Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Horoskopi1Dashi:Zhytuni thelle brenda vetes suaj. Jepni me shume nga shpirti juaj ne kete univers. Mos harroni faktin se nese perqendroheni me shume sot, do te arrini suksese te medha.

Demi
Sot do te keni shume fuqi brenda jush, ndaj perdoreni me mençuri. Beni miq dhe jo armiq. Perdoreni forcen dhe aftesine tuaj per te ndihmuar te tjeret, dhe jo per tu perfshire ne debate.

Binjakët
Nese sot ju nevojitet qe te beni ndonje pune qe ka te beje me investigimin, sot eshte dita e duhur per ta bere kete. Fuqia juaj e perqendrimit eshte shume me e larte se ne te kaluaren.


Gaforrja
Fjalet tuaja do te keni nje ndikim te jashtezakonshme sot, ndaj mendohuni mire perpara se te flisni. Eshte shume e lehte te lendoni njerezit nese nuk tregoheni i kujdesshem.

Luani
Mund te arrini sukses ne shume projekte gjate dites se sotme. Energjia eshte e larte dhe intensive. Beni kujdes qe te mos manipuloni te tjeret. Perdorni taktin ne çdo moment.


Virgjëresha
Do te ndiheni i plotfuqishem sot. Perdoreni kete energji per te realizuar projektet tuaja. Jeni padyshim sundimtar ne çdo kontakt qe krijoni. Por edhe sumdimtaret bien nga froni, sepse njerezit nuk i duan drejtuesit arrogante.

Peshorja
Ka te ngjare te perjetoni disa eksperienca intensive. Shume njerez do ta pelqejne shume natyren tuaj investiguese dhe te thelle. Bashkepunoni me njerezit dhe krijoni lidhje te forta.


Akrepi
Merrni kontrollin e vendimeve tuaja. Njerezit mund t’ju tregojne se çfare drejtimi duhet te merrni por ne menyre absolute, jeni ju qe e dini rrugen me te mire.

Shigjetari
Ka leksione te rendesishme per te mesuar sot ndaj degjoni me vemendje. Duhet te kuptoni se jeni ju personi qe duhet te rriteni pak me shume sot. Ka diçka te rendesishme per te mesuar nga njerezit qe keni prane.


Bricjapi
Keni nje sasi te larte vitaliteti sot ndaj perdoreni ne menyre konstruktive. Degjoni me kujdes ato çfare ju thone. Merrni me te miren e eksperiencave te personave qe keni perreth.

Ujori
Sot pritet te perfshiheni nga nje atmosfere agresive. Gjerat mund te nxehen ne menyre te papritur. Sigurohuni qe te mbroheni siç duheni. Jeni me i ndjeshem nga sa dukeni ne te vertete.Edituar për herë të fundit nga Ariana në Sat 2 Feb 2013 - 18:12, edituar 1 herë gjithsej


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 31 Dec 2012 - 14:56
Gaforrja
Per pjesën më të madhe te cifteve dita e sotme do jete aktive dhe bashkëpunimi do te perforcohet. Nga ana tjeter planetet do nxisin edhe ndonje debat te vogel qe do e zgjidhni menjehere. Beqaret do takojne dikë interesant. por nuk duhet te bejne premtime qe nuk jane te sigurt ne i mbajne dot. Problemet financiare ka shume mundesi te zgjidhen. Mos shpenzoni pa mase.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 6 Jan 2013 - 15:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Horoskopi i ditës së diel datë 06.01.2013
Dashi (20 Mars—19 Prill
Në kët të dielë keni dëshirë që të ikni larg dhe do të jetë Venera në aspekt harmonik në shenjën e Shigjetarit që ju shtyn të niseni. Edhe nëoqftse do të bëhet fjalë për një largim të shkurtër apo të gjatë do të jeni shumë entuziastë.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Ndërhyrja e hënës dhe Saturnit tek Akrepi ju bën nervoz. Nuk do të arrini në asnjë mënyrë të qetësoheni dhe kjo do ju ndalojë që të hapeni dhe të flisni me të tjerët edhe pse do të donit.
Për dashurinë duhet të prisni kohë më të mira.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Pozicioni kundërshtar I Venerës tek Shigjetari mund t’ju sjellë ndonjë shqetësim të vogël fizik lidhur me stinën dimërore. Bëni kujdes nga dhimbjet muskulare dhe reumatizma që rrezikojnë t’ju bllokoojnë pikërisht në kohën e lirë.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Si Hëna dhe Saturni në aspekt të favorshëm tek Akrepi kërkojnë prej jush të njëjtën gjë: një reaksion aktiv përballë ngjarjeve të jetës. Ky nuk është momenti që të ankoheni ao të qani, është momenti që të reagoni dhe me kujdes.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Prania e Hënës dhe Saturnit tek Akrepi ju bën shumë krenarë, aq shumë sa mund t’ju ndalojë që t’I shini jërat ashtu si janë në të vërtetë. Mundohuni të jeni ma objektivënë vlerësimet tuaja edhe pse do ju kushtojë shumë. Shihuni në pasqyrë para se të dilni.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )

Si Hëna dhe Saturni Tek Akrepi do t’ju ndihmojnë sot që të lkaloni një të dielë intensive dhe interesante,, raportet sipërfaqësore në këtë periudhë nuk janë për ju qoftë për dashuri apo për miqësi. Keni nevojë për sinqeritet dhe pasion. Provo diçka të re.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Falë ndërhyrjeve harmonike të Venerës në shenjën mike të Shigjetarit do të arrini ta shihni mirëqënien tuaj si një prioritet. Do të jeni të kujdeshëm ndaj nevojave të të tjerëve por kujdes që mos t’ju marrin nëpër këmbë si gjithmonë.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Hëna sot hyn në shenjën tuaj dhe kështu arrin Saturnin sidomos nëqoftëse keni lindur në ditët e para të shenjës, do të përjetoni disa momente lodhjeje dhe rënie emocionale.
Një dozë e mirë përkëdhelish do t’ju sjellë në vete.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Jupiteri në kundërshti në shenjën e Binjakëve sot dot’ju shtyjë që të ankoheni. Ju duket sikur asgjë nuk shkon në drejtimin e duhur dhe se në jetën tuaj ka vetëm karbon. Në realitet nuk ëhstë kështu, është vetëm një krizë por doo kalojë.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Me hënën dhe Saturnin në aspekt të favorshëm në shenjën e Akrepit sot do të mundeni të rifitoni qetësinë tuaj. Kur doni dini të jeni mëshues të mirë, sidomos kur bëhet fjalë për të mbrojtur diçka që e keni shumë për zemër.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Si hëna dhe dhe Saturni ndodhen sot në pozicion joharmonik në shenjën e Akrepit dhe këto ndërhyrje mund të përfaqësojnë për ju një gjendje të keqe shpirtërore. Përfitoni nga dita festive për t’u qetësuar dhe për të vënë në rregull idetë.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Për shkak të dis’harmonisë të Jupiterit në shenjën e Binjakëve ju duket sikur fati ju ka kthyer kurrizin. Në realitet nuk është dhe aq e vërtetë edhe pse në këtë moment gjërat nuk janë ashtu sic do t’I donit. Prisni dhe do të shihni që shpejt do të ndryshojë gjithçka.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 12:38
Horoskopi i ditës së enjte datë 10.01.2013
Dashi(20 Mars—19 Prill
Sot do të jenë plot 5 planete në aspekt jo favorizues në shenjën e Bricjapit. Hëna, Venera,Plutoni, Mërkuri, dhe Dielli. Do të ndiheni të pushtuar nga ndikime jo harmonike në të gjitha sekstorët e jetës. Ku moment nuk do të jetë kalimtar keshtuqë qëndro gati për çdo të pappritur.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Planetët në shenjën mike të Bricjapit do t’ju ndihojnë që të shfrytëzoni cilësitë tuaja djhe të korrni atë që keni mbjellë në muajt e fundit. Do të arrini të dilni në dritë në mënyrë të pastër dhe të ndershme, ndryshe nga personat e tjerë që punonin me ju.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Jupiteri në shjenjë është fatsjellësi juaaj. Edhe pse nuk do të keni surpriza të mahnitshme ky palnet me përfitimet e tij do t’ju mbrojë nga ngjarjet negative dhe ky është një lajm I mirë. Si do që të shkojnë punët ju do të jeni në këmbë.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Prania e 5 planeteve tek Bricjapi në aspekt kundërshtar do t’ju çojë që të përjetoni një eksperiencë të hidhur të së kaluarës. Të takoni një person që dikur ju ka bërë të vuani do t’ju ndihmojë që të ktheni përfundimisht faqen.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Lodhja për të çuar përpara objektivat tuaja ndihet, mbi të gjitha sepse prania e Saturnit tek Akrepi nuk po ju jep qetësi. Mos e lini pas dore jetën private për t’u përqëndruar vetëm tek puna, do të ishte një gabim I madh që do t’ju bënte të pendoheshit.

Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )
Sot për shkka të pranisë të shumëfishtë të 5 planeteve në shenjën e Bricjapit do të keni mundësi të rregulloni punët tuaja pas u lodhur shumë. Keni kurajo sepse suksesi ëhst vetëm një hap larg prej jush.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Përreth jush do të qarkullojnë shumë persona të bezdisshëm apo që ndoshta dtë tillë duken në sytë tuaj. Me praninë e planetebve në aspect jo favorizues në shenjën e Bricjapit do t’ju duket e vështirë që t’i shmangni apo t’I mbani larg. Do t’ju duhet t’I duroni.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Sot do të mendojnë Hëna dhe Venera në shenjën e Bricjapit që t’ju dhurojnë qëndrueshmërinë emotive që po kërkonit prej kohësh. Përpara një dashurie pasionante por torturuese do të preferonit një dashuri të pjekur dhe më të sinqertë.

Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Prania e Marsit në aspect të favorshëm në shenjën e Ujorit do të favorizojë shpirtin tuaj iniciativ. Do të keni kurajon të shpalosni idetë tuaja përpara të gjithëve , shumë I bindur aq shumë sa mund të bëni që të ndryshojnë mendim edhe më skeptikët.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Jeni persona ektremisht largpamës dhe prania e kaq shumë planeteve në shenjën tuaj sot do të theksojë më shumë këtë karakteristikë tuajën. Ndërkohë që të gjithë rrotull jush po mundohen që të gjejnë zgjidhje, ju e keni në mendje që prej kohësh.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Ndonjëherë keni nevojë që të shfryni energjitë tuaja në mënyrë pak të ekzagjeruar. Një udhëtim do të ishte fiks për rastin tuaj. Do të lodheni duke u argëtuar dhe me siguri Marsi në shenjën tuaj do të mundohet të gjejë pak qetësi për ju.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Planetët e pranishëm sot në shenjën e Bricjapit do t’ju ndihmojnë të realizoni integrimin perfekt midis nevojave të ndjenjave vlerësimit të arsyes. Ju presin ngjarje të rëndësishme të cilat do t’ju japin kënaqësi të mëdha.Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 12:51
Dashi(20 Mars—19 Prill
Sot do të jenë plot 5 planete në aspekt jo favorizues në shenjën e Bricjapit. Hëna, Venera,Plutoni, Mërkuri, dhe Dielli. Do të ndiheni të pushtuar nga ndikime jo harmonike në të gjitha sekstorët e jetës. Ku moment nuk do të jetë kalimtar keshtuqë qëndro gati për çdo të pappritur.

dhe sot si koha me paska dal oroskopi


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 12:54
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Prania e 5 planeteve tek Bricjapi në aspekt kundërshtar do t’ju çojë që të përjetoni një eksperiencë të hidhur të së kaluarës. Të takoni një person që dikur ju ka bërë të vuani do t’ju ndihmojë që të ktheni përfundimisht faqen. :sad26:
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 12:54
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Jupiteri në shjenjë është fatsjellësi juaaj. Edhe pse nuk do të keni surpriza të mahnitshme ky palnet me përfitimet e tij do t’ju mbrojë nga ngjarjet negative dhe ky është një lajm I mirë. Si do që të shkojnë punët ju do të jeni në këmbë.


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 12:56
a inderrojme,se mua nuk po me del mire,hiq :sad26:
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 13:09
shaban cakoli shkruajti:a inderrojme,se mua nuk po me del mire,hiq :sad26:

ohh oooohhh qka te paska thonen i mjeri ti :sad26: :sad26:


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 10 Jan 2013 - 13:53
mos moj,me ndihmo pak te e mbijetoj :sad26:
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 11 Jan 2013 - 20:07
Horoskopi ditor, 12 janar 2013

Dashi

Merkuri do jete i pozicionuar shume mire sot ne jeten sentimentale te cifteve. Do dialogoni me teper me partnerin dhe do e perforconi bashkepunimin. Ka rrezik qe beqaret te nisin aventura te cilat shume shpejt do i zhgenjejne. Kujdes sepse edhe mund te lendoheni. Financat do jene te mbrojtura dhe nuk do keni as me te voglin problem. Gjerat do shkoje ashtu si i kishit menduar.

Demi

Jupiteri do jete planeti me i favorshem per jeten sentimentale gjate kesaj dite. Me ne fund do takoni lumturine dhe do perjetoni emocione te medha. Beqaret duhet ta dini qe cdo njeri ka personalitetin e vet. Mos kerkoni t’ua ndryshoni kete gje personave qe do takoni. Sektori i parave do jete delikat. Mos shpenzoni shume sepse situata mund te destabilizohet me teper.

Binjaket

Jeta sentimentale e cifteve do jete shume e qete sot. Megjithate kjo nuk do te thote qe marredhenia me partnerin nuk do jete e mire. Pasioni vertet do mungoje por ndjenjat do jene te forta. Beqaret nuk do kene aspak deshire te fillojne aventura dashurie. Ndihen mire edhe vetem. Dielli do jete i pozicionuar mire dhe do iu ndihmoje te stabilizoni financat. Perfitoni!

Gaforrja

Asnje planet nuk do influencoje sot ne jeten tuaj ne cift. Nese monotonia e ka pushtuar ate, beni cmos ta ndryshoni pa qene vone. Disa do flasin me hapur per disa sekrete te se kaluares. Beqaret ende nuk do gjejne personin qe kane kerkuar pavaresisht se do kerkojne pa fund. Situata financiare do filloje te permiresohet. Kujdes mos u hidhni menjehere ne detin shpenzimeve.

Luani

Jeta ne cift do jete shume e mire gjate kesaj dite. Komunikimi nuk do rreshte per asnje moment dhe nuk do lindin mosmarreveshje me partnerin. Nese jeni vetem, duhet te beni ende pak durim nese doni te gjeni personin qe iu pershtatet me teper. Dite me te mira do vijne. Ne planin financiar tregohuni sa me te matur qe te mundeni. Ne kete menyre te ardhurat do permiresohen.

Virgjeresha

Venusi do e ndricoje jeten tuaj gjate kesaj dite dhe kenaqesite qe do merrni do jene me te medha. Nese do iu duhet te merrni vendime te rendesishme mos ngurroni. Per ata qe kane pasur problem, sot eshte dita me e favorshme qe t’i zgjidhin. Beqaret do vazhdojne te kene te njejktin status. Saturni do iu mbeshtese ne planin financiar dhe gjerat do shkojne me se miri.

Peshorja

Marredhenia juaj me partnerin ka rrezik te mos jete ashtu si duhet gjate kesaj dite. Do tregoheni kokeforte per disa gjera dhe nuk do beni leshime. Dijeni se ju keni per te humbur me teper. Dite e nderlikuar per beqaret. Do njiheni me shume persona por do jete mire te mos filloni asnje lidhje. Merkuri do iu mbeshtese ne planin financiar. Gjithsesi, para se te shpenzoni mendohuni mire.

Akrepi

Pas nje periudhe jo shume te qendrueshme per jeten tuaj ne cift, sot gjithcka do filloje te stabilizohet. Do i shtoni dozat e komunikimit me partnerin dhe do flisni hapur per gjithcka. Beqaret do kene takime por asnjeri nga personat nuk do iu pelqeje aq sa per te krijuar nje lidhje. Financat do jene te mbrojtura dhe buxheti do filloje te permiresohet pak nga pak.

Shigjetari

Nese jeni ne cift, partneri do iu mbaje ne pellembe te dores gjate kesaj dite. GHjithcka qe iu doni do iu plotesohet. Do ndiheni si ne enderr. Edhe beqaret do kene fat. Personat qe do iu dalin para do jene interesante dhe mjaft argetues. Mos i lini t’iu ikin nga duart. Mungesa e maturise ne planin financiar mund t’iu kushtoje shtrenjt sot. Beni shume kujdes.

Bricjapi

Marredhenia me partnerin do thellohet edhe me teper gjate kesaj dite. Ata qe kane kohe bashke do mendojne te fillojne nje bashkejetese. Beqaret do iu rendoje me shume se kurre vetmia. Mos i humbni shpresat sepse shume shpejt do krijoni edhe ju nje lidhje. Me ndikimin e madh te Jupiterit tek financat, nuk do keni probleme te medha. Disa edhe mund ta konsolidojne situaten.

Ujori

Ata qe jane ne cift do arrijne disa here ne ekstaze gjate kesaj dite. Disa mund te mendojne edhe ndonje fejesa apo mund ta zyrtarizojne lidhjen tashme prej shume kohesh. Beqaret me ne fund do takojne dashurine e madhe dhe te shumepritur. Shfrytezojini mundesite qe do iu jepen per takime. Yjet nuk do ndikojne fare ne planin financiar dhe ekuilibri nuk do kete tronditje.

Peshqit

Edhe pse do keni disa debate te vogla sot me partnerin, cdo gje do kaloje sa hap e mbyll syte. Ne mbremje klima do jete edhe me e ngrohte. Takimet sentimentale te beqareve do jene te shumta. Do flirtoni dhe do joshni ne cdo moment. Kujdes, per te krijuar nje lidhje prisni edhe pak. Ne planin financiar gjerat do shkojne me se miri nese ju vazhdoni te shpenzoni me kursim.*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 13 Jan 2013 - 14:54
Horoskopi i ditës së diel datë 13.01.2013

Dashi (20 Mars—19 Prill
Hëna dhe marsi ndodhen në aspekt shumë të favorshëm në shenjën e Ujorit. Falë ndërhyrjeve të tyre pozitive do të arrini të tregoni një ide fituese që pej kohësh po përpiqeshit ta realizonit. Do të jetë një e diel shumë intenive.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Për të mbrojtur lirinë tuajrrezikoni t’I bëni keq dikujt që e doni. Ndërhyrjet jo favorizuese të Hënës dhe Marsit në shenjën e Ujoritju bëjnë shumë agrsivë dhe mbi të gjithaju shtyjnë të flisni enkas negativisht për të tjerët.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Ndiqni arsyen e zemrës të shtyrë nga ndikimet e fundit të Hënës tek Ujori. Mos u pendoni për zgjedhejt që do të bëni sot pikërisht sepse do të diktohennga ndjenja të sinqerta dhe jo të lidhura me startegji që nuk ju çojnë askund.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Keni nevojë që të kaloni mëshumë kohë me miqtë. Në fakt në këtë periudhë vetmia ju rëndon shumë edhe për shkak të disa planetëve në shenjën e Bricjapit. Mos keni frikë të kërkoni mbështetje nga njerzit që keni për zemër.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Vazhdon kundërshtia e mërzitshme e Hënës dhe Marsit tek Ujori. M siguri që duhet të lini diçka të ikë, duke hequr dorë nga një kënaqësi në pritje të një triumfimë të madh dhe më të kompletuar edhe pse mund të jetë për një kohë më të largët.

Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )
Pozicioni jo harmonik I jupiterit tek Binjakët do t’ju bëjë që të ankoheni gjatë ditës së sotme.personat që ju rrinë afër do të përpiqen në të gjitha mënyrat që t’ju ngrejnë moralin por do të jetë e vështirë, sepse nuk dëgjoni asnjë por vazhdoni të ankoheni.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Ato Hëna tek Ujorinë aspekt favorizues është një burim optimizmi që do t’ju ngrohë zemrën dhe mendimet. Ato që deri pak kohësh ju dukeshin ëndrra pa bazë, sot po fillojnë të duken të arritshme.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Bëni kujdes në zgjedhjet e nxituara. Në këtë moment jeni shumë të ndjeshëm nga ana emocionale dhe Hëna në shenjën e Ujorit ju bën nervozë dhe të pasigurt. Keni nevojë për më shumë kohë për të marrë vendime.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Jeni plot energji dhe nuk po arrini të qëndrooni asnjë sekondë. Hëna dhe marsi në aspekt harmonik ju bëjnë krijues dhe apasionantë. Përfitoni për të çuar para projekete në të cilat besoni për t’u argëtuar sadopak. Fantazia nuk ju mungon.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Urani ndodhet në aspekt jo harmonik në shenjën e Dashit dhe ky kalim nuk është shumë I favorshëm për ju.nuk mund të kontrolloni ngjarjet sic do të donit dhe ka mundësi që ndonjë hollësi t’ju shpëtojë nga duart. Mos I nënvlerësoni detajet.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Raportet ndërpersonale do të dinë sot t’ju frymëzojnë momente humori edhe falë pranisë të hënës dhe Marsit në shenjën tuaj. Toni juaj jetësor do të jetë lart dhe nuk do të keni asnjë moment lodhjeje gjatë gjithë ditës.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Kapcitet tuaja krijuese në këtë moment janë fikur për shkak të pranisë të jupiterit në shenjën e Binjakëve që ju heq optimizmin dhe entuziazmin. Thelloni më mirë energjitë tuaja sepse do të jetë e nevojshme për t’I bërë një kthesë situatës tuaj.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 14 Jan 2013 - 13:08
Horoskopi i ditës së hënë datë 14.01.2013Dashi

Para se të dilni jashtë dhe të argëtoheni apo të shkoni në punë duhet të merreni me një çështje në shtëpi që kërkon vemendje të menjëhershme. Është koha më e mirë për ta bërë një gjë të tillë. Për ata që janë në çift dhe do t’u duhet që të punojnë sëbashku me partnerin në një projekt të caktuar, do t’u pëlqej që të luajnë rolin e liderit, por, ajo që duhet të bëni është të tregoheni pak më diplomatik. Për ata që janë beqar duhet që të marrin pak kohë për të menduar se cfarë hapa të mëtejshëm doni të hidhni në lidhje me dashurinë.
Demi
Mbajini sytë hapur sot dhe do të gjeni dikë apo diçka që do të bëj që zemra juaj do të rahi fort. Ndoshta ju kur më parë nuk keni menduar për të si diçka të duhur për ju. Për sa i përket dashurisë në ditën e sotme do të ndodh që sjellja e njerëzve tuaj të dashur t’ju duket e çuditshme, nëse ju tregoheni të gatshëm të shkoni afër tyre dhe i pyesni ata, do të kuptoni se ka një arsye të thjeshtë për sjelljen e tyre. Dhe do të zbuloni shumë në lidhje me ta. Për ata që janë beqar dhe që po ecin drejt një lidhje të rrezikshme që u duket tërheqëse, duhet të kuptoni që ju keni udhëtuar në këtë rrugë edhe më parë, pse ta bëni sërisht një gjë të tillë.

Binjakët
Për ata që janë të lidhur, dikush shumë interesant do tju afrohet dhe ju do të dëshironi që të ndani idetë tuaja me të dhe të mesoni gjithçka për të tyret. Përfshiheni edhe njeriun tuaj të zemrës në bisedë, ose të paktën ofroini siguri në mënyrë që të mos të ndihet xheloz. Për ata që janë beqar do të ndihen të shqetësuar dhe do të kenë dëshirë për të eksploruar. Do të takoni lloje të pazakontë njerëzisht që në gjendje normale do të konsideroheshin si të papërshtatshme për sferën tuaj të zakonshme shoqërore.

Gaforrja
Për ata që janë në çift një porosi e madhe për ju në këtë moment është që të jeni të arsyeshëm, jeni të përfshirë në emocione, duke u tërhequr në një mënyrë, apo një tjetër. Për ata që janë beqar duhet t’i bëjnë sytë katër për këdo që u afarohet në rrugën e tyre. Mos harroni që të qetësoheni, të merrni fryme thellë dhe të jeni gjithë kohës në vëzhgim.

Luani

Ju duhet t’ju shkundin pak, t’ju paraqesin realitetin siç është, sepse ju mund të keni shpresa jorealiste. Gjërat janë goxha mirë, por, ju pothuajse përsëri keni nevojë për një kontroll realiteti nga një mik i ngushtë. Pyetni përreth dhe të shohim se çfarë ndodh.

Virgjëresha

Dikush, një miku juaj i ngushtë nuk mund të ndaloj së ju ngacmuari . Është dita më e mirë për të qëndruar në shtëpi ose për të veshur buzëqeshjen tuaj mbrojtëse. Për ata që janë në çift do të ndodh që njeriu juaj i zemrës të shprehi një opinion që është ndryshe nga ai që prisnit. Mos harro që të hapeni në lidhje me mendimin e tij në mënyrë që të kuptoni se nga i vjen një mendim i tillë dhe pse. Për ata që janë beqar është tamam sikur po e udhëheqin veten ë tyre në një jetë të dyfishtë. Shijoni dualitetin, të kesh një sekret ndonjëherë është argëtuese.

Peshorja
E gjithë dita e sotme do të ketë të bëj me komunikimin i cili do të jetë në një shkallë të madhe në ditën e sotme. Do të ndani mençurinë tuaj me masat. Për ata që janë në çift edhe pse për shkak se do të ndiheni të lodhur dhe me vetëbesim të ulët kjo nuk do të thotë që me të vërtetë nuk jeni seksi. Është koha që të vlerësoni sa e madhe që jeni edhe kështu si jeni.
Akrepi
Mundohuni të mos shqetësoheni shumë për prindërit tuaj apo për pleqtë e tjerë, edhe pse ata mund të jenë irritues. Ju vetëm duhet të marrni frymë thellë dhe mos harroni se në këtë pikë, ju duhet të jeni edhe të rritur ndonjëherë. Për ata që janë në çift ndodh që ju keni nje mendim tuajin të formuar në lidhje me lidhjet, por mund të ndodh që një i afërmi juaj të doj të ndaj me ju pikëpamjet e tyre të ndryshme ne lidhje me to. Dëgjoni me durim me premitimin se do të mendoni për to. Për ata që janë beqar duhet të kuptoni se nëse dikush do t’ju doj do t’ju doj kështu siç jeni edhe me të “ metat” tuaja, kështu që qëndroni kështu si jeni sepse edhe të metat përbejnë gjurmën unike të personalit tuaj.

Shigjetari
Ju duhet të shqyrtoni një ide të re. Tregoni një kujdes të veçantë dhe mblidhni informacion të bollshëm për këdo që ju jeni të interesuar.Gjithkush është i impresionuar me ju tani, qoftë me krijimtarinë tuaj të bollshme, qoftë me mënyrën e të folurit. Kjo gjë është një avantazh në punë, por edhe shumë e dobishme kur bëhet fjalë për çështjet romantike.
Bricjapi
Çdo gjë është e ndryshueshme sot, dhe ju mund të bëni shumë për të bërë gjërat më interesante. Ju mund të keni fat të mirë sot për të bindur njerëzit për të ndryshuar gjërat që zakonisht bëni, kështu që shkoni për të shpejt. Për ata që janë në çift do të bëjnë plane për të ardhmen për të cilat do t’i ndihmoj shumë intuita juaj. Për ata që janë beqar sot do të kenë me vete edhe ndihmen e yjeve kur bëhet fjalë te romancat, do të keni një ndryshim të bukur ritmi. Pas të gjithave nuk mund të jeni praktik dhe me këmbë në tokë gjatë gjitë kohë. Dhe kjo për momentin është një gjë e mirë.

Ujori
Po ndiheni gjithmonë e më shumë ambicioz edhe pse në të vertëtë nuk jeni të uritur për pushtet apo shumë luftarak. Ju thjesht doni të bëni më shumë se keni bërë tashmë, dhe ka shumë mundësi për avancim.

Peshqit
Është koha për të lenë të shkojë çdo gjë që ju mërzit dhe çdo gjë lidhur ngushtë me të. Ju duhet të jeni më të adaptueshëm për të lundruar të ardhmen e afërt. Por tani për tani, gëzojuni një pushimi të vogël.shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 14 Jan 2013 - 13:25
nuk i besoj horoskopit :sad26:
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 14 Jan 2013 - 13:27
Dashi

Para se të dilni jashtë dhe të argëtoheni apo të shkoni në punë duhet të merreni me një çështje në shtëpi që kërkon vemendje të menjëhershme. Është koha më e mirë për ta bërë një gjë të tillë. Për ata që janë në çift dhe do t’u duhet që të punojnë sëbashku me partnerin në një projekt të caktuar, do t’u pëlqej që të luajnë rolin e liderit, por, ajo që duhet të bëni është të tregoheni pak më diplomatik. Për ata që janë beqar duhet që të marrin pak kohë për të menduar se cfarë hapa të mëtejshëm doni të hidhni në lidhje me dashurinë.

ups un sot.......


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 15 Jan 2013 - 12:36
Horoskopi i ditës së martë datë 15.01.2013

Dashi
Për momentin jeni të pasigurtë, nuk i keni gjërt shumë të qarta, për këtë ndiqni instiktin tuaj. Për ata që janë në çift do të dëshirojnë që të ndihmojnë partnerin, por as ai vetë nuk e di se ku ka nevojë për ty. Kështu që do t’ju duhet të supozoni vetë, supozim që do të jetë goxha solid. Për ata që janë beqar bëni plane që në mengjes dhe ndiqni skemën mos dilni nga skema.

Demi
Nëse jeni duke u njohur me ndonjë, sot, do të filloni të bëni ndonjë çmenduri. Për ata që janë në çift sot do ta kenë të nevojshme që të jenë nën praninë e partnerit, aq sa do të largoheni nga përgjegjësitë e tuaja vetëm për t’u takuar me partnerin. Për ata që janë beqar do t’u duhet të relaksohen dhe të shijojnë kohën e tyre vetëm, ndërsa, nga mbremja do të dilni me shoqërinë.

Binjakët
Binjakët po kalojnë një periudhë të vështirë edhe për shkak të pengesave që u kanë dal në rrugën e tyre, pavarsisht kësaj mos u frustruoni sepse energjia e mirë do t’ju kthehet sërisht shpejtë. Ata që janë në çift do të jenë në në gjendje të çuditshme sot. Përpiquni që të kaloni një periudhë qetësie në çift. Për ata që janë vetëm duhet që të provojnë gjëra të reja sot, flisni edhe me njerëz të rastësishëm, shkoni në vende që nuk keni qënë kurrë më parë.

Gaforja
Nuk është momenti që të kapeni pas detajeve të vogla, të parëndësisme për momentin. Lërini mënjanë për momentin dhe merruni me gjërat më të rëndësishme, pasi të mbaroni me to merruni dhe me detajet. Përsa i përket finacave nuk duhet të kryeni transanksione të rëndësishme sot, mos merrni vendime të mëdha ,qoftë për të tërhequr para, qoftë edhe për të shpenzuar. Për ata që janë në çift do të jenë në kushte të mira për të biseduar për problemet e mëdhaja që keni në lidhjen tuaj. Për ata që janë beqar sot do t’u duhet që të ndjekin instiktet e tyre.

Luani
Nëse gjërat kanë qënë të vështira për ju, atëherë ju duhet që të merreni me to tani dhe me ndihmën e planeteve do të keni energji mjaftueshëm për të rregulluar gjithçka. Për ata që janë në çift nuk duhet të mërziten nëse do të flasin për të kaluarën e tyre sot, kështu janë gjërat për momentin, mos kini merak se së shpejti do të jeni sërisht mirë bashkë.


Virgjëresha
Shokët e t’u po presin për ty dhe ti ke atë që ata kanë nevojë. Është një ditë e mirë për t’i ndihmuar ata në çoroditjen e tyre. Përsa i përket karrieres, duhet theksuar se pavarsisht sesi po ju shkojnë gjërat duhet të fiksoni se nuk është momenti që të largoheni nga puna ende. Për ata që janë beqar duhet që të heqin dorë nga të qënurit tepër kritik me veten.


Peshorja
Nuk është momenti që të dilni vullnetar pasi energjia juaj është e nevoshme në shtëpi dhe në projektet personale tuajat. Nëse ju duhet një orë më tepër në darkë për t’u bërë gati merreni. Merruni me ndienjat dhe energjinë tuaj edhe pse kjo do të thotë që të humbisni kohën e dikujt tjetër, gjithsesi ju bëni sipas mënyrës suaj. Për ata që janë beqar për të qenë më të lumur duhet që të jeni të gatshëm të akomodoheni në ndonjë ndryshim të planit apo ndërprerje të rutinës, apo të shrytëzoni alternativa që do ju dalin gjatë rrugës.

Akrepi
Jeta juaj ndonjëherë është një mister dhe ju kështu ju pëlqen. Do të kaloni një ditë shumë frustruese sot, është sikur njerëzit do të duan t’ju çmendin. Për ata që janë në çift duhet të gjeni një mënyrë të mirë dhe të re për ti treguar zemrës suaj se sa shumë e doni. Këtu mund edhe të improvizoni diçka. Për ata që janë beqar do të kenë përvoja interesante dhe takime intriguese sot. Kjo do t’ju fali një kënaqësi të madhe.

Shigjetari
Përpiquni që të mos tërhiqni shumë vemendje sot, sepse më vonë nuk do të ndiheni rehat. Për ata që janë në çift është momenti i duher që të hidhni hapin tjetër, çfardolloj gjëje që të jetë ajo. Ju mund ta shihni atë qartë, por i dashuri juaj mund të ketë nevojë për disa shpjegime apo bindje.

Bricjapi
I dashuri apo njeriu që ju pëlqeni ka ndaluar të flasi të njëjtën gjuhë me ju, gjë që po e bën jetën tuaj më frustruese. Megjithatë, mos u dëshpëroni gjërat do të bëhen si më parë pas ca ditësh. Për ata që janë beqar duhet që të ndjekin më shumë instiket e tyre.

Ujori
Nuk do të bëni shumë gjëra sot dhe për sa kohë që ju jeni okej me këtë gjë, gjërat do të shkojnë mirë. Mendja juaj thjesht nuk mund të qëndrojë në rrugën e duhur, por ajo shkon ku ajo ka nevojë për të shkuar. Bosi mund të kenë nevojë për një hap para.

Peshqit
Ka ardhur momenti që ta trajtoni veten tuaj në mënyrën e duhur. Ju keni ndihmuar shumë të tjerët duke u kushtuar ayre shumë energji, kjo është e rëndësishme, por duhet që të ruani balacën. Për ata që janë në çift është koha më e mirë të bëni ndryshime të çdo madhësie dhe kohëzgjatje. Përsa i përkët çështjes së ndienjave jeni goxha mirë për momentin.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 17 Jan 2013 - 14:21
Horoskopi i ditës së enjte, datë 17.01.2013

Dashi
Jeta do tj’u duket e çuditshme sot , sidomos pas një debati që do të bëni me një njeri të dashur për ju. Do të jetë e vështirë që mos t’i merrni gjërat personale, megjithëse do të rregulloni gjithçka shumë shpejtë. Për ata që janë në çift do t’u duhet atyre që sot ta hedhin hapin e parë gjë që nuk është se është tërësisht e pazakontë për ju. Për ata që janë beqar duhet që ta mbushin ditën e tyre me veprime, simdomos me gjëra që kanë lidhje me njerëz të rinj.

Demi
Eshtë koha që të përgatisni buxhetin për javët e ardhshme. Shëndrrojeni buxhetin në një prioritet, dhe lërini mënjanë dëshirat për të qënë diku tjetër apo për të bërë diçka tjetër. Mos thoni që do të filloj të kursej nga nesër sepse nesër do të jetë një ditë më pak dhe po ashtu edhe lekë më pak. Nuk është koha e mirë për të bërë blerje.

Binjakët
Do t’u ndodh që njerzit tuaj të dashur t’ju surprizojnë me këshilla solide në lidhje me një temë që nuk ndani mendime të përbashkëta. Bëni kujdes të përthithni gjithçka para se të hidheni në veprim. Për ata që janë beqar, jeni të mëdhenj kur behet fjalë për argëtim. Sot do të keni energjinë e duhur për një takim apo për të takuar njerëz të rinj.

Gaforrja
Do të merreni me diçka sot që është me e madhe se vetë jeta juaj, por që, është aq intriguese saqë ju nuk ndiheni të frikësuar aspak. Për ata që janë në çift njeriu juaj i zemrës do tj’u flasi pa i menduar mirë gjëart sot, ndërkohë që, ju duhet ti përgjigjeni nga zemra. Gjërat do të qetësohen sërisht shumëshpejt. Për ata që janë beqar po e gjykoni librin nga kapaku i tij i bukur, gjë që do të thotë se keni humbur disa njerëz që kanë qënë me të vërtëtë të embël nga brenda. Provoni edhe me njerëz që duken se nuk janë tipi juaj, shihini gjërat më nga afër, mund të jetë fillimi i një miqësie të mrekullueshme.

Luani
Koka juaj do të jetë në retë sot dhe nuk do të jetë vendi më i mirë për të. Do të nxitoni në pengesa apo në gjëra që janë më mirë të qëndrojnë të paprekura. Mund ta bëni gjithçka më vonë. Për ata që janë në çift njerëzit tuaj të dashur do tju tregojnë diçka që të re për të kaluarën e tyre apo për botën e brendshme të tyre gjë që do t’ju sjelli një buzëqeshje të madhe në fytyrë. Për ata që janë beqar, argëtimi do t’ju duket një ide e çmendur. Provoni diçka të re në kuzhinë , aktivitet të ri apo çfarëdo tjetër që ju jeni të sigurt se nuk do t’ju pëlqente. Ju jeni të gabuar, dhe rezultatet do të jenë fantastike.Virgjëresha
Të bërit pazar do tju duket tërheqëse sot, por duhet të bëni gjithçka që të ndaloni të shpenzuarit e tepërt, mbani vetëm të holla për momentin. Për ata që janë në çift do të ndihen ngjashmërisht si atëherë që u njohët për herë të parë dhe do jeni tëpër të sigurtë se jeni në vendin e duhur. Shih nëse ju mund të merrni disa kohë vetëm me partnerin tuaj së shpejti. Për ata që janë beqar që të ndihen mirë do të ndiejnë se kanë nevoj që të dalin me dikë, ose me një mik. Planifikoni diçka të madhe apo të çuditshme për të lëvizur në drejtimin e duhur.


Peshorja
Sot nuk do të ndiheni mrekullueshëm dhe kjo është në rregull. Por, në fakt, jeni ju vetë që do ta krijoni negativitetin duke keqinterpretuar diçka që dikush jua ka thënë së fundmi. Pyet rreth e rrotull ose mendoini shumë mirë gjërat.


Akrepi
Nuk keni pse bëni shumë punë sot. Në fakt sot jeni në të mirat dhe as që nuk mendoni fare për nevojat tuaja. Për ata që janë në çift do të ndihmoni njëri-tjetrin për t’u kujdesur për shëndetin. Për ata që janë beqar nëse janë duke kërkuar dashuri duhet që ta lënë veten të përshtaten te mundësitë.

Shigjetari
Partet janë argëtues, por do të ishte më mirë të qëndronin në pak qetësi për tani. Dilni me një mikun tuaj të ngushtë, keni për të përfituar shumë, më shumë nga çfarë mendoni ju. Për ata që janë në çift po kalojnë bukur me partnerin, përpiquni që të gjeni mënyra të reja për të mbajtur njëri-tjetrin të të buzëqeshur dhe të qeshur, do të habiteni se sa e lehtë është kjo. Për ata që janë beqar, gjërat duken me diell dhe të ndritshme për ju, dhe përsa i përket jetës suaj dashurore, klima nuk mund të ishte më e mirë se kaq. Shanset për romancë po afrohen 100 %.


Bricjapi
Do të jeni mjaft dyshues. Skepiticizmi juaj do të jetë ende i shkëlqyer, por gjithsesi, duhet që të dëgjoni miqtë tuaj kur ju tregojnë se çfarë po ndodh. Kjo është një nga ato ditë kur ju duhet të jetë i përulur. Për ata që janë në çift diçkaje po i vjen fundi për ju, dhe partenri duhet të jetë me ju për tju mbështetur. Nëse ai është i hutuar tregoini atij se çfarë po ndodh në mënyrë që tju qëndroj më afër.


Ujori
Do të ndjeni se jeni duke lëvizur shpejtë sot. Në fakt nuk jeni vetëm ju sepse e gjithë rryma po bën të njëjtën gjë. Bëni më të mirën tuaj për të ndjekur rrymën dhe ju do ta bëni një gjë të tillë me shumë lehtësi.


Peshqit
Sa më shumë të përpiqeni të largoni vëmendjen aq më mirë do të jetë për sot për ju. Nuk është se ju do të veçoheni, thjeshtë të rini pak vetëm të qetë. Për ata që janë të lidhur nuk do të jenë të kuptueshëm sot si ditët e tjera, njeriu juaj i zemrës do të merret me punët e tija dhe as ka për ta vënë re një gjë të tillë. Për ata që janë beqar sot po fshehin një sekret të vogël të ëmbël, megjithëse asgjë që mund të shëndrrohet në një problem. Kur behet fjalë te romancat tregohuni sa më të sinqertë që të mundeni, të paktën me veten tuaj.shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 17 Jan 2013 - 15:34
Gaforrja
Do të merreni me diçka sot që është me e madhe se vetë jeta juaj, por që, është aq intriguese saqë ju nuk ndiheni të frikësuar aspak. Për ata që janë në çift njeriu juaj i zemrës do tj’u flasi pa i menduar mirë gjëart sot, ndërkohë që, ju duhet ti përgjigjeni nga zemra. Gjërat do të qetësohen sërisht shumëshpejt. Për ata që janë beqar po e gjykoni librin nga kapaku i tij i bukur, gjë që do të thotë se keni humbur disa njerëz që kanë qënë me të vërtëtë të embël nga brenda. Provoni edhe me njerëz që duken se nuk janë tipi juaj, shihini gjërat më nga afër, mund të jetë fillimi i një miqësie të mrekullueshme.

ketu dikund jam
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 18 Jan 2013 - 12:37
Horoskopi i ditës së premte, datë 18.01.2013

Dashi
Energjia juaj sociale do të jetë e pandashme për momentin, kështu që sigurohuni që të dilni jashtë dhe të takoni njerëz të rinj. Ju mund të kapërceni të gjitha llojet e pengesave – edhe komunikimi nuk është problem për ju! Sot nuk do të mendoheni dy herë për të ndihmuar një mikun tuaj që është aq shumë në nevojë. Kjo është një ditë e mirë në të cilën do të ktheheni në një superhero.

Demi
Financat tuaja po u “çmendin” fare. Për këtë ju duhet të ngadalësoni dhe ti përpiqeni ti shikoni gjërat nga jashtë, ose më mirë të kërkoni ndihmën e një shoku. Për ata që janë në çift, partneri juaj do të tregohet i padurueshëm sot, megjithatë ju përdorni të gjitha dredhitë tuaja, për të ngadalësuar. Për ata që janë beqar, energjia juaj sot do të favorizoj më tepër lidhjet platonike.
Binjakët
Familja juaj dhe kushurinjët mendojë për ju dhe juve duhet t’i ktheni favorin nuk ka rëndësi nëse jeni afër apo larg është koha me e mirë që të bashkoheni me familjen. Për ata që janë në çift kanë nevojë që të kalojnë pak kohe speciale sot, qoftë së bashku, apo qoftë edhe të ndarë. Ju mund të keni nevojë të rrini me njerëzit që ju nuk i shihni shpesh, e megjithatë një gjë e tillë ka për të qenë shumë argëtuese. Për ata që janë beqar duhet të presin para se t’i përgjigjen çfarëdolloj mesazhi romantik, apo të bëni hapa të rinj, gjithsesi ju do të jeni të zënë me punë.
Gaforrja
Papritur sot do të suprizoni shumë njerëz me idetë tuaja të reja dhe shumë jashtë stilit tuaj, dhe as do të jeni të interesuar të dini se si po dilni para tyre. Për ata që janë në çift, njeriu juaj i zemrës do të lëshoj rregulla apo udhëzime të reja, gjë që do t’ju torturoj. Kjo gjë nuk do të thotë që ju të arrini deri në atë pikë sa të rebeloheni, e vetmja gjë që duhet të bëni është që të gjeni një kompromis. Për ata që janë beqar aftësia juaj për të kuptuar të tjerët do të jetë e fuqishme gjatë mbasdites sot dhe njerëzit do të ndihen të nderuar që do të jenë në qendër të vemendjes suaj. Në mbremje ju do të mendoni për çdo fjalë të fundit.
Luani
Ndiheni totalisht i humbur edhe pse keni të beni me një mikë apo një njeri të dashur për ju që e njihni prej vitesh. Disi do të ndiheni sikur jeni bllokuar në një labirint pa asnjë zgjidhje, megjithëse rastësia ka për t’ju ndihmuar shumë.
Virgjëresha
Do të keni të bëni me njerëz që do të përpiqen të ju kthejnë mbrapa. Nëse këtë gjë e shihni si një pengesë bëni mirë që të merreni me këtë gjë sa më parë. Për ata që janë në çift do të keni energji me bollëk, po ashtu, dhe partneri juaj. Është kohe e mirë për të larguar nga qyteti dhe të shijoni të gjitha aktivitetet që ju bashkuan fillimisht me partnerin. Për ata që janë beqar nuk duhet të bëjnë asnjë lëvizje romantike ne mëngjes apo deri nga mbasditja, duke qënë konfuz. Më vonë, sonte, nivelet tuaj të energjisë do të jenë mjaft të larta dhe rruga për të dashur duhet të bëhet mjaft e qartë.

Peshorja
Ju ndiheni energjik dhe plot energji të madhe, aktive sot – kështu që të merrni atë dhe bëni diçka me të. Ju mund të vendosni vetë nëse do të merreni me tregimin e miqve tuaj se si të jetojnë apo të zhyteni në një projekt të ri të artit. Për çiftet, do të keni nevojë për pak kohë të qetë vetem me njeriun e zemrës suaj, dhe duhet të siguroheni nëse zemra juaj mund tua jap atë. Pak minuta do t’ju marr për të ndier se gjërat janë atje ku duhet të ishin.
Akrepi
Të “luftoni” do të jetë diçka e gabuar për sot, kështu që përpiquni që ta shmangni sa më shumë që të mundeni. Gjërat do të marrin për më mirë më vonë, kështu që merreni me qetësi deri nesër. Për ata që janë në çift energjia juaj do të jetë perfekte për të filluar gjëra të reja, shikoni nëse behet për të planifikuar diçka së bashku me zemrën tuaj, nje udhëtim. Për ata që janë beqar mos u rrëmbeni nga nje email që do t’ju vij, apo të bëni pyetje, kur ju në të vertetë keni diçka më të rëndësishme për të thënë.
Shigjetari
Në çdo gjë që do të bëni sot do të ndiheni mirë, edhe njerëzit rreth jush. Është koha më e mirë për të dal me shoqërinë, familjen, njerëzit tuaj të dashur, të gjithë kanë për të përfituar nga energjia juaj e tmerrshme. Për ata që janë në çift është koha më e mirë për t’i treguar njeri-tjetrit se sa argëtuese mund të jetë dashuria. Për ata që janë beqar merrni kohë për të medituar në mëngjes, në lidhje me jetën dashurore dhe gjatë rrugës ka për t’ju ardhur dhe inspirimi. Nga sonte, ju doni një plan veprimi, për shkak se ju duhet të shfaqni se sa të “nxehtë” jeni!
Bricjapi
Ju e dini se si të hapeni me njerëzit dhe ajo është që duhet të bëni sot. Për ata që janë në çift ndonjëherë ju e lini vetën që të shqetësoheni shumë për të mirën tuaj. Ajo që duhet të bëni është që të hapeni me partnerin për të parë nëse këndvështrimi i tij mund të bëj ndryshimin, kjo gjë ka për të bërë që të ndiheni shumë herë më mirë. Për ata që janë beqar në vend që të analizoni gjithçka thellë,ndoshta duhet ta lini mendjen që të qetësohet dhe të lini ndienjat të dalin në sipërfaqe. Zemra juaja ka disa të reja për mendjen tuaj, kështu që kushtojini vëmendje.
Ujori
Për ata që janë në çift, idetë tuaja të mëdha do të ju ndihmojë të mbani të dashurin tuaj të interesuar edhe pse është më i interesuar për ju se për trurin tuaj. Sot do ta emociononi partnerin me një sugjerim që ai kurrë nuk ka ëndërruar që ju do të bëni. Për ata që janë beqar, ndërsa, do të jeni duke menduar për jetën dashurore, do të pranoni atë që keni humbur dhe do të shkoni që ta merrni.
Peshqit
Ju jeni në mes të një skene të madhe shoqërore që po vepron gati si një kompjuter dhe ju do të mësoni të gjitha llojet e gjërave, me të vërtetë shpejt. Do ju duket shumë si fillim, por, më pas do t’ja merrni dorën. Për ata që janë në çift po nuhasin se partneri nuk po ua tregon të gjitha gjërat, por, duke bërë presion nuk nxirret gjë. E vërteta do të dali shumë shpejtë ne dritë. Për ata që janë beqar, do të kenë plane kur behet fjala te dashuria dhe e mira është që të veproni që nga fillimi i ditës, sepse nga darka çdo gjë do të jetë shumë herë me e vështirë për t’u kuptuar.Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 19 Jan 2013 - 14:07
Parashikimi i Dates 19 Janar 2013

Dashi
Plutoni do iu ndihmoje gjate kesaj dite te vendosni qetesine ne jeten tuaj ne cift. Pas disa diteve te ngrysura do linde dielli ne planin sentimental. Beqaret duhet t’i degjojne me shume miqte nese duan te kene takime impresionuese. Mundesite nuk do mungojne nese dilni me teper. Financat do jene pergjithesisht te mbrojtura. Megjithate nuk rekomandohen te merren vendime te nxituara.

Demi
Gjate kesaj dite do jeni te vendosur te flisni hapur me partnerin dhe te mos toleroni me. Nese ai kembengul qe iu te beni gjera te gabuara, ka mundesi t’i jepni fund kesaj lidhjeje. Ne fund te fundit do ruani nderin dhe personalitetin tuaj. Beqaret do jene me te shoqerueshem me personat qe do takojne dhe ka gjasa te pelqejne shume dike. Ne planin financiar do jete nje dite me fat.

Binjaket
Fale konfigurimit pozitiv te yjeve, dita e sotme do jete shume e bukur per te dashuruarit. Jo vetem qe do komunikoni lirshem por momentet pasiononte do te shtohen mjaft. Nese jeni ende beqaret, shikoni rreth e rrotull dhe do gjeni persona interesante. “Po nuk kerkuar nuk keni per te gjetur.” Nese doni qe financat mos kene probleme, mos shpenzoni me shume sesa duhet.

Gaforrja
Nese jeni ne cift, performancat seksuale do arrijne kulmin. Si ju ashtu edhe partneri do perjetoni kenaqesi te pafundme. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Beqaret nuk duhet te bejne sakrifica te medha vetem e vetem per te pasur dike prane. Lerini gjerat te rrjedhin vete. Ne planin financiar duhet te tregoheni te matur dhe te merreni pak me teper me menaxhimin e buxhetit.

Luani
Personi qe keni ne krah, do kujdeset shume per ju sot dhe do iu dashurje cmendurisht. Do ndiheni me se miri prane tij dhe nuk do doni te ndaheni per asnje cast. Beqaret serish nuk do mund te gjejne personin e pershtatshem. Mos u merzitni sepse shume shpejt do ndryshoni status. Financat do jene delikate. Mos shpenzoni pa menduar dhe mundohuni te beni nje riorganizim.

Virgjeresha
Marredhenia juaj me partnerin do jete harmonike dhe e kenaqshme. Do i sqaroni disa probleme qe iu kishin dale dhe do ndiheni me te qete. Merkuri do favorizoje aventurat per beqaret. Edhe pse nuk do takoni personin ideal, perfitoni per te mos u ndier vetem. Nese shpenzoni pa kursim per gjera te panevojshme, do keni probleme te medha financiare. Beni kujdes!

Peshorja
Venusi do ndikoje mjaft pozitivisht sot ne jeten tuaj ne cift. Atmosfera do behet me romantike dhe do perjetoni emocione te medha. Disa mund te realizojne edhe nje darke me qirinj. Beqaret do kene fat ne dashuri. Ne momentin qe nuk e prisnin do kene nje takim impresionues mbase edhe nje dashuri me shikim te pare. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshem dhe shpenzoni me kujdes.

Akrepi
Nen ndikimin mjaft pozitiv te Jupiterit partneri juaj do tregohet tolerat dhe i kuptueshem. Ai do ua plotesoje te gjitha deshirat vetem qe ju te ndiheni mire. Beqaret ka shume gjasa te pelqejne dike ne mjedisin profesional. Mendohuni mire para se te beni gjeste apo te shpreheni. Ne planin financiar duhet te beni kujdes me ambicien e tepruar. Duke kerkuar te pasuroheni shpejt do humbisni shume.

Shigjetari
Klima yjore do jete e favorshme per te dashuruarit. Ata qe kane pasur mosmarreveshje do i kuptojne gabimet qe kane bere madje mund te kerkojne edhe falje. Beqaret nuk do terhiqen aspak nga aventurat kalimtare dhe do kerkojne me ngulm dashurine e madhe. Fati nuk do jete ne anen tuaj sot. Hiqni disa lek menjane meqe financat do jene te qendrueshme.

Bricjapi
Nuk ka asnje mundesi qe te merziteni me partnerin tuaj sot. Ai do jete aq tolerant dhe ai i kuptueshem sa ju as qe e kishit menduar. Kujdes, mos abuzoni me miresine e tij. Jeta e beqareve do jete me e animuar dhe aventurat do jene te shumta. Perfitoni! Ekuilibri financiar nuk do tronditet nese ju nuk e doni kete. Tregohuni dyfish te matur dhe shpenzoni me kujdes.

Ujori
Ata qe jane ne nje lidhje duhet te perfitojne sa me shume sot nga kjo dite e bukur. Gjeni kohen per te qendruar vetem me partnerin dhe per te shijuar disa momente te zjarrta. Beqaret do kene disa takime, por kushtet nuk do jene te favorshme qe ata te krijojne ndonje lidhje serioze. Do jete Neptuni kesaj here qe do ua mbroje financat. Me ne fund do kryeni edhe ndonje investim te vogel.

Peshqit
Do jeni me pak kerkues ne jeten tuaj ne cift sot dhe do merrni gjithcka me qetesi. Ne kete menyre do shmangni mosmarreveshjet me partnerin dhe do ndiheni me mire. Per beqaret priten disa takime interesante. Do jete ne doren e tyre me pas nese do perfitojne nga to apo jo. Urani do ndikoje negativisht ne planin financiar. Mos merrni vendime te nxituara qe mund t’iu cojne ne humnere.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 19 Jan 2013 - 14:09
Gaforrja
Nese jeni ne cift, performancat seksuale do arrijne kulmin. Si ju ashtu edhe partneri do perjetoni kenaqesi te pafundme. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Beqaret nuk duhet te bejne sakrifica te medha vetem e vetem per te pasur dike prane. Lerini gjerat te rrjedhin vete. Ne planin financiar duhet te tregoheni te matur dhe te merreni pak me teper me menaxhimin e buxhetit.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 21 Jan 2013 - 9:43
Horoskopi 21 janar 2013

Dashi

Ndryshime të rëndësishme do të ndodhin në shtëpinë tuaj. Këto variacione do të jenë pozitive për ju edhe pse mund të duket një fazë tranzicioni.

Demi

Kujtimet e ngjarjeve të fundit që shkaktuan traumat mund të dalin në dritë sot. Ky është një zhvillim pozitiv, pas lirimit të këtyre emocioneve të vjetra.

Binjakët

Sot mund të shihni miqësitë e vjetra dhe të reja dhe të përfshiheni nga ndjenja romantike që do të arrijnë një kuptim të ri në jetën tuaj.

Gaforrja

Një projekt i rëndësishëm mund të kërkojë përqendrim intensiv sot. Ju mund të jeni të kënaqur me rezultatet e arritura në këtë punë.

Luani

Aftësitë tuaja praktike duhet të veprojnë në mënyrë efikase. Ju do të shpenzoni pjesën më të madhe të ditës duke lexuar në bibliotekë.

Virgjëresha

Çështjet praktike që përfshijnë shtëpinë dhe familjen mund të kenë nevojë për një vëmendje tuajën sot. Kjo nuk është diçka alarmuese për ju.

Peshorja

Punët në komunitetin ku jetoni do të kërkojnë përkushtimin tuaj. Shëndeti do të jetë në gjendje më të mirë se ditët që keni lënë pas.

Akrepi

Çështjet financiare do t'i keni në fokus sot. Do të paguani fatura, do të kontrolloni depozita, do të paguani borxhe të lëna pas dore.

Shigjetari

Disa projekte mund të kërkojnë vëmendjen tuaj sot. Aftësia juaj profesionale do të bëjë që çdo gjë të shkojë në vendin e vet.

Bricjapi

Të afërmit apo miqtë e vjetër, veçanërisht të moshuarit, të cilët do t’ju vizitojnë sot ka të ngjarë t’ju zgjojnë kujtimet e fëmijërisë.

Ujori

Sot do të shpenzoni shumë kohë në telefon me miqtë. Bisedat tuaja do të jenë të dashura dhe me shumë mall për njerëz që keni kohë që nuk i takoni.

Peshqit

Sot do të punoni më shumë se kurrë, por cilido qoftë rezultati ju do të shpresoni më të mirën. Dita do të jetë e dedikuar vetëm punës.*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 22 Jan 2013 - 13:25
Horoskopi i ditës martë datë 22.01.2013
Dashi(20 Mars—19 Prill
Lajme të mira nga ana ekonomike: Hëna dhe Juiteri në aspekt favorizues në shenjën e Binjakëvë ju ftojnë të shpërnadani rrezet e aksionit dhe një shpirt iniciative do t’ju lejojë që të keni hyrje të reja në një rreth të vazhdueshëm me energji pozitive.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Mërkuri në pozicion joharmonik në shenjën e Ujorit do t’ju bëjë ngatërrojë idetë deri në atë pikë sa nuk do të arrini që të kuptoni se cili është opinioni juaj I vërtetë për disa çështje. Për momenntin ndërprisni gjykimin dhe prisni sa të qartësoheni.
Binjaket (20 Maj – 20 Qershor)
Alergjia jua sot do të jetë e fortë dhe ngjitëse. Hëna ndodhet në shenjën tuaj dhe do të ndriçojë ditën tuaj si në punë ashtu dhe në jetën private. Ju ka ngelur buzëqeshja e stampuar në buzë dhe do të dini të ngushëlloni një mik pak të trishtuar.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Neptuni tek peshqit me ndikimin e tij favorizues do t’ju shtyjë të jeni më krijues dhe fantazues se zakonisht. Shfrytëzojini këto cilësi dhe mbi të gjitha në aspektin profesional, ku dhe do të vlerësoheni për disa ide origjinale.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Hëna dhe Juiteri tek binjakët do t’ju ndihmojnë të gjeni rrugën tuaj. Ne momentin kur do të ndodheni përballë një udhëkryqi do të degjoni zërin q të jeni të sigurtë se nuk do të gaboni. Do të bëni zgjdhjen e du ë ju bërtet nga brenda zemrës tuaj dhe do hur.

Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )
Sot hëna dhe Jupiteri ndodhen të bashkuar në shenjën e Binjaëve dhe ju bëjnë nervozë dhe plot shqetësime. Keni tendencën që të zmadhoni problemet kur mjafton vetëm që t’I ini ngjarjet të rrjedhin vetë duke pritur që gjërattë zgjidhen në mënyrë natyrale.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Prania e Henës dhe Jupiterit tek Binjakët është fantastiek për ju, që do të mirprisni kët ndikime si një ndihmëprej qiellit. Keni nevojë të argëtoheni dhe sot do të mundeni pas një periudhe të gjatë stresi dhe lodhjeje.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Dielli, Mërkuri dhe Marsi ndodhen në pozicion jofavorizues në shenjën e Ujorit deh do t’ju shtyjnë që të ktheni vëmendjen mbi disa çështje të fillimit. Personat që ju duan nuk do të jenë asnjëherë dakort me ju por kjo nuk do të thotë që nuk ju duan.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Hëna dhe Jupiteri sot ndodhen të bashkur në Shenjën e Binjakëve. Kjo për ju do të thotë që të përballoni hapur një situatë të vështirë zgjidhja e së cilës nuk mund të shtyhet më shumë. Merrni guximin dhe bëni përpara.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Jei duke luftuar për të vënë n ëjetë një projekt shumë ambicioz. Për t’ju mbështetur do të jenë ndikimet përfituese të guvernatorit tuaj Saturnit në shenjën e Akrepit. Nuk do të keni asnjë rival të denjë që t’ju pengojë.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Prania përfituese e Hënës tek Binjakët ju bën shumë të gjallë dhe të gëzuar. Një mik do të gëzohet shumë nga vizita juaj. Mundohuni të merrni pak kohë dhe t’ja dedikoni personave që doni shumë dhe që kanë nevojë për ju
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Mundohuni të mbanin nën kontroll shëndetin dhe jeni të vëmendshëm ndaj sëmundjeve të stinës ndaj të cilave do të jeni të ekspozuar më shuë se zakonisht për shkak të pranisë të hënës dhe Jupiterit tek Binjakët. Mundohuni të përdorni trajtime natyrale për të parandaluar.shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 22 Jan 2013 - 13:26
Neptuni tek peshqit me ndikimin e tij favorizues do t’ju shtyjë të jeni më krijues dhe fantazues se zakonisht. Shfrytëzojini këto cilësi dhe mbi të gjitha në aspektin profesional, ku dhe do të vlerësoheni për disa ide origjinale.


aha,do te mundohem te i permbahem
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 23 Jan 2013 - 10:05
Horoskopi ditor per 23. janar 2013

Dashi
Nen influencen pozitive te Merkurit, jeta juaj ne cift do jete shume e mire. Do dashuroheni ashtu si dini dhe do perjetoni emocione te papershkrueshme. Beqaret do jene te turpshem dhe nuk do tentojne te joshin personat qe do iu pelqejne. Ne planin financiar, mos prisni shume kohe per te rregulluar problemet financiare sepse me kalimin e kohes gjerat mund te nderlikohen edhe me teper.

Demi
Nese jeni ne nje lidhje, Plutoni do iu nxite te tregoheni kokeforte dhe nga kjo mund te lindin mosmarreveshje me partnerin. Kujdes mos e teproni sepse nuk do arrini dot ta kontrolloni situaten me vone. Ka shume gjasa qe beqaret te fillojne nje histori dashurie pasiononte dhe mjaft emocionuese. Ne planin financiar nuk duhet tepruar me shpenzimet. Shmangni katastrofat.

Binjaket
Mos beni gabim ta kritikoni ashper partnerin tuaj gjate kesaj dite sepse pa dashje mund ta lendoni. Ai ka bere gjithcka qe ju te ndiheni sa me mire, mos ia hidhni poshte perpjekjet. Beqaret do jene te vendosur e kerkojne dashurine. Do keni fat dhe planetet do iu ndihmojne mjaft. Nese doni qe financat mos kene tronditje, pakesoni shpenzimet e tejskajshme.

Gaforrja
Venusi do ndikoje se tepermi ne jeten tuaj ne cift sot. Nuk priten probleme, perkundrazi momentet e kendshme do shumefishohen. Beqaret, nen influencen e Marsit do e dine mire ku te kerkoje per te gjetur shpirtin binjak. Takimet interesante nuk do mungojne. Financat do jene te turbullta dhe mund te keni disa veshtiresi. Mundohuni te beni nje riorganizim te tyre.

Luani
Jeta juaj ne cift nuk do jete shume e kenaqshme gjate kesaj dite. Debatet do mbizoterojne gjate gjithe dites dhe ju nuk do ndiheni aspak mire. Nese jeni beqaret dhe po prisni me padurim personin ideal, mundesite jo vetem qe nuk do mungojne, por do jene edhe shume te mira. Ne planin financiar do shpenzoni pa mbarim dhe kjo mund te sjelle probleme te medha.

Virgjeresha
Dite e bukur dhe e ngrohte kjo e sotmja per jeten ne cift. Pas nje periudhe te mbushur me turbullira me ne fund do ndiheni me te qete. Do beni edhe plane per fejesa apo martesa. Beqaret do kerkojne shume, por me kot. As sot nuk do kene fat. Te ardhurat do vijne duke u permiresuar. Kjo do iu shtyje te shpenzoni edhe me teper dhe t’ia beni qejfin vetes.

Peshorja
Me ne fund rutina ne jeten tuaj ne cift do te mbaroje dhe do filloni nje etape te re, edhe me te bukur. As ju dhe as partneri nuk do keni me per cfare te qaheni. Beqaret do kene mundesi te shumta per aventura, por qe do iu sjellin vetem kenaqesi te momentit. Do jete ne doren e tyre nese do perfitojne apo jo. Ne planin financiar do luftoni shume per ta stabilizuar buxhetin. Do ia arrini.

Akrepi
Beni kujdes gjate kesaj dite te mos e humbni ne asnje moment bashkepunimin dhe komunikimin me partnerin. Disa persona do bejne cmos t’ua prishin harmonine ne cift. Beqaret do tregohen shume te rezervuar dhe nuk do pranojne ftesat qe do iu behen. Nese vazhdoni keshtu nuk keni per ta gjetur personin e ezmeres. Financat do jene te paqendrueshme. Beni kujdes!

Shigjetari
Jeta ne cift nuk do jete aspak e trishte gjate kesaj dite. Perkundrazi si ju dhe partneri do tregoheni te gatshem per te provuar gjera te reja dhe do perjetoni mjaft emocione. Komunikimi do jete pika juaj e forte. Beqaret mund te nisin vetem disa aventura pa te ardhme. Ne planin financiar, Merkuri do iu beje me inteligjente dhe me te kujdesshem. Nuk pritet te keni probleme.

Bricjapi
Mos e lini per asnje moment pas dore partnerin tuaj sot sepse dikush tjeter ka kohe qe e vazhdon dhe mund ta terheqe pas vetes. Beqaret do kene takime pa fund, por do jene aq perzgjedhes dhe aq te pavendosur saqe nuk do perfitojne. Saturni do ndikoje negativisht tek financat. Tregohuni sa me te kursyer me shpenzimet qe mos keni tronditje te medha.

Ujori
Dite e qete dhe asnje problem kjo e sotmja per ciftet. Partneri dhe ju do tregoheni te hapur dhe do toleroni me shume. Do kaloni momente mjaft te lumtura. Per beqaret do jete nje dite e zakonshme dhe perseri nuk do vijne takimet e imagjinuara. Per shkak te influencues mjaft pozitive te yjeve, sektori i financave do jete i qete. Vazhdoni ta menaxhoni si duhet buxhetin.

Peshqit
Nese doni qe gjerat me partnerin te shkojne mire sit, tregohuni me te rezervuar dhe komunikoni me shume. Ne te kundert do lindin mosmarreveshje dhe nuk do dini nga t’ia mbani. Per beqaret priten dashuri me shikim te pare. As ju vete nuk i kishit menduar emocionet dhe kenaqesite qe do perjetoni. Ne planin financiar filloni te zgjidhni problemet me urgjente, pa qene vone.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 23 Jan 2013 - 10:24
"Horoskopi 21 Mars 2012"
me
"Horoskopi ditor, ketu..."

temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 23 Jan 2013 - 10:25
"Horoskopi sot,3 mars 2012"
me
"Horoskopi ditor, ketu..."

temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 24 Jan 2013 - 11:23
Horoskopi ditor, 24 janar 2013

Dashi
Jeta juaj ne cift do jete e bukur sot. Tensioni dhe konfliktet do mungojne teresisht. Edhe ata qe kane pasur probleme me komunikimin do e rivendosin dialogun. Beqaret me ne fund do marrin guximin dhe do ia shprehin ndjenjat personave qe pelqejne. Ne planin financiar fati do jete ne anen tuaj. Nese nuk nxitoheni te beni shpenzime te medha mund ta rrisni ndjeshem buxhetin.

Demi
Demat qe jane ne cift duhet te pergatiten per turbullira sot. Nuk do mungojne debatet e zjarrta per disa tema mjaft delikate te se kalivares tuaj. Beqaret nga ana tjeter do fillojne aventura mjaft te kendshme qe do i bejne te ndihen mire. Ne planin financiar, Jupiteri do iu ndihmoje te kryeni operacione te rendesishme. Shpenzimet do i dini mire si t’i bene qe situata mos kete probleme.

Binjaket
Ne jeten ne cift priten goxha ndryshime gjate kesaj dite. Disa do mendojne ta perforcojne lidhjen e disa te tjetre do deshirojne te qendrojne per pak kohe vetem. Per cdo gje flisni me partnerin. Yjet do i ndihmojne beqaret te kene takime interesante me persona qe ia vlen te krijosh nje lidhje. Perfitoni! Edhe pse nuk do iu pelqeje do jeni te detyruar te ulni shpenzimet qe mos keni probleme financiare.

Gaforrja
Gjate kesaj dite nuk do keni shume kohe per t’ia kushtuar atij qe keni ne krah dhe kjo mund te sjelle debate. Partneri nuk do iu kuptoje aspak. Kujdes! Beqaret do kene nje dite te qete dhe te kendshme, edhe pse ende nuk do e gjejne personin e tyre te endrrave. Per sa iu perket financave duhet te beni cdo shpenzim me maturi. Mos krijoni probleme me doren tuaj.

Luani
Cdo gje do shkoje mire sot ne jeten tuaj ne cift. Disa do i bejne gjerat me serioze ndersa disa te tjere do mendijne te bashkejetojne. Priten projekte te rendesishme. Beqaret do jene me sensuale se me pare dhe do terheqin vemendjen e te gjitheve. Shfrytezojeni kete mundesi per te bere zgjedhjen e duhur. Ne planin financiar duhen shmangur te gjitha rreziqet.

Virgjeresha
Shprehini me shume ndjenjat gjate kesaj dite dhe do e shihni qe emocionet qe do perjetoni do jene me te medha. Sinqeriteti gjithashtu do jete nje vecori e vyer. Beqaret do jene me humor te mire dhe do bejne gjithcka per te takuar persona interesante. Fale kembenguljes do ia arrijne. Buxheti do jete i qendrueshem. Mund te kryeni diosa transaksione te rendesishme me ne fund.

Peshorja
Edhe pse situata ndermjet jush dhe partnerit nuk do jete shume e mire, ai nuk do i rezistoje dot sharmit tuaj. Do i harroje te gjitha mosmarreveshjet qe keni pasur dhe do kaloni momente pasionante. Dite me fat per beqaret. Do keni takime pa fund dhe mundesia e zgjedhjes do jete me e madhe. Jupiteri do iu nxite te shpenzoni me shume sot. Priten veshtiresi me financat.

Akrepi
Sot do dialogoni me shume me partnerin tuaj dhe do ndani cdo mendim me te. Nese jetoni bashke, mund te flisni per disa ndryshime ne shtepi. Beqaret me shume gjasa do takojne dashurine e jetes se tyre. Pergatituni per emocione te forta. Nese vazhdoni ta menaxhoni me maturi buxhetin, jo vetem qe nuk do keni probleme, por mund te kete edhe permiresime te tij.

Shigjetari
Urani do jete i pozicionuar mire ne qiellin tuaj te dashurise dhe do iu ndihmoje t’i zgjidhni te gjitha mosmarreveshjet ne cift. Pas nje kohe te zymte do linde dielli. Per beqaret priten surpriza mjaft te kendshme. Nuk do keni per cafre te qaheni sot sepse as vete nuk kishit priur nje dite te tille. Ne planin financiar beni kujdes me hapat qe do hidhni. Shmangni shpenzimet e tejskajshme.

Bricjapi
Dite konfuze dhe e paqendrueshme kjo e sotmja per ciftet. Shmangni sa te mundni marrjen e vendimeve te medha sepse nuk eshte aspak koha e duhur. Beqaret do kene nje dite te zakonshme. Dilni me teper me miqte dhe mos e mbani mendjen tek dashuria. Ne planin financiar tregohuni me te kujdesshem kur shpenzoni nese doni qe mos keni tronditje.

Ujori
Per sa i perket jetes sentimentale te cifteve ajo do jete e bukur dhe e kenaqshme. Nuk do keni per cfare te debatoni sepse te dy jeni treguar te vertete dhe mjaft te sinqerte me njeri-tjetrin. Beqaret do kene mundesi te shumta zgjedhjeje. Mos shikoni pamjen e jashtme, kushtojini me teper rendesi shpirtit. Ne planin financiar ka ardhur momenti i duhur per te bere investime te medha.

Peshqit
Me ne fund do gjeni lumturine ne cift sot. Do i shprehni hapur ndjenjat dhe do ndiheni me mire per kete. Pergatituni edhe per ndonje surprize nga mbremja. Beqaret do hipnotizon nga nje person qe do takojne. Njihuni me mire me te sepse asnjehere si dihet se ardhmes. Plutoni do jete i pozicionuar keq sot dhe do keni disa veshtiresi financiare. Kujdes me shpenzimet.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 25 Jan 2013 - 12:04
Horoskopi ditor, 25 janar 2013

Dashi
Kerkoni me shume qendrueshmeri ne jeten tuaj ne cift? Mos prisni qe gjerat te rregullohen vete, por flisni me partnerin dhe bashkepunoni qe gjithcka te zgjidhet. Beqaret do jene mjaft te angazhuar me jeten profesionale saqe nuk do kene kohe te mendojne per dashurine. Financat ne pergjithesi do jene me te kenaqshme se disa dite me pare. Vazhdoni te beni kujdes me shpenzimet.

Demi
Fale ndikimit mjaft pozitiv te Venusit, sot do i kaloni te gjitha veshtiresite qe keni pasur ne cift dhe do ndiheni me te qete. Disa do mendojne te kalojne ne nje etape tjeter te lidhjes. Beqaret do benin mire te qendronin edhe sot vetem. Nuk ka ardhur ende koha per te ndryshuar status. Ne palnin financiar do jeni me fat. Jo vetem qe nuk do keni tronditje, por priten edhe permiresime.

Binjaket
Klima ne cift do jete mjaft harmonike gjate kesaj dite. Do bashkepunoni per gjithcka dhe nuk do kapeni pas detajeve te vogla e pa asnje rendesi. Toleranca gjithashtu do mbizoteroje. Beqaret ka gjasa te rilidhin kontaktet me nje ish te dashurin e tyre. Gjithsesi mendohuni mire para se te veproni. Ne planin financiar ka ardhur koha te perballeni me problemet, nuk mund t’i neglizhoni me.

Gaforrja
Ata qe jane ne cift nuk do kene as me te voglin konflikt gjate kesaj dite. Do kaloni nje dite te bukur dhe nuk do mungojne as momentet e lumtura. Per beqaret, yjet do favorizojne aventurat kalimtare. Perfitoni nese deshironi ose perndryshe vazhdoni te qendroni vetem. Financat do jene pergjithesisht te mira. Beni investime por mos e teproni ne asnje menyre.

Luani
Nese ju qe jeni ne nje lidhje e humbni komunikimin dhe tregoheni kokeforte, do keni mjaft probleme. Mos lejoni qe te mbizoteroje nje ambient i zymte. Beqaret do kene shume sukses sot ne dashuri. Perpjekjet qe kane bere kohet e fundit do japin rezultat. Ne planin financiar do perballeni me surpriza te medha dhe pozitive. Disa mund te perfitojne edhe ndonje trashegimi.

Virgjeresha
Shprehini sa me shume qe te mundni ndjenjat gjate kesaj dite nese doni te perjetoni emocione ne cift. Partneri nga ana e tij do iu beje nje surprize mjaft te kendshme. Beqaret do kene mundesi vetem per aventura kalimtare. Duhet te presin ende per dashurite e medha. Ne planin financiar cdo gje do shkoje me se miri. Edhe pse do shpenzoni pak me teper nuk priten probleme.

Peshorja
Marredhenia me partnerin do jete shume e mire sot, madje lidhja juaj mund te perforcohet me teper. Besimi do jete reciprok nga te dy. Beqaret duhet te reflektojne mire para se te hedhin hapa te medha. Eshte e thjeshte te krijosh nje lidhje, por eshte e veshtire ta mbash per nje kohe te gjate ate. Financat duan nje riorganizim nga e para. Do i keni te gjitha mundesite.

Akrepi
Lidhja juaj do filloje te behet me serioze dhe do thurni plane afatgjata me ate qe keni ne krah. Pas nje periudhe me ulje e ngritje, me ne fund do gjeni qetesine. Beqaret do vazhdojne me te njejtin status. Nuk eshte dita e pershtatshme per takime. Ne planin financiar mos rendni pas zgjidhjeve te shpejta dhe te thjeshta, por mendohuni mire para se te veproni.

Shigjetari
Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja per jetenne cift. Do qendroni me shume kohe prane te dashurit te zemres dhe momentet romantike do jete ne shumta. Edhe beqaret do kene nje dite te vecante dhe te mbushur me emocione. Shfrytezojeni ate deri ne minuten e fundit. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rendesishme qe do e permiresojne mjaft buxhetin.

Bricjapi
Ata qe jane ne nje lidhje ka rrezik te tundohen nga disa persona qe do iu qendrojne prane dhe te nisin aventura. Dijeni se ato jane te rrezikshme dhe do e shkaterroni gjithe ate qe keni ndertuar deri me sot. Beqaret do kerkojne gjate gjithe kohes personin ideal por nuk do arrijne dot ta gjejne. Financat duhen menaxhuar me kujdesin me te madh. Vetem keshtu nuk do keni probleme.

Ujori
Atmosfera ne cift do jete e ngrohte gjate kesaj dite. Partneri do kete besim te plote tek ju dhe ju gjithashtu tek ai. Gjithcka do e beni ne bashkepunim me njeri-tjetrin. Nje takim shume i vecante pritet per beqaret. Shfrytezojeni cdo mundesi qe do iu jepet. Ne sektorin e financave do mbizoteroje ekuilibri. Vashdoni te shpenzoni me maturi dhe gjerat do shkojne me se miri.

Peshqit
Komunikimi me partnerin do jete me i lehte gjate kesaj dite. Pak nga pak do filloni te zgjidhni mosmarreveshjet dhe te vendosni qetesine ne cift. Beqaret do kene dashuri me shikim te pare. Perfitoni sa me shume qe te mundni sepse rralle vijne raste te tilla. Te ardhurat do fillojne te permiresohen ndjeshem. Me ne fund do beni investimet qe keni menduar prej kohesh.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 27 Jan 2013 - 10:55
Horoskopi i ditës së diel datë 27.01.2013

Dashi (20 Mars—19 Prill
Hëna tek Luani ju inkurajon që të merrni iniciativa në fushën sentimentale. Do të keni në anën tuaj një guxim të madh dhe një entuziazëm të pafrenueshëm, karakteristika që ju transformojnë në një gjah të dëshirueshëm.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Hëna në aspect jo favorizues tek luani do të krijojë sot një situtatë të tillë ku do zenë vend keqkuptimet mes jush dhe personave që I doni. Nëqoftëse doni që të sqaroheni bëjeni shpejt pëpara se disa ide të fiksohen në mendjen etë tjerëve.
Binjakët (20 Maj-20 Qershor)
Hëna sot e pranishme në shenjën e Luanit do të bëjë që të tregoni të gjithë krenarinë tuaj.. nuk do të lejoni që dikush të kritikojë idetë tuaja porn ë të njëjtën ohë do të mbroni edhe idetë e miqve tuaj dhe familjarëve.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Jeni duke lënë pas dore kujdesin për trupin tuaj sepse jeni të bindur se mjafton të rregullohesh pak që të kesh dhe shëndet. Venera në pozicion kundërshtar në shenjën e Bricjapit nuk është I të njëjtit mendim me ju. Përfitoni nga dita e sotme për t’u çlodhur pak.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Falë hënës prezente në shenjën tuaj sot do të përjetoni një klimë me shumë harmoni. Ndjenjat që ju lidhin me partnerin janë të forta dhe sot do e konfermoni këtë. Edhe në familje gjithçka do të shkojë mirë dhe do të ketë dialogë interesantë.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )

Prania kundërshtare e Neptunit në shenjën e Peshqëve do t’ju çojë sot që të keni disa sjellje të çuditshme që do të duken të çuditshme sidomos në sytë e të tjerve. Mos e vrsni mendjen për opinionin e të tjerëve por bëni atë që mendoni se është e drejtë për ju.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Hëna tek Luani është pikërisht ajo qqë duhej për t’ju dhenë pak më shumë kurajo. Përgjigjuni atyre që ju akuzojnë se keni pak karakter duke bërë që arsyetimet tuaja të vlejnë në mënyrë të vendosur. Do të shihni se nuk kanë më asgjë për t’ju thënë.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Për ditën e sotme programoni të çlodheni dhe t’I dedikoheni aktiviteteve që do ju bëjnë të lumtur së bashku me miqtë tuaj. Por keni kujdes se prania e Hënës në aspect jo favorizues tek Luani do t’ju pengojë për të bërë këtë. Një grindje e pappritur do t’ju prishë humorin.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Hëna tek Luani dhe Urani tek Dashi do të jenë aleatët tuaj në ditën e sotme. Momentet zbavitëse që do të kaloni me miqtë tuaj do të jenë me të vërtetë intensive dhe do të jetë e vështirë t’I harroni. Sot e keni të ndaluar të mendoni për punën.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Kupidi ëështë gti për t’ju goditur me shigjetat e tij dhe është shumë vonë t’I largoheni shënjestërs të tij. Venera bë shenjë ka vendosur që është koha për ju që të dashuroheni. Është e kotë që mbylleni në shtëpi sepse dashuria do t’ju gjejë mbase dhe duke trokitur në derën ttuaj.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Hëna kundërshtare në shenjën e Luanit do t’ju detyrojë sot që të merreni me pënë shtëpiake. Do të keni nevojën që të ikni larg nga këto detyra por ju duhet që të bëni figurë të mirë. Mbremja paraqitet më argëtuese.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Ju prêt një e diel shumë e qetë mes katër mureve të shtëpisë mbase duke u ngrohur afër zjarrit. Venera në aspect harmonic në shenjën e Bricjapit favorizon takimet me miqtë më të dashur që do të jenë të kënaqur që të kalojnë pak kohë me ju.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 30 Jan 2013 - 9:43
Horoskopi ditor, 30 janar 2013

Dashi
Marredhenia me partnerin do jete shume e mire gjate kesaj dite. Tregohuni edhe pak me te ngrohte me partnerin dhe do ndiheni akoma me mire. Beqaret do kene nje takim te papritur i cili co ua heqe oreksin dhe nuk do i lere te flene. Gjate gjithe kohes do e mbani mendjen atje. Financat pritet te permiresohen dalngadale. Behuni te duruar dhe mos u nxitoni per asgje.

Demi
Ne krahet e partnerit njk do merziteni aspak gjate kesaj dite. Do perkedheleni mjaft me njeri-tjetrin dhe do kaloni momente pasiononte se bashku. Beqaret do jene magnetike dhe do e bejne per vete cilindo qe do iu pelqeje. Pergetituni per disa ndryshime ne jeten tuaj. Financat nuk do jene te keqija sepse planetet do iu ndihmojne ta gjeni ekuilibrin. Do jeni me shume fat.

Binjaket
Do e perforconi lidhjen me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe do ndiheni me te qete se kohet e fundit. Do kujtoni me nostalgji gjithcka qe keni kaluar dhe do enderroni. Beqaret do kene mundesi te shumta per te filluar nje lidhje, por nuk do deshirojne te angazhohen. Ne planin financiar shmangni sa te mundni operacionet e medha. Nuk eshte koha te ndermerrni rreziqe.

Gaforrja
Klima per te dashuruarit do jete e zymte. Do debatoni mjaft me partnerin tuaj dhe asnjeri prej jush nuk toleroje. Kujdes me kokefortesine sepse nuk do i beje aspak mire lidhjes. Beqaret do benin mire ta linin veten te lire dhe te mos kerkonin asgje me ngut. Fiannacat do jene goxha te mira. Yjet do iu mbeshtesin mjaft ne kete plan dhe nuk do keni aspak veshtiresi.

Luani
Do jeni me te qarte pe rate qe doni ne lidhjen tuaj sot dhe do merrni disa vendime te rendesishme. Ne fakt kishte ardhur koha ta benit kete. Beqaret do jene joshes dhe terheqes. Do jene te shumte personat qe do mundohen t’iu bejne per vete keshtu qe ju do keni mundesi per te zgjedhur. Buxheti pritet te kete permiresime. Kujdes, kjo nuk do te thote qe te shpenzoni me teper.

Virgjeresha
Nese keni pasur mosmarreveshje te medha kohet e fundit ne cift, sot do mundoheni t’i sqaroni te gjitha me qetesi dhe maturi. Do kuptoheni me mire me ate qe keni ne ktah dhe do e keni me te lehte per te folur. Beqaret do marrin bekimin e yjeve dhe do kene mundesi te mira per takime. Financat do jene te mbrojtura dhe nuk do perballeni me veshtiresi. Menaxhojini me kujdes ato qe keni.

Peshorja
Me ne fund do i rrezoni te gjitha tabute qe kishit ngritur ne jeten ne cift dhe do dashuroheni lirisht. Edhe pse duhet ta kishit bere prej kohesh kete gje, asnjehere nuk eshte shume vone. Beqaret do pelqejne disa persona shume te urte te cilet do kene turp te shprehin ndjenjat. Do jete e veshtire te merrni propozimin e tyre sot. Tregohuni me te matur edhe me financat.

Akrepi
Do i ndryshoni disa zakone te perditshme sot ne jeten tuaj ne cift ne menyre qe te ndiheni me mire. Me ne fund rutina do largohet. Nese jeni ende te vetmuar, duhet te perfitoni nga te gjitha mundesite qe do iu jepen per takime. Ne planin financiar pritet te keni me shume fat sesa mendonit. Do i kaloni sa hap e mbyll syte te gjitha veshtiresite qe keni pasur.

Shigjetari
Merkuri do kete ndikim negativ sot ne jeten tuaj ne cift keshtu qe beni kujdes me gjithcka qe do thoni. Mos u mundoni ne asnje moment ta acaroni ate qe keni ne krah sepse do keni probleme te medha. Beqaret nga ana tjeter do kene surpriza te kendshme dhe do ndihen mjaft mire. Te ardhurat do permiresohen ndjeshem dhe do keni mundesi te blini ate qe keni menduar.

Bricjapi
Nese nuk doni te perballeni me zhgenjime gjate kesaj dite, mos enderroni me shume sesa duhet. Ndermjet endres dhe realitetit ka nje diference te madhe. Beqaret do kene mudnesi vetem per aventura. Nese deshironi mund te perfitoni! Financat do i menaxhoni me kujdes me maturi. Per kete arsye cdo gje do shkoje me se miri dhe do jeni te qete ne kete plan.

Ujori
Nese doni qe lidhja juaj te jete sa me e mire sot nuk duhet t’i kerkoni partnerit gjera te pamundura. Vertet ai iu dashuron, por gjithcka e ka nje kufi. Beqaret do jene me te privilegjuar ne jeten sentimentale. Jo vetem qe do keni takime, por emocionet do jene te papershkrueshme. Financat do jene kryesisht te qendrueshme. Mund te beni edhe ndonje investim me teper.

Peshqit
Me ne fund pas disa diteve te mbushura me keqkuptime do arrini te rivendosni komunikimin ne cift. Nuk do iu ngelet qejfi per gjera te vogla dhe do tregoheni me te kuptueshem. Per beqaret do jete serish nje dite e zakonshme dhe pa takime impresionuese. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire, prandaj beni cmos qe te ulni ne minimum shpenzimet. Mund t’ia dilni!


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Feb 2013 - 18:12
Horoskopi i ditës së shtunë datë 02.02.2013

Dashi (20 Mars—19 Prill
Hyrja e Venerës në aspect harmonic në shenjën e Ujorit ju bën më të disponueshëm përballë të tjerëve dhe gati për të bërë njohje të reja. Deshira juaj për të qënë të lirë dhe të pavarur nuk do të cënohet nga lidhjet e ngushta.

Demi (20 Prill—19 Maj)
Hëna që sot arrin Saturnin në shenjën e Akrepit do të jetë shkaktare për të vështirësuar situatën tuaj sentimentale. Ka disa gjëra që duhet të zgjidhni për një kohë të shkurtër. Nëqoftëse vazhdoni t’I shtyni gjërat mund të fundoseni. Filloni të lëvizni!
Binjaket (20 Maj-20 Qershor)
Jeta juaj do të përshkrohet nga të reja të këndshme falë prezencës të Venerës që sapo ka hyrë në shenjën e Ujorit. Atë që deri tani e konsideronit si një miqësi mund të transformohet në një histori të madhe dhe të bukur dashurie.
Gaforrja (21 Qershor – 21 Korrik)
Hyrja e Hëns në shenjën mike të Akrepit është një lajm I mirë për ju që në momentin kur do t’ju dhurojë një përshkrim elektrik në fushën sentimentale. Pikërisht për këtë keni nevojë për t’u nisur dhe për të harruar një të kaluar të dhimbshme.
Luani (21 Korrik – 22 Gusht)
Hëna kokëfrortë rrezikon t;ju fusë në telashe. Sot hëna në aspect jot ë favorshëm në shenjën e Akrepit do t’ju bëjë më shumë kokëfortë se snjëherë duke shkaktuar problem në lidhjet me njerzit që ju rrethojnë.
Virgjëresha (22 Gusht – 22 Shtator )

Aty nga gjysma e ditës Hëna do të hyjë në shenjën e Akrepit dhe nga ky pozicion do t’ju dërgojë disa ndikime positive. Mos I lini rastet t’ju ikin dhe t’ju shpëtojnë nga duart. Qëndroni vigjilentë dhe të kthjellët dhe gjithçka do të shkojë sivç duhet.
Peshorja (23 Shtator-22 Tetor)
Jeni të preferuarit e Venerës tek Ujori që ju përkedhel dhe ju buzëqesh. Bukuria juaj dhe tërheqja do të bëjnë shumë viktima në veçanti nëqoftëse jeni të lindur në ditët e para të shenjës në shtator. E gjitha kjo është meritë e lookut të ri.
Akrepi (23 Tetor – 21 Nentor)
Jeta juaj sentimentale do të bëhet e nxehtë. Nuk është moment I duhur që të ndaloni dhe të mendoheni duke parë që Hëna ndodhet në shenjën tuaj duke ngacmuar emocionet tuaj dhe duke ju bërë të pakontrollueshëm. Shijojini këto moment.
Shigjetari (22 Nentor – 20 Dhjetor)
Mërkuri, Venera dhe Dielli sot ndodhen në shenjën mike të Ujorit ju bëjnë të pa ndalur. Dashuria dhe miqësia do të jenë dy sektorë në veçanti të mbrohjtur.do të dini si të pajtoni në mënyrë perfekte ndjenjat me varësinë emocionale.
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Sot Marsi hyn në shenjën e Peshqëve dhe Hëna në atë të Akrepit dhe të dy pozicionet janë të favorshme për ju. Në palnin afektiv mund të mbështeteni tek një këmbënguje e madhe. Nëqoftëse një person ju intereson me të vërtetë atëherë mos u dorëzoni deri kur ta fitoni.
Ujori (20 Janar – 17 Shkurt)
Dis apersona rreth jush jane duke vdekur nga zilia sepse ju konsiderojnë shumë me fat. Ata po përpiqen me të gjitha mënyrat që t’ju sabotojnë të mbështetur dhe nga Hëna në aspek jo favorizues tek Akrepi. Mbani sytë hapur mirë jo gjithçka që shkëlqen është flori.
Peshqit (17 Shkurt – 19 Mars)
Një passion shkatërrues mund të trondisë rutinën tuaj sentimentale deri dje plotësisht të qetë. Hëna sot do të hyjë në shenjën e Akrepit dhe do ju bëjë të provoni emocione të panjohura apo të harruara prej kohësh.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Feb 2013 - 20:23
Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar)
Sot Marsi hyn në shenjën e Peshqëve dhe Hëna në atë të Akrepit dhe të dy pozicionet janë të favorshme për ju. Në palnin afektiv mund të mbështeteni tek një këmbënguje e madhe. Nëqoftëse një person ju intereson me të vërtetë atëherë mos u dorëzoni deri kur ta fitoni.
Very Happy


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Feb 2013 - 23:10
Horoskopi ditor, 3 shkurt 2013

Dashi
Nese nuk e teproni me kritikat dhe nese tregoheni me te kuptueshem me partnerin tuaj. Cdo gje do shkoje me se miri ne jeten tuaj ne cift sot. Gjithcka do jete ne doren tuaj. Beqaret do kene sukses ne dashuri dhe do fillojne menjehere nje lidhje. Disa mund te kene edhe dashuri me shikim te pare. Sektori i parave do jete me i mire sesa ju e mendonit. Do kryeni edhe disa transaksione.

Demi
Kenaqesite qe do perjetoni gjate kesaj dite ne cift do jene te papershkrueshme. Do ndiheni mjaft mire dhe nuk do doni te ndaheni per asnje moment nga partneri. Beqaret duhet ta lene veten te lire dhe nuk duhet te kerkojne asnje gje me ngulm perndryshe do bejne gabime. Nese ne planin financiar do iu duhet te kryeni disa transaksione te medha degjoni keshillat e specialisteve.

Binjaket
Nese flisni me te vertetat ne jeten tuaj ne cift gjerat do shkojne me se miri. Mos u tregoni pesimiste nese debatoni per gjera te vogla, te gjitha kane mosmarreveshje te tilla. Beqaret do kene nje dite me pozitive dhe me te kendshme. Ka mundesi qe edhe takimet te jene interesante. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te kujdesshem. Shmangni operacionet e medha.

Gaforrja
Nese jeni ne nje lidhje mund te perballeni me disa probleme te vogla gjate kesaj dite. Mos u alarmoni menjehere sepse cdo gje e ka nje zgjidhje. Asgje nuk eshte perfekte per askend. Beqaret do kene mundesi per takime mjaft interesante te cilat mund t’ua ndryshojne njehere e pergjithone rrjedhen e gjerave. Financat do jene te paqendrueshme dhe disa mund te kene probleme.

Luani
Nuk do keni probleme te medha gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift megjithate debatet e vogla nuk do mungojne, Mos u shqetesoni sepse atio i japin me teper bukuri dhe emocione lidhjes. Beqaret do marrin nje dhurate te madhe nga yjet. Pergatituni! Nese nuk doni te arrini ndonje katastrofe ne planin financiar, ulni menjehere shpenzimet dhe flisni me ndonje specialist.

Virgjeresha
E mira do ishte te tregoheshit sa me te sinqerte me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe t’i tregonit edhe per gabimet qe keni bere. Ne kete menyre ai do tregohet edhe me i kuptueshem dhe do dije t’iu fale. Beqaret do kerkojne gjithe kohes shirtin e tyre binjak, por as gjate kesaj dite nuk do e gjejne. Ne planin financiar do keni veshtiresi. Kujdes me cdo hap qe do hidhni nese nuk doni probleme te medha.

Peshorja
Marrdhenia juaj me partnerin do jete me e kenaqshme gjate kesaj dite. Nuk do tregoheni me agresive dhe nuk do kerkoni te impononi mendimin tuaj si disa dite me pare. Jeta sentimentale e beqareve do jete si perhere. Edhe pse do keni disa takime nuk do jeni te gatshem te perfitoni. Buxheti ka gjasa te permiresohet. Vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet dhe mos jepni asnje hua.

Akrepi
Ambiciet tuaja do bien ndesh me ato te partnerit tuaj sot dhe do keni goxha debate ne cift. Pse te mos tregoheni me te kuptueshem? Jeta sentimentale e beqareve do jete emocionuese dhe pasionante. Do kaloni momente te mrekullueshme prane disa personave interesante. Nese doni qe financat te jene te qendrueshme, tregohuni me te arsyeshem me shpenzimet qe do beni.

Shigjetari
Largojeni rutinen nga jeta juaj ne cift gjate kesaj dte nese nuk doni te bini ne melankoli. Bashkepunoni me partnerin per gjithcka. Nese jeni ende ne kerkim te personit ideal, behuni gati sot. Venusi do iu jape mundesite te shumta qe ju te takoheni me persona te vecante. Dite e mire edhe per financat. Plutoni do iu jape mundesine te kryeni edhe transaksione te rendesishme.

Bricjapi
Marsi do ua zgjoje sensualitetin dhe pasionin gjate kesaj dite. Harroni gjithcka per disa momente dhe qendroni vetem per vetem me personin qe dashuroni. Nese jeni ende vetem, do jeni magnetike dhe do terhiqni pas vetes shume persona. Do keni edhe mundesine te zgjidhni. Financat do jene te mbrojtura. Kryeni investime, por gjithmone me shume maturi.

Ujori
Ne dashuri nuk do keni per cfare te qaheni gjate kesaj dite. Partneri do iu kushtoje vemendjen e duhur dhe do beje gjithcka qe iu te ndiheni sa me mire. Beqaret duhet te shohin me kujdes kudo qe te shkojne. Mundesite do jete te shumta dhe te mrekullueshme. Ne planin financiar, sido qe te jete situata duhet te vazhdoni te tregoheni te matur dhe te mos shpenzoni pa mbarim.

Peshqit
Kjo dite do jete me e bukur per ata qe jane ende beqare. Jo vetem qe do keni takime impresionuese, po do arrini te gjeni edhe shpirtin tuaj binjak. Ciftet nga ana tjeter do kalojne nje dite te zakonshme dhe nuk do kene asnje mosmarreveshje. Me financat do keni probleme, prandaj merrni sa me pare masa dhe ulni shpenzimet sa te mundni qe t’ia dilni.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Feb 2013 - 23:12
Gaforrja
Nese jeni ne nje lidhje mund te perballeni me disa probleme te vogla gjate kesaj dite. Mos u alarmoni menjehere sepse cdo gje e ka nje zgjidhje. Asgje nuk eshte perfekte per askend. Beqaret do kene mundesi per takime mjaft interesante te cilat mund t’ua ndryshojne njehere e pergjithone rrjedhen e gjerave. Financat do jene te paqendrueshme dhe disa mund te kene probleme.
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Feb 2013 - 23:36
Dashi
Nese nuk e teproni me kritikat dhe nese tregoheni me te kuptueshem me partnerin tuaj. Cdo gje do shkoje me se miri ne jeten tuaj ne cift sot. Gjithcka do jete ne doren tuaj. Beqaret do kene sukses ne dashuri dhe do fillojne menjehere nje lidhje. Disa mund te kene edhe dashuri me shikim te pare. Sektori i parave do jete me i mire sesa ju e mendonit. Do kryeni edhe disa transaksione.

Very Happy
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 3 Feb 2013 - 17:16
Parashikimi i Dates 3 Shkurt 2013

Dashi
Nese nuk e teproni me kritikat dhe nese tregoheni me te kuptueshem me partnerin tuaj. Cdo gje do shkoje me se miri ne jeten tuaj ne cift sot. Gjithcka do jete ne doren tuaj. Beqaret do kene sukses ne dashuri dhe do fillojne menjehere nje lidhje. Disa mund te kene edhe dashuri me shikim te pare. Sektori i parave do jete me i mire sesa ju e mendonit. Do kr...yeni edhe disa transaksione.

Demi
Kenaqesite qe do perjetoni gjate kesaj dite ne cift do jene te papershkrueshme. Do ndiheni mjaft mire dhe nuk do doni te ndaheni per asnje moment nga partneri. Beqaret duhet ta lene veten te lire dhe nuk duhet te kerkojne asnje gje me ngulm perndryshe do bejne gabime. Nese ne planin financiar do iu duhet te kryeni disa transaksione te medha degjoni keshillat e specialisteve.


Binjaket
Nese flisni me te vertetat ne jeten tuaj ne cift gjerat do shkojne me se miri. Mos u tregoni pesimiste nese debatoni per gjera te vogla, te gjitha kane mosmarreveshje te tilla. Beqaret do kene nje dite me pozitive dhe me te kendshme. Ka mundesi qe edhe takimet te jene interesante. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te kujdesshem. Shmangni operacionet e medha.

Gaforrja
Nese jeni ne nje lidhje mund te perballeni me disa probleme te vogla gjate kesaj dite. Mos u alarmoni menjehere sepse cdo gje e ka nje zgjidhje. Asgje nuk eshte perfekte per askend. Beqaret do kene mundesi per takime mjaft interesante te cilat mund t’ua ndryshojne njehere e pergjithone rrjedhen e gjerave. Financat do jene te paqendrueshme dhe disa mund te kene probleme.

Luani
Nuk do keni probleme te medha gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift megjithate debatet e vogla nuk do mungojne, Mos u shqetesoni sepse atio i japin me teper bukuri dhe emocione lidhjes. Beqaret do marrin nje dhurate te madhe nga yjet. Pergatituni! Nese nuk doni te arrini ndonje katastrofe ne planin financiar, ulni menjehere shpenzimet dhe flisni me ndonje specialist.

Virgjeresha
E mira do ishte te tregoheshit sa me te sinqerte me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe t’i tregonit edhe per gabimet qe keni bere. Ne kete menyre ai do tregohet edhe me i kuptueshem dhe do dije t’iu fale. Beqaret do kerkojne gjithe kohes shirtin e tyre binjak, por as gjate kesaj dite nuk do e gjejne. Ne planin financiar do keni veshtiresi. Kujdes me cdo hap qe do hidhni nese nuk doni probleme te medha.

Peshorja
Marrdhenia juaj me partnerin do jete me e kenaqshme gjate kesaj dite. Nuk do tregoheni me agresive dhe nuk do kerkoni te impononi mendimin tuaj si disa dite me pare. Jeta sentimentale e beqareve do jete si perhere. Edhe pse do keni disa takime nuk do jeni te gatshem te perfitoni. Buxheti ka gjasa te permiresohet. Vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet dhe mos jepni asnje hua.

Akrepi
Ambiciet tuaja do bien ndesh me ato te partnerit tuaj sot dhe do keni goxha debate ne cift. Pse te mos tregoheni me te kuptueshem? Jeta sentimentale e beqareve do jete emocionuese dhe pasionante. Do kaloni momente te mrekullueshme prane disa personave interesante. Nese doni qe financat te jene te qendrueshme, tregohuni me te arsyeshem me shpenzimet qe do beni.

Shigjetari
Largojeni rutinen nga jeta juaj ne cift gjate kesaj dte nese nuk doni te bini ne melankoli. Bashkepunoni me partnerin per gjithcka. Nese jeni ende ne kerkim te personit ideal, behuni gati sot. Venusi do iu jape mundesite te shumta qe ju te takoheni me persona te vecante. Dite e mire edhe per financat. Plutoni do iu jape mundesine te kryeni edhe transaksione te rendesishme.

Bricjapi
Marsi do ua zgjoje sensualitetin dhe pasionin gjate kesaj dite. Harroni gjithcka per disa momente dhe qendroni vetem per vetem me personin qe dashuroni. Nese jeni ende vetem, do jeni magnetike dhe do terhiqni pas vetes shume persona. Do keni edhe mundesine te zgjidhni. Financat do jene te mbrojtura. Kryeni investime, por gjithmone me shume maturi.

Ujori
Ne dashuri nuk do keni per cfare te qaheni gjate kesaj dite. Partneri do iu kushtoje vemendjen e duhur dhe do beje gjithcka qe iu te ndiheni sa me mire. Beqaret duhet te shohin me kujdes kudo qe te shkojne. Mundesite do jete te shumta dhe te mrekullueshme. Ne planin financiar, sido qe te jete situata duhet te vazhdoni te tregoheni te matur dhe te mos shpenzoni pa mbarim.

Peshqit
Kjo dite do jete me e bukur per ata qe jane ende beqare. Jo vetem qe do keni takime impresionuese, po do arrini te gjeni edhe shpirtin tuaj binjak. Ciftet nga ana tjeter do kalojne nje dite te zakonshme dhe nuk do kene asnje mosmarreveshje. Me financat do keni probleme, prandaj merrni sa me pare masa dhe ulni shpenzimet sa te mundni qe t’ia dilni.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Bar_glitter_crown_bar
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 3 Feb 2013 - 19:23
Bricjapi
Marsi do ua zgjoje sensualitetin dhe pasionin gjate kesaj dite. Harroni gjithcka per disa momente dhe qendroni vetem per vetem me personin qe dashuroni. Nese jeni ende vetem, do jeni magnetike dhe do terhiqni pas vetes shume persona. Do keni edhe mundesine te zgjidhni. Financat do jene te mbrojtura. Kryeni investime, por gjithmone me shume maturi.
Very Happy Very Happy Very Happy


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 4 Feb 2013 - 15:19
HOROSKOPI DITOR 04/02/2013

Dashi 21/3 – 20/4
Mund te perjetoni nje dashuri te re e cila do tjua ndryshonte jeten tuaj. Perpiquni ti merrni gjerat ne menyre graduale qe te shijoni cdo moment.

Demi 21/4 – 20/5
Ne saje te strategjive te mira qe keni, mund te terhiqni vemendjen e bashkepunetoreve apo te partnereve dhe ti nxirrni ne pah aftesite tuaja, keshtu qe shpesh do ju bjere te merrni rolin kryesor ne negociatat financiare.

Binjakët 21/5 – 21/6
Bashkepunetoret e vleresojne suksesin tuaj, gje qe edhe me shume ju mundeson ti zgjeroni kontaktet apo te keni liri me te madhe te shprehjes. Eshte me rendesi qe te beni zgjedhje te mire.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Pas situatave testuese, ju presin avancime te shpejta. Eshte e nevojshme qe elokuencen tuaj tia perkushtoni trendit financiar, i cili premton rezultate praktike dhe materiale.

Luani 27/7 – 23/8
Ne planin financiar jeni ne pozicion qe te shtoni fitimet tuaja dhe ti zgjidhni disa ceshtje pronesore. Kushtojini kujdes mundesise se perfeksionimit tuaj dhe paraqitjeve publike.

Virgjëresha 24/8 – 22/9
Po mendoni seriozisht per aplikimin e disa modeleve bashkekohore ne biznes dhe po silleni ne menyre shume ambicioze me bashkepunetoret tuaj. Perparesi po u jepni puneve te cilat sjellin rezultate praktike.Peshorja 23/9 – 22/10
Keni energji te mjaftueshme dhe deshironi ta permiresoni statusin tuaj material. Ofertat dhe ngjarjet e ndryshme po i vleresoni ne baze te vlerave. Taktika te cilen po aplikoni paraqet shembull te mencur ne veprimet afariste.

Akrepi 23/10 – 22/11
Eshte me rendesi qe po krijoni kontakte te reja financiare dhe qe po i bashkoni interesat tuaja me bashkepunetoret te cilet kane ide dhe interesa te ngjashme.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Ne harmoni me natyren tuaj kohe pas kohe keni shpresa te medha emocionale dhe dini te beni kerkesa te ndryshme. Ju duket se partneri nuk ka gjithmone mirekuptim te mjaftueshem per nevojat tuaja.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Shpesh ju ndodh qe te shpertheni ne hidherim,ne kete menyre po perpiqeni qe te liroheni nga tensionet negative. Por reagimet impulsive dhe shperthimi i emocioneve mund tju cojne te merrni vendimin e gabuar.

Ujori 21/1 – 20/2
Mungesen e optimizmit po perpiqeni ta plotesoni me disa argetime te jashtme apo ne shoqeri alternative. Romanca dashurore nganjehere mund te jete shume e magjishme per ju.

Peshqit 21/2 – 20/3
Ne saje te mendjehollesise qe keni, po arrini qe terhiqni vemendjen emocionale te dikujt dhe te gjeni zgjidhje efikase per dilemat tuaja. Shmanguni situatave te konfliktit me personin e dashur.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 4 Feb 2013 - 15:24
Peshorja 23/9 – 22/10
Keni energji te mjaftueshme dhe deshironi ta permiresoni statusin tuaj material. Ofertat dhe ngjarjet e ndryshme po i vleresoni ne baze te vlerave. Taktika te cilen po aplikoni paraqet shembull te mencur ne veprimet afariste.


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 8 Feb 2013 - 18:38
Horoskopi ditor, 9 shkurt 2013

Dashi
Nese keni nje lidhje te qendrueshme, Venusi do ua beje diten edhe me te bukur dhe harmonike. Emocionet do vijne njera pas tjetres. Beqaret do jene mjaft terheqes dhe do kene mundesi te shumta per te njohur persona interesante. Me shpenzimet duhet te tregoheni sa me te kursyer nese nuk doni te perballeni me probleme. Mund t’ia dilni edhe me pak.

Demi
Kjo dite do jete shume e pershtatshme per te thurur endrra ne cift. Do qendroni me prane njeri-tjetrit dhe Ka gjasa qe zjarri i pasionit te ndizet edhe me vrullshem. Beqaret nuk do duan te fillojne asnje angazhim sepse nuk do ndihen ende gati. Ne planin financiar do kryeni transaksione afatgjata te cilat do fillojne pak nga pak ta permiresojne buxhetin.

Binjaket
Edhe binjaket qe jane ne nje lidhje, fale ndikimit pozitiv te Neptunit, do kalojne momente te paharruara. Do shprehni gjithcka pa dorashka. Dielli do i beje beqaret sharmante dhe do t’ua shtoje mundesite per takime. Do jete ne doren tuaj me pas nese do perfitoni apo jo. Ne planin financiar do jete dite e qete dhe pa probleme, gjithsesi maturine me shpenzimet mos e humbni.

Gaforrja
Dita e sotme per te dashuruarit do jete e mbushur me debate dhe mosmarreveshje. Nuk do prekti tema delikate, por gjithcka do vije si pasoje e kokefortesise se te dyve. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si jane. Per kete arsye nuk do interesohen aspak per te bere njohje te reja. Financat do kene goxha tronditje. Nese nuk doni te ngeleni pa asnje lek, shmangni shpenzime e medha.

Luani
Jeta juaj sentimentale nuk do jete aq e qete sa ju e mendonit sot. Do kaloni momente romantike me partnerin, por nuk do mungojne as debatet e zjarrta. Kujdes me ato qe do thoni! Per beqaret, nje pasion i momentit mund te shnderrohen ne nje dashuri te madhe dhe afatgjate. Nese keni bere shpenzime te tejskajshme, mos thoni pastaj pse do keni probleme me financat.

Virgjeresha
Asnje planet nuk do ndikoje sot ne jeten tuaj sentimentale, keshtu qe do e keni ju ne dore cdo gje. Mbajini disa premtime qe i keni bere partnerit dhe mos kerkoni gjera te pamundura. Beqaret do bejne disa gabime te pafalshme, pasojat e te cilave do i ndjejne me vone. Ne planin financiar tregohuni realiste dhe mos shpenzoni me teper sesa i keni mundesite.

Peshorja
Ju dhe partneri do jeni si nje ekip i forte gjate kesaj dite dhe askush nuk do mund t’ua prishe harmonine. Zilia dhe inati i te tjereve do jete si ushqim per dahsurine tuaj. Beqaret do kene mundesi te takojne personin qe kane enderruar gjithmone. Plutoni do iu ndihmoje mjaft ne planin financiar. Do i qarkulloni me se mira parate dhe nuk priten probleme.

Akrepi
Per pjesen me te madhe te atyre qe jane ne cift, jeta sentimentale do jete harmonike dhe pa asnje problem. Merrini gjerat si t’iu vijne. Nga ana tjeter, beqaret do jene gjate gjithe kohes ne kerkim te dashurise se madhe. Nese beni durim do e gjeni shume shpejt. Financat do jene te mira. Kjo do iu jape mundesine te shpenzoni edhe me teper dhe te mos keni tronditje.

Shigjetari
Hena do jete mjaft harmonike sot per jeten ne cift. Bashkepunimi dhe komunikimi do mbizoteroje gjithe kohes dhe do kaloni momente te kendshme. Beqaret do kene mundesi te mira per takime, por duhet te gjejne menyre e duhur per te joshur dhe per t’i bere ata persona per vete. Financat do i menaxhoni me maturi dhe kujdes. Nuk pritet asnje tronditje.

Bricjapi
Me ne fund, pas kaq kohesh tensioni ne cift do te shterroje dhe ju do ndiheni me optimiste. Disa mund te marrin edhe vendime te rendesishme te cilat do ua ndruyshojne rrjedhen e jetes. Beqaret do kene flirte me shumice, por nuk do arrijne ende te krijojne lidhjen e deshiruar. Situata financiare do jete me e mire sesa e mendonit. Ruajeni sa me shume kete situate.

Ujori
Projektet ne cift do jene te privilegjuara gjate kesaj dite, por gjithsesi ende nuk jeni te sigurte per te bere dikcka me serioze. Mos u ngutni, por bejini gjerat ashtu si t’i ndjeni. Beqaret ende nuk do e kene mundesine ta thone fjalen te dua. Situata financiare do jete me e favorizuar sesa ju mendonit. Do arrini te shpenzoni sa doni dhe te hiqni edhe disa lek menjane.

Peshqit
Sot do e vertetoni njehere e mire se ai qe keni ne krah nuk iu tradhton. Kjo do iu qetesoje se tepermi, por nga ana tjeter do ndiheni paksa ne fat qe keni dyshuar per kaq kohe. Beqaret mund te kene vetem mundesi per aventura te shkurtra. Mos beni gjera per te cilat te pendoheni. Ne planin financiar do iu buzeqeshe fati. Fale nje cmimi apo trashegimie buxheti do rritet.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 2 N
Sponsored content

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi