Dashuria e cifteve do shkoje mire sot. Do flisni hapur me partnerin dhe do rregulloni idas gjera te lena pezull. Sinqeriteti do ezistoje nga te dyja krahet. Takimet e beqareve do jene te shumta gjate kesaj dite, por njeri do jete me i vecanti nga te gjithe. Mos e humbni kete mundesi. Influenca e yjeve tek financat do jete poztive. Ne dini t’i organizoni mire te ardhurat do keni arritje.

Peshqit
Nje fllad i lehte pasioni do fryje sot ne jeten tuaj ne cift dhe do kaloni momente te mreullueshme prane te dashurit te zemres suaj. Shfrytezojeni cdo sekonde sikur te ishte e fundit. Beqaret do kene fat ne dashuri dhe do takojne persona interesante dhe te vecante. Konfigurimi i yjeve do jete pozitiv per financat. Megjithate kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni kuturu.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 18 Dec 2012 - 19:45
Peshorja
Dashuria do kete disa probleme te vogla sot, por do i kaloni sa hap e mbyll syte. Ne mbremje do perjetoni emocione te medha fale nje surprize qe do iu kete pergatitur partneri. Beqaret nuk do mendojne fare per jeten sentimentale sepse do ia kalojne per mrekulli me miqte. Saturni do ndikoje pozitivisht tek financat. Situata do jete me e qendrueshme dhe do shpenzoni pak me shume.

Ketu e ka gjetur...
Se qe "te shpenzosh pak me shume" do te thote ta paguash me jeten tende...
Thashe dhe une per pak, pse nuk e tha qe do vdes...


Horoskopi ditor.....ketu 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 19 Dec 2012 - 19:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Horoskopi ditor, 19 dhjetor 2012

Kush interesohet ta lexoje eshte postuar horoskopi i dites se sotme nga Selda...


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 21 Dec 2012 - 18:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Horoskopi ditor, 22 dhjetor 2012

Dashi
Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte do jene ata qe do iu vijne nga pas, por ju do keni te drejten e zgjedhjes. Financat do jene te paqendrueshme. Mos shpenzpni shume qe te mos bini ne humnere.

Demi
Nen ndikimin e Venusit jeta juaj ne cift do jete shume delokate dhe nga momenti ne moment mund te lindin mosmarrveshje te medha. Nese jeni te pasigurt per vazhdimesine reflektoni mire. Beqaret mund te kene ede dashuri me shikim te pare, por disa edhe zhgenjime. Financat duhet t’i menaxhoni me kujdes dhe maturi. Pritet qe situata te jete e qendrueshme dhe te merrni disa vendime.

Binjaket
Ata qe jane ne cift do kalojne nje dite te kendshme prane atij qe dashurojne. Shfrytezoni cdo moment kur te jeni me te. Klima yjore do jete e favorshme per takime interesante. Me ne fund beqaret nuk do ndhenme vetem dhe me brenge ne shpirt. Per financat do kujdeseni me teper dhe nuk do beni asnje cmenduri. Hidheni cdo hap me shume kujdes.

Gaforrja
Nese jeni ne cift duhet te pergatiteni per disa momente delikate te cilat mund t’ua ndryshojne njehere e pergjithmone jeten. Tregohuni me e matur me gjithcka qe do thoni. Beqaret nga ana tjeter jo vetem qe do kene takime, por ato mund te sjellin edhe lidhje afatgjata. Financat do jene pozitive. Buxheti do stabilizohet ndjeshem dhe do mund te beni ndonje shpenzim me teper.

Luani
Gjate kesaj dite do keni mundesi te flisni me hapur me partnerin tuaj dhe bashkepunimi do te perforcohet. Toleranca dhe mirekuptimi do jene dy pika te tjera kyce. Edhe per beqaret do filloje nje tjeter etape ne planin sentimental. Pergatituni per emocione. Nese shpenzoni me shume sesa duhet per rehatine tuaj, financat mund te kene ndonje tronditja te vogel.

Virgjeresha
Fale bekimit te yjeve, jeta ne cift do jete harmonike sot. Pas nje periudhe gjate se ciles e keni lene pas dore partnerin, sot do kujdeseni me teper per te. Beqaret edhe pse do kene takime, duhet te reflektojne mire para se te marrin vendime te rendesishme. Per sa iu perket financave duhet thene se to do jene goxha te paqendrueshme. Merrni masa dhe ulni sa me shpejt shpenzimet

Peshorja
Vleresojeni me shume ate qe keni ne krah sot sepse po e humbet nuk do kete me kthim pas. Mos mendoni se ai qe ka ne krah shoqja juaj eshte me i mire, gjithmone pula tjetrit duket me e majme. Beqaret nuk duhet ta kerkojne me ngulm dashurine, por duhet ta lene veten sa me te lire dhe te presin. Ne planin financiar situata mund te nderlokohet se tepermi. Kujdes!

Akrepi
Jeta ne cift do shkoje me se miri gjate kesaj dite. Do flisni per gjithcka dhe do bashkepunoni ne cdo moment me partnerin tuaj. Disa mund te zgjidhin edhe nje teme delikate. Beqaret nuk duhet te kerkojne parate, por personin qe do i beje te ndihen mire. Mundesite do ekzistojne sot. Ne planin financiar do keni fat dhe do e stabilizoni situaten. Beni shpenzimet me te domosdoshme.

Shigjetari
Yjet do ua bejne shume te lumtur dhe te gezueshme jeten tuaj ne cit gjate kesaj dite. Do e dini mire cilat pika te prekni qe ai qe keni ne krah te beje gjithcka qe ju deshironi. Do i kushtoi me teper kohe atij. Beqaret do kene nje takim mbreselenes, i cili mund t’ua ndryhsoje jeten njehere e pergjithmone. Per shkak te shpenzimeve te tejskajshme, financat do jene te paqendrueshme.

Bricjapi
Dite interesante kjo e sotmja per jeten tuaj ne cift. Do i jepni me teper rendesi intimitetit dhe do kaloni momente te mrekullueshme prane atij qe dashuroni. Beqaret me mire te qendrojne vetem dhe sot sesa te perballen me zhgenjime qe do t’i lendojne. Me financat do keni fat. Edhe pse do shpenzimi pas me shume per disa gjera te nevojshme ato nuk do tronditen.

Ujori
Ne planin sentimental te cifteve cdo gje do shkoje mire sot. Klima do jete e ngrohte dhe harmonia do mbizoteroje ne cdo moment. Beqaret duhet te tregohen te sinqerte me personat qe do takojne sepse vetem ne kete menyre mund te nisin nje histori te bujur dashurie. Me shpenzimet tregohuni sa me te kujdesshem dhe mos shpenzon shume. Nuk eshte momenti.

Peshqit
Jeta juaj ne cift do jete e qete dhe pa probleme. Do jeni me te qarte per ate qe doni dhe kjo do iu nxite te mos beni gabime. Nese partneri ne nje moment inatoset me dicka, gjeni menyren e duhur per ta qetesuar. Planetet do shtojne mundeste e beqareve per takime. Shfrytezojini! Financat do jene me te mira se disa dite me pare dhe ju do ndiheni me te qete.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 21 Dec 2012 - 18:40
une jam gaforre
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 21 Dec 2012 - 18:43
Dashi
Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen qe mbizoteronte prej kohesh. Beqaret do jene e sharmante dhe joshes. Te shumte do jene ata qe do iu vijne nga pas, por ju do keni te drejten e zgjedhjes. Financat do jene te paqendrueshme. Mos shpenzpni shume qe te mos bini ne humnere.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 21 Dec 2012 - 18:46
Gaforrja
Nese jeni ne cift duhet te pergatiteni per disa momente delikate te cilat mund t’ua ndryshojne njehere e pergjithmone jeten. Tregohuni me e matur me gjithcka qe do thoni. Beqaret nga ana tjeter jo vetem qe do kene takime, por ato mund te sjellin edhe lidhje afatgjata. Financat do jene pozitive. Buxheti do stabilizohet ndjeshem dhe do mund te beni ndonje shpenzim me teper.

Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 24 Dec 2012 - 13:05
Dashi(20 Mars—19 Prill
Me siguri që dita sot do të jetë plot me stimuj të rinj ose do të bëni gjthçka për t’I gjetur. Kërkiimi do të varet vetëm nga ju dhe nga ajo që ju pëlqen të bëni, por nqfse do donit të arrinit më të mirën atëherë ju duhet të çoheni herët.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Sot do të jetë e vështirë që të kontrollosh emocionet e tua pasi në një mënyrë apo në një tjetër do të dalin në sipërfaqe dhe duke ju dhururruar ndonjë buzëqeshje por edhe ndjenja për person atë tjerë. Mos keNi frikë që të shprehni emocionet herët apo vonë duhet ta kuptonit se cndjenit.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Lejoni që sot të dali në pah zemërgjerësia juaj dhe që të gjithë ta shohin këtë të paktën sa të binden se sa person I mrekullueshëm jeni dhe si arrini të vendosni një kontakt njerëzor me ata që ju a kërkojnë.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Nëqoftëse jeni akoma duke menduar për bisedat tuaja të djeshme dhe nuk arrini të gjeni se çfarë e ka bërë të nervozohet personin që doniapo mikun tuaj më të mirë atëherë mos u mendoni më. Çfarë do lloj gjëje të ketë qënë ose e kanë harrua ose do t’jua tregojnë sapo të takoheni.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Nuk mund të krijoni një kontakt vetëm viziv me një person që keni kohë që po e vëzhgoni, kjo pasi duhet dhe të jetoni jetën tuaj me kohë të plotë pa lejuar që vështirësitë e vogla të ndikojnë në të. Çfarë do lloj gjëje të keni në mend thuajeni me fjalë dhe do të shikoni që çdo gjë do shkojë më së miri duke vendosur një lidhje.

Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )
Nëqoftëse sot do të lëvizni shumë apo shumë shpejt, do të bëni që dikush që ishte bërë kurioz prej jush, t’ja mbathë dhe do mundohet që në një farë mënyrë të hedhë një sinjal. Përpiquni të jeni më i përqendruar dhe të veproni më me ngadalë.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Përse të mos mendoni pozitivisht sot por mbi të gjitha të mendoni se surpriza mund të ketë edhe për ju? Pavarësisht problemeve të kohëve të fundit, shqetësimet dhe gjithçka që vjen rrotull botës tuaj statike, ka diçka që lëviz dhe që sot do ju përfshijë si në një turbinë.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Nëqoftëse sot keni nevojë të mendoheni apo të reflektoni përse të mos ja thoni këtë partnerit tuaj apo personit që kalon më shumë kohë me ju, në mënyrë të tillë që të mos ta bëni të ndihet I përjashtuar apo më keq akoma si një I huaj.
Shigjetari (22 Nëntor – 20 Dhjetor)
Sot çfarëdo lloj fjale që nxirrni nga fjalori juaj do të donit të ishit menduar 2 ose tre herë. Në ndonjë rast edhe 10 herë. Nuk keni nevojë që të mbani sipër dhe ironinë e atyre që nuk I njihni të cilëve do t’ju bënit një përshtypje të mirë apo të keqe nëqoftëse nuk do të ishit matur.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Jeta juaj është plot me persona që ikin dhe pastaj kthehen kështu që sot do të jetë e mundur që të takoni ndonjë që ju kishte thënë mirupafshim para pak kohësh dhe që sot do të ishte i gatshëm që të rifrekuentoheshit. Kjo do të ishte një zgjedhje më e lehtë nga sa e kishit parashikuar.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Në qoftëse sot dhe në ditët në vazhdim jeni gati që të kujdesini për një person, mos keni frikë që t’ja thoni është diçka e mrekullueshme që jot ë gjithë kanë mundësinë që ta dëgjojnë në jetën e tyre.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Mbase keni menduar shumë apo keni bërë dhe gabim që keni menduar por fakti është se tashti mendimi juaj nuk ka më vlerë, dikush do t’ju të bëjë që të ndryshoni mendje sidomos sot kur dikush do ju bëjë një propozim që ishit duke e pritur prej kohësh.shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 24 Dec 2012 - 13:47
une ne horoskop jam gaforre,nuk po u flitka mire sot per gaforret
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 25 Dec 2012 - 14:17
Horoskopi i ditës të martë datë 25.12.2012


Dashi(20 Mars—19 Prill

Hëna dhe Jupiteri të bashkuar në shenjën mike të binjakëve do t’ju dhurojnë sot moment të pëlqyeshme.Psikologjikisht do të jetoni një periudhë brilante dhe të ndritur, që do ju lejojë të kaloni një krishtlindje të qetë të rrethuar nga të afërmit tuaj.

Demi (20 Prill—19 Maj)

Edhe për disa orë Marsi do gtë ndodhet tek Bricjapi. Shfrytëzoni energjitë e tij të mira dhe të fuqishme për të përfunduar detyrat që I keni caktuar vetes. Edhe sot pse është një ditë feste do të keni dëshirë të impenjoheni dhe të merreni me punë.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Me Hënën dhe Jupiterin në shenjën tuaj sot do të kaloni një ditë fantastike. Atmosfera e festave do t’ju sjellë në humor të mirë dhe do të jeni të sjellshhëm me të gjithë personat që do të takoni. Zbuloni vlerat e familjes sepse shpesh e lini pas dore.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Lejoni që Neptuni në shenjën e Peshqëve t’ju tërheqë brenda një atmosphere ëndrash dhe magjike. Përfitoni nga dita e festës dhe përkushtojuni kujtimev e të të kaluarës duke seleksionuar ata më të bukurit që kanë lënë shenjë në jetën tuaj.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Beteja juaj kundër të papriturave të çdo tipi do të vazhdojë edhe gjatë ditës të krishtlindjeve për shkak të Saturnit në hapësirën tuaj që nuk ju jep armëpushim. Mos u dekurajoni por as mos mendoni se mund të zgjidhni gjithçka në një çast të vetëm
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator ).

Hëna dhe Jupiteri tek Binjakët në një aspect disharmonic n uk ju heqin dëshirën për t’u dashururar por me siguri që do e bëjnë më të vështirë mundësinë për të takuar personin e duhur. Pretekset tuaja në këto moment janë shtuar dhe nuk jeni gati për një takim.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Falë Hënës dhe Jupiterit tek binjakët dita e sotme premton për gjëra të mira sidomos për dashurinë. Dikush do zemrën t’ju bëjë një dhuratë të madhe që do ju hapë zemrën dhe papritur do të ndjeheni më pak I vetmuar dhe gati për të prekur qiellin me dorë.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Gjithmonë kei nevojë për përkëdheli dhe për vëmendje por kjo nuk ju ndalon qe të jeni të kthjellët dhe të përqëndroheni mbi atë që jeni duke bërë. Sot do të dini të shijoni ditën festive duke marrë dashuri dhe vëmendje por gjithmonë në masën e duhur.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Hëna sot arrin Jupiterin në odpozicion në shenjën e Binjakëve dhe kjo do ju krijojë disa probleme emotive. Do të ndiheni më I brishtë por kjo është normale në momentin kur provohen emocione intense. Mos u shmangni prej dashurisë do të ishte një mëkat.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Marsi ndodhet ende në shenjën tuaj edhe për disa orë dhe do ju inkurajojë të luftoni që të arrini atë që dëshironi. Të gjithë njerzit që ju rrethojnë duken të prekur nga atmosfera e krishtlindjeve. S’ka rëndësi ju vazhdoni me programin dhe strategjitë tuaja.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Falë prezencës të Hënës dhe Jupiterit në shenjën e Binjakëve do të kaloni një Krishtlindje të mrekullueshme me njerëzit që doni dhe që I keni afër.nuk do të keni mundësi që të mërziteni gjtatë ditës dhe do të merrni ndjenja të ëmbla në familje.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Sot do të jetë e vështirë të ikni për shkak të mosmarrveshjeve të hënës dhe Jupiterit tek Binjaket që ju bëjnë të lodhur dhe nuk ju motivojnë. Mos lejoni të rrëmbeheni nga ëndrrat me sy hapur. Më mirë prisni që të sistemohen gjërat përreth, ndërkohë festoni festat./albmirror/shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 25 Dec 2012 - 16:32
gaforrja,mire po qendroka tani
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 25 Dec 2012 - 17:45
nuki besojShqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 26 Dec 2012 - 12:50
Horoskopi i ditës të mërkurë datë 26.12.2012

Dashi(20 Mars—19 Prill
Marsi sot futet në shenjën e Ujorit dhe do ju dhurojë një valë freskie dhe pavarsie. Keni besim tek e ardhmja dhe ky optimizëm do ju ndihmojë që gjërat e beukura t’ju ndodhin vërtet duke I tërhequr me pozitivitetin tuaj.
Demi (20 Prill—19 Maj)
Hyrja e Marsit tek Ujori do ju ju japë një farë nervozizmi. Ka rrezik që të ziheni me persona që nuk ju kanë bërë asgjë të keqe, vetëm për të nxjerrë agresivitetin tuaj. Mundohuni të qetësoheni pak.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Sot do të keni mundësinë që të ndihmoni një person që e doni dhe që është duke kaluar një moment vetmie. Të shtyrë nga prania e hënës dhe e Jupiterit tek Binjakët do të dini që të mbushni boshllëqet e zemrës të personave, me simpatinë tuaj të madhe.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Dielli dhe Plutoni tek Bricjapi në një aspect dis’harmonikdo të përfaqësojnë një shtysë për të gjithë ditën e sotme. Disa programe që kishit bërë rrezikojnë të dështojnë edhe pse jo për fajin tuaj dhe për këtë do të bëheni nervoz. Jeni një shoqëri e mirë.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Ndërthurja e Hënës dhe Jupiterit në shenjën e Binjakëve do t’ju bëjë që të ndiheni të qetë gjatë ditës të sotme. Do të rikuperoni shkëlqimin që e kishit humbur në ditët e kaluara dhe do të filloni të buzëqeshni siç keni bërë gjithmonë.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator ).
Qetësia juaj sot do të jetë e lidhur ngushtë me mundësitë tuaja për të pranuar difektet e të tjerëve. Me hënën joharmonike tek Binjakët jeni shumë të prirur për të kritikuar dhe nëqoftëse e bëni këtë në mënyrë të tepruar do të fitoni vetëm nervozizëm dhe tension.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Hyrja e Marsit në Ujor në një aspect të favorshëm trnansmeton tek ju passion. Mjaft pra me lidhjet e vakëta dhe me supat e ngrohura. Keni nevojë për të jetuar emocione intense dhe do I jetoni më parë nga sa e kishit menduar.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Sot do të luftoni mes dëshirës për të qënë normal dhe vetëdijes që nuk do mundeni asnjëherë të jeni plotësisht. Marsi në aspect joharmonik në shenjën e ujorit mund t’ju vështirësojë marrdhënien tuaj me të tjerët.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Mos u përpiqni ta ndërlikoni jetën mjafton ajo që po bën Hëna e kundërt tek binjakët. Kjo nuk është dita e duhur për sqarime apo diskutime. Përpiquni ta shijoni festën me qetësi të plotë dhe shtyjeni për nesër gjthçka.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Nëqoftëse do të vazhdni të sulmoni verbalisht personat që doni nuk do të arrini asnjë gjë të mirë. Pas kaq shumë pune dhe lodhjeje për të hapur zemrën tuaj do të gjendeni vetëm duke luftuar me mullinjtë e erës. Nëqoftëse nuk doni të luftoni kundër Uranit dhe Dashit ndryshoni metodë.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Ju prêt një ditë e mrekullueshme në të gjitha pikpamjet, falë prezencës të Hënës dhe Jupiterit në shenjën e Binjakëve. Dikush do ju dhurojë mbështetjen e tij të pakushtëzuar. Pranojeni dhe do të shihni se do të bëhet fjalë për një ndihmë të vlefshme edhe për një kohë të gjatë.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Mos u besoni disa thashethemeve që dëgjoni rrotull dhe mbi të gjitha mos I ushqeni. Nëqoftëse doni të njihni të vërtetën drejtojuni drejtpërdrejt personave të interesuar. Me Hënën në pozicion joharmonik në shenjën e Binjakëve kërkimi I sinqeritetit do të jetë pak I vështirë. Por në disa raste sinqeriteti ëhstë I detyrueshëm.shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 26 Dec 2012 - 15:16
trishtues,horoskopi im per sot
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 27 Dec 2012 - 20:03
Horoskopi i ditës të enjte datë 27.12.2012

Dashi(20 Mars—19 Prill
Mërkuri tek Shigjetari në aspect harmonik favarizon udhëtimetdhe shpërnguljet dhe ato të paparashikuara. Nëqoftëse akoma nuk keni organizuar azgjë për të festuar ardhjen e vitit të ri, jeni akoma në kohë për një udhëtim të bukur me miqtë.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Dis’harmonia e Marsit në shenjën e Ujorit do të ngatërrojë gjendjen tuaj emotive. Ndjenjat që do të provoni do të jenë shumë të forta dhe intense dhe do të lenë një shenjë të thellë gati të paheqshme. Ka moment ur do të ndiheni nervoz por do kaloni gjithçka.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Edhe për disa orë Hëna do të jetë në shenjën tuaj së bashku me Jupiterin. Shijojini këto ndërhyrje positive që do ju lejojnë të kaloni moment të mrekullueshme së bashku me miqtë tuaj. Ngrohtësia juaj sot do të vlerësohet shumë.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Do të mund t’ia dilni pavarsisht kundërshtisë të Diellit dhe Plutonit në shenjën e Bricjapit që mundohen që t’ju pengojnë me të gjitha mënyrat. Vemendja juaj mund të pësojë një shpërqëndrim të fortë. Dikush do ju ndihmojë që tëë vini re dhe të korrigjoni gabimet.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Kundërshtimi I Marsit tek Ujori mund t’ju shkaktojë disa probleme fizike. Të hiqeni mendjen nga mendimet dhe shqetësimet mund t’ju ndihmojë që të jeni më mirë sidomos nëqoftëse keni lindur në ditët e para të shenjës dhe jeni I lodhur.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator ).

Qëndrimi juaj I vrenjtur dhe pak I akullt mund të friksojë dhe të mbajë në distancë edhe personat që ju duan më shumë. Mos lejoni që t’ju kapë nervozizmi që jus jell prania e Mërkurit tek Shigjetari. Mundohuni të jeni më spontanë.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Për të krijuar diçka të re duhet domosdoshmërisht të hiqni dorë nga diçka e vjetër. Ky është mesazhi I Venerës në pozicion harmonic tek Shigjetari, që ju fton të lundroni në brigje të reja dhe horizonte të largëta të aftë për t’u rigjeneruar dhe të merrni energji të reja.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Keni shumë dëshirë për sfida dhe fitore për shkak të prezencës të Marsit në shenjën kundërshtare të Ujorit,. Bëni kujdes që të mos I shndërroni këto stmiuj në dëshira hakmarrjeje sepse do të ishte vetëm një reagim negative dhe I pakujdesshëm.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Prdo t’ezenca e Marsit në aspect pozitiv tek Ujori do t’ju dhurojë shumë energji që mund ta shpenzoni në mënyrënqë doni. Mund ti dedikoheni sportit siç bëni shpesh, ose mund të përqëndroheni tek një objektiv I rëndësishëm professional.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Dielli në shenjë ju ndriçon dhe ju ngroh duke ju bërë të ndiheni më të sigurt në vetvete. Më në fund jeni gati për të marrë në dorë frerët e jetës tuaj dhe të drejtoheni drejt lumturisë. Ndiqni zemrën tuaj që shpesh e keni lënë pas dore, sepse ajo di t;ju drejtojë.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Me Marsin të pranishëm në shenjën tuaj jeni gati që të lini mënjanë gjithë inatin tuaj dhe të lejoni veten të dashuroni. Do ta shkëmbeni pasionin e partnerit kundrejt jutë njejtin intensitet. Dikush mund të jetë çuditur nga ngrohtësia juaj.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Sot do ta shihni gotën gjysmë bosh. Prania e Hënës tek Binjakët ju heq besimin dhe ju bën që të bini në një pesimizëm. Mos rrini vetëm ngrini telefonin dhe flisni me një mik të dashur që t’ju bëjë shoqëri. Ose mund të shikoni një film…


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 27 Dec 2012 - 20:07
ah gaforres nuk po i ecen dicka
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 29 Dec 2012 - 13:26
Horoskopi i ditës së shtunë datë 29.12.2012

Dashi (20 Mars—19 Prill
Sot rrezikoni të jeni shumë i ndjeshëm dhe do të ndjeheni keq për diçka që do ju thonë pa të keq.

Mos e ekzagjeroni duke qendruar i merzitur. Përpiquni të bëni nga pak autokritikë para se të sulmoni njerëzit.
Demi (20 Prill—19 Maj)
Sot do të jeni me të vërtetë në formë të shkëlqyer. Si shpirti dhe trupi do të jenë në nivelin maksimal të mirëqënies. Me Hënën tek Gaforrja që do ju përkëdhelë do të kaloni momente shumë të këndshme qoftë me partnerin po ashtu dhe me miqtë.

Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Disa persona mund t’ju akuzojnë se jeni shumë I pakapshëm. Mos lejoni të mundeni nga këto opinione por mundohuni t’I merrni në konsideratë. Prania e Mërkurit në kundërshtim me shënjën e Shigjetarit duhet të jetë si stimul për t’u vetëanalizuar.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Hëna në shenjën tuaj do t’ju stimulojë të kaloni pak kohë në natyrëqë është burim energjie, pamvarsisht klimës dimërore. Jeta në çift do ju dhurojë momente shumë të pëlqyeshme romantike dhe intensive.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Jeni kokëfortë si asnjëherë më shumë për shkak të kundërshtisë të Marsit tek Ujori. Doni që të thoni ju gjithmonë fjalën e fundit edhe pse personi tjetër mund të ketë të drejtë. Do të jeni tip I vështirë për t’u duruar .

Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator ).
Ka disa persona rreth jush me të cilët mund të ndani shumë. Hëna e pranishme në shenjën e Gaforres do t’ju inkurajojë të kultivoni këto raporte dhe të krijoni projekte të reja që të çoni përpara. Suksesin ekeni të siguruar.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Pavendosmëria juaj sot do të kthehet në qendër të vëmendjes për shkak të joharmonisë të Hënës tek Gaforrja. Në dashuri jeni duke përjetuar pak probleme mundohuni të kuptoni situatën dhe të gjeni një zgjidhje.

Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Hëna tek Gaforrja është kura perfekte per dashurinë tuaj. Do të shëroheni nga përkëdhelitë deh ëndrrat. Do të ndjeheni në formë verbuese, të lumtur dhe të dashuruar si kurrë më parë. Keni besim të plotë tek sinqeriteti dhe dhe ndjenjat e partnerit.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Mërkuri dhe Venera në shenjë do t’ju tregojë rrugën për të realizuar ëndrrat. Do të keni mundësinë për të konstatuar problemet. Mjafton që të jeni të të përqëndruar objektivat me passion.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Nëqoftëse keni nevojë që të mësoheni të adaptoheni me një situatë të re apo një lajm që nuk duhet të ndiheni në faj. Çdo kush merr kohën e vet kështuqë nuk ka përse të mos e bëni edhe jut ë njëjtën gjë. Qëndroni të qetë dhe shkon drejt objektivit tuaj.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Falë prezencës të Marsit në shenjën tuaj ndërlikimet që keni me partnerin tuaj do të marrin sot rrugë të paparashikuara. Do të arrini të kaloni të gjitha pengest emocionale duke e I dhuruar personit të dashur dashuri dhe solidaritet.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Futjuni punës për t’ju treguar të gjithëve së kur e doni diçka e merrni. Shfrytëzoni impulse positive të Hënës tek Gaforrja dhe shkoni para me vendosmëri. Durimi nuk ju mungon, tani duhet vetëm ta shfrytëzoni.


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 29 Dec 2012 - 16:59
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Hëna në shenjën tuaj do t’ju stimulojë të kaloni pak kohë në natyrëqë është burim energjie, pamvarsisht klimës dimërore. Jeta në çift do ju dhurojë momente shumë të pëlqyeshme romantike dhe intensive.
ky jam une,horoskopi im ka gjalleri
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 30 Dec 2012 - 14:54
Horoskopi i ditës së diel datë 30.12.2012

Dashi(20 Mars—19 Prill
Venera në shenjën e Shigjetarit ju bën më tolerant në dashuri. Do të kuptoni se autoriteti I tepërt dhe kontrolli I tepërt, limitojnë shprehjen e lirë të ndjenjave , duhet t’u jepni më shumë hapësirë personit që doni.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Mos harroni se jeta ka edhe alegri. Sot me hënën në aspect joharmonik në shenjën e luanit do të jeni shumë serioz, dhe shumë të përqëndruar duke menduar sit ë zgjidhni problemet tuaja. Dhurojini vetes pak argëtim.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Asnjë nuk do arrijë t’ju prishë qetësinë sot. Prania e Hënës në shenjën mike të Luanit ju bën të sigurt dhe ju jep qetësi. Keni një qëndër graviteti të qëndrueshme që do ju ndihmojë të jeni të qetë pavarsisht stuhive emocionale të atyre që ju rrethojnë.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Dita e sotme do t’ju rezervojë surpriza dhe moment të paparishukueshme, falë pranisë fantazioze të Neptunit në shenjën e e Peshqve. Keni për të dmarrë një lajm të rëndësishëm, që do ju përballë me një situtatë komplekse.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Energji të reja janë duke hyrë në jetën tuaj falë futjes të hënës në shenjën tuaj. Është momenbti I duhur për të përpiluar një listë objektivash për vitin e ri, që të karakterizohen nga ambicia. Do t’I arrini të gjitha.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )

Saturni në aspect favorizues në shenjën mike të Akrepit do t’ju maturojë më shpejt se zakonisht. Nuk do të ndëshkoheni më për gabimet tuaja. Tashi e dini se çfarë duhet të bëni për t’u përmirësuar dhe do e bëni me natyrshmëri.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Vlerësoni mirë atë që keni për të bërë pa ankth. Propozimet që do ju bëhen sot janë të gjitha të mira , falë ndërhyrjeve positive të hënës në shenjën e Luanit. Do të rrethoheni nga shumë dashuri dhe kjo do ju bëjë të ndiheni më të sigurt.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Të fiksohesh shumë pas një mendimi nuk është shumë e shëndetshme. Sot me Hënë tek luani dhe Marsin tek Ujori të dy në aspect jo harmonic do ta gjeni veten duke u grinder me të gjithë dhe me gjithçka në shtëpi për shkak të kryeneçësisë tuaj.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Hëna e pranishme në shenjën e Luanit do ju ndihmojë që t’u jepni ideve tuaja nja strukturë të qëndrueshme. Personat të cilëve do ju flisni për projektet tuaja do ju kthrjnë një përgjigje shumë positive duke ju bërë të ndiheni krenarë për veten tuaj.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Një udhëtim I organizuar në momentin e fundit mund të duket problematic. Me Uranin tek Ariete në aspect jo harmonic ka mundësi që tëdalin të komplikime të papritura kundër të cilave nuk mund të bëhet asgjë.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Bëni pak autokritikë të nevojshme për të kultuvuarr rapo miqësisë.rte më të mira me personat që ju rrethojnë. Luna në kundërshtim në shenjën e Luanit ju bën më shumë seç duhet krenarë. Do të bëni mirë që të ulni pak kokën para se të jetë shumë vonë.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Në qoftëse ka gjëra pezull mes jush dhe një mikut tuaj do të jetë mirë që t’I sqaroni sa më shpejt. Nuk doni që të futeni në vitin tjetër me gjëra tëna pezull. Kurajo! Merrni kohën e duhur që të shpreheni me sinqeritet për të mirën e te gjitheve.


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 30 Dec 2012 - 14:57
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Dita e sotme do t’ju rezervojë surpriza dhe moment të paparishukueshme, falë pranisë fantazioze të Neptunit në shenjën e e Peshqve. Keni për të dmarrë një lajm të rëndësishëm, që do ju përballë me një situtatë komplekse.
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 30 Dec 2012 - 15:04
Mire me paska dal horoskopi per sot mire Very HappyNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Horoskopi ditor.....ketu 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 31 Dec 2012 - 14:30
Horoskopi i ditës së hënë, datë 31.12.2012

Dashi
Sot do të jeni të dashur me të gjithë njerëzit që ju rrethojnë . Do të kaloni kohën me njerëzit tuaj më të dashur dhe gjatë gjithë kohës do të jeni nën humor të mirë. Dita e sotme do të jetë e lumtur dhe mbrëmja me të vërtetë fantastike.

Demi
Për ata që janë në çift atmosfera do të jetë e ngrohtë dhe do të përjetoni emocione të forta sot. Edhe beaqrëve do t’ju buzëqesh fati sot. Do të kaloni një ditë shumë të bukur dhe me takime shumë interesante. Mbrëmja e sotme do të jetë e mrekullueshme. Edhe financat do të jenë të mira sot.
Binjakët
Jeta në çift do të harmonike dhe e ngrohtë. Beqarët do të kenë takim të rëndësishëm. Kujdesuni pak me shume per pamjen qe të bini edhe me shume ne sy. Kujdes, mos e ekzagjeroni! Do shpenzoni pa limit gjate kesaj dite, deri kur ta kuptoni se xhepat po boshatisen.
Gaforrja
Per pjesën më të madhe te cifteve dita e sotme do jete aktive dhe bashkëpunimi do te perforcohet. Nga ana tjeter planetet do nxisin edhe ndonje debat te vogel qe do e zgjidhni menjehere. Beqaret do takojne dikë interesant. por nuk duhet te bejne premtime qe nuk jane te sigurt ne i mbajne dot. Problemet financiare ka shume mundesi te zgjidhen. Mos shpenzoni pa mase.
Luani
Sot do provoni gjëra të reja. Entuziasmi dhe kënaqësia do të mbizotëroj tek ju sot. Përsa i përket finacave, nuk duhet të tregoheni të pamatur sepse do të përballeni me probleme më vonë.

Virgjeresha
Sot do të rrethoheni nga miq dhe të njohur. Do të keni mundësi të bëni gjëra të reja sot. Në fushën private priten zhvillime interesante. Do të kaloni një mbremje të mrekullueshme, në të cilën do të merrni shumë dhurata.
Peshorja
Sot do kerkoni paqen ne jeten tuaj dashurore. Beqaret duhet te bejne me shume kujdes me ata qe do takojne. Nuk jane serioze dhe mund te tallen me ju. Financat do vijne duke u permiresuar. Perfitoni per te blerë dicka te vlefshme.
Akrepi
Do të keni miqësi të reja sot dhe mbrëmja do të jetë e shkëlqyer. Gjithçka e organizuar nga ju sot do të dalë e shkëlqyer. Dikush do tju kërkoj ndihme dhe do të jeni të lumtur ta ndihmoni.
Shigjetari
Sipas të gjitha parashikimeve jeta juaj në çift do të jetë shumë e mirë sot. Harmonia do të mbizotërojë gjatë gjithë kohës dhe do të ndiheni të qetë. Beqarët do të kenë fat në dashuri. Personat që do të takoni do të jenë interesant dhe do t’jua zbukurojnë jetën. Në planin financiar duhet të bëni kujdes, megjithëse disa të afërm do t’ju gjenden pranë.
Bricjapi
Bëjni realitet të gjitha idetë pozitive që ju vijnë në mendje. Nëse nuk provoni nuk do ta dini nëse ato ide janë të sukseshme ose jo.
Ujori
Deshirat tuaja me te zjarrta edhe mund te realizohen gjate kesat dite duke pare pozicionin e mire qe kanë planetet. Partneri do iu perkedhele me teper sesa kohet e fundit. Perpjekja e beqareve per te joshur dhe per te gjetur personin ideal do te jape me ne fund frytet e veta. Me buxhetin do tregoheni me realiste. Kjo do iu beje te jeni edhe me te matur me shpenzimet.
Peshqit
Sot do të kaloni momente të mrekullueshme pranë njerëzve tuaj të dashur. Shfrytezojeni çdo sekonde sikur te ishte e fundit. Beqaret do kene fat ne dashuri dhe do takojnë persona interesante dhe te vecante. Konfigurimi i yjeve do jete pozitiv per financat. Megjithate, kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni kuturu.


Horoskopi ditor.....ketu Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi