Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Horoskopi1Dashi:Zhytuni thelle brenda vetes suaj. Jepni me shume nga shpirti juaj ne kete univers. Mos harroni faktin se nese perqendroheni me shume sot, do te arrini suksese te medha.

Demi
Sot do te keni shume fuqi brenda jush, ndaj perdoreni me mençuri. Beni miq dhe jo armiq. Perdoreni forcen dhe aftesine tuaj per te ndihmuar te tjeret, dhe jo per tu perfshire ne debate.

Binjakët
Nese sot ju nevojitet qe te beni ndonje pune qe ka te beje me investigimin, sot eshte dita e duhur per ta bere kete. Fuqia juaj e perqendrimit eshte shume me e larte se ne te kaluaren.


Gaforrja
Fjalet tuaja do te keni nje ndikim te jashtezakonshme sot, ndaj mendohuni mire perpara se te flisni. Eshte shume e lehte te lendoni njerezit nese nuk tregoheni i kujdesshem.

Luani
Mund te arrini sukses ne shume projekte gjate dites se sotme. Energjia eshte e larte dhe intensive. Beni kujdes qe te mos manipuloni te tjeret. Perdorni taktin ne çdo moment.


Virgjëresha
Do te ndiheni i plotfuqishem sot. Perdoreni kete energji per te realizuar projektet tuaja. Jeni padyshim sundimtar ne çdo kontakt qe krijoni. Por edhe sumdimtaret bien nga froni, sepse njerezit nuk i duan drejtuesit arrogante.

Peshorja
Ka te ngjare te perjetoni disa eksperienca intensive. Shume njerez do ta pelqejne shume natyren tuaj investiguese dhe te thelle. Bashkepunoni me njerezit dhe krijoni lidhje te forta.


Akrepi
Merrni kontrollin e vendimeve tuaja. Njerezit mund t’ju tregojne se çfare drejtimi duhet te merrni por ne menyre absolute, jeni ju qe e dini rrugen me te mire.

Shigjetari
Ka leksione te rendesishme per te mesuar sot ndaj degjoni me vemendje. Duhet te kuptoni se jeni ju personi qe duhet te rriteni pak me shume sot. Ka diçka te rendesishme per te mesuar nga njerezit qe keni prane.


Bricjapi
Keni nje sasi te larte vitaliteti sot ndaj perdoreni ne menyre konstruktive. Degjoni me kujdes ato çfare ju thone. Merrni me te miren e eksperiencave te personave qe keni perreth.

Ujori
Sot pritet te perfshiheni nga nje atmosfere agresive. Gjerat mund te nxehen ne menyre te papritur. Sigurohuni qe te mbroheni siç duheni. Jeni me i ndjeshem nga sa dukeni ne te vertete.Edituar për herë të fundit nga Ariana në Sat 2 Feb 2013 - 18:12, edituar 1 herë gjithsej


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 25 Apr 2013 - 15:41
Horoskopi Ditor, 25 Prill 2013
Dashi 21/3 – 20/4
Sot do t’ju duhet te vertetoni se ajo cfare po perjetoni eshte reale dhe jo fantazi. Suksesi dhe te ardhurat financiare sa vijne dhe behen me te shpeshta.

Demi 21/4 – 20/5
Suksesi ne karriere dhe ai financiar mund te kene hapur rrugen qe te kuptoni se po realizoni disa prej enderrave te se shkuares. Mund t’ju linde deshira per t’u pajisur me nje diplome tjeter.

Binjakët 21/5 – 21/6
Tani qe ndiheni me i sigurt lidhur me situaten financiare, do te kerkoni menyra te reja per te ushqyer deshirat shpirterore. Intuita juaj sot eshte me e forte sesa zakonisht.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Cfare do qe te jeni duke bere ne jete per momentin, do t’ju sjelle satisfaksion. Kjo ndjesi do te beje ndryshime te rendesishme ne jeten tuaj.

Luani 27/7 – 23/8
Horizontet tuaja po zgjerohen ndjeshem me informacione dhe dituri. Edhe marredheniet ne dashuri do te shkojne mjaft mire per te lindurit ne shenjen tuaj.


Virgjëresha 24/8 – 22/9
Do te perfshiheni nga disa ndryshime te rendesishme ne jeten tuaj. Dyert e biznesit mund te hapen per ju duke sjelle te ardhura te mira dhe satisfaksion.

Peshorja 23/9 – 22/10
Mund te jeni duke kaluar nje periudhe jo fort te mire shpirterore, kjo edhe per shkak te disa problemeve qe mund te kene lindur ne marredhenien tuaj. Duke u shqetesuar nuk zgjidhni asgje.

Akrepi 23/10 – 22/11
Keni tendencen nga natyra qe te jeni praktik dhe I pershtatshem per biznes, por sot kjo veti do te jete edhe me e theksuar. Per pasoje mund te jeni I favorizuar nese planifikoni te hapni nje sipermarrje.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Shpesh e shikoni veten si nje person mjaft kureshtar, por energjia e sotme do t’ju beje te kuptoni disa veti te cilat nuk mendonit se I kishit.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Sot mund te perfshiheni ne disa biseda te cilat ne pamje te pare nuk jane edhe shume interesante. Por me kalimin e minutave do te mesoni shume gjera te reja.

Ujori 21/1 – 20/2
Ngrohtesia juaj e natyrshme behet me e theksuar nga ndjesia e vetebesimit. Aktivitetet shoqerore do t’ju fusin ne kontakt me njerez te cilet kane aftesi ne biznes.

Peshqit 21/2 – 20/3
Cdo sektor i jetes po shkon shume mire duke perfshire ketu edhe financat. Mos u ndjeni ne siklet per te perjetuar eksperienca te reja ne jeten profesionale.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 20 May 2013 - 12:41
Horoskopi dt. 20 maj 2013: Ja se cfarë thonë yjet për paranë dhe dashurinë!
Nga ENKELEDA BEQIRI

Dashi
Jeta sentimentale do të jetë për të gjithë ju e paqëndrueshme, dhe konfuze. Duhet të organizoni më mirë financat .
Demi
Nëse jeni në kërkim të harmonisë në çift, nuk do jetë ditë e mirë . Mënyra e vetme për t’i përmirësuar financat është të punoni shumë.
Binjaket
Do të jeni të karakterizuar nga sensualiteti. Hëna do të ndikojë tek buxheti dhe do t’ju sjellë fat.
Gaforrja
Bëni kujdes të mos tundoheni nga një aventurë kalimtare. Ekuilibri financiar do të jetë i qëndrueshëm.
Luani
Flisni hapur me partnerin, për të përmirësuar marrëdhënien tuaj në çift. Jupiteri do të jetë planeti që do t’ju ndihmojë të përmirësoni financën.
Virgjeresha
Nuk do të mungojë mbështetja maksimale nga partneri. Kujdes me financat, pas vendime serioze që do të merrni.
Peshorja
Fusha e ndjenjave do të jetë shumë pozitive. Fati do të jetë në anën tuaj edhe në sektorin financiar.
Akrepi
Falë mbështetjes së Venusit, çiftet do të kalojnë një ditë të bukur. Tregohuni të matur me shpenzimet që do të bëni.
Shigjetari
Sot do të jeni mbështeje e madhe për partnerin, pas një problemi të tij profesional. Në sektorin e financave, parashikohen përmirësime të dukshme.
Bricjapi
Mundësitë për të gjetur shpirtin binjak do të jenë të shumta. Po ashtu fati do t’ju buzëqeshë edhe me paratë.
Ujori
Do të kaloni momente të paharrueshme në praninë e partnerit. Nuk është momenti i duhur të luani me financat.

Peshqit
Nëse jeta në çift nuk është aty ku dëshironi , flisni me atë qe keni në krah. Nuk do të mungojnë idetë e mira për përmirësimin e buxhetit!


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 21 May 2013 - 15:57
Horoskopi dt.21 maj 2013: Ja se çfarë thonë yjet për paranë dhe dashurinë!
Dashi
Parashikohet një ditë e mbarë për të gjithë të dashuruarit. Buxheti do të jetë drejt përmirësimit.
Demi
Do të jeni në vështirësi sot, në të gjitha drejtimet. Edhe financat nuk po gjejnë stabilitetin e duhur.
Binjaket
Nuk do të mungojnë debatet sot në fushën e ndjenjave. Edhe me financat bëni më shumë kujdes.
Gaforrja
Një takim i papritur do t’ju entuziazmojë shumë. Hëna në sektorin financiar, do t’ju bëjë më të kursyer.
Luani
Megjithëse mirëkuptimi do të mbizotërojë në raportin çift, do të ketë sërisht keqkuptime. Kujdes me shpenzimet sot sepse do të kaloni në krizë financiare.
Virgjeresha
Tregohuni më të arsyeshëm me personin e zemrës. Dielli do t’ju ndihmojë të përmirësoni situatën financiare.
Peshorja
Përkushtimi ndaj partnerit do të jetë motivi i ditës. Ekuilibri financiar po gjen rrugën e duhur.
Akrepi
Mërkuri do të bëjë më të veçantë jetën në çift. Ka ardhur koha të mendoni më shumë seriozisht për financat tuaja.
Shigjetari
Shumë të sigurt në vetvete, do të arrini të fitoni qetësinë me partnerin. Mos ndërmerrni inisiativa financiare sepse do të rrezikoni.
Bricjapi
Me mbështetjen e yjeve në planin shpirtëror, do të mbizotërojë një klimë pozitive. Falë ndihmës së Plutonit, do të përmirësoni të ardhurat.
Ujori
Rivendosni dialogun me partnerin, në mënyrë që të fitoni qetësi. Tregohuni më racional më shpenzimet.
Peshqit
Ditë e veçantë në planin shpirtëror. Edhe financat do të kenë një përmirësim të dukshëm.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 22 May 2013 - 18:28
Horoskopi dt.22 maj: Ja se cfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Parashikohet një ditë e veçantë në planin shpirtëror falë ndikimit pozitiv të Venusit. Në planin financiar cdo gjë do të shkojë ashtu si e kishit planifikuar.
Demi
Saturni do të favorizojë qëndrueshmërinë dhe besnikërinë në raportin çift. Në planin financiar mos lini asnjë mundësi t’ju ikë nga duart.
Binjakët
Ditë plot emocione dhe surpriza për çiftet. Më në fund do të ekuilibroni edhe buxhetin.
Gaforrja
Tregohuni të hapur me partnerin që të mos pendoheni më vonë. Të ardhurat do të përmirësohen nëse tregoheni të matur me shpenzimet.
Luani
Pjesa më e madhe e çifteve nuk do të kenë probleme . Financat nuk do të kenë ndryshime të mëdha. Ruajeni këtë ekuilibër.
Virgjëresha
Mërkuri ju këshillon të shtoni dozat e fantazisë sot, në jetën tuaj në çift. Kudjesuni më tepër për shpenzimet. Mos e filloni ditën me probleme financiare.
Peshorja
Të gjitha mosmarrëveshjet do të marrin fund mes jush dhe partnerit. Në planin financiar kërkohet maturi. Mendohuni mirë para se të shpenzoni.
Akrepi
Në jetën në çift parashikohen disa probleme të vogla , por nëse keni vullnet do ti zgjidhni shpejt ato. Në planin financiar do e keni të vështirë t’i rezistoni tundimit për të shpenzuar.
Shigjetari
Fusha e ndjenjave do të jetë për tu admiruar sot. Për financatduhet të tregoni më tepër kujdes dhe mendohuni mirë para se të vini dorën në xhep.
Bricjapi
Për ata që janë vetëm pritet një takim mbresëlënës. Në planin financiar duhet të jeni më të qartë për situatën në të cilën ndodheni.
Ujori
Jeta juaj në çift do të jetë më pasionante se kurrë. Edhe financat nuk do të jenë negative, ndaj kujses me shpenzimet.

Peshqit
Ditë e veçantë dhe plot emocion për të gjithë të dashuruarit. Zgjidhini sa më shpejt problemet financiare, sepse parashikohet një periudhë e vështirë.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 22 May 2013 - 18:45
me paska dalur mire horoskop jam akrep


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 22 May 2013 - 23:23
Luani
Pjesa më e madhe e çifteve nuk do të kenë probleme . Financat nuk do të kenë ndryshime të mëdha. Ruajeni këtë ekuilibër

Parashikim i bukur


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 23 May 2013 - 14:09
Horoskopi dt. 23 maj. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë
Dashi
Me ndihmën e Mërkurit do të shmangni problemet me partnerin. Financat do të jenë të lëkundura.
Demi
Fusha e ndjenjave do të mbështetet nga Jupiteri. Në planin financiar mos ndërmerrni rreziqe të kota.
Binjakët
Venusi do t’ju ndihmojë të zgjidhni disa probleme në marrëdhënie me partnerin. Në sektorin financiar, çdo gjë do të shkojë sipas parashikimeve tuaja.
Gaforrja
Jeta në çift do të jetë paksa e trazuar, por mos u shqetësoni. Situata financiare do të jetë pozitive.
Luani
Monotonia në marrëdhënien çift do të largohet. Yjet do të ndikojnë pozitivisht në sektorin e financave.
Virgjëresha
Plutoni do t’ju nxisë të mos jeni tolerantë me partnerin. Shmangni çdo shpenzim të madh këtë periudhë.
Peshorja
Marrëdhënia me partnerin do të bëhet edhe më harmonike. Mërkuri do t’ju ndihmojë me financat.
Akrepi
Do të kërkoni më shumë pavarësi nga jeta në çift. Situata financiare do të fillojë të stabilizohet.
Shigjetari
Yjet do të jenë me ju në planin shpirtëror. Përsa i përket buxhetit, priten përmirësime të dukshme!
Bricjapi
Do të ndiheni të lumtur sot, pas surprizave që do t’ju lënë pa fjalë, në fushën e ndjenjave . Falë Jupiterit do të keni fat me financat.
Ujori
Urani do të ndikojë pozitivisht në planin shpirtëror. Largojeni mendimin për të filluar gjithçka nga zeroja në sektorin financiar.

Peshqit
Kujdes në marrëdhënien çift, sepse parashikohen debate. Stabilizojeni buxhetin që të mos keni probleme më vonë.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 26 May 2013 - 13:03
Horoskopi Ditor, 26 Maj 2013
Dashi

Pritet qe dita e sotme te jete shume e qete për te dashuruarit. Bashkëpunimi dhe komunikimi do jete i mire e nuk do përbëjë asnjë problem. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica te tejskajshme vetme për te gjetur dashurinë. Ka kohe për gjithçka. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi.
Demi

Te gjithë planetët do bëhen një për t’ua bere edhe me te bukur ditën sot. Pas një periudhe te ftohte dhe kur keni qëndruar larg njeri-tjetrit, situata duket se do përmirësohet. Beqaret duhet te qëndrojnë vetëm edhe sot qe te mendojnë çfarë duan te bëjnë ne te ardhmen. Financat do jene te mira, por nje dhurate e dikujt do ua beje ditën edhe me te bukur e me te kënaqshme.
Binjaket

Jeta sentimentale e çifteve do jete e mbrojtur gjate kësaj dite. Do keni me shume besim tek tjetri dhe gjithashtu do respektoni mendimet e tij. Beqaret do ia kalojnë mire nen praninë e miqve dhe nuk do kenë absolutisht asnjë nevoje për dike tjetër pranë. Ne planin financiar nuk ka ardhur ende momenti për te filluar operacione te mëdha financiare. Prisni edhe pak.
Gaforrja

Do bëni te gjitha përpjekjet e mundshme gjate kësaj dite vetëm e vetëm qe marrëdhënia juaj me partnerin te jete me e mire. Edhe për ata qe kane pasur debate situata do stabilizohet. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te pasur njohje te reja e mjaft interesante. Shfrytëzojini! Ne planin financiar do influencohen mjaft investimet dhe te ardhurat do rriten.
Luani

Nuk do kërkoni asgjë tjetër sot përveç qëndrueshmërisë ne jetën tuaj ne çift. Nëse flisni qetësisht me partnerin do i sqaroni mosmarrëveshjet dhe do jeni me te qete. Beqaret nuk do kërkojnë thjesht një aventure kalimtare, por një dashuri serioze dhe afatgjate. Mundësitë për këtë do jene te paketa. Tregohuni vigjilente ne planin financiar dhe pranojini këshillat e te tjerëve.
Virgjeresha

Marrëdhënia ne çift do thellohet edhe me tepër gjate kësaj dite dhe do ndiheni akoma me mire ne krahët e atij qe dashuroni. Beqaret ka gjasa te kenë dashuri me shikim te pare te cilat do i bëjnë te ndihen si ne ëndërr. Veshtoni me kujdes ne çdo vend kur te ndodheni. Financat nuk do kenë probleme, kështu qe mund te qëndroni te qete ne këtë fushe.
Peshorja


Merkuri do ua beje edhe me te bukur ditën sot. Do kaloni momente mjaft emocionuese pranë atij qe dashuroni dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë moment nga ai. Beqaret nuk do duhet te ëndërrojnë ende për një princ te kaltër sepse një person mjaft interesant do behet pjese e jetës se tyre. Financat do jene te paqëndrueshme, prandaj kujdes me shpenzimet.
Akrepi

Do jeni shume te ndjeshëm ndaj fjalëve qe do iu thotë partneri sot dhe kjo do iu mërzitë pa mase. Mundohuni ta kuptoni edhe gjendjen e tij sepse jo gjithmonë njerëzit janë me humor te mire. Beqaret do kenë një ndote pozitive dhe ne mbrëmje priten disa takime. Gjithçka do jete ne dorën e tyre. Te ardhurat nuk do kenë ndryshime te mëdha nga disa dite me pare.
Shigjetari

Pas një periudhe kaq te gjate do rikthehet entuziazmi dhe harmonia ne jetën tuaj ne çift. Shprehini me tepër ndjenjat dhe do ndiheni akoma me mire. Beqaret do kenë disa takime te cilat mund te shndërrohen shume shpejt ne lidhje serioze dhe afatgjata. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar nuk duhet te shpenzoni kuturu sepse do keni probleme.
Bricjapi

Do e keni te vështirë t’ia shprehni ndjenjat partnerit ashtu si i keni ne shpirt. E mira do ishte te flisnit me ndonjë psikolog i cili do iu ndihmonte mjaft për ta kaluar këtë gjendje. Beqaret duhet te tregohen me te hapur. Mundësitë për aventura do jene te shumta, prandaj përfitoni nëse ato iu tërheqin. Financat nuk do kenë probleme. Mund te rini te qete ne këtë sektor.
Ujori

Ata qe janë ne çift do përballen me zhgënjime dhe do ndihen keq. Beqaret nuk do kenë shume gjasa te fillojnë një lidhje serioze, por duhet te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për t’u njohur me persona te rinj. Me kalimin e kohës gjithçka mund te ndodhe. Financat do kenë përmirësime te ndjeshme fale maturisë qe ju keni treguar me shpenzimet.
Peshqit


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 27 May 2013 - 13:40
Horoskopi dt. 27 maj. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë
Dashi
Jeta juaj në çift sot do të ketë ne shkëlqimin e shumëpritur. Nëse mardhenia në çift këto kohë ka qenë e shoqëruar me tensione të shumta sot duhet ta mblidhni veten sepse ajo do të ndryshoj. Për beqarët nuk kemi lajme të mira pasi ata do të kenë takime interesante dhe në një farë mënyre do të jenë në tesion. Përsa u përket parave ato do të jenë në nivel të kënaqëshëm.
Demi
Për ata që janë çiftë Venusi sot do të jetë pranë tyre. Bëni qef sepse dot sot do të jetë një ditë e mirë për ju. Përsa u përket financave sot paraqitet një ditë vërtet shumë e vështirë.
Binjakët
Kjo ditë do të jetë e mbushur plot me surpriza për ju por më shumë për ata që janë çiftë. Beqarët do të kenë flirte të ndryshme por gjendja do të jetë ajo që ishte. Edhe për ju situate financiare do të jetë e vështirë. Bëni kujdes!
Gaforrja
Për ata që janë në çift kjo paraqitet një ditë e mirë dhe këshillillohet që tja shprehni ndieja atij që dashuroni. Ndërsa për ata që janë ende singëll këshillohet që të jenë të përgatitur sepse ka shumë mundësi që sot të gjeni njeriun ezemrës. Ana financiare do të jetë mjaft e mirë.
Luani
Planeti i Marsit sot nuk është në anën tuaj, ai ka vendosur tua turbulloj jetën sot atyre që janë në çift kështu që këshillohet kujdes. Ndërsa më në fund për beqarët do të ketë fat në dashuri. Përsa i përket anës financiare këshillohet që ajo të jetë e ekujlibruar.
Virgjeresha
Sot është dita e sekreteve, të gjithë ata që janë në çift sot do të hapin zemrën partnerit dhe do t’i tregojnë atij një secret të mbajtur prej kohësh.Për beqarët parashikohet një fazë e mirë në fushën e punës. Gjendja financiare parashikon përmirësime.

Peshorja
Uau! Dita e sotme do të jetë si një ëndërr për ata që janë në çift, pasi yjet këtë ditë janë me ju për tu kujdesur në çdo kohë. Për beqarët parashikohet përmirësim mardhëniesh në fushën e miqësisë. Për sa ju përket financave duhet të tregoheni të arsyeshëm.
Akrepi
Për fatin tuaj të mirë sot marrdhënia juaj në çift mbrohet nga yjet. Për beqarët parashikohen takime speciale kështu që duhet t’i mabini sytë katër. Për sa u përket financave, sot do të keni mbështetjen e të afërmve.
Shigjetari
Pas një debati të gjatë, do të arrini të gjeni mirëkuptim me partnerin. Kujdes me inisiativat financiare të pa menduara mirë.
Bricjapi
Për ata që janë çift sot parashikohet një ditë e tensionuar. Duhet të tregoheni shumë të matur pasi gjendja mund të shkoj si mos më keq. Beqarët sot do të mendojnë se nuk kanë asgjë për të nxituar dhe do ta marrin me qetësi. Financa është në rrezik nëse ju merrni masa të rrezikshme.
Ujori
Dyshimet dhe pasiguritë do të shoqërojnë ata persona që janë çiftë. Beqarët do të kërkojnë medoe most ë gjenë një partner sot por yjet këshillojnë durim. Financa do shumë kujdes pasi është në një gjendje mjaft kritike.
Peshqit

Kenis humë ditë që zireni me partnerin por sot kjo situatë do të mbaroj. Sot do të jetë një ditë e bukur për të gjithë ata që janë çift. Beqarët sot ndihen mjaft tërheqës dhe do të kenë shumë mundësi për zgjedhje interesante. Sitauata financiare parashikon përmirësim./alb-observer.com/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 30 May 2013 - 13:00
Horoskopi dt. 30 maj. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Problemet në raportin çift, do të marrin fund dhe do te shijoni moment të bukura. Me financat do të keni një përmirësim të dukshëm gjtisesi tregohuni racional.
Demi
Tregoni përkushtim ndaj partnerit për të përmirësuar më shumë lidhjen. Me buxhetin do të hasni vështirësi të papritura ndaj kujdes ne vendimet që do të merrni.
Binjakët
Bëni kujdes me përballjet e personave të tretë, të cilët po prishin marrëdhënien shpirtërore. Financat do të jenë mirë sot por nuk pritet ndonjë përmirësim i dukshëm.
Gaforrja
Grindjet do të jenë të pranishme sot në raportin çift ndaj yjet ju këshillojnë që të mos i hishni benzinë zjarrit për të përkeqësuar situatën. Çështjet financiare, parashikohen problematike, prandaj kujdes me shpenzimet.
Luani
Përkushtimi për të qenë pranë personit të zemrës, do të jetë i dukshëm. Bëni kujdes me paratë, sepse po shpenzoni shumë këtë periudhë.
Virgjeresha
Kujdes me komunikimin pa vend dhe kritikat ndaj partnerit.Ai ka nevojë për më shumë dashuri. Edhe me anën financiare, tregohuni të ekuilibruar.
Peshorja
Falë ndikimit te Venusit, marrëdhënia me partnerin, do të jetë më mirë se asnjëherë. Në planin financiar, do të jeni të kënaqur.
Akrepi
Raporti në çift, rrezikon të pësojë një krizë si pasojë e stresit të akumuluar me kohën. Edhe me buxhetin do të jeni të pakënaqur.
Shigjetari
Do të jetë një ditë e mbushur plot surpriza, në fushën e ndjenjave. Me sektorin e financave tregohuni të matur.
Bricjapi
Fusha e ndjenjave, do t’ju buzëqeshë sot. Ata që janë singlël mund të njohin sot persona që në të ardhmen munn trë kenë një vend të rëndësishëm në zemrën e tyre. Në planin financiar, priten ndryshime pozitive.
Ujori
Ndikimi negativ i yjeve, do të sjellë konflikte mes jush dhe partnerit. Sektori financiar, do të jetë i mbrojtur dhe duhet që të ngushëlloheni me këtë fakt.
Peshqit
Kjo ditë pritet të ketë ndryshime pozitive në planin shpirtëror. Shfrytëzoheni këtë gjë gjatë gjithë ditës. Në sektorin financiar, bëni më shumë kujdes.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 31 May 2013 - 14:59
Horoskopi dt. 31 maj. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Ndikimi negativ i yjeve, do t’ju bëjë të padurueshëm ndaj partnerit. Në planin financiar parashikohet ditë problematike.
Demi
Momente të bukura në raportin çift, do të rezervoj dita e sotme për të gjithë të lindurit e shenjës së Demit. Me buxhetin tregohuni më të kujdesshëm.
Binjaket
Marrëdhënia me partnerin do të përmirësohet mjaft. Mos shpenzoni më shumë seç duhet sepse do të pendoheni.
Gaforrja
Kujdes nga ndikimi i Hënës sepse parashikohen debate të papritura. Edhe në planin financiar do të jeni të pakënaqur.
Luani
Qëndroni larg debateve në raportin çift. Në sektorin e financave parashikohen ndryshime pozitive.
Virgjeresha
Surpriza të këndëshme për të gjithë të dashuruarit. Ndërsa financat do të jenë të pastabilizuara.
Peshorja
Mos e teproni me xhelozinë që të rifitoni qetësinë në raportin çift. Dielli do të ndikojë tek buxheti dhe do t’ju sjellë fat.
Akrepi
Surpriza të bukura në planin shpirtëror. Ndikimi pozitiv i yjeve do t’ju ndihmojë të ruani ekuilibrin financiar.
Shigjetari
Nuk do të mungojnë premtimet e sinqerta në fushën e ndjenjave sot. Financat do jenë ashtu siç i prisnit.
Bricjapi
Ditë e favorshme për ata që ende nuk e kanë gjetur shpirtin binjak. Para se të bëni një investim të madh mendohuni mirë.
Ujori
Sharmi juaj do t’ju ndihmojë të jeni në qendër të vëmendjes. Sektori i financave do të jetë i mbrojtur.

Peshqit
Sot në raportin çift do të jeni të pushtuar nga konfliktet. Edhe financat nuk do të jenë aty ku ju dëshironi.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 3 Jun 2013 - 12:48
Horoskopi dt. 3 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Duhet t’I kushtoni më shumë kohë partnerit pasi ai ka shumë nevojë për ju në këto moment.
Beqarët sot janë në një moment mjaft interesant pasi sot mund të kenë shumë sukses.
Financat kanë nevojë për një riorganizim.
Demi
Sot çiftet janë në monotoni të plotë, prandaj këshillohet shumë kujdes. Beqarët sot kanë nevojë për imagjinatë, sepse ky është moment atyre.
Financat kanë nevojë për kursim pasi janë vërtet “për tokë”.
Binjakët
Barazia dhe mirëkuptimi duhet te jene ato qe te mbizotërojnë. Beqaret nuk do jene aspak te interesuar për aventura kalimtare dhe duke qene se mundësitë për lidhje serioze nuk do ekzistojnë do jene serish te vetmuar. Financat mund të regullohen gjatë kësaj dite.
Luani
Jeta juaj në çift do të jetë shumë posesive sot dhe kjo do tju bëj që të shkoni drejt gabimeve.
Beqarët duhet të ecin më shumë sot pasi është dita e tyre. Financat sot këshillohen të përdoren ashtu siç duhet.
Virgjiresha
Sot jeta në çift sot kërkon sa më shumë kthjelltësi pasi duket shumë e zymtë.
Beqarët e pëlqejnë shumë faktin që janë të lirë dhe këtë gjë e shijojnë në maksimum.
Financat paraqiten shumë të mira, pasi dikush do tju bëj një dhuratë.
Peshorja
Sot çiftet do të kenë një moment vërtet të vështirë, kështu që këshillohet kujdes.
Beqarët sot nuk do të kenë takime sot, kështu që mos u mërzisni.
Financat sot janë në gjendje kritike dhe kërkojnë kujdes.
Akrepi
Sot çiftet do të kalojnë një ditë të mrekullueshme, shijojeni deri në fund këtë ditë.
Beqarët sot do të kërkojnë vetëm takime emocionale.
Financat sot janë shumë të mira kështu që blini çfarë të doni.
Shigjetari
Sot çiftet do të përjetojn një ditë të mbushur plot me surpriza.
Edhe për beqarët parashikohet sot një ditë shumë e bukur.
Financat sot do të jenë në një gjendje mjaft të mirë.
Bricjapi
Sot çiftet do të heqin dorë nga rutina pasi kanë nevojë për mjaft ndryshime.
Beqarët sot do të kenë mjaft kërkesa prandaj shijojeni ditën deri në fund.
Financat sot janë në gjendje shumë të vështirë.
Ujori
Jeta juaj në çift sot është shumë emocionale.
Beqarët kanë nevojë të qetësohen pasi situatat e përjetuara më parë janë jo të favorshme.
Gjendja financiare so do të jetë në nivelin e duhur.
Peshqit
Çiftet sot do të jenë vërtet të lumtur, sot do të kenë një ditë të mbushur me surpriza.
Beqarët sot do të tregohen të turpshëm dhe nuk do të kenë shumë mundësi.

Financa është e mirë por mundohuni mos bëni shumë shpenzime./alb-observer.com/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 4 Jun 2013 - 16:44
Horoskopi dt. 4 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Kujdes sot me fushën e ndjenjave, sepse do të pësojë një krizë të papritur. Edhe financat parashikohen problematike.
Demi
I keni të gjitha mundësitë për t’i thënë “Stop”, një lidhjeje që po ju mundon shumë. Financiarisht do të keni përmirësime.
Binjaket
Një debat në raportin çift , do t’ju prishë humorin sot. Yjet do të jenë me ju, në sektorin financiar.
Gaforrja
Rivendosni dialogun me partnerin, sepse po dëmtoni shumë lidhjen tuaj. Me buxhetin tregohuni më të kujdesshëm.
Luani
Do të jetë një ditë e mbushur me plot surpriza të bukura në planin shpirtëror. Gjendja financiare në të cilën ndodheni po ju lodh shumë.
Virgjeresha
Për të gjithë ju që i përkisni kësaj shenje, yjet do t’ju rezervojnë momente të paharruara përkrahë partnerit . Hëna do t’ju ndihmojë të përmirësoni financat.
Peshorja
Dhe pse po përpiqeni ta mbani të shëndoshë lidhjen tuaj, partneri nuk po tregohet i vëmendshëm ndaj jush. Ana financiare, do të jenë pozitive sot.
Akrepi
Në fushën e ndjenjave, do të ndjeheni në qiellin e shtatë. Ndryshe po ndodh me financën, sepse vazhdon të jetë kritike.
Shigjetari
Parashikohen ndryshime pozitive në planin shpirtëror . Ndërsa në sektorin financiar, mos u nxitoni për investime të mëdha.
Bricjapi
Në raportin çift, do të hasni pengesa të papritura. Falë ndihmës së Jupiterit, do të përmirësoni buxhetin.
Ujori
Yjet do të mbrojnë jetën sentimentale. Ka ardhur koha të mendoni më seriozisht për të ardhurat materiale.

Peshqit
Do të jetë një ditë e vështirë në planin shpirtëror. Me financën tregohuni më të kujdesshëm, sepse parashikohet e dobët.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 5 Jun 2013 - 14:51
Horoskopi dt. 5 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Mos u tregoni të ashpër me partnerit tuaj, pas një debati të ditëve të fundit. Ndikimi i shumë planeteve në planin financiar do të përmirësojë buxhetin tuaj.
Demi
Jeta juaj në çift, në përgjithësi do të jetë e mbrojtur nga planetet. Kujdes me shpenzimet!
Binjaket
Përgatituni për momente romantike, pasi do të jetë një ditë për të mos u harruar. Financat parashikohen të paqëndrueshme.
Gaforrja
Nëse keni kaluar një periudhë të vështirë dhe me debate në raportin çift do të fitoni qetësinë. Sektori financiar po shkon drejt përmirësimit.
Luani
Nëse doni që jeta juaj në çift të shkojë mirë, duhet të jeni më të përkushtuar. Buxheti do të mbrohet nga Mërkuri.
Virgjeresha
Kujdes nga disa debate me partnerin. Në planin financiar do të përballeni me disa probleme serioze.
Peshorja
Pas probleme në raportin çift, bëhuni të guximshëm dhe përballuni me situatën. Tregohuni të matur me paratë .
Akrepi
Tregohuni tolerantë me partnerin. Mërkuri do t’ju mbrojë financiarisht.
Shigjetari
Mjedisi yjor do të ndikojë pozitivisht në planin shpirtëror. Kujdes me buxhetin sepse po shpenzoni pa kriter.
Bricjapi
Për të gjithë ata që kanë krijuar tashmë një lidhje, dita do të jetë e veçantë. Financat parashikohen të lëkundura.
Ujori
Sensi humorit do të jetë shumë i keq sot. Në sektorin financiar, yjet do t’ju ndihmojnë të kaloni disa vështirësi.

Peshqit
Shfrytëzojeni sa më shumë këtë ditë pasi planetet janë në favorin tuaj në planin shpirtëror. Me financat do të jeni të kënaqur.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 5 Jun 2013 - 15:10
Gaforrja
Nëse keni kaluar një periudhë të vështirë dhe me debate në raportin çift do të fitoni qetësinë. Sektori financiar po shkon drejt përmirësimit.
kukuku
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 10 Jun 2013 - 12:47
Horoskopi dt. 10 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Kjo ditë do të jetë shumë e këndëshme për ju. Ata që janë çift ndihen shumë të sigurt në krah të partenrit. Beqarët sot do të kenë takime të vazhdueshme.
Financat sot pritet të kenë përmirësime.
Demi
Sot çiftet do të kenë më shumë qëndrueshmëri.
Beqarët do të kenë mjaft sukses këtë ditë. Financa do të eci mirë n.q.s ju e menaxhoni atë ashtu siç duhet.
Bricjapi
Marrdhënia në çift do të bëhet akma më mirë sot. Pasi panetet janë në favorin tuaj.
Beqarët do të kenë ftesa dhe kjo gjë do të bejnë mirë nëse ju do të pranoni.
Financat do të rrënohen pasi ju vazhdimisht bëni shpenzime kolosale.
Gaforrja
Sot çiftet do të përjetojnë një klimë të ngrohtë familjare.
Beqarët do të kenë takime mbresëlënëse, gjë që mund tju ndryshoj jetën sot.
Financa do kujdes pasi mund të bëhet gjëma.
Luani
Çiftet do të kalojnë një ditë të mirë, por do të kenë problem me xhelozinë. Beqarët do të kenë mundësi për aventura.
Financat sot do të përballen me veshtirësi.
Virgjëresha
Çiftet do të tregohen të sinqertë sot dhe mardhënia do të eci ashtu siç duhet.
Disa beqare do kenë dashuri me shikim te pare, neper mjedise te veçanta. Me financat duhet te merreni pak me tepër se kohet e fundit.
Peshorja
Gjithçka qe do ndodhe do iu duket si një përrallë fantastike. Beqaret edhe pse do kërkojnë gjate gjithë kohës, nuk do e gjejnë atë qe kane ëndërruar. Ne planin financiar situata do jete e mire, por mos kërkoni te pasuroheni menjëherë.
Akrepi
Partneri do iu pyesë për disa gjera te cilat ju nuk do dëshironi t’i tregoni dhe kjo do sjelle debate me te. Ne fakt te dy do keni gabime, ai për mënyrën sesi do ua kërkojë dhe ju për fshehtësinë e tepruar. Beqaret do jene ne boten e tyre dhe nuk do mendojnë aspak për dashurinë.
Finacat do të kenë impulsivitet dhe nuk do dini sat ë shpenzoni.
Shigjetari
Sot do të merreni me jetën në çift pasi keni disa kohë që e keni lënë këtë jetë pas dore.
Beqarët do të përgatiten për emocione të mëdha. Në planin financiarë pritet të kenë ndryshime.
Bricjapi
Çiftet do të kenë zënka sot pas problemeve të ndryshme që kanë.
Ambienti yjor do jete i favorshëm edhe për beqaret. Hiqni turpin dhe pranojini ftesat. Financat nuk do jene te këqija, prandaj mund te bëni shpenzimet me te domosdoshme sa me shpejt qe te mundeni.
Ujori
Çdo gjë do shkoje mire gjate ditës se sotme për jetën sentimentale, vetëm se ne mbrëmje mund te linde ndonjë debat shume i vogël. Ne fakt ju jeni te kujdesshëm dhe do dini si te dilni shpejt nga situata e vështirë. Për sa iu përket beqareve do jete dite pa te reja.
Peshqit
Çiftet do të kalojnë një ditë të mirë, por do të kenë problem me xhelozinë. Beqarët do të kenë mundësi për aventura.

Financat sot do të përballen me veshtirësi./alb-observer.com/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 11 Jun 2013 - 14:34
Horoskopi dt. 11 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Marrdhënia në çift parashikohet që sot të jetë e shkëlqyer.
Beqarët sot do të kenë sukses pasi do të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.
Financat sot do kënë pak vështirësi po do të kaloj.
Demi
Sot lidhja juaj në çift do të duket që ka baza të forta, e për pasojë planetet do të jenë të pa fuqishëm për të bërë ndryshime.
Beqarët sot do të jenë më romantic se kurrë.
Në planin financiarë sot do të ketë ekujlibrim.
Binjakët
Sot çiftet do të kenë nevijën e njëri-tjetrit, megjithëse nuk do të arrihet 100%.
Beqarët sot do të jenë shumë të shpqrqëndruar dhe nuk do ta kenë mendjen për gjëra seroze.
Financat sot do të jenë në vështirësi të mëdha.
Gaforrja
Beni edhe disa përpjekje sot për ta përmirësuar marrëdhënien ne çift. Beqaret do njihen me persona te rinj e mjaft interesante. Ne planin financiar do iu vije një shume e madhe parash dhe çdo gjë do vendoset ne ekuilibër.
Luani
Çiftet janë në probleme të mëdha, gjë kjo që do t’i shoqëroj edhe sot.
Beqarët sot do të jenë të përqëndruar tek joshia dhe jo tek serioziteti.
Situate financiare parashikohet të ketë shumë shpenzime.
Virgjëresha
Sot çiftet do të shpëtojnë më në fund nga jeta e rutinës që i kishte pushtuar.
Ndërsa beqarët duhet të presin pasi kjo nuk është dita e tyre me fat.
Financat do të jenë nën kontroll.
Peshorja
Çiftet nuk duhet të fiksohen pas gjërave të vogla pasi atom und tju prishin ditën.
Beqarët sot duhet të qëndrojnë pranë familjes.
Financat kërkojnë kursim pasi nuk mund të bëjnë asgjë për më vonë.
Akrepi
Sot çiftet do të shoqërohen nga keqkuptimet dhe debatet, kështu që kërkohet kujdes.
Beqarët sot mund të fillojnë një dashuri të re.
Financat janë në vështirësi.
Shigjetari
Në fushën e ndiejave sot do të keni probleme.
Beqarët sot do të kenë disa takime interesante.
Financat sot do të jenë drejt ngritjes së vazhdueshme.
Bricjapi
Sot çiftet do të kenë surpriza.
Ndërsa beqarët sot do të përjetojnë dashurinë me shikim të parë.
Financat do të menaxhohen me kujdes, kështu që nuk priten vështirësi.
Ujori
Çiftet sot do të kenë moment të mrekullueshme mes tyre.
Beqarët sot do të kenë dëshirë të qëndrojnë vetëm.
Financat do të jenë të menaxhueshme shumë thjeshtë, dhe do tja dilni mbanë.
Peshqit
Sot çiftet do të kenë një situatë të qetë dhe të stabilizuar.
Beqarët sot as që do të kenë ndërmend të ndrtryshojnë status.

Financat do të jenë të mira në qoftë se ju nuk ndërmerrin vështirësi./alb-observer.com/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 13 Jun 2013 - 13:06
Horoskopi dt. 13 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Ata që janë ne cift do e kuptojnë sot se pasioni që ka ekzistuar në lidhjen e tyre po shuhet dalngadalë.
Demi
Shfrytezojeni ditën deri në minutën e fundit. Nën influencën e veusit edhe beqareve do iu realizohen dëshirat.
Binjakët
Kjo dite do jetë e mrekullueshme sot për të gjithë të dashuruarit. Do keni fat dhe do mund t’iu realizohen të gjitha ato që keni deshiruar. Jeta juaj do marre edhe më shumë ngjyra.
Gaforrja
Beqarët do bejnë mirë të tregohen të matur dhe indiferente. Do keni kohë për të gjetur dashurine e vërtetë.
Luani
Emocionet do jenë të mëdha. Beqarët mund të kenë ndryshime drastike dhe të lumtura në jetën sentimentale. Marrëdhenia juaj me paratë nuk do jetë e mirë.
Virgjiresha
Cështjet e zemrës do shkojnë me së miri sot. Planetet do e mbrojnë lidhjen që këni krijuar nga cdo rrezik dhe do jetë një ditë pa probleme. Edhe mosmarreveshjer që keni pasur më në fund do të zgjidhen.
Peshorja
Do jeni me tolerantë dhe do i pranoni mendimet e tjetrit. Beqarët do joshën mjaft nga persona më të rinj se ata dhe të qeshur. Ka mundësi që të filloni edhe lidhje serioze. Do kujdeseni se tepermi për financat.
Akrepi
Jeta juaj sentimentale do te mbrohet nga yjet sot. Do falni shumë dashuri dhe do merrni shume emocione. Mos degjoni aspak cfarë thonë të tjeret, bëni atë që ndjeni.
Shigjetari
Tregohuni sa me realiste që të mundni. Beqarët do kenë takime ekzaltuese. Ka shumë mundësi që edhe ju t’i jepni fund beqarise. Persa i përket sektorit financiar duhet të tregoheni me të parashikuëshem dhe të mos mendoni vetem për te sotmen.
Bricjapi
Nëse zemra juaj është ende e lirë behuni gati për emocione të forta. Ka mundesi që pjesa më e madhe e ëndrrave tuaja te bëhen realitet. Dite jo shume e qendrueshme për sektorin financiar.
Peshqit

Mos e teproni as me kërkesat sepse përndryshe partneri mund të merzitet. Beqarët do jenë sharmante. Nëse dikush iu pelqen shumë bëni ctë mundni për ta berë për vetë. Mund t’ia dilni. /alb-observer.com/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 14 Jun 2013 - 12:40
Horoskopi dt. 14 qershor. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Sot do të mundeni të dilni nga rutina dhe do ta shijoni ditën deri në maksimum.
Financa sot do të jetë e ekuilibruar.
Demi
Sot do tju pëlqej të luani me ndiejat e të tjerëve, pasi keni mbështetjen e Uranit.
Financat do të rrënohen pasi nuk i rezistoni dëshirës për të blerë.
Binjakët
Sot do të keni nevojën e partnerit, pasi sot është një ditë që ju si kurrë ndonjëherë keni nevojë për ngrohtësi.
Gaforrja
Sot do të keni surpriza. Përgatituni për rrahje të forta zemre.
Situata financiare pritet të ketë ndryshime për mirë.
Luani
Sot ajo që do të jetë e favorizuar është jeta intime. Ata që kanë krahë të fortë do të dinë të luftojnë mirë.
Financat do të kërkojnë një përllogaritje të mirë.
Virgjëresha
Sot jeni zgjuar me idenë se do të gjeni personin e zemrës por kërkohet mjaft kujdes në këtë pjesë.
Financat kërkojnë më shumë kujdes.
Peshorja
Sot keni dëshirën e madhe për të përjetuar emocione të forta por duhet të vini me këmbë në tokë pasi jo çdo ditë mund të jetë e tillë.
Shpenzimet do të jenë të shumta sot.
Akrepi
Sot shumë persona do të humbin qetësinë e pasur prej kohësh.
Financat sot do të jenë ato që do tju mbushin ditën me diçka pozitive.
Shigjetari
Diçka që e kishit planifikuar prej kohësh sot nuk do mundeni ta realizoni pasi do jeni të zënë me punë.
Financat kërkojnë shumë kujdes.
Bricjapi
Sot do të përjetoni zhgënjim pas zhgënjimi. Duhet të bëni durim dhe mos u përfshini në konflikte.
Financat duan një kurim të veçantë pasi janë në gjendje të vështirë.
Ujori
Sot dita do të jetë e mbushur me investime të shumta, pasi financat paraqiten të kënaqëshme.
Emocionet në çift sot do të jenë të shumta.
Peshqit
Sot do të mundeni të bëni projekte afatgjata.

Porsa i përket gjendjes financiar ajo do të pësoj rritje të lehtë, kështu që qëndroni të qetë./alb-observer.com/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 17 Jun 2013 - 15:39
Horoskopi dt. 17 qershor. Ja se cfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Yjet do të jenë në anën tuaj në planin shpirtëror. Nëse mendoni të bëni një investim në biznesin tuaj nuk ka ardhur momenti.
Demi
Parashikohet një fillimjave e mbarë në raportin çift. Sektori financiar do të pësojë një rënie të dukshme.
Binjakët
Po bëheni të padurueshëm ndaj partnerit, pas debateve të herëpashershme. Kujdes me shpenzimet!
Gaforrja
Nuk do të mungojnë surprizat nga ana e partnerit sot. Ana financiare është shumë e favorshme.
Luani
Përkushtimi juaj në fushën e ndjenjave , do të jetë i dukshëm sot. Me buxhetin tregohuni më të vëmendshëm.
Virgjëresha
Marrëdhënia shpirtërore do të jetë në rrugë të mbarë. Sektori financiar parashikohet i lëkundur.
Peshorja
Ka ardhur momenti të sqaroni mosmarrëveshjet me partnerin. Me shpenzimet tregohuni më shumë racional.
Akrepi
Energjia pozitive do t’ju vlejë mbi të gjitha në raportin sentimental. Është dita juaj për biznes , prandaj shfrytëzojeni.
Shigjetari
Parashikohet një ditë e mbarë në të gjitha drejtimet. Do të keni momente të bukura si në planin shpirtëror, ashtu edhe atë profesional.
Bricjapi
Lërini mënjanë angazhimet e shumta dhe përkushtojuni partnerit . Sektori financiar lë për të dëshiruar.
Ujori
Nëse keni menduar të diskutoni me partnerin, sot është momenti. Në raport me shpenzimet, nuk dini të menxhoni siç duhet paratë tuaja.
Peshqit

Ditë e favorshme në raportin çift. Edhe në planin financiar, do të ketë ndryshime pozitive.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 19 Jun 2013 - 14:26
Horoskopi dt. 19 qershor. Ja se cfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!
Dashi
Shumë prej jush do të kenë mbështetjen e partnerit. Kujdes me financat pas vendimeve serioze që do të merrni.
Demi
Nëse jeta në çift nuk është aty ku dëshironi , pranoni këshillën e një miku. Mënyra e vetme për t’i përmirësuar financat, është të jeni më të kursyer.
Binjaket
Do të keni të gjitha mundësitë që të bini në sy falë sharmit që ju keni. Dielli do të ndikojë tek buxheti dhe do t’ju sjellë fat.
Gaforrja
Bëni shumë kujdes, të mos tundoheni nga një aventurë kalimtare. Ekuilibri financiar do të jetë i qëndrueshëm falë Plutonit.
Luani
Sot do të jeni të karakterizuar nga sensualiteti. Ju duhet vetëm të organizoni më mirë financat.
Virgjeresha
Falë mbështetjes së Venusit, çiftet do të kalojnë një ditë të bukur dhe të mbushur me dashuri. Tregohuni të matur me shpenzimet që do të bëni.
Peshorja
Jeta sentimentale do të jetë për të gjithë ju e paqëndrueshme, dhe konfuze. Fati do të jetë në anën tuaj përsa iu përket financave.
Akrepi
Flisni hapur me partnerin, për të përmirësuar marrëdhënien tuaj në çift! Jupiteri do të jetë planeti që do t’ju ndihmojë të përmirësoni gjendjen financiare.
Shigjetari
Për ata që janë vetëm , do të jenë të shumta njohjet e reja ! Falë mbështetjes së yjeve financat do të kenë përmirësime.
Bricjapi
Nëse jeni në kërkim të harmonisë në çift, nuk do jetë ditë e mbarë. Fati do t’ju buzëqeshë në planin financiar.
Ujori
Do të kaloni momente të paharrueshme në praninë e partnerit tuaj sot. Nuk është momenti i duhur të luani me financat.

Peshqit
Sot do të jeni mbështeje e madhe për partnerin, pas një problemi të tij profesional. Nuk do të mungojnë idetë e mira për të përmirësuar buxhetin!


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 19 Jun 2013 - 14:33
Mire me paska dal sot, jo keq RazzNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 1t7y1w
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 26 Jun 2013 - 12:47
Horoskopi ditor, 26 qershor 2013

Dashi

Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt ne jetën sentimentale te çifteve. Duhet te tregoheni paksa me te organizuar dhe te mendoheni mire para se te flisni. Për beqaret ndikimi i planetëve do jete mjaft pozitiv. Ka shume gjasa ta bëni për vete personin qe keni do iu pëlqen prej kohesh. Financat nuk do jene te favorizuara. Shmangni çdo lloj transaksioni.
Demi

Nëse ka disa gjera qe nuk iu pëlqejnë tek ai qe keni ne krah është me mire t’ia thoni. Mos e shtyni për me vone sepse do iu mblidhen edhe me tepër pakënaqësi. Beqaret do jene sharmante, por do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare. Financat do fillojnë te përmirësohen pak nga pak. Vazhdoni te tregoheni sa me te matur dhe te kujdesshëm.
Binjaket

Do keni shume mosmarrëveshje sot me atë qe keni ne krah dhe kjo do iu merite pa mase. Asnjeri prej jush nuk do toleroje dhe kjo do e vështirësoje situatën. Beqaret nuk duhet te pranojnë çdo lloj ftese qe do iu behet sepse do ketë disa persona qe do kërkojnë vetëm te luajnë me ta. Sektori i financave do jete mjaft i qëndrueshëm. Shfrytëzojeni për te kryer investimet e duhura.
Gaforrja

Jeta juaj ne çift do ketë një rëndësi shume te madhe gjate kësaj dite. Do i kushtoni kohen e duhur parterit dhe do mundoheni me çdo kusht t’i zgjidhni mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por do gjejnë një person i cili do jete fiks si ata e kishin ëndërruar. Për te ruajtur qëndrueshmërinë financiare nuk duhet te shpenzoni pa u menduar.
Luani

Do i shprehni edhe me shume ndjenjat sot për te dashurin tuaj te zemrës dhe çdo gjë do shkoje me se miri ndërmjet jush. Disa do mendojnë t’i çojnë gjerat me tej. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime interesante, por do mund te fillojnë edhe angazhime serioze. Situata financiare do konsolidohet mjaft dhe ju do keni mundësi te bëni ndonjë shpenzim me tepër.
Virgjeresha

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te jete mjaft e trazuar gjate kësaj dite. Do keni debate te forta me njeri-tjetrin dhe do jeni gjithë kohës te mërzitur. Beqaret duhet te dalin sa me shume qe te mundin ne mënyrë qe te takojnë persona te shumte. Financat do jene te mbrojtura, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni sa te dëshironi. Bëjeni çdo gjë me kufi.


Peshorja

Edhe nëse keni debate te forta me partnerin tuaj nuk duhet te tregoheni pesimiste. Ne një lidhje janë normale debatet, por duhet te dini si t’i zgjidhni ato me kujdes dhe diplomaci. Beqaret me shume gjasa do e gjejnë personin ideal dhe do ndihen me te qete. Nuk duhet ta teproni me shpenzimet sot sepse situata financiare është mjaft delikate. Kujdes!
Akrepi

Entuziazmi dhe emocionet do e pushtojnë sot jetën sentimentale te çifteve. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do i zgjidhni keqkuptimet e vogla qe kishit pasur. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri nuk do ua mbushe aq shume mendjen sa për te filluar një lidhje. Ne planin financiar nuk duhet te veproni pa u nxituar sepse do keni probleme te mëdha.
Shigjetari

Konfigurimi i yjeve do jete mjaft i mire për jetën tuaj sentimentale sot. Ata qe kane shume kohe bashke do mendojnë për një bashkëjetesë ose për një fejese. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk kane për ta gjetur personin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do kryeni transaksione me rëndësi dhe situata do përmirësohet ndjeshëm.
Bricjapi

Dite mjaft e turbullt kjo e sotmja për jetën sentimentale te çifteve. As vete nuk do jene te qarte për atë qe doni dhe do konfliktoheni gjithë kohës me atë qe keni ne krah. Për beqaret dita do jete me e pozitive. Do ia kaloni mire me mite tuaj dhe do takoni disa persona te rinj e mjaft interesante. Ne planin financiar do tregoheni te paarsyeshëm dhe problemet do jene goxha te mëdha.
Ujori

Ndikimi i yjeve nuk do jete shume pozitiv për jetën sentimentale te çifteve. Do keni shume dyshime mbi partnerin dhe here pas here do bëni skena xhelozie. Beqaret me shume gjasa do e bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do futen ne një etape te re. Sektori i financave do jete i qete. Nuk do ketë as përmirësime te mëdha, por as probleme.
Peshqit

Dite përgjithësisht e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kuptoheni mire me njeri-tjetrin dhe nuk do keni konflikte. Ata qe kane qene larg njeri-tjetrit do kenë takime pasionante. Beqaret do dëshirojnë te qëndrojnë vetëm edhe sot për te reflektuar mbi te ardhmen. Financat duhet te administroni me kujdes. Me pak durim do ia dilni mbanë ta përmirësoni situatën.


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 26 Jun 2013 - 13:00
Mire paska dal Very HappyNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 1t7y1w
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 27 Jun 2013 - 2:16
Dashi
Merkuri do jete planeti qe do e përkrahë me se shumti jetën sentimentale te çifteve gjate kësaj dite. Nuk do tregoheni me aq autoritare sa me pare dhe do e toleroni me tepër partnerin. Beqaret do kenë me shume mundësi se kurrë ta gjejnë personin e tyre te zemrës. Ne planin financiar do jete dita e duhur për te bere je riorganizim te situatës.
Demi
Jeta sentimentale do iu sjelle shume gëzim gjate kësaj dite. Do e keni te lehte te flisni për gjitha me te dashurin tuaj te zemrës dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme. takimet nuk do mungojnë, por ata nuk do arrijnë dot te gjejnë personin e duhur. Financat do jene me te begata dhe kjo do iu qetësojë mjaft.
Binjaket
Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni shume besnike ndaj atij qe keni ne krah dhe asnjë person nuk do mund t’iu tundoje dot. Beqaret duhet te reflektojnë mire para se te fillojnë një histori dashurie. Merrni edhe pak me tepër kohe për ta njohur personin. Ne planin financiar mund te përballeni me surpriza te pakëndshme. Kujdes!
Gaforrja
Dite përgjithësisht harmonike dhe e këndshme kjo e sotmja. Do bashkëpunoni mjaft me atë qe keni ne krah dhe nuk do veproni ne asnjë moment sipas mendjes suaj. Beqaret do kenë disa takime te papritura, por qe mund t’ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Ne planin financiar duhet te këshilloheni me specialistet për çdo problem dhe jo t’iu besoni disa miqve.
Luani
Pozicionimi i Merkurit do e beje edhe me te animuar jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Pjese me e madhe prej jush do jene me humor te mire dhe do tregohen te gatshëm te provojnë eksperienca te reja me atë qe kane ne krah. Beqaret do takohen me një person te turpshëm, por qe vlen jashtëzakonisht shume. Ne planin financiar do bëni çmos te përmirësoni te ardhurat.
Virgjeresha
Do flisni me lirshëm me atë qe keni ne krah sot dhe do arrini me ne fund t’i zgjidhni me qetësi mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë te gjithë personave qe do i joshin sepse do ketë nga ata qe do kërkojnë vetëm te tallen. Nëse financat kane kohe qe janë te shëndetshme, sot çdo gjë do shkoje edhe me mire. Do bëni edhe investimet e menduara.
Peshorja
Marsi do jete planeti qe do iu ndihmoje te sqaroni çdo keqkuptim me partnerin tuaj sot. Do i kuptoni edhe gabimet qe ju keni bere dhe do dini si te kërkoni falje. Beqaret me shume gjasa do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe do pëlqejnë. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte nëse nuk doni te keni probleme serioze. Shpenzimet e tepruara mund te sjellin tronditje.
Akrepi
Edhe pse partneri do iu qëndrojë pranë aq sa te mundet, ju serish do pushtoheni nga trishtimi sot. Dita do jete një rutine e vërtetë dhe mezi do prisni te vije mbrëmja e te flini. Beqaret do kenë vetëm disa takime, asgjë me shume sesa aq. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe situata mos përkeqësohet.
Shigjetari
Dite e mrekullueshme për planin sentimental. Kalimi i Venusit ne qiellin tuaj do e shtoje pasionin dhe emocionet. Edhe ata qe sapo kane kaluar një krize ne çift, do ndihen me te qete. Beqaret do takojnë disa persona për te cilët do iu rrahe zemra shume fort. Financat do jene te qëndrueshme, megjithatë mos u tregoni te nxituar dhe te bëni investime marramendëse.
Bricjapi
Jeta sentimentale e çifteve do jete një rutine e vërtetë sot. Mundohuni ta ndryshoni sa me shpejt sepse jo vetëm ju, por edhe ai qe keni ne krah do mërzitet jashtë mase. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi te shumta për aventura te njëpasnjëshme. Ne planin financiar do mund te kryeni transaksione te rëndësishme te cilat shume shpejt do e përmirësojnë situatën.
Ujori
Dite e ngrohte dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Se bashku me te dashurin tuaj te zemrës do investoni kohe dhe mund për një projekt te përbashkët i cili do iu afroje me tepër me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do kenë ditën me te favorshme, prandaj duhet te presin paksa. Ne planin financiar besojini vetëm vetes suaj ne menaxhimin e te ardhurave.
Peshqit
Fati do jete ne anën tuaj gjate kësaj dite si ne planin sentimental, ashtu edhe ne atë financiar. Do kuptoheni me se miri me partnerin dhe do e bëni gjithçka me mirëkuptim. Beqaret duhet ta lënë veten me te lire dhe te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Financat do i administroni me shume kujdes dhe buxheti do përmirësohet shume shpejt.


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 28 Jun 2013 - 14:39
Horoskopi ditor, 28 qershor 2013

Dashi

Dite mjaft e bukur dhe sensuale kjo e sotmja për te dashuruarit. Pasioni do rindizet dhe do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur. Beqaret duhet te tregohen me realiste dhe te mos i besojnë premtimeve qe do iu bëjnë disa persona. Ne planin financiar nuk duhet te tregoheni te pamatur me shpenzimet. Po i kaluar kufijtë do keni probleme serioze.
Demi

Dashuria për çiftet do shkoje me se miri sot. Nëse kohet e fundit e kishit lënë pas dore partnerin, sot do filloni te përkujdeseni me tepër për te. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por do e kenë te vështirë te gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar bëni kujdes nga ndikimi negativ i Marsit. Ai do iu shtyje te shpenzoni kuturu dhe mos mendoni për te ardhmen.
Binjaket

As vete nuk e kishit menduar ndonjëherë se kënaqësitë qe do përjetonit sot do ishin kaq te mëdha. Ne fakt si ju ashtu edhe partneri do tregoheni me te moderuar dhe do mateni mire para se te flisni. Beqaret do jene te kënaqur edhe me ndonjë aventure kalimtare. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Nëse keni menduar te blini diçka me vlere mund ta bëni sot.
Gaforrja

Projektet e përbashkëta do jene te favorizuara gjate kësaj dite. Momentet e lumtura dhe plot emocione do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do jene me humor te mire dhe do tregohen me te hapur ndaj takimeve te reja. Edhe mundësitë për te krijuar një lidhje do jene te mëdha. Financat do kenë goxha përmirësime, prandaj përfitoni për te hequr disa para mënjanë.
Luani

Venusi do ndikoje pozitivisht sot ne jetën sentimentale te çifteve. Do tregoheni me te kuptueshëm me partnerin dhe nuk do i kërkoni atij gjera te pamundura. Beqaret do kenë me shume se 70% mundësi te takojnë personin e tyreve te ëndrrave. Ne planin financiar do iu jepet mundësia te kryeni transaksione te rëndësishme dhe situata do jete përsëri e qëndrueshme.
Virgjeresha

Sot planetët nuk do kenë as me te voglin ndikim ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kështu qe mundohuni te tregoheni sa me realiste. Beqaret do fillojnë te ndiejnë shume për një person te cilin kane fare pak kohe qe e njohin. Për financat do jete një dite jo shume e vështirë. Do e dini mire si te veproni ne mënyrë qe mos linde as problemi me i vogël.


Peshorja

Do ndiheni edhe me te dashuruar se me pare sot dhe do i shprehni gjate gjithë kohës ndjenjat tuaja. Partneri nga ana tjetër do mundohet t’iu mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme dhe jo me shume takime. Ne planin financiar do bënit mire te reflektonit mire para çdo lloj shpenzimi. Një gabim i vogël do mund t’iu rrënonte.
Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete një rutine e vërtetë gjate kësaj dite. Edhe pse do mundoheni me sa te mundni ta ndryshoni situatën, nuk keni për t’ia dale mbanë. Për beqaret do jete dite e zakonshme. Pjese ma e madhe nuk do dëshirojë te krijoje një lidhje edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Situata ne planin financiar do jete e ndërlikuar sot. Tregohuni te kujdesshëm!
Shigjetari

Gjate kësaj dite do ketë disa debate te vogla ne jetën tuaj ne çift, por situata do përmirësohet ndjeshëm ne orët e pasdites. Beqaret do e kërkojnë ngado personin ideal, por do e gjejnë atë shume me pranë sesa e mendonin. Ndonjëherë ne jete ndodhin disa gjera qe as vete nuk mund t’i imagjinosh. financat ne përgjithësi do jene mjaft te qëndrueshme.
Bricjapi

Ka shume gjasa qe partneri te shohë dike tjetër sot dhe te mendoje t’iu braktise. Edhe nëse e kuptoni vete këtë gjë, mundohuni te reflektoni me kujdes dhe jo te bini ne depresion. Beqaret do bëjnë për vete shume persona, por do e kenë te vështirë te zgjedhin te duhurin. Ne planin financiar ka ardhur koha te zgjidhni borxhet dhe te riorganizoni situatën.
Ujori

Dialogu ne çift do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite, megjithatë serish nuk do ndiheni te plotësuar ne lidhjen qe keni krijuar. Flisni hapur me partnerin dhe shprehini gjithçka qe ndjeni. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sesa te mendojnë për një lidhje me dike qe do iu sjelle vetëm telashe. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente.
Peshqit

Duhet te merrni ne kontroll frenat e jetës suaj sentimentale sot sepse keni kohe qe e keni lënë pas dore. Mos mendoni se vetëm një telefonate apo një “Te dua” mund te jete gjithçka për partnerin. Beqaret do kenë një takim te rëndësishëm i cili do ua ndryshoje përfundimisht jetën. Financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm. Me ne fund ne këtë plan nuk keni për çfarë te shqetësoheni.


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 28 Jun 2013 - 14:47
Emiljano shkruajti:Ujori

Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sesa te mendojnë për një lidhje me dike qe do iu sjelle vetëm telashe. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente.

Prap vetem une... Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 3480151997 


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 28 Jun 2013 - 16:13
Peshqit

Duhet te merrni ne kontroll frenat e jetës suaj sentimentale sot sepse keni kohe qe e keni lënë pas dore. Mos mendoni se vetëm një telefonate apo një “Te dua” mund te jete gjithçka për partnerin. Beqaret do kenë një takim te rëndësishëm i cili do ua ndryshoje përfundimisht jetën. Financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm. Me ne fund ne këtë plan nuk keni për çfarë te shqetësoheni.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 671349 


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 28 Jun 2013 - 19:24
Vetem mua sme shkojne gjerat mire si ne jeten personale e financiarisht... Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 3854249423 


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 12 Jul 2013 - 15:38
Horoskopi Ditor, 12 Korrik 2013
Dashi

Do jeni sharmante sot dhe gjithçka do shkoje me se miri me atë qe keni ne krah. Bashkëpunimi do jete mjaft i forte dhe komunikimi nuk do reshte për asnjë çast. Beqaret nuk duhet te tregohen te turpshëm sepse përndryshe nuk kane për ta gjetur personin qe kërkojnë. Financat do jene edhe me te mira sesa ju mendonit prandaj do jeni mjaft te qete ne këtë plan.
Demi

Dite shume e bukur dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do kenë një dite te qëndrueshme dhe pa debate. Beqaret do bënin mire te mos fillonin asnjë histori dashurie sepse ende nuk ka ardhur momenti i duhur. Ne planin financiar situata do përmirësohet ndjeshëm dhe do ndiheni me te qete kur te shpenzoni.
Binjaket

Dite mjaft harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Për çdo gjë do flisni me partnerin tuaj dhe nuk do hidhni asnjë hap pa qene te sigurt se çfarë doni te bëni. Beqaret do jene me humor te mire dhe do jene gati te fillojnë angazhime serioze. Mundësitë nuk do mungojnë. Ne planin financiar do i kaloni vështirësitë një e nga një dhe do jeni me te qete.

Gaforrja

Do jeni shume te afërt me partnerin tuaj sot dhe nuk do e keni problem te flisni për gjithçka. Nga ana tjetër merrni po aq dashuri sa edhe jepni. Beqaret do takojnë një person mjaft joshës i cili do ua ndryshoje shume shpejt jetën. Çështjet financiare do iu marrin me tepër kohe sesa mendonit. Duhet te bëni disa sakrifica sot qe situata te mos jete problematike nesër.
Luani

Do e dashuroni mjaft atë qe keni ne krah sot dhe do ia kaloni për mrekulli. Do i sqaroni shpejt e shpejt edhe disa mosmarrëveshje qe keni pasur. Beqaret do bëjnë një jete shoqërore mjaft aktive dhe do kenë mundësi te shumta te gjejnë personin e duhur. Financiarisht nuk do keni probleme te mëdha sepse edhe shpenzimet do i kryeni me maturi.
Virgjeresha

Debatet nuk do mungojnë ne jetën tuaj ne çift sot dhe kjo do iu mërzitë pa mase. Do jeni shume kokëfortë dhe nuk do e toleroni aspak atë qe keni ne krah. Beqaret do njihen me disa persona jo shume serioze, por qe ne fakt zemrën e kane shume te mire. Hëna do kujdeset për sektorin tuaj te financave. Do i kaloni me lehtësi problemet dhe do jeni me te qete.
Peshorja


Dite shume e gëzuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do i mbaje disa premtime te bëra prej kohesh dhe do ndiheni për mrekulli ne krahët e tij. Beqaret duhet te bëjnë kujdes te mos ia japin fjalën çdokujt sepse do lëndohen. Financat do jene delikate. Mundohuni te ulni shpenzimet dhe te kërkoni ndihmën e disa specialisteve te fushës.
Akrepi

Edhe pse keni një lidhje do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri do iu lere pas dore dhe do qëndrojë me shume kohe me miqtë e tij. Flisni seriozisht me te. Beqaret do flirtojnë me disa persona jo shume te përshtatshëm. Kujdes! Ne planin financiar do jete dite e vështirë dhe me probleme. Shmangni çdo lloj investimi apo transaksione.
Shigjetari

Qielli i dashurisë do jete i kontrastuar gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin nuk do jete shume e mire prandaj bëni shume kujdes para se te thoni diçka. Beqaret do kenë një dite me te privilegjuar dhe te mbushur me takime interesante. Shfrytëzojeni sa te mundni. Me financat duhet sa me shume maturi. Po e tepruat sadopak do keni probleme te mëdha.

Bricjapi

Klima ne jetën ne çift do jete mjaft harmonike sot. Do komunikoni me se miri me partnerin dhe do jeni te gatshëm te provoni aventura emocionuese se bashku. Beqaret nuk do kenë fat dhe do mbeten serish vetëm. Gjithsesi mos e humbni për asnjë çast shpresën. Financat nuk do jene ne gjendjen e tyre me te mire kështu qe reflektoni para se te kryeni ndonjë shpenzim.
Ujori

Gjate kësaj dite do jeni me te sigurte për lidhjen qe keni krijuar dhe do mendoni edhe për një te ardhme me personin qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite shume te veçante dhe te mbushur me emocione. Do takoni personin qe keni ëndërruar gjithë kohës. Nëse keni probleme financiare duhet te mbështeteni tek ndihma qe do iu japin disa familjare.
PeshqitAta qe janë ne një lidhje do mendojnë për diçka me serioze gjate kësaj dite. Vitet ikin dhe nevoja për te pasur dike pranë për një kohe te gjate shtohet. Beqaret duhet t’i pranojnë ftesat qe do iu bëhen, por jo te nxitohen e te bëjnë premtime te cilat nuk dihet a do i mbajnë dot apo jo. Ne planin financiar me pak kujdes dhe maturi mund t’ia dilni mbanë.shqip.net/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 5 Aug 2013 - 11:57
Horoskopi Ditor, 5 Gusht 2013
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 01-dashi
Dashi Paqja do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sot. Do jeni shume te lumtur qe keni dike se partneri ne krah dhe do kujdeseni qe marrëdhënia mes jush te jete sa me e mire. Beqaret me shume gjase do pëlqejnë një person qe është i angazhuar. Do vuajnë me vone, por tani për tani do ndjekin zemrën. Edhe pse financat nuk do jene ne gjendjen me te mire nuk duhet te alarmoheni. Ruani qetësinë dhe mundohuni te zgjidhni telashet.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 02-demi
Demi Yjet do iu garantojnë një dite te mrekullueshme për ju sot. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do i hapni rruge here pas here. Beqaret do flirtojnë me persona te shumte, por asnjeri prej tyre nuk do ua mbushe mendjen për te filluar një histori dashurie serioze. Financat do jene goxha te mira. Përfitoni për te kryer disa transaksione.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 03-binjaket
Binjaket Dita e sotme do jete e mbushur me probleme dhe dabate për jetën tuaj ne çift. Nuk do bini aspak dakord me partnerin dhe secili do dëshirojë te dale e tija. Nëse jeni ende beqaret, as sot nuk do keni fat. Mos prisni me kot për princin e kaltër sepse ai nuk do vije. Ne planin financiar do përballeni me te papritura jo te këndshme dhe nuk do dini nga t’ia mbani.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 04-gaforrja
Gaforrja Do ndiheni me te dashuruar se kurrë gjate kësaj dite dhe do përjetoni emocione te papërshkrueshme ne krahët e atij qe doni. Nëse zemra juaj është ende e lire gjerat do ndryshojnë për mire. Një i afërm i kushërinjve tuaj do iu beje një propozim joshës. Te ardhurat nuk do jene aspak problematike kështu qe ne këtë plan nuk do keni ankesa.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 05-luani
Luani Ne çift do jetoni momente pasiononte me partnerin tuaj. Planetët do krijojnë edhe një ambient mjaft romanesk dhe te këndshëm. Shfrytëzojeni! Beqaret, te mbështetur nga Venusi do kenë një takim mjaft te rëndësishëm dhe stimulues. Duhet te keni me tepër besim tek vetja juaj. Situata financiare do jete shume e mire dhe ju do bëni transaksione për te konsoliduar te ardhmen.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 06-virgjeresha
Virgjeresha Marrëdhënia me partnerin tuaj do jete e mbushur me ngrohtësi, bashkëpunim dhe përkëdhelje. Për te vetmen gjë qe duhet te bëni kujdes është impulsiviteti i tepruar. Kontrollojeni veten! Dita për beqaret do jete euforike. Do jeni mjaft sharmante dhe kjo do i shtoje mundësitë për takime. Për sa iu përket financave mundohuni te tregoheni me te arsyeshëm dhe mos ndërmerrni me shume sesa duhet rreziqe.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 07-peshorja
Peshorja Perspektivat do jene te mira gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Edhe pse nuk do bëni gjera shume te veçante do ndiheni mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret do i përdorin se tepërmi aftësitë e tyre joshëse. Do krijoni lidhje te reja mjaft simpatike dhe qe do iu bëjnë te ndiheni si ne ëndërr. Do keni mundësi te bëni edhe me tepër shpenzime suke qene se financat do jete te kënaqshme.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 08-akrepi
Akrepi Sido qe te jete situata ne jetën ne çift sot do ndodhin ndryshime te mëdha. Nëse jetoni bashke, do kaloni një dite paksa delikate, plot konflikte dhe mosmarrëveshje. Nëse jeni beqare planetët do jene premtues. Ka mundësi te ndodhe një takim premtues qe do ua mbushe shpirtin me gëzim. Limitoni sa te mundni shpenzimet, te paktën për sot sepse nëse vazhdoni si e keni nisur do ngeleni pa gjë.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 09-shigjetari
Shigjetari Ne planin sentimental do keni mundësi t’i konkretizoni projektet e bere para shume kohesh dhe shume nga dëshirat tuaja do te plotësohen. Gjithsesi qe kjo harmoni te rezistoje ju duhet te tregoheni me te hapur. Ju beqare do i jepni fund këtij statusi megjithëse fillimisht do hezitoni ndërmjet shume personave. Ne planin financiar nuk iu lejohet te bëni gabime sepse do bini ne gremine.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 10-bricjapi
Bricjapi Ne planin sentimental ju premtohen kënaqësi te mëdha dhe momente te paharrueshme. Do e shprehni te gjithë entuziazmin dhe do ndiheni te lumtur. Ju beqare duhet te përgatiteni te takoni dashurinë e madhe. Ajo ka qene shume afër jush por ju gjate gjithë kësaj kohe nuk e keni pare. Buxheti do filloje te përmirësohet mjaft. Për me tepër ju do tregoheni shume te matur me shpenzimet.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 11-ujori
Ujori Jeta ne çift nuk do ketë probleme gjate kësaj dite, por mos prisni qe ajo te jete shume euforike. Çdo gjë do jete si zakonisht dhe nuk do përjetoni ndonjë emocion shume te veçante. Beqaret, pas një periudhe pritjeje, me ne fund do kenë mundësi te takojnë personin e ëndrrave. Tregohuni te kujdesshëm me menaxhimin e financave dhe mos bëni asnjë investim te madh.
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 12-peshqit
Peshqit Mos e kritikoni me shume sesa duhet partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse problemet qe mund te lindin me te mund te jene te zjarrta. Mos i krijoni vetes vështirësi te kota. Beqaret me shume gjasa do takojnë personin e tyre te ëndrrave. Ne planin financiar do i zgjidhni me lehtësi vështirësitë qe keni pasur dhe do arrini ta stabilizoni situatën.http://bota-shqip.net/


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 22 Aug 2013 - 23:06
Parashikimi per Daten 23 Gusht 2013!

Dashi
Ka shume gjasa qe marrëdhënia juaj ne çift te kaloje një dite reflektimi sot. Duhet te mendoni më me qartësi çfarë doni te bëni ne te ardhmen dhe mos nguteni te merrni vendime te nxituara. Beqaret nuk do kenë as sot mundësi te ndihen te lumtur. Klima ne planin financiar do jete paksa konfuze. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar, prandaj bëni kujdes.

Demi
Te gjithë ata qe janë ne një lidhje do bashkëpunojnë mjaft me personin qe kane ne krah dhe do fillojnë te bëjnë plane afatgjata se bashku. Yjet do jene ne krah te tyre. Beqaret nuk duhet te nxitohen shume, por te njohën mire me personat qe kane njohur kohet e fundit. Duke “gërmuar” mund te gjeni “gurë te çmuar”. Financat duhen pasur me ne vëmendje.

Binjaket
Dite shume e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i largoni te gjitha mendimet e këqija, do i zgjidhni mosmarrëveshjet dhe do jeni optimiste për te ardhmen. Beqaret nga ana tjetër do jene te turpshëm dhe do ngurrojnë te pranojnë ftesa. Ne planin financiar do i keni idetë shume te qarta dhe nuk pritet ndonjë e papritur e pakëndshme.

Gaforrja
Dite e favorshme për te dashuruarit. Do jeni me humor shume te mire dhe te gatshëm te bëni sakrifica për te përjetuar me tepër emocione. Ata qe janë ende vetëm duhet te bëjnë edhe pak durim sepse sot do ketë vetëm njohje te reja. Financat nuk do jene te stabilizuara kështu qe do bëni mire te ulni sa me shpejt shpenzimet e tejskajshme. Shmangni problemet serioze.


Luani
Se bashku me partnerin tuaj do filloni te bëni projekte për te ardhmen. Tashme do ndiheni me te sigurte se ai është personi i duhur me te cilin doni te kaloni jetën. Beqaret do mendojnë vetëm për momentin dhe mund te fillojnë aventura pasionante. Plutoni do iu ndihmoje ta përmirësoni situatën financiare, megjithatë shmangni edhe për pak kohe operacionet e rrezikshme.

Virgjeresha
Dite mjaft harmonike dhe e mbushur me kënaqësi kjo e sotmja për te dashuruarit. Partneri do ua plotësoje te gjitha dëshirat ne mënyrë qe ju te ndiheni te plotësuar. Edhe për beqaret do ketë ndryshime te mëdha ne jetën sentimentale. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume diplomate dhe te mos nxitoheni kur te kryeni shpenzime. Gabimet e vogla mund t’iu sjellin probleme.

Peshorja
Perspektivat për jetën sentimentale te çifteve janë shume te mira sot. Do flisni qetësisht për gjithçka dhe nuk do keni as konfliktin me te vogël, Beqaret nga ana tjetër do jene sensuale dhe do bëjnë për vete shume persona. Do e kenë ata ne dore te bëjnë zgjedhjen e duhur. Sektori i financave do jete i mbrojtur. Për disa madje do ketë edhe përmirësime.

Akrepi
Dite jo e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni gjithë kohës te trishtuar nga mungesa e përkëdheljeve dhe ledhatimeve te partnerit. Yjet këshillojnë qe te paktën për njëherë te vetme te flisni lirshëm me te. Beqaret do kenë takime, por prej tyre mund te fillojnë veçse aventura kalimtare, asgjë serioze. Financat do jene me te ekuilibruara se me pare.

Shigjetari
Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do dini si te rivendosni qetësinë sepse debatet do jene te mëdha. Beqaret do jene te gatshëm te bëjnë edhe sakrifica vetëm e vetëm për te krijuar një lidhje, por mundësitë për takime do mungojnë. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm dhe mos kryeni investime afatgjata.

Bricjapi
Ne planin sentimental do keni mundësi te konkretizoni disa nga ëndrrat tuaja me te bukura. Partneri do iu qëndrojnë pranë dhe do beje çmos qe ju te ndiheni si ne parajse. Beqaret do vazhdojnë ende te jene ne kërkim te personin ideal. Mundësitë me te mira për njohje do jene ne orët e mbrëmjes. Situata financiare nuk do jete aspak problematike.

Ujori
Mosmarrëveshjet ne çift do mbarojnë gjate kësaj dite dhe ju mund te shijoni me ne fund ëmbëlsinë e lidhjes qe keni krijuar. Qe sot harmonia do mbizotërojë ndërmjet jush. Beqaret do kenë takime vendimtare te cilat do ua ndryshojnë jetën. Ne planin financiar do keni disa vështirësi sepse nuk do i rezistoni dot dëshirat për te mos blere diçka qe iu pëlqen.

Peshqit
As vete nuk do e dini mire se çfarë kërkoni sot ne jetën tuaj ne çift dhe kjo mund te krijoje një klime pështjelluese. Reflektoni njëherë vete e me pas flisni me partnerin. Beqaret do kenë një dite me pozitive dhe te mbushur me takime interesante. Shfrytëzojeni! Edhe ne planin financiar do keni fat dhe do e stabilizoni situatën. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 N
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 24 Aug 2013 - 10:35
Horoskopi ditor, 24 gusht 2013

Dashi

Do vazhdoni te jeni me shume xheloze sesa duhet sot për atë qe keni ne krah dhe kjo mund te shkaktoje debate me partnerin. Do jete e vështirë te rivendosni qetësinë. Beqaret do kenë një dite te favorshme për te krijuar lidhje afatgjata. Shfrytëzojeni çdo mundësi qe do iu jepet. Ne planin financiar do jete dite goxha e qëndrueshme dhe aspak problematike.
Demi

Çështjet e zemrës do shkojnë me se miri gjate kësaj dite. Do flisni hapur për gjithçka me partnerin dhe nuk do i mbani aspak mëri për ndonjë kritike te ashpër qe mund t’iu ketë bere. Beqaret do kenë një dite te mbushur me emocione. Do dilni mjaft me miqtë tuaj neper party dhe do takoni persona interesante. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume te arsyeshëm.
Binjaket

Ka rrezik qe ai qe keni ne krah te shohë dike tjetër gjate kësaj dite duke qene se ju e keni lënë shume pas dore. Ndryshoni sa me pare sjellje nëse nuk doni ta humbisni përgjithmonë. Beqaret me mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sesa te dalin me persona qe nuk vlejnë aspak. Ne planin financiar pritet një dite me fat. Do i rregulloni te gjitha problemet.
Gaforrja

Asnjë planet nuk do ndikoje sot ne jetën sentimentale te çifteve. Atmosfera do vazhdoje te jete e ngrohte dhe mosmarrëveshjet nuk do ekzistojnë fare. Beqaret duhet te tregohen me te vëmendshëm dhe te përfitojnë nga personat simpatike qe do kenë rreth e rrotull. Ne planin financiar nuk duhet te shpenzoni shifra marramendëse sepse do keni probleme.
Luani

Lërini mënjanë aventurat ne çift gjate kësaj dite sepse nuk do jete koha me e përshtatshme. Mundohuni te ruani një komunikim te mire dhe te tregoheni te sinqerte. Beqaret do jene shume te sigurte ne vetvete dhe për këtë arsye mund te bëjnë gabime te pafalshme. Financat me ne fund do stabilizohen. Me ne fund mund te rini te qete ne këtë sektor.
Virgjeresha

Dite e sotme do jete me e qete sesa duhet për ata qe janë ne një lidhje. Beni kujdes sepse kjo mund ta largoje partnerin prej jush dhe nuk do ketë me kthim mbrapa. Beqaret nuk do jene ne humor te mire për te filluar një lidhje. Prisni edhe disa dite. Financat do jene delikate. Shmangni shpenzimet e mëdha sepse do futeni ne një rruge pa dalje.
Peshorja

Shprehjani partnerit tuaj çdo gjë qe ndjeni gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë ai do dije si t’ua beje qejfin. Edhe ata qe kane pasur dite problematike do ndihen paksa me te qete. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te princit te kaltër, po mundësitë sot nuk do jene shume te mira. Ne planin financiar do merrni masa te guximshme dhe situata do përmirësohet.
Akrepi

Dite shume e bukur dhe e mbushur me emocione kjo e sotmja për te dashuruarit. Momentet e lumtura do jene te shumta kështu qe shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret nuk do jene me fat edhe pse do jene gjithë kohës ne kërkim. Financat do kenë probleme. Nuk do mendoheni aspak para se te kryeni shpenzimet sepse do doni vetëm t’i bëni qejfin vetes suaj.
Shigjetari

Ju qe jeni ne çift do mundoheni te gjeni mënyrën e duhur për t’ia kaluar sa me mire se bashku. Te dy do toleroni me tepër sesa zakonisht. Beqaret nuk do mendojnë te krijojnë një lidhje serioze, ata duan vetëm aventura qe te përjetojnë emocione pa fund. Financat do jene me te mira se kohet e fundit, por jo dhe aq sa për te kryer investime te mëdha.
Bricjapi

Gjate kësaj dite dielli do shkëlqejë ne jetën tuaj dhe do e beje atë me te bukur. Komunikimi me partnerin do jete edhe me i mire. Beqaret nuk do jene te gatshëm te fillojnë aventura kalimtare vetëm sa për te përjetuar emocione momentale. Për dashurinë e madhe duhet ende te prisni. Plani financiar do ketë përmirësime te ndjeshme. Shfrytëzojeni për te hequr disa para mënjanë.
Ujori

Dite paksa e tensionuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni mjaft me atë qe keni ne krah dhe nuk do bini dakord për disa lloj temash. Respektojeni mendimin e tjetrit. Beqaret duhet te reflektojnë mire para se te pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar mos bëni asnjë lloj çmendurie sepse do keni probleme te mëdha me vone.
Peshqit

Ata qe janë ne një lidhje do kenë me te vërtetë nevoje për qetësi sot. Mundohuni ta vlerësoni me shume atë qe keni ne krah dhe flisni hapur për gjithçka. Beqaret nuk duhet te bëjnë premtime te mëdha qe ne fillim te njohjes me dike. Ne planin financiar duhet te ndiqni një disipline strikte dhe te ulni sa te mundni shpenzimet. Operacionet e mëdha financiare lërini për me vone.


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 19 Oct 2013 - 0:26
Mungon shtatori, tetori...


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 26 Feb 2014 - 12:25
Horoskopi ditor - 26/02/2014

Dashi (21 Mars - 20 Prill)
Mos u tregoni shume te ashper kur te mesoni per planet qe kane bere kunder jush. Thone qe hakmarrja eshte nje pjate qe serviret e ftohte.
Demi ( 21 Prill - 20 Maj)
Po kaloni nje faze te veshtire dhe nuk do te jeni ne gjendje te kuptoni drejt mesazhet e te tjereve. Mos u thelloni shume ne gjerat e thjeshta.
Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)
Nese ajo qe kishit ne mendje nuk do te funksionoje sot, duhet te tregoheni te gatshem te adaptoni nje plan tjeter. Nuk mund te veproni pa nje synim te caktuar.
Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)
Dita sot do te kaloje e qete dhe pa shume probleme. Gjeja e vetme qe do t`ju shqetesoje eshte nje pergjegjesi e re qe po merrni mbi vete.
Luani (23 Korrik - 22 Gusht)
Nervozizmi juaj sot e ka nje shkak. Ju kane kerkuar te beni dicka qe bie ndesh me rregullat tuaja dhe qe eshte gati e pamundur per tu realizuar.
Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)
Per ju dhe nje mikun tuaj parashikohet nje surprize shume e kendshme, megjithate duhet te punoni shume per t`ja arritur deri ne fund suksesit tuaj.
Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)
Sot nuk po arrini te gjeni dicka shume te cmuar per ju. Provoni te shikoni ne vendet ku keni qene me perpara dhe mbase do ta gjeni aty.
Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)
Jeni duke u marre me nje ceshtje per te cilen nuk dini asgje. Mund te gjendeni ne situata te veshtira dhe nuk do te dini si te veproni.
Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)
Mos i merrni seriozisht komentet e personave qe jane prane jush. Ata nuk mund ta kuptojne ate qe po beni dhe do te flasin pa pergjegjesi rreth jush.
Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)
Keni shume mosmarrveshje me partnerin. Mos i thelloni me shume ato, por mundohuni te diskutoni dhe te gjeni nje rrugedalje.
Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)
Do te kaloni nje dite te kendshme sot, nese jeni i gatshem te ndiqni udhezimet e nje personi te afert. Eshte dicka qe ju kishte munguar prej kohesh.
Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)
Sot do t`ju jepet mundesia per te jetuar nje emocion qe kishit kohe pa e provuar. Nuk duhet te tregoheni gjithnje indiferente me cka ndodh rreth jush.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 27 Feb 2014 - 15:42
Horoskopi ditor - 27/02/2014Dashi
Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Ajo qe do te thoni sot, do te terheqe vemendjen e shume personave. Mundohuni te zbuloni se kush jane ata qe ju perkrahin dhe kush jo.

Demi
Demi ( 21 Prill - 20 Maj)

Strategjia juaj e veprimit ka funksionuar me se miri deri ne kete moment. Do te keni nje lekundje te vogel te aspiratave tuaja per te ardhmen.

Binjaket
Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)

Te tjeret do t`ju kene ju si pike referimi per shume ceshtje. Duhet qe dhe ju te gjeni mbeshtetje tek dikush sot. Nje person po pret per kete gje.

Gaforrja
Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Gjeja me e rendesishme per momentin nuk jane objektivat ekonomike. Jeta ka gjera me te rendesishme per t`ju kushtuar kohe.

Luani
Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Nje pune ne grup mund te jape rezultate shume te kenaqshme. E rendesishme eshte te eleminoni mosmarveshjet me koleget.

Luani
Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Tregohuni te duruar dhe perfitoni nga eksperienca e te tjereve, per te arritur qellimet tuaja primare. Dita e sotme eshte e mbushur me te papritura.

Peshorja
Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)

Duhet te gjeni menyren qe nje mesazh i juaji i rendesishem te kuptohet drejt nga personat qe ju rrethojne. Nuk mund te lini vend per keqkuptime.

Akrepi
Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)

Doni te provoni veten tuaj ne nje fushe qe nuk e keni eksploruar me pare. Keni ndermend te realizoni dicka qe te terheqe vemendjen e te tjereve.

Shigjetari
Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)

Mos u shqetesoni persa i perket mendimit qe kane eproret tuaj per ju. Do e shikoni qe vleresimet do te jeni si morale dhe materiale.

Bricjapi
Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Nje udhetim i kendshem me partnerin do t`ju beje te harroni streset e diteve te fundit. Eshte dicka qe duhet ta beni me shpesh.

Ujori
Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)

Aftesia juaj per te kuptuar te tjeret eshte nje gje qe do te jape rezultatet e veta. Shoqeria juaj do te filloje te zgjerohet dhe do te keni shume perfitime.

Peshqit
Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

Sot do te merrni shume pergjigje pozitive lidhur me projektet tuaja. Megjithate mos u tregoni shume ambicioze per te arritur shpejt gjerat.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 13 May 2014 - 14:16
Horoskopi ditor - 13/05/2014


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Dashi
Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Keni mundesine dhe autoritetin e duhur per te bere dicka te mire ne favor te te tjereve. Duhet te shpejtoni dhe do te arrini rezultate te paparashikuara.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Demi
Demi ( 21 Prill - 20 Maj)

Pas nje takimi me nje te lindur te shenjes se Peshores, do te ndiheni me te motivuar per te vazhduar ate qe keni nisur. Eshte momenti per te investuar per te ardhmen.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Binjaket
Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)

Sot do t`ju qelloje te ndodheni ne qender te nje situate te sikletshme. Doni te mejanoni debatet e ndryshme, megjithate nuk do te arrini dot.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Gaforrja
Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Keni kohe qe ndermerrni vetem iniciativa ku mund te fitoni shume. Kesaj rradhe intuita juaj nuk do t`ju ndihmoje dhe zhgenjimi do te jete i pashmangshem.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Luani
Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Nese i kushtoni shume vemendje nje personi te afert, rrezikoni te beheni i bezdisshem. Pa dashje do te shkaterroni ate qe keni arritur me mundim.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Virgjeresha
Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Qendroni larg personave me te cilet keni patur histori jo shume te kendshme ne te kaluaren. Situatat e tensionuara do te tregojne se asgje nuk eshte harruar.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Peshorja
Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)

Nuk jeni akoma gati per te perballuar nje impenjim te ri profesional. Ju mjaftojne ato pune qe keni per momentin, madje nuk po organizoheni dot.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Akrepi
Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)

Vetem duke u bazuar ne fakte do te arrini te zgjidhni nje mister sot. Injorojini thashethemet dhe ato qe ju thuhen prapa kraheve.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Shigjetari
Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)

Menyra juaj e te sjellurit eshte shume e vleresuar ne shoqerine tuaj. Por ne ambjentin e punes mund ta keqkuptojne ate qe doni te thoni.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Bricjapi
Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Deshironi me te miren per veten tuaj dhe do ta arrini kete fale inteligjences dhe shkathtesise suaj. Mos filloni te pretendoni dhe per gjera te pamundura.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Ujori
Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)

Mos e lini ne mes nje pune qe e keni nisur me shume pasion. Megjithese ju duket se gjerat po shkojne shume keq, prisni, sepse cdo e keqe e ka nje te mire.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Peshqit
Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

Keni nevoje per ndryshime ne jeten tuaj dhe keto do t`ju ofrohen nga nje person i panjohur. Filloni te veproni dhe mbeshtetja e te tjereve do t`ju ndihmoje.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 6 Jun 2014 - 14:23
Horoskopi ditor - 06/06/2014


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Dashi
Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Liria juaj nuk duhet te kufizoje ate te te tjereve. Duhet te tregoheni korrekte ne raportet qe keni me te tjeret dhe ju e dini mjaft mire se si veprohet. 

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Demi
Demi ( 21 Prill - 20 Maj)

Keni kohe qe keni me veten nje konflikt per gjerat qe deshironi dhe per ato per te cilat keni nevoje. Cdo gje zgjidhet nese e perballoni ne menyre praktike.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Binjaket
Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)

Ceshtjet me te rendesishme per sot kane te bejne me pozicionin tuaj ne shoqeri, qe per momentin nuk eshte shume i pelqyeshem.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Gaforrja
Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Do te vendosni nje marredhenie te forte bashkepunimi me nje te lindur te Ujorit. I vetmi detaj qe duhet te shikoni me vemendje eshte interesi qe keni per njeri-tjetrin.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Luani
Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Sot do te arrini rezultate te mira ne fushen e financave nese do te veproni me vendosmeri. Dikush po ju vezhgon pa ju rene shume ne sy. 

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Virgjeresha
Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Do te jeni i rrethuar nga persona me nje nivel te larte kulturor. Megjithate kjo nuk ju autorizon te merrni nje qendrim agresiv kunder atyre qe nuk ju pelqejne.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Peshorja
Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)

Ju mjafton te hapni gojen dhe cdo gje do t`ju realizohet. Personaliteti do te jete pika juaj e forte sot, perdoreni mire dhe do te triumfoni. 

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Akrepi
Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)

Dita juaj e sotme mund te mos jete aq argetuese sa e kishit menduar. Do t`ju duhet te punoni shume dhe kjo gje nuk ju terheq. 

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Shigjetari
Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)

Doni te jeni ne qender te vemendjes sot, por nuk do t`ju lejojne. Jo gjithmone do te beni ate qe deshironi dhe kete gje e keni vene re prej kohesh.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Bricjapi
Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Megjithese nuk jeni ne humor, nuk deshironi t`i prishni ritmin e dites partnerit. Do te sakrifikoni dhe do te paraqiteni me i lumtur se kurre ne syte e tij.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Ujori
Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)

Duhet te rregulloni ato raporte shoqerore qe nje i afermi juaj ka shkaterruar ndoshta pa vetedije. Megjithese do shume mund do te rinisni aty ku kishit ndaluar. 

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Peshqit
Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

Gjerat qe kane me shume vlere per ju sot do te kalojne ne plan te dyte. Gjithe koha do t`i kushtohet punes dhe do te merzisni disa persona me sjelljen tuaj.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 2 Jul 2014 - 16:06
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor per 2. korrik 2014
Dashi
Jeta juaj ne çift do ece ne rrugën e duhur gjate kësaj dite. Do kuptoheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju ngelet me asnjë çështje pa sqaruar. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe shume persona do kërkojnë t’i bëjnë për vete. Ne planin financiar ka rrezik qe Saturni te sjelle goxha vështirësi dhe probleme. Bëjini sytë katër dhe kujdes me shpenzimet.
Demi
Do keni nevoje për me shume ngrohtësi dhe emocione sot ne jetën tuaj ne çift dhe partneri do jete i gatshëm t’ua plotësojë sa me shpejt dëshirat. Beqaret nuk do jene ende gati te fillojnë një histori dashuria kështu qe serish do mbeten vetëm. Me shpenzimet tregohuni sa me te matur qe te mundeni nëse nuk doni te keni vështirësi dhe probleme.
Binjaket
Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj sot lidhur me disa çështje te rëndësishme dhe me ne fund do ju gjeni nga një zgjidhje. Periudha e stresuar do marre fund. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak e presin. Ne planin financiar do keni shume fat. Gjendja do ketë edhe me shume përmirësime nga sa ju e keni pritur.
Gaforrja
Venusi do ndikoje pozitivisht gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Si ju ashtu edhe partneri do jeni me humor te mire dhe do argëtoheni pa fund me njeri-tjetrin. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime, por mund te fillojnë shpejt e shpejt një histori dashurie afatgjate. Financat do jene ne gjendje te qëndrueshme. Do i vini fre vetes kur te shpenzoni.
Luani
Jeta juaj ne çift do kaloje një faze delikate gjate kësaj dite. Nuk do bini dakord për shume gjera me atë qe keni ne krah dhe ne disa momente situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret nuk do mund te krijojnë dot një lidhje serioze edhe pse shume persona do iu vijnë rrotull. Ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite ne mënyrë qe te mos keni probleme.
Virgjeresha
Jeta juaj ne çift nuk do jete aq e bukur sa ju e kishit ëndërruar megjithatë vështirësi apo probleme te mëdha nuk do ketë. Me mire merrini gjerat me pozitivizëm. Beqaret ka shume mundësi te fillojnë një lidhje te sinqerte dhe afatgjate. Ne planin financiar do ju dalin goxha vështirësi. Qëndroni me këmbë ne toke dhe mundohuni t’i zgjidhni gjerat një e nga një.
Peshorja
Pas një periudhe jo shume te favorshme për jetën tuaj sentimentale, sot gjerat do fillojnë te marrin një tjetër drejtim. Do kaloni çaste fantastike dhe do ndiheni me te lumtur se kurrë me pare. Beqaret do realizojnë disa takime vendimtare te cilat do ua ndryshojnë gjithë rrjedhën e jetës. Problemet financiare nuk do kenë te mbaruar dhe kjo nga keqmenaxhimi i te ardhurave.
Akrepi
Nuk do merreni vesh si duhet sot me atë qe keni ne krah dhe here pas here mund te lindin debate goxha te forta. Mos u bëni kokëfortë, por mundohuni qe here pas here te hapni rruge. Beqaret me mire ta lënë veten te lire dhe t’i marrin gjerat ashtu si t’iu vijnë. Financat do jene te stabilizuara, megjithatë kjo nuk do te thotë qe ju te kryeni shpenzime marramendëse.
Shigjetari
Mirëqenia dhe harmonia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do kaloni çaste te mrekullueshme te cilat nuk keni për t’i harruar aq lehte. Beqaret do ndihen gati për te filluar një lidhje me te parin qe do ju dale para. Gjendja e financave do mbetet e mire ehe pse mund te kryeni ndonjë shpenzim me tepër sesa zakonisht.
Bricjapi
Dite shume normale dhe here pas here rutine kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do ece si ju e kishit menduar. Beqaret do kërkojnë gjithë ditën shpirtin e tyre binjak, por nuk do mundin dot te fillojnë menjëherë një lidhje. Merrni kohen e duhur për ta njohur atë. Ne planin financiar do jeni me te organizuar se kurrë me pare dhe gjendja nuk do ketë probleme.
Ujori
Dite shume e tensionuar dhe e mbushur me debate te forta kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here mezi do prisni te mbaroje dita. Beqareve do ju ndryshoje tërësisht rrjedha e jetës. Ne momentin qe me pak e presin do realizojnë edhe takimet me te bukura. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur nëse nuk doni te mbeteni pa para me pas.
Peshqit
Do jeni sharmante gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje për mrekulli sot për ju qe jeni ne një lidhje. Do keni një komunikim te fortese partnerin. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një histori dashurie edhe pse mundësitë nuk do mungojnë asnjë moment. Ne planin financiar do mundoheni te zgjidhni problemet qe ju kishin dale kohet e fundit.

  • [url=javascript:window.open('https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http://horoskopishqip.net/horoskopi-ditor/?ref=fbs', '_blank', 'width=400,height=500');void(0);][/url]


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 3 Jul 2014 - 18:48
Horoskopi ditor - 03/07/2014


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Dashi
Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Sot do te arrini ne nje pike kulmore te jetes tuaj personale dhe profesionale. Beni te mundur qe te jeni te pergatitur dhe te motivuar per kete moment qe e prisni prej kohesh.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Demi
Demi ( 21 Prill - 20 Maj)

Fati do te trokase edhe nje here fort ne porten tuaj. Ceshtjet financiare do te permiresohen krejt papritur. Duhet te gjeni kurajon per te ecur perpara.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Binjaket
Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)

Ne horizontin tuaj shihet nje histori dashurie. Mos e hidhni veshtrimin shume larg, sepse personi qe ju do dhe qe ju meriton eshte shume afer jush.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Gaforrja
Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Do te jete nje dite e mbushur plot me kenaqesi. Kujdesuni per veten tuaj, sepse eshte investimi me i mire qe mund te beni per te ardhmen.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Luani
Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Rezultati qe do te arrini sot do te jete shume i mire, sepse keni investuar gjithe krijmtarine dhe jeni kujdesur qe mundimi juaj te jape frutet qe keni deshiruar.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Virgjeresha
Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Meritoni shume me teper se sa ju kane dhene deri tani. Perqendrohuni ne ceshtjet me te favorshme dhe mos iu shmangni problemeve te perditshme.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Peshorja
Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)

Sot do te jeni te rrethuar nga disa aktivitete te larmishme, por ju nuk do te merrni pjese ne to. Yjet ju ndihmojne ne analizimin e mendimeve dhe projekteve tuaja.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Akrepi
Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)

Dita do te filloje shpejt dhe do t`ju duhet te punoni shume, sepse ne ditet e ardhshme ju pret nje impenjim i rendesishem. Do te merrni disa vendime perfundimtare.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Shigjetari
Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)

Shmangni zenkat dhe keqkuptimet. Nuk mund t`i lejoni vetes shpenzimin e energjive pozitive ne disa ceshtje qe s’kane vlere dhe ju irritojne.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Bricjapi
Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Do t`ju rikthehen dhe do t`ju shqetesojne disa mendime qe i kishit varrosur prej kohesh. Perpiquni qe fushat e tjera te jetes tuaj te jene pa komplikacione dhe probleme.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Ujori
Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)

Nje person qe e njihni mire, sot do te jete ne veshtiresi. Perpiquni te silleni mire dhe ta kuptoni, sepse do te jete teper vone per ta rivendosur raportin qe keni patur.

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 Peshqit
Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

Merrni seriozisht gjithcka qe do t`ju thuhet ne petkun e shakase. Edhe nje batute e pafajshme, mund te fshehe nje te vertete qe s`duhet ta injoroni.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 4 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi