Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Horoskopi1Dashi:Zhytuni thelle brenda vetes suaj. Jepni me shume nga shpirti juaj ne kete univers. Mos harroni faktin se nese perqendroheni me shume sot, do te arrini suksese te medha.

Demi
Sot do te keni shume fuqi brenda jush, ndaj perdoreni me mençuri. Beni miq dhe jo armiq. Perdoreni forcen dhe aftesine tuaj per te ndihmuar te tjeret, dhe jo per tu perfshire ne debate.

Binjakët
Nese sot ju nevojitet qe te beni ndonje pune qe ka te beje me investigimin, sot eshte dita e duhur per ta bere kete. Fuqia juaj e perqendrimit eshte shume me e larte se ne te kaluaren.


Gaforrja
Fjalet tuaja do te keni nje ndikim te jashtezakonshme sot, ndaj mendohuni mire perpara se te flisni. Eshte shume e lehte te lendoni njerezit nese nuk tregoheni i kujdesshem.

Luani
Mund te arrini sukses ne shume projekte gjate dites se sotme. Energjia eshte e larte dhe intensive. Beni kujdes qe te mos manipuloni te tjeret. Perdorni taktin ne çdo moment.


Virgjëresha
Do te ndiheni i plotfuqishem sot. Perdoreni kete energji per te realizuar projektet tuaja. Jeni padyshim sundimtar ne çdo kontakt qe krijoni. Por edhe sumdimtaret bien nga froni, sepse njerezit nuk i duan drejtuesit arrogante.

Peshorja
Ka te ngjare te perjetoni disa eksperienca intensive. Shume njerez do ta pelqejne shume natyren tuaj investiguese dhe te thelle. Bashkepunoni me njerezit dhe krijoni lidhje te forta.


Akrepi
Merrni kontrollin e vendimeve tuaja. Njerezit mund t’ju tregojne se çfare drejtimi duhet te merrni por ne menyre absolute, jeni ju qe e dini rrugen me te mire.

Shigjetari
Ka leksione te rendesishme per te mesuar sot ndaj degjoni me vemendje. Duhet te kuptoni se jeni ju personi qe duhet te rriteni pak me shume sot. Ka diçka te rendesishme per te mesuar nga njerezit qe keni prane.


Bricjapi
Keni nje sasi te larte vitaliteti sot ndaj perdoreni ne menyre konstruktive. Degjoni me kujdes ato çfare ju thone. Merrni me te miren e eksperiencave te personave qe keni perreth.

Ujori
Sot pritet te perfshiheni nga nje atmosfere agresive. Gjerat mund te nxehen ne menyre te papritur. Sigurohuni qe te mbroheni siç duheni. Jeni me i ndjeshem nga sa dukeni ne te vertete.Edituar për herë të fundit nga Ariana në Sat 2 Feb 2013 - 18:12, edituar 1 herë gjithsej


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 9 Feb 2013 - 16:24
Bricjapi
Me ne fund, pas kaq kohesh tensioni ne cift do te shterroje dhe ju do ndiheni me optimiste. Disa mund te marrin edhe vendime te rendesishme te cilat do ua ndruyshojne rrjedhen e jetes. Beqaret do kene flirte me shumice, por nuk do arrijne ende te krijojne lidhjen e deshiruar. Situata financiare do jete me e mire sesa e mendonit. Ruajeni sa me shume kete situate.


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 11 Feb 2013 - 12:46
Horoskopi ditor, 11 shkurt 2013

Dashi
Konfigurimi i yjeve do jete shume i favorshem gjate kesaj dite per jeten tuaj ne cift. Mirekuptimi dhe bashkepunimi do mbizoteroje gjate gjithe kohes. Beqaret do hapin nje faqe te re ne jeten e tyre. Nuk do jeni me vetem dhe do perjetoni kenaqesi te reja. Ne planin financiar gjerat do shkojne me se miri. Do shpenzoni me maturi dhe me shume kujdes.
Demi
Me ne fund ata qe jane ne nje lidhje do i zgjidhin mosmarreveshjet qe kane pasur dhe do ndihen me te qete. Do flasin edhe per tema delikate qe dikur as nuk kane guxuar t’i mendojne. Beqaret do e kene te veshtire ta gjejne shpirtin binjak edhe pse do mundohen mjaft. Ne planin financiar mund te lindin probleme te vogla sepse nuk do i rezistoni tundimit per shpenzime.
Binjaket
Fale mbeshtetjes qe do iu jape Dielli dhe Hena do keni mundesi ta stabilizoni jeten ne cift gjate kesaj dite. Ai qe keni ne krah eshte mashkulli i jetes suaj keshtu qe ia vlen te beni ndonje tolerim te vogel. Beqaret do kene takimin qe kane enderruar prej kohesh. Zemra do iu rrahe fort. Financat do kene permiresime. Kujdes, kjo nuk do te thote qe iu te filloni menjehere shpenzimet.
Gaforrja
Tregohuni sa me te matur sot kur te flisni mbi nje teme delikate me partnerin sepse pa dashje mund ta lendoni ate. Beqaret do kene mundesi te takime impresionuese, por qe duhet te bejne kujdes mos nisen nga pamja e jashte per te krijuar nje lidhje. Ka disa persona qe mund ta kene shpirtin me te bukur. Financat do jene delikate sepse do shpenzoni pa mase.
Luani
Venusi do iu ndihmoje sot te zgjidhni problemet ne jeten tuaj ne cift. Do i pranoni gabimet dhe dini te kerkoni falje. Beqaret nuk duhet te fillojne aventura kalimtare vetem e vetem sa per te kaluar rradhen sepse do lendoheshin mjaft. Ne planin financiar planetet do iu gjenden prane dhe do iu nxitin ta menaxhoni em meturi buxhetin. Pritet qe situata te stabilizohet shpejt.
Virgjeresha
Ata qe jane ne nje lidhje do kene debate te zjarrta sot me partnerin. Do vendoset distanca dhe ka gjasa qe lidhja te ftohtet. Beqaret nga ana tjeter nuk duhet te kene frike te dalin neper takime. Askush nuk iu detyron te merrni vendime te padeshiruara. Ne planin financiar beni kujdes nga influenca negative e planeteve. Mos shpenzoni pa u menduar!
Peshorja
Gjate kesaj dite do beni gjithcka qe ta permiresoni ambientin ne jeten tuaj ne cift dhe te ndiheni me mire. Me pak perpjekje do ia arrini. Ata qe jane vetem nuk do kene mundesi as sot te ndryshojne status. Gjithsesi shpresa nuk duhet humbur per asnje moment. Ne planin financiar ka ardhur koha per te bere investimet e medha. Do arrini suksesin e deshiruar.
Akrepi
Dita e sotme do jete me e favorshme per ata qe jane vetem. Gjithe dita do jete e mbushur me flirtime dhe me emocione. Shfrytezojeni s ate mundni sepse mundesite per te takuar personin e endrrave do jene te medha. Jeta sentimentale e cifteve nuk do kete as probleme, por as pasion te madh. Ne planin financiar ambienti nuk do jete i favorshem per investime.
Shigjetari
Do keni me teper besim tek njeri-tjetri ju qe jeni ne cift dhe do flisni hapur per gjithcka. Nese keni menduar per dicka interesante, mos ngurroni ta provoni. Rrethanat nuk do jene te favorshme qe beqaret te nisin aventura. Mos hidhni hapa per te cilat do pendoheni shpejt. Jupiteri do ndikoje pozitivisht ne sektorin e financave dhe te ardhurat do kene permiresime.
Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete asgje interesante gjate kesaj dite. Cdo gje do jete rutine dhe emocionet do jene te njejta. Beqaret nese tregohen te vemendshem mund te kene dashuri me shikim te pare. Ne planin financiar nuk pritet te kete ndryshime te medha, megjithate buxheti di stabilizohet dhe do ndiheni me te qete per kete. Vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet.
Ujori
Qetesia do mbizoteroje gjate gjithe kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Edhe pse nuk do kete pasion te zjarrte pritet qe t’ia kaloni mire me partnerin. Beqaret nuk duhet te dalin ne perendime te menjehershme sapo te kryejne nje takim. Po nuk e njohet mire personin qe do takoni nuk mund ta kuptoni tipin e tij. Situata financiare do kete permiresime te ndjeshme.
Peshqit
Nese partneri ju kerkon te beni dicka per te, mos e neglizhoni nese nuk doni te keni mosmarreveshje. Ai nuk do jete shume ne humor prandaj do benit mire te tregoheshit me te duruar dhe me tolerante. Beqaret do jene plot angazhime dhe nuk do gjejne kohe per te kerkuar personin e duhur. Financat do jene te qendrueshme. Beni investimet e menduara.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 11 Feb 2013 - 23:48
...kush mund ta gjej per sot?


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 12 Feb 2013 - 10:07
Horoskopi ditor, 12 shkurt 2013

Dashi
Ka gjasa qe jeta juaj ne cift te jete delikate dhe problematike gjate kesaj jave. Nuk do kuptoheni aspak me ate qe keni ne krah dhe nuk do tregoheni tolerante. Per sa iu perket beqareve, ata do kene me teper fat dhe rrjedha e jetes do iu ndryshoje pergjithmone. Ne planin financiar do jete Plutoni planeti me i favorshem. Do tregoheni te kujdesshem me shpenzimet.

Demi
Partneri juaj do beje gjithcka gjate kesaj dite, vetem e vetem qe ju te ndiheni sa me mire. Rendesi primare do kete jeta seksuale. Beqaret do njihen me disa persona interesante, por duhet te marrin gjithe kohen e nevojshme per t’i njohur sa me mire ata. Me financat duhet te ndiqni nje strategji strikte ne menyre qe te mos keni probleme. Ju mundeni!

Binjaket
Jeta juaj ne cift do jete rutine gjate kesaj dite. Gjithcka do vazhdoje si gjithmone dhe nuk do mund te flisni as per nje teme delikate. Beqaret do kene takime te vecante, te cilat nuk duhen humbur. Shfrytezojeni diten! Saturni do iu ndihmoje te tregoheni me te matur me shpenzimet dhe te kryeni disa transaksione te rendesishme. Cdo gje do shkoje sipas planeve.

Gaforrja
Do e shtoni komunikimin dhe bashkepunimin ne cift gjate kesaj dite. Priten momente pasionante dhe te zjarrta prane partnerit keshtu qe pergatituni per emocione. Beqaret do realizojne nje takim misterioz, por gjete te cilit zemra do iu rrahe me fort. Ne planin financiar do keni fat. Shpenzoni me kursim dhe do e shihni qe gjithcka do shkoje me se miri.

Luani
Per pjesen me te madhe te ciftve nuk do kete probleme sot. Partneri do i kuptoje prioritetet tuaja dhe do iu ndihmoje te arrini atje ku doni. Beqaret do jene te rezervuar e te turpshem dhe nuk do i shfrytezojne mundesite qe do iu jepen. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te matur se kurre. Gabimi me i vogel do iu kushtoje shume shtrenjte. Beni kujdes!

Virgjeresha
Planetet do bejne cfare te jete e mundur gjate kesaj dite qe ju te afroheni me teper me partnerin tuaj. Me ne fund do ndiheni me te lire te shpreheni. Beqaret do jene me romantike dhe do jene ne kerkim te nje princi te kalter. Disa edhe mund ta gjejne. Ne planin financiar mendohuni dy here para se te beni ndonje shpenzim. Po u nxituat do beni gabime te pafalshme.

Peshorja
Dashuria do shkoje me se miri gjate kesaj dite. Pasioni do shtohet dhe emocionet do jene me te forta. Ne oret e pasdites pergatituni edhe per ndonje surprize. Beqaret duhet te jene me te rezervuar nese duan ta bejne per vete ate qe iu pelqen. Per financa te qendrueshme duhet te pakesoni sa me shume shpenzimet dhe t’i menaxhoni me me kujdes ato te ardhura qe keni.

Akrepi
Dite e qete dhe pa probleme kjo e sotmja per ciftet. Me ne fund do arrini te sqaroheni me partnerin dhe do jeni me optimiste per te ardhmen. Beqaret ka gjasa te njohin personin ideal, i cili do i beje te ndihen si ne enderr. Nuk mund te jete perfekt nga pamja, por shpirti i tij do jete i mrekullueshem. Situata financiare do jete e qendrueshme nese vazhdoni te tregoni kujdes.

Shigjetari
Jeta sentimentale do perbeje prioritet per ciftet gjate kesaj dite. Mund t’iu duhet te beni edhe sakrifica vetem e vetem qe ta mbani prane ate qe dashuroni. Beqaret do jene paksa te turpshem dhe nuk do perfitojne as nga mundesite qe do iu jepen per te dale neper takime. Per sa iu perket financave, fati do jete me ju. Do shpenzoni pak me teper dhe buxheti nuk do tronditet.

Bricjapi
Ata qe jane ne cift duhet te bejne shume kujdes gjate kesaj dite. Toleroni dhe mos u tregoni kokeforte nese nuk doni te arrini deri ne nje ndarje. Per disa do mbizoteroje nje atmosfere e tensionuar. Beqaret do mbeten serish vetem edhe pse takimet nuk do mungojne. Financat do jene te qendrueshme, por gjithsesi nuk rekomandohen shpenzime te konsiderueshme.

Ujori
Ata qe jane ne nje lidhje do kalojne momente me te kendshme gjate kesaj dite. Partneri do dije si t’ua plotesoje deshirat ne menyre qe ju te ndiheni sa me mire. Beqaret do vazhdojne te kerkojne shpirtin binjak, por sot nuk do kene fat. Ne planin financiar duhet te merrni nje vendim te rendesishem ne menyre qe te stabilizoni situaten. Degjojini keshillat e te afermve.

Peshqit
Gjate kesaj dite do e keni me te lehte t’i shprehni ndjenjat dhe do kuptoheni me mire me partnerin. Klima do jete mjaft e ngrohte dhe sensuale. Beqaret do jene joshes dhe bindes. Do e beni me shpejt per vete ate qe iu pelqen prej kohesh. Ne planin financiar do arrini te realizoni disa investime te rendesishme dhe qe do ua permiresojne ndjeshem situaten.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 13 Feb 2013 - 12:02
Horoskopi ditor, 13 shkurt 2013

Dashi
Edhe pse gjerat ne cift do fillojne te permiresohen, nuk do perjetoni ende emocionet qe aq shume keni pritur. Shtojini dozat e fantazise dhe guxoni te provoni emocione te reja. Beqaret do merziten mjaft gjate kesaj dite duke qene se nuk do fillojne dot nje histori serioze dashurie. Influenca e planeteve ne planin financiar do jete e mire. Do e shtoni kapitalin.
Demi
Venusi do jete i pozicionuar keq gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Shume prej demave te dashuruar do ndihen xheloze per ata qe jane beqare. Nga ana tjeter, te vetmuarit do kene mundesi te krijojne nje lidhje afatgjate dhe mjaft emocionuese. Do ndiheni me mire se disa dite me pare. Merruni pak me seriozisht me menaxhimin e financave sot nese nuk doni te keni probleme me vone.
Binjaket
Te gjithe planetet do e mbrojne sot jeten tuaj ne cift, por dielli do jete ai qe do e beje ate me emocionuese. Do jeni sensuale dhe joshes. Beqaret me shume gjasa do nisin nje aventure te kendshme. Para se te hidhni hapa te medhenj, merrni gjithe kohen e duhur per t’u njohur. Per sa iu perket financave, duhet thene se do mbizoteroje ekuilibri. Vazhdoni te tregoheni te matur.
Gaforrja
Influenca e Venusit do jete mjaft pozitive per pjesen me te madhe te cifteve sot. Do zbuloni disa cilesi te reja te partnerit te cilat do iu pelqejne se shumti. Beqaret do kene disa takime, por do ndihen te pasigurte per te filuar menjehere nje lidhje. Ne sektorin e financave do jeni luftarake dhe do ia dilni mbane ta stabilizoni situaten. Shmangni cdo lloj shpenzimi ekstrem.
Luani
Edhe pse jeta ne cift do jete paksa rutine gjate kesaj dite, probleme te medha nuk do keni. Si ju ashtu edhe partneri juaj do tregoheni te sjellshem dhe te respektueshem. Beqaret nuk duhet t’i shmangin menjehere personat te cilet do t’ju thone fjale te embla. Njihuni njehere me ta sepse asnjehere nuk i dihet. Ne planin financiar do ta dini mire cfare hapash te hidhni per te ruajtur qendrueshmerine.
Virgjeresha
Dashuria qe ju keni per partnerin do vihet ne prove gjate kesaj dite. Si? Ate e di partneri, ju behuni gati per te papritura. Nese e kaloni kete sfide gjithcka do marre nje tjeter drejtim. Beqaret do kene flirte pa numer. Shfrytezojini sepse mund te ndesheni edhe me personin e duhur. Ne planin financiar duhet te shmangni sa te mundni shpenzimet e tejskajshme.
Peshorja
Gjate kesaj dite do tregoheni me te ngrohte dhe me tolerante me ate qe keni ne krah. Pritet te kaloni edhe disa momente pasionante gjate mbremjes. Beqaret do kene mundesi te medha per te pasur takime te rendesishme, me kusht qe ata te favorizojne takimet. Financat do jete goxha te mira dhe ju do arrini te beni disa investime te domosdoshme.
Akrepi
Nen ndikimin e madh te Jupiterit do jete shume e veshtire sot te ruhet qendrueshmeria ne cift. Secili nga partneret do beje ate qe do i duket me e arsyeshme dhe debatet do jene te zjarrta. Beqaret do kene disa takime, por do e kene te veshtire te fiksohen diku. Ne sektorin financiar duhet te beni kujdes. Mos ndermerrni rreziqe te medha sepse nuk do arrini dot ta stabilizoni situaten me pas.
Shigjetari
Jeta sentimentale e cifteve do jete e qete sot edhe pse nuk pritet ndonje pasion i madh. Merrini gjerat si t’iu vijne, pa menduar per te ardhmen. Beqaret do jene me te favorizuar. Do keni takime te shumta dhe ka gjasa te ndryshoni status shume shpejt. Ne planin financiar do keni fat, por kjo nuk do te thote qe te kryeni investime te medha. Tregohuni te matur.
Bricjapi
Saturni do jete planeti qe do e influencoje se tepermi jeten tuaj ne cift. Rezultati! Disa nuk do mund ta shmangin dot nje krize ne cift, ndersa disa te tjera do jene pak me te qete. Ruani gjakftohtesine! Beqaret do jene gjithe kohes ne kerkim por nuk do arrijne dot ta gjejne personin e duhur. Financat do permiresohen ndjeshem fale disa transaksioneve qe do kryeni.
Ujori
Ata qe jane ne cift do tregohet me te hapur dhe me te disponuesheme per partnerin e tyre gjate kesaj dite. Pritet qe momentet e zjarrta te shumefishohen. Beqaret do vazhdojne te kerkojne ende personin ideal, por fatkeqesisht do jene pa fat. Financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi. Nuk do ndodhe asnje e papritur keshtu qe qetesohuni.
Peshqit
Saturni do nxjerre ne drite disa mosmarreveshje qe keni pasur dikur me partnerin dhe qendrueshmeria e jetes ne cift do rrezikohet. Pranoni te diskutoni qetesisht dhe lereni tjetrin te shprehet. Beqaret duhet te pranojne ftesat e miqve per te dale ne mbremje. Mbase atje mund te takoni dike te vecante. Ne planin financiar duhet te qendroni me kembe ne toke.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 14 Feb 2013 - 12:04
Horoskopi ditor, 14 shkurt 2013

Dashi
Pergatituni per emocione te shumta sot ne jeten tuaj sentimentale. Disa mund te marrin edhe nje vendim te rendesishem ne fund te dites. Beqaret nga ana tjeter nuk duhet te pranojne lidhje mediokre ne te cilat duhet te besh patjeter kompromis. Ne planin financiar do perdorni nje strategji shume te mire per t’ia dale. Nuk do keni tronditje te medha te ekuilibrit.

Demi
Dita e sotme do jete e mbushur me mosmarreveshje dhe debate ne cift. Nuk do jeni me humor te mire dhe nuk do iu pelqeje t’iu kundershtojne. Pozicionimi i Venusit ne jeten sentimentale te beqareve do shtoje takimet. Perfitoni sa me shume qe te mundni. Ne planin financiar do keni permiresim te situates nese shpenzoni me maturi. Ju mundeni!

Binjaket
Jeta ne cift nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar gjate kesaj dite, prandaj beni kujdes. Edhe nese merziteni me partnerin, kjo nuk eshte nje arsye qe te shihni dike tjeter. Beqaret do jene ambicioze dhe kerkues. Nuk do mjaftohen thjeshte me disa aventura kalimtare. Fale ndikimit jo shume te mire te Marsit ne planin financiar do beni shpenzime te tejskajshme dhe buxheti do tronditet.

Gaforrja
Nen influencen pozitive te Neptunit, klima ne cift do jete harmonike dhe mjaft e kendshme. Do arrini t’i sqaroni te gjitha dyshimet qe mund te keni pasur dhe do jetoni me qetesisht. Per beqaret mund te filloje nje histori e kendshme dashurie. Bejini syte kater kudo qe te shkoni. Ne planin financiar do perballeni me disa probleme. Tregohuni te matur me cdo hap qe do hidhni.

Luani
Nese ende nuk e keni gjetur shpirtin tuaj binjak, ka shume gjasa ta gjeni sot. Ai do shfaqet papritur ne jeten tuaj dhe zemra do t’ju rrahe shume fort. Ciftet nga ana tjeter do kalojne nje dite te qete dhe pa probleme. Nese doni me teper pasion duhet te improvizoni. Ne planin financiar mos u qani per situaten ne te cilen ndodheni, ka edhe me keq. Merrni masa qe gjerat te permiresohen.

Virgjeresha
Te mbeshtetur nga Venusi dhe Marsi do keni nje rizgjim te pasionit gjate kesaj dite. Monotonia me ne fund do mbaroje. Nje darke me qirinj do ishte nje ide e bukur. Beqaret do pelqejne shume dike, por nuk do guxojne t’ia shprehin ndjenjat. Per sa iu perket financave, duhet thene se ekuilibri do jete i paqendrueshem. Bejini syte kater dhe mos shpenzoni me shume sesa duhet.

Peshorja
Ne planin sentimental, ciftet do kene permiresime te ndjeshme. Vazhdoni te tregoheni tolerante dhe te kuptueshem nese doni qe klima te jete harmonike. Beqaret do jene shume ne qejf dhe do t’i pranojne te gjitha ftesat qe do iu behen. Argetohuni, por per te marre vendime tregohuni te matur. Plutoni do iu nxite te beni nje riorganizim te buxhetit.

Akrepi
Ciftet qe kane kohe bashke nuk do kene nje dite pasionante, por do mendojne t’i bejne gjerat me serioze dhe se bashku te konsolidojne situaten financiare. Beqaret do jene te perkedhelur nga yjet. Mundesite per takime do jene te shumta dhe interesante, shfrytezojini. Buxheti pritet te kene permiresime per shkak te disa masave te rrepta qe do merrni.

Shigjetari
Dita e sotme do jete e mbushur me konflikte dhe debate ne cift. Do benit mire te mos tregoheshit kokeforte dhe ashtu do partneri t’i pranonit edhe ju gabimet tuaja. Per beqaret jo vetem do kete takime interesante, por mund te lindin edhe histori te bukura dashurie. Shfrytezojeni diten! Ne planin financiar do keni fat dhe do kryeni transaksione te rendesishme.

Bricjapi
Nese i zbatoni me perpikmeri disa rregulla ne cift, jo vetem qe do i sqaroni mosmarreveshjet qe keni pasur, por do kaloni nje dite te mrekullueshme. Beqaret do kene nje takim te bukur, qe mund t’ua ndryshoje teresisht jeten. Dilni sa me shume qe te mundni. Financat duhet menaxhuar me me shume kujdes dhe maturi. Shmangni shpenzimet e tejskajshme.

Ujori
Beni kujdes mos fantazoni per dike tjeter qe nuk eshte partneri sot sepse do perballeshim me debate te medha. Nese nga ana tjeter nuk perjetoni me asnje emocion prane atij qe keni ne krah, do ishte me mire t’ia thonit. Jeta sentimentale e beqareve do marre nje tjeter kthese. Financat nuk do jene te keqija prandaj do jeni te qete ne kete plan.

Peshqit
Ne kete dite te dashuruarish do perjetoni emocione pa fund ne cift. As qe e kishit menduar ndonjehere se partneri mund t’iu bente surpriza kaq te medha. Edhe beqaret do kene fat dhe mund te takojne nje person te vecante. Mos e lini t’iu ike nga duart. Ekuilibri financiar do jene i qendrueshem. Do e dini mire sa te shpenzoni ne menyre qe te mos keni probleme.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 18 Feb 2013 - 10:10
Hënë, 18 Shkurt, 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Një ditë e rehatshme sa i takon aspektit profesional në të cilin kohët e fundit keni pasur përplasje me ndonjë koleg dhe me eprorët. Në dashuri bëni kujdes nga xhelozia…

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Me gjithë mbështetjen e yjeve nuk do të jeni në gjendje ta zgjidhni një problem që paraqitet sot nëse nuk do të vini në përdorim intuitën tuaj të mprehtë. Shëndeti i mirë.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Nuk duket një ditë dhe aq e mirë për të ndërmarrë iniciativa të guximshme siç do të ishin një investim i madh, një blerje e rëndësishme apo dorëheqja nga puna aktuale.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Në familje një problem që ju shqetësonte prej kohësh merr zgjidhje. Për momentin rehatoheni por mos harroni se situata duhet mbajtur nën kontroll. Kujdes me financat.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Mendoni vetëm për dashurinë dhe askush nuk ka të drejtë të thotë se bëni gabim. Megjithatë, nuk duhet të neglizhoni disa aspekte praktike të jetës profesionale dhe familjare.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Hëna në shenjën tuaj bën që të shkëlqeni në çdo fushë gjatë kësaj dite. Megjithatë, sa i takon dashurisë, Marsi luftarak mund t’iu fusë në një debat të kotë me partnerin tuaj.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Mos e prisni atë shpërblim që mendonit dhe as ndonjë ngritje në detyrë apo shtesë të pagës tuaj. Nuk do të ndodhë asgjë e mirë në këtë ditë,pasi Jupiteri ju shikon me sy të keq.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Planet tuaja duket se po ecin me ngadalë por në rrugë të sigurtë. Asgjë nuk mund të prishë ëndrrën tuaj për të realizuar diçka ambicioze. Në familje, falë jush sundon harmonia.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Nuk keni pse ta vrisni mendjen nëse dikush punon më pak dhe shpërblehet më shumë se ju. Është e kotë të stresoheni kur nuk ka asgjë zgjidhje. Më mirë mendoni për një punë të re.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Jeni tepër të kujdesshëm për të mos krijuar keqkuptime në ambientin e punës. Me shefat mësohuni të buzëqeshni më tepër dhe të flisni më pak.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Hëna që e ka braktisur shenjën tuaj sjell një ulje të ndjeshme të sensit të humorit. Por mos u shqetësoni, Dielli ndriçon vetëm për ju dhe iu mbush me energji e ide të reja.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Mos u tregoni agresivë në familje pasi paragjykimet ekzistuese nuk do të bëjnë gjë tjetër por do të thellohen më shumë. Kujdes me partnerin, po kaloni një moment jo të mirë.
*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 19 Feb 2013 - 10:17
Parashikimi i Dates 19 Shkurt 2013

Dashi
Dite mjaft romaneske dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës me atë qe keni ne krah dhe do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret duhet te joshin pa pushim gjate kësaj dite sepse mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do jene te shumta. Situata financiare do konsolidohet ndjeshëm. Do jeni te qete ne këtë plan.

Demi
Ne jetën sentimentale te çifteve nuk do ndodhe ndonjë gjë e keqe gjate kësaj dite, megjithatë nuk do përjetoni ato emocione qe keni menduar. Beqaret do jene shume te angazhuar dhe nuk do gjejnë aspak kohe te merren me dashurinë. Financat do jene paksa delikate, por me pak maturi dhe kujdes mund t’ia dilni mbanë. Shpenzimet duhen ulur.

Binjaket
Dielli do ndikoje se tepërmi sot ne jetën tuaj sentimentale. Do tregoheni tolerante dhe mjaft te kuptueshëm me partnerin. Ata qe kane kohe bashke mund te mendojnë për një fejese. Takimet për beqaret do jene te shumta. Shfrytëzojeni secilin. Situata financiare do këtë përmirësime te ndjeshme. Tashme do tregoheni me te përgjegjshëm për veprimet tuaja.

Gaforrja
Dite e qete dhe e këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ia kaloni mjaft mire pranë partnerit dhe do flisni për një teme mjaft delikate. Ai do iu kuptoje me shume sesa e mendonit. Beqaret do joshen nga disa persona, por do jene te pavendosur. Pozicionimi i mire i Merkurit do favorizoje një situate financiare te qëndrueshme. Mund te bëni edhe ndonjë shpenzime me tepër.

Luani
Venusi do e mbroje mjaft jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ne orët e para te mëngjesit do jeni paksa te shpërqendruar, por gjithçka do rregullohet nga mesdita. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te nisin edhe një histori dashurie serioze. Jupiteri do iu ndihmoje ne planin financiar. Priten përmirësime te ndjeshme, çka do iu bëjë te ndiheni me te qete.

Virgjeresha
Influenca e yjeve ne planin sentimental te çifteve do jete e kontrastuar gjate kësaj dite. Do kaloni disa momente te lumtura pranë partnerit tuaj, por nuk do mungojnë as debatet e vogla. Beqaret do kenë nja takim te papritur qe mund t’ua ndryshoje tërësisht te ardhmen. Edhe financat do kenë përmirësime. Do e stabilizoni buxhetin dhe do hiqni disa lek mënjanë.

Peshorja
Edhe pse do keni shume dyshime për partnerin sot, nuk duhet te bëni asgjë te nxituar. Xhelozia e tepërt mund ta shkatërroje një lidhje, ndërsa debatet e njëpasnjëshme mund ta mërzitin partnerin. Beqaret do kenë një dite te mrekullueshme. Do takoni personin e ëndrrave. Situata financiare do jete mjaft e qëndrueshme, megjithatë mos ndërmerrni shume rreziqe.

Akrepi
Beni kujdes sot mos ëndërroni për një person tjetër qe nuk është partneri. Askush nuk mund t’iu beje te ndiheni siç e bën ai, kështu qe mos guxoni te shihni dike tjetër. Beqaret do kenë vetëm disa pëlqime dhe asgjë me tepër. Mos e humbni shpresën. Me financat duhet te bëni kujdes nëse nuk doni te përballeni me surpriza te këqija. Maturia duhet te mbizotërojë ne çdo moment.

Shigjetari
Gjate kësaj dite do i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet dhe problemet qe keni pasur me partnerin. Do ndiheni me te qete dhe do jeni me optimiste për te ardhmen. Një takim impresionuee do ndodhe për ata qe janë vetëm. Nëse e shfrytëzoni këtë mundësi, jeta mund t’ju ndryshoje shpejt. Financat do jene me te qëndrueshme, kështu qe mund te bëni shpenzimet e menduara.

Bricjapi
Beni çmos gjate kësaj dite ta largoni rutinën ne çift nëse doni qe gjerat te shkojnë mire. Surprizojeni here pas here partnerin dhe ledhatojeni shpesh. Beqaret do bënin mire te mos fillonin sot asnjë lloj angazhimi. Nuk është koha e duhur. Ne planin financiar duhet te merreni me tepër me menaxhimin e te ardhurave. Pak nga pak mund te arrini standardet e kërkuara financiare.

Ujori
Do kërkoni me shume pavarësi gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kjo nuk do t’i pëlqeje aspak atij qe keni ne krah. Mund te debatoni me te dhe do mërziteni. Beqaret duhet te mendohen mire para se te fillojnë angazhime serioze. A jeni ju te gatshëm t’i kushtoni shume kohe personit qe do keni pranë? Me financat duhet te tregoheni vigjilente dhe te matur me shpenzimet.

Peshqit
Ne jetën ne çift ambienti do jete gjate gjithë kohës i ngrohte. Si ju ashtu dhe partneri do jeni te gatshëm te bëni lëshime dhe te tregoheni me te kuptueshëm. Për beqaret do ketë një takim te papritur, por mjaft emocionues. Mos e humbni për asnjë arsye. Situata financiare do jete e mire. Me pak fat do mund te kryeni edhe transaksionet qe kishit menduar.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 21 Feb 2013 - 10:58
Parashikimi i Dates 21 Shkurt 2013

Dashi
Gjate kësaj dite do iu pëlqejnë shume aventurat juve qe jeni ne një lidhje. Nëse partneri iu ka lënë pas dore kohet e fundit mund te vendosni edhe t’i jepni fund lidhjes qe keni me te. Beqaret do e kenë te lehte te joshin, por shume te vështirë te fillojnë një histori dashurie serioze. Ne planin financiar do keni mundësi te realizoni transaksione te rëndësishme.

Demi
Dashuria për ata qe janë ne një lidhje do shkoje me se miri sot. Do komunikoni ne çdo moment dhe nuk do lindin mosmarrëveshje. Beqaret nga ana tjetër nuk do kenë një jete te qëndrueshme dhe përgjithësisht do ndjekin instinktet e momentit. Mos filloni angazhime ne një kohe kur as vete nuk e dini çfarë doni. Ne planin financiar situata do jete e paqëndrueshme. Kujdes!

Binjaket
Kjo dite do jete një nga me te bukurat e vitit për te dashuruarit. Neptuni do iu nxite te tregoheni me tolerante dhe te bëni lëshime here pas here. Beqaret nuk do kenë fare kohe te merren me jetën sentimentale duke qene se do kenë plot angazhime te tjera. Ne planin financiar nuk duhen hedhur hapa te nxituara. Mos ndërmerrni rreziqe qe mund t’iu çojnë ne katastrofe.

Gaforrja
Ata qe kane kohe qe janë ne një lidhje do ndihen me te dashuruar se kurrë gjate kësaj dite dhe do ndihen gati te bashkëjetojnë. Beqaret do kenë një takim mjaft interesant. Mos u mendoni me shume sesa duhet sepse dikush tjetër mund t’ua rrëmbejë “gurin e çmuar”. Nen ndikimin e Marsit do bëni çfarë te mundni për ta përmirësuar buxhetin. Do ia dilni mbanë.

Luani
Gjate kësaj dite do kaloni shume momente te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni shpesh si mbi re. Shfrytëzojeni ditën deri ne minutën e fundit. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane, por një person joshës do i shpërqendrojë papritur me një propozim te veçante. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë nuk është ende koha për investime te mëdha.

Virgjeresha
Nëse keni takuar një person interesant kohet e fundit mos ngurroni t’ia shprehni atij dashurinë. Ne kohen qe po jetojnë nuk duhet te jete gjithmonë mashkulli qe te beje propozimin. Çiftet do kenë një dite te qete dhe shume te zakonshme. Maturi dhe sa me shume maturi duhet sot ne planin financiar. Shpenzimet duhen ulur ne maksimum.

Peshorja
Nëse rutina po iu rendon shume ne jetën tuaj ne çift, flisni me partnerin dhe bëni çmos qe ta largoni atë. Te dy se bashku mund te përballoni çdo lloj sfide. Beqaret do abuzojnë me aftësinë e tyre joshëse, por as sot nuk do e gjejnë personin e përshtatshëm. Financiarisht nuk do keni asnjë tronditje. Beni transaksionet e duhura dhe hiqni disa para mënjanë.

Akrepi
Nëse partneri juaj është autoritar do keni goxha mosmarrëveshje gjate kësaj dite. Atmosfera do jete gjithë kohës e tensionuar dhe debatet do duken te pafundme. Beqaret nga ana tjetër do kenë një takim vendimtar i cili do ua ndryshoje përgjithmonë te ardhmen. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Shfrytëzojeni për te shlyer borxhet dhe për te bere investimet e duhura.

Shigjetari
Me ne fund klima ne çift do jete e ngrohte. Mund ta kritikoni për diçka te vogël partnerin, por ai do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do keni asnjë debat. Beqaret do jene luftarake dhe nuk do dorëzohen derisa ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar mund te përballeni me probleme dhe vështirësi. Do bënit mire te mos e humbnit shpresën.

Bricjapi
Venusi do ndikoje me se shumti ne jetën sentimentale te çifteve. Nëse keni kohe qe jeni ne një lidhje do mendoni te hidhni disa hapa me tej. Çdo gjë do jete ne dorën tuaj, prandaj mos dëgjoni askënd tjetër rreth e rrotull. Beqaret nuk duhet te joshin personin e pare qe do iu vije vërdallë. Për financat duhet te kujdeseni me tepër. Nuk është ende koha për investime apo transaksione.

Ujori
Do jeni nervoze dhe me humor te keq gjate kësaj dite. Do kapeni për gjënë me te vogël me partnerin dhe atmosfera ne çift do jete e trazuar. Kujdes mos e teproni! Beqaret do bënin mire te mos fillonin asnjë lloj angazhimi sepse nuk do jete kohe e përshtatshme. Ne planin financiar duhet te këshilloheni me disa specialiste para se te merrni një vendim te rëndësishëm.

Peshqit
Dite mjaft premtuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni me fat qe keni partnerin ne krah dhe qe ua bën ditët kaq te bukura. Mendoni te përgatisni ndonjë darke me qirinj. Beqaret do kenë ftesa te shumta për takime. Mos ngurroni t’i pranoni disa para se te keni reflektuar mire. Ne planin financiar mund te bëni investimet qe kishit menduar. Situata do jete e qëndrueshme.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 24 Feb 2013 - 9:53
Horoskopi ditor, 24 shkurt 2013

Dashi
Do tregoheni me te hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do ta përforconi bashkëpunimin. Disa mund te mendojnë te hedhin disa hapa me tej dhe t’i bëjnë gjerat me serioze. Beqaret do kenë një takim te veçante, por nuk do preferojnë te krijojnë një lidhje me personin qe do kenë afër. Financat do jene problematike. Kërkoni ndihmën e specialisteve për t’ia dale mbanë.

Demi
Dashuria e çifteve do shkoje me mire sesa ata e mendonin. Do ndiheni shpesh si mbi re. Konfigurimi i yjeve ne jetën sentimentale te beqareve do jete shume pozitiv gjate kësaj dite. Mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do shumëfishohen, por e keni ju ne dore te përfitoni ose jo. Ne planin financiar gjerat do ecin me se miri. Nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Binjaket
Pritet qe dita e sotme te jete plot diell për jetën sentimentale te çifteve. Do flisni hapur me partnerin dhe nuk do i mbani asnjë mëri njeri-tjetrit. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme dhe nuk do dine ke te zgjedhin me pare. Ne planin financiar do ndikoje si Marsi ashtu edhe Jupiteri. Te dy se bashku, këta planetë do sjellin probleme.

Gaforrja
Zemra juaj do rrahe edhe me fort gjate kësaj dite. Partneri, edhe pse do jete shume i ngarkuar me pune, do gjejnë kohen për te kaluar me ju. Pritet qe t’iu beje edhe një propozim te veçante. Beqaret do pëlqejnë shume persona. Mendohuni mire para se te bëni një zgjedhje. Ne planin financiar nuk do keni probleme dhe do ndiheni me te qete.

Luani
Nëse kohet e fundit keni pasur mosmarrëveshje ne çift, sot ka ardhur koha te merrni kurajën dhe t’i zgjidhni një nga një ato. Yjet do jene ne anën tuaj dhe do t’ju ndihmojnë. Beqaret do tërhiqen mjaft nga personat perverse dhe djallëzore. Vini ne pune arsyen dhe mos bëni gabim te krijoni lidhje me ta. Ne p;anin financiar do jeni me te kthjellet dhe nuk do shpenzoni kuturu.

Virgjeresha
Dite e bukur, e qete dhe pa asnjë debat për çiftet. Nëse keni dyshuar me pare mbi te ardhmen se bashku, sot do jeni te sigurte se kjo është ajo qe dëshironi me zemër. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do i pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Ky ne fakt do jete një gabim i madh. Ne planin financiar duhet te tregoheni me vigjilente se kurrë. Po shpenzuat pa mase do keni probleme.

Peshorja
Dashuria do jete mbi gjithçka gjate kësaj dite. Nëse jeni ne një lidhje do përjetoni emocione te papërshkrueshme dhe do ndiheni shpesh te lumtur. Nga ana tjetër beqaret edhe sikur t’ia mbyllin derën Kupidit, ai do e gjeje mundësinë t’i gjuaje me shigjetën e tij. Ka shume gjasa te ndryshoni status. Për sa iu përket financave, duhet te tregoheni te kthjellet dhe shume te matur.

Akrepi
Edhe pse kohet e fundit marrëdhënia me partnerin nuk ka qene shume e mire, ju do përdorni te gjitha aftësitë qe keni për ta rikthyer harmoninë. Influenca e planetëve tek jeta sentimentale e beqareve do jete e mire. Disa mund te fillojnë edhe aventura te këndshme. Për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni, situata financiare do jete delikate.

Shigjetari
Jeta ne çift do jete e animuar gjate kësaj dite. Si ju ashtu edhe parteri do i kushtoni rëndësi njeri-tjetrit dhe do përgatisni surpriza. Askush nuk do mund t’ua prishe ambientin e ngrohte. Beqaret do pëlqejnë shume një person i cili nuk bën për ta dhe mund te jete i angazhuar. Kujdes! Financat nuk do jene te këqija megjithatë shpenzimet duhet mbajtur nen mbikëqyrje.

Bricjapi
Do keni mjaft divergjenca gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah. Nuk do ndiheni mire dhe shpeshherë trishtimi do iu pushtoje. Nëse jeni ende beqaret, mundësitë për një lidhje serioze janë te pakta. Me mire qëndroni kështu si jeni sesa te lodheni me kot. Ne planin financiar rekomandohet shume maturi. Mos bëni investime qe mund t’iu çojnë ne katastrofe.

Ujori
Jeta ne çift do jete e qete dhe pa asnjë te veçante gjate kësaj dite. Do jeni me te përgjegjshëm për veprimet dhe do mendoheni mire para se te flisni me atë qe keni ne krah. Beqaret do njihen me disa persona interesante, por nuk do ndihen ende gati te krijojnë një lidhje. Financat do jene ne qendër te vëmendjes. Me pak përkujdesje mund t’i stabilizoni ato.

Peshqit
Ata qe kane tashme një lidhje do kalojnë një dite te qete dhe pa probleme. Do t’i zgjidhni me ne fund mosmarrëveshjet qe keni pasur. Marsi do t’i beje beqaret edhe me tërheqës gjate kësaj dite. Te shumte do jene personat qe do iu joshin, por ju duhet te zgjidhni te duhurin. Ne planin financiar duhet te reflektoni mire para se te bëni ndonjë shpenzim. Shmangni tronditjet!


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 25 Feb 2013 - 16:55
HOROSKOPI DITOR 25 SHKURT 2013
Dashi 21/3 – 20/4
Do te ndjeni dyshim lidhur me nje fakt qe e keni pranuar prej kohesh si te vertete. Kjo do ju fuse ne mendime. Do te zbuloni se idete tuaja nuk kane qene te gabuara. Hidhini ne leter ato qe mendoni, do ju ndihmoje t\’i shikoni gjerat ne prespektive.

Demi 21/4 – 20/5
Nuk do te arrini te permbushni ate per te cilen kishit shpresuar. Mund te lindin disa konflikte me miqte tuaj. Jini i drejtperdrjte, i sinqerte dhe mos lejoni qe zemerimi t\’ju pengoje te jeni i kuptueshem.

Binjakët 21/5 – 21/6
Edhe pse gjithcka po shkon shume mire per ju, nje shqetesim do te linde papritur, qe mbase do te kete lidhje me situaten financiare. Kjo do t\’ju beje te ndiheni ne panik. Kjo situate eshte e perkoheshme. Me pak perpjekje, do jeni i afte t\’i zgjidhni problemet.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Pergjegjesi te paparashikuara mund t\’ju pengojn qe te ndermerrni nje udhetim. Dikush mund te kete nevoje per ndihmen tuaj. Kjo do ju beje t\’i lini pas punet tuaja. Kujdesuni per personin ne fjale, por mos i lini pas punet tuaja.

Luani 27/7 – 23/8
Nje zhvillim i paparashikuar do t\’ju pengoje me planet tuaja, Kjo nuk do te pranohet mire nga miqte tuaj. Kjo do te jete zhgenjyese edhe per ju. Beni mire t\’i shtyni sot planet tuaja dhe te kujdseni me shume per miqte.

Virgjëresha 24/8 – 22/9
Do te ndiheni i shqetesuar per karrieren tuaj. Kjo do te ndikoje per keq besimin qe keni te vetja. Mos bini ne kete gracke. Do te duhet te perpiqeni me shume per te sistemuar gjerat dhe per t\’i kthyer ne normalitet. Eshte e lodhshme, por mos u vononi.

Peshorja 23/9 – 22/10
Sot nuk do te keni energjine qe ju karakterizon gjithmone. Ndoshta presioni ne pune do ju krijoje stres dhe do t\’ju lodhe. Kjo do te kaloje. Jini i forte dhe me shendet te mire. Qetesohuni dhe kalojeni diten duke pushuar.

Akrepi 23/10 – 22/11
Nje shetitje neper dyqane te shtrenjta do ju beje qe te harxhoni shume para per mallra luksi. Kjo nuk eshte gje e mire. Kujdesuni qe te mos blini me shume nga c\’ju nevojitet.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Nje mosmarreveshje me partnerin do t\’ju pengoje t\’i beni gjerat sic duhet. Mos lejoni t\’ju perfshije zemerimi. Kjo situate eshte pasoje e mungeses se komunikimit. Nga fundi i dites, gjithcka do te rregullohet.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Do te merrni disa lajme te mira. Lajme qe nuk do i kishit pritur kurre. Mundohuni te ruani qetesine. Situata financiare parashikohet e mire, por mos shpenzoni shume neper dyqane.

Ujori 21/1 – 20/2
Keni plafifikuar te mblidheni me shoqerine, por plane te tjera do te dalin gjate dites. Do ju duhen me shume perpjekje ne punet tuaja. Situata financiare jo shume e mire, por harxhoni kohe duke u ankuar.

Peshqit 21/2 – 20/3
Mund te keni disa vizita qe do ju fusin ne panik. Mos e ka.loni masen. Ndiqni zemren tuaj dhe bejini gjerat me qetesi. Spontaniteti eshte veprimi me i mire.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 27 Feb 2013 - 9:13
Parashikimi i Dates 27 Shkurt 2013

Dashi
Gjate kësaj dite zemra juaj do jete e qete. Partneri do iu qëndrojë pranë gjate gjithë kohës dhe do iu beje te ndiheni me se miri. Nga ana tjetër, ne mesdite mund t’iu përgatisë një surprize te këndshme. Takimet për beqaret nuk do mungojnë. Zgjidhni ju çfarë doni te bëni. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes me transaksionet qe mendoni te kryeni. Situata nuk është e qëndrueshme.

Demi
Për pjesën me te madhe te të dashuruarve nuk priten probleme sot. Do flisni hapur dhe nuk do e gënjeni për asgjë atë qe keni ne krah. Vazhdoni ne këtë rruge. Beqaret do jene joshës dhe te vendosur ta bëjnë për vete personin qe do iu pëlqejë. Sektori i financave do jete i mbrojtur. Disa mund te marrin edhe një shume te madhe me para nga një person i afërt.

Binjaket
Do e keni shume te vështirë gjate kësaj dite t’iu rezistoni aventurave kalimtare edhe pse e dini se nga kjo mund ta humbni atë qe keni ne krah. Debatet me partnerin do jene te shumta. Beqaret nuk duhet ta privojnë veten nga disa momente kënaqësie edhe pse mund te mbarojnë shpejt. Financat do jene te mira. Përfitoni për te bere investimet qe keni menduar.

Gaforrja
Dite e bukur dhe e mbushur me kënaqësi kjo e sotmja për te dashuruarit. Do shpreheni hapur dhe do ndiheni me se miri. Beqaret do kenë me shume besim tek vetja dhe do përfitojnë nga te gjitha ftesat qe do iu bëhen për te dale neper takime. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Me ne fund do arrini te hiqni disa lek mënjanë për te siguruar edhe te ardhmen.

Luani
Partneri me te drejte do iu kritikoje gjate kësaj dite për mungese te përgjegjësisë ne çift. Mundohuni te ndryshoni sa me shpejt sepse ka rrezik ta humbni atë. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por do i marrin gjerat shume seriozisht qe herën e pare. Ne planin financiar mos u tregoni impulsive dhe mos shpenzoni kuturu nëse nuk doni te ngeleni me xhepat bosh.

Virgjeresha
Harmonia do mbizotërojë gjate gjithë kohës sot ne jetën tuaj ne çift. Do bëni shume lëshime ndaj atij qe keni ne krah dhe do i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret ka shume mundësi te kenë dashuri me shikim te pare. Mund te filloni edhe një lidhje serioze. Financat do jene përgjithësisht te qeta. Një familjar mund t’iu beje një dhurate e cila mund t’ua ndryshoje jetën.

Peshorja
Për çiftet do jete një dite e qete dhe pa asgjë te veçante. Mosmarrëveshje nuk do ketë, por mundohuni ta mbani pak zgjuar dëshirën seksuale. Beqaret do e kenë shume te lehte gjate kësaj dite te bien ne dashuri. Mundësitë do jene te shkëlqyera prandaj edhe dite do jete emocionuese. Ne planin financiar do jeni optimiste. Pa marre asnjë hua do arrini atje ku dëshironi.

Akrepi
Do debatoni me partnerin për një teme te caktuar gjate kësaj dite, por ne asnjë moment atmosfera nuk do elektrizohet. Shume shpejt do e gjeni një zgjidhje. Beqaret do ndihmohen nga Marsi dhe do kenë fat ne dashuri. Edhe pse mund te kënaqeshin me një aventura, ka gjasa te filloni një histori dashurie te vërtetë. Me financat do keni probleme kështu qe ulni shpenzimet.

Shigjetari
Beni çfarë te mundni gjate kësaj dite qe ta largoni rutinën nga jeta ne çift sepse po kaloi ende kohe do keni vështirësi. Venusi do iu ndihmoje, por jeni ju qe duhet te përpiqeni me tepër. Zemra e beqareve do rrahe me fort. Me ne fund do keni mundësi te mira për te krijuar lidhjen qe keni ëndërruar. Ne planin financiar mos u nxitoni për asgjë sepse do keni probleme.

Bricjapi
Duke u marre me çështjet profesionale do e lini shume pas dore jetën tuaj ne çift dhe kjo do e mërzite pa mase partnerin. Do bënit mire te flisnit sa me shpejt me te dhe t’ia sqaroni situatën. Beqaret do jene me te privilegjuar dhe do joshin gjate gjithë kohës. Ne planin financiar nuk do keni as shqetësimin me te vogël. Beni atë qe mendoni sepse situata do jete e shkëlqyer.

Ujori
Bashkëpunim, sensualitet dhe pasion ne jetën tuaj ne çift. Pritet një dite shume e mire vetëm se duhet te bëni pak kujdes me impulsivitetin. Beqaret do kenë një dite te mrekullueshme dhe te mbushur me emocione. Përfitoni nga te gjitha ftesat qe do iu bëhen edhe pse mund te jene disa miq te vjetër. Financat do jene te paketa sot dhe do iu duhet te merrni disa para hua.

Peshqit
Dite pa probleme kjo e sotmja për sektorin e dashurisë ne çift. Do i lini pas vështirësitë qe keni pasur dhe do mendoni për një te ardhme te ndritur. Me dëshirë dhe vullnet mund t’ia dilni. Beqaret do mendojnë vetëm për emocionet e momentit dhe do i shfrytëzojnë te gjitha mundësitë për aventura kalimtare. Ne planin financiar duhet te bëni një riorganizim te situatës.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 28 Feb 2013 - 17:22
HOROSKOPI DITOR 28 SHKURT 2013
Dashi 21/3 – 20/4
Me te gjithe aktivitetet e fundit ku keni marre pjese kohet e fundit, njohjet me njerez te rinj kane qene te shumta. Do te keni me ke te ndani eksperiencat tuaja.

Demi 21/4 – 20/5
Sot mund te zbuloni nje aftesi te re brenda jush, e cila mund tju nevojitet ne kohe sfidash te verteta. Perdoreni kete aftesi dhe do te ndiheni I lumtur.

Binjakët 21/5 – 21/6
Prisni disa zhvillime shume pozitive ne jeten tuaj te cilat mund te kene ndikim ne familje. Ndoshta nje rritje rroge eshte ne sfond per te lindurit ne shenjen tuaj.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Sot eshte nje dite vetem per qejf per te lindurit ne shenjen tuaj. Do te degjoni gjera te cilat do ju ngrejne humorin dhe dashurine per miqte qe keni prane.

Luani 27/7 – 23/8
Mos lejoni veten tuaj qe te manipuloheni nga te tjeret. Me energjine planetare qe ju karakterizon, duhet qe te vendosni disa kufinj.

Virgjëresha 24/8 – 22/9
Sot eshte dita e duhur per te ndare miqesine tuaj me njerez te cilet I takoni per here te pare. Keto njohje mund te kthehen ne shoqeri te ngushte.

Peshorja 23/9 – 22/10
Sot do te ndiheni me shume besim te vetja. Kohet e fundit keni punuar shume dhe ne menyre intensive. Per kete mirenjohja nuk do te jete e mjaftueshme.

Akrepi 23/10 – 22/11
Aftesite tuaja teknike pritet te marrin nje hov te madh gjate dites se sotme. Keto aftesi do te jene shume te vlefshme per ju ne keto momente te rendesishme per jeten tuaj.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Jeni person me shume talent, por sot ka te ngjare qe te zbuloni edhe nje tjeter talent brenda jush. Personat qe keni prane do te habiten me aftesite tuaja.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Mos u habisni nese sot njerezit do te kene shume deshire qe te jene prane jush. Sharmi juaj eshte shume I forte per shkak te pozicionit te yjeve ne shenjen tuaj.

Ujori 21/1 – 20/2
Sot mund ta keni shume te veshtire qe te perqendroheni si ne shkolle ashtu edhe ne pune. Mund te keni nje shqetesim te brendshem te cilin duhet ta ndani me nje person te dashur.

Peshqit 21/2 – 20/3
Kohet e fundit mund te jeni shume I zhgenjyer nga miqte tuaj. Ndoshta nje sekret qe e keni ndare me nje mik, eshte perhapur me shpejtesine e eres.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Mar 2013 - 10:34
Parashikimi i Dates 2 Mars 2013

Dashi
Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet e duhura qe beqaret te krijojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Bëhuni gati për ndryshime. Financat do jene te privilegjuara. Beni shpenzimet me te nevojshme dhe po mundet hiqni disa lek mënjanë.

Demi
Ju qe jeni ne çift mos u tregoni aspak kapricoze dhe me teka. Pranojeni partnerin ashtu si është mos u mundoni t’i vishni një petk tjetër. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundin nga kjo dite e mbushur me surpriza. Edhe nëse nuk do gjeni personin e ëndrrave, nuk do e ndjeni mungesën e tij fale miqve. Financat do jene goxha te destabilizuara për shkak te shpenzimeve te mëdha.

Binjaket
Do i jepni me shume rëndësi sot stabilitet te jetës suaj ne çift dhe për këtë arsye do e toleroni me tepër partnerin. Vazhdoni sa te mundni ne këtë rruge. Beqaret do jene joshës dhe tërheqës. Te shumte do jene personat qe do iu vijnë rrotull. Ne planin financiar mos shpresoni te fitoni ndonjë lotari qe ta përmirësoni buxhetin. Një strategji e mire do iu çoje atje ku dëshironi.

Gaforrja
Vetëm fakti qe partneri do iu beje komplimente here pas here do iu entuziazmoje sot. Mos harroni as ju t’ia bëni qejfin atij dhe te mendoni për diçka romantike. Personi qe keni ne krah duhet surprizuar here pas here. Beqaret do ëndërrojnë shume për një person qe kane pëlqyer, por nuk do kenë guxim t’ia thonë atij këtë. Financat do jene përgjithësisht te stabilizuara.

Luani
Mos u alarmoni menjëherë pas ndonjë debati me partnerin. Do fryje thjesht pa ere me e forte, nuk do ndodhin furtuna te mëdha. Një takim impresionues qe do kenë beqaret do i beje ata te dalin nga realiteti dhe te humbin nocionin e kohës. Mundohuni te qëndroni te kthjellet. Yjet këshillojnë te merreni me tepër me menaxhimin e te ardhurave. Sot është dita e duhur.

Virgjeresha
Ju qe jeni ne një lidhje do e keni te vështirë t’i rezistoni tundimit për te provuar eksperienca te reja me dike tjetër dhe kjo do sjelle debate te ashpra me partnerin. Ai ka te drejte kështu qe nëse nuk doni ta humbni, ndryshoni. Beqaret do përfitojnë nga çdo mundësi qe do iu jepet për aventura. Ne planin financiar do keni shume fat dhe do i përmirësoni shpejt te ardhurat.

Peshorja
Do jeni shume besnike ndaj partnerit gjate kësaj dite dhe asgjë nuk do iu beje ta tradhtoni atë. Për disa do rizgjohet pasioni. Shfrytëzojeni ditën deri ne maksimum. Beqaret me mire te mos fillojnë aventura sepse ato do jene te ndërlikuara dhe do iu sjellin probleme. Financat do jene te mira, megjithatë nuk rekomandohet as te jepni hua dhe as te shpenzoni pa fund.

Akrepi
Zemra e çifteve do jete e mbushur me gëzim gjate kësaj dite. Do kaloni momente te zjarrta dhe do ndiheni me se miri. Disave do iu duhet te marrin edhe masa drastike vetëm qe te qëndrojnë pranë atij qe dua. Beqaret do jene posesive dhe do flasin me shume sesa duhet. Kujdes, askush nuk iu pëlqen kështu. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme.

Shigjetari
Jeta ne çift do jete shume e bukur sot. Edhe pse nuk e prisnit partneri do iu beje propozimin qe keni ëndërruar gjithmonë. Do iu duket vetja sikur jeni ne ëndërr. Beqaret nuk do kenë shume fat ne dashuri, por me miqtë do kalojnë momente te paharruara. Te ardhurat do vijnë duke u përmirësuar. Vazhdoni te shpenzoni me kursim te paktën derisa te arrihet një ekuilibër.

Bricjapi
Nëse tregoheni me te hapur dhe tolerante ne çift do keni një dite me te bukur sot. Lidhja juaj do evoluoje ne drejtimin e duhur dhe do ia kaloni për mrekulli. Nga ana tjetër po u treguat strike dhe kokëfortë do keni konflikte. Beqaret duhet te tregohen te sinqerte me personat qe do takojnë. Nuk i dihet si do shkojnë gjerat me pas. Financat do jene te paqëndrueshme. Kujdes!

Ujori
Emocionet dhe kënaqësitë do jene ne program gjate kësaj dite. Do jeni gati te bëni edhe sakrifica vetëm qe te ndiheni mire dhe te qëndroni pranë atij qe dashuroni. Beqaret nuk do vuajnë aspak nga vetmia. Mundësitë për takime interesante do shumëfishohen. Ne planin financiar situata do jete e ndërlikuar. Nuk do mendoheni fare para se te shpenzoni.

Peshqit
Çiftet do fillojnë te realizojnë një projekt te përbashkët qe do ua beje ditën edhe me te bukur. Ata beqare qe do nisen ne ndonjë udhëtim, te shkurtet apo te gjate, do kenë mundësi te takojnë personin ideal. Te tjerët duhet te presin edhe disa kohe. Ne planin financiar duhet te veproni me takt dhe delikatese. Ne këtë mënyrë do shmangni gabimet dhe do përmirësoni buxhetin.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Mar 2013 - 11:36
Luani
Mos u alarmoni menjëherë pas ndonjë debati me partnerin. Do fryje thjesht pa ere me e forte, nuk do ndodhin furtuna te mëdha. Një takim impresionues qe do kenë beqaret do i beje ata te dalin nga realiteti dhe te humbin nocionin e kohës. Mundohuni te qëndroni te kthjellet. Yjet këshillojnë te merreni me tepër me menaxhimin e te ardhurave. Sot është dita e duhur.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Mar 2013 - 11:36
Luani 27/7 – 23/8
Mos lejoni veten tuaj qe te manipuloheni nga te tjeret. Me energjine planetare qe ju karakterizon, duhet qe te vendosni disa kufinj.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 2 Mar 2013 - 11:38
Hotlani shkruajti:Luani 27/7 – 23/8
Mos lejoni veten tuaj qe te manipuloheni nga te tjeret. Me energjine planetare qe ju karakterizon, duhet qe te vendosni disa kufinj.
Ariana cfare kufinj jane keto a thua ndoshta duhet te vihet muri kinez apo i berlinit ahahha


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 3 Mar 2013 - 15:19
HOROSKOPI DITOR 03 MARS 2013
Dashi 21/3 – 20/4
Here pas here beni mire te ndryshoni ambjentin ku jetoni ose ku punoni. Jeni karakter qe i pelqeni ndryshimet e medha, ndaj monotonia vetem ju zhyt ne depresion.

Demi 21/4 – 20/5
Mos e humbni besimin qe keni, sepse do t’ju shperbleje. E mira vonon, por nuk harron. Mjafton qe te mos bini ne pesimizem dhe gjithçka do te shkoje me se miri per ju.

Binjakët 21/5 – 21/6
Parashikohet te kaloni nje dite te ngjeshur me aktivitet. Nese jeni ne pune, ngarkesa nuk do t’ju mungoje ne asnje cast. Merreni me qetesi, pa stres dhe sportivitet.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Sot besnikeria juaj ndaj nje miku, por jo vetem, mund te vihet ne prove. Qendroni ne gatishmeri, nese nuk deshironi te beni figure te padeshiruar ne sy te te gjitheve.

Luani 27/7 – 23/8
Deshira eshte e madhe per te takuar familjaret te cilet mund t’I keni larg, por per momentin kjo nuk eshte e mundur. Atehere nuk ju mbetet tjeter, por ta kaloni sa me mire me njerezit qe keni perreth.

Virgjëresha 24/8 – 22/9
Sot do te ndiheni pak i vetmuar. Kujtohuni qe ta ktheni nje favorin tuaj çdo moment dobesie. Nese jeni vetem, beni nje shetitje, shkoni ne kinema, ose shijoni nje pasdite ne lokalin tuaj te preferuar.

Peshorja 23/9 – 22/10
Si shenje e forte qe jeni, duhet te tregoni kuraje ne çdo sfide. Mos e nenvleftesoni forcen tuaj te brendshme. Perballuni me veshtiresite pa u trembur.

Akrepi 23/10 – 22/11
Sot do ju duket sikur te gjithe po ju vene ne prove. Kjo gje mund te mos jete e vertete, megjithate, ju nuk beni keq te jeni ne gatishmeri. Pasditja parashikohet te jete e qete.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Per te lindurit ne shenjen tuaj parashikohet te jete nje dite e mire per financat. Nje rritje rroge duket ne horizont, por duhet te dini si ta merrni ate. Veproni me zgjuarsi.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Ju pelqen shume te bini ne sy sidomos perpara eprorit tuaj. Mos e ktheni kete ne nje sfide ne vetvete. Lerini gjerat te ecin ne menyre natyrale dhe do te merrni reagim pozitiv.

Ujori 21/1 – 20/2
Perpiquni te mos e shikoni gjithçka si nje gare, sepse kjo mund t’ju demtoje si fizikisht edhe menderisht. Arma juaj me e forte eshte durimi. Kjo do t’ju çoje drejt suksesit.

Peshqit 21/2 – 20/3
Mundohuni te jeni me optimist. Mos u shqetesoni per asgje, sepse gjithçka do te shkoje me se miri. Me pak lodhje do te ishte diçka pozitive per te lindurit ne shenjen tuaj.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 4 Mar 2013 - 7:56
Parashikimi i Dates 4 Mars 2013

Dashi
Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu jepet per takime. Ciftet do kalojne nje ditë te qetë dhe pa asnjë te re. Ne planin financiar do keni sukses te garantuar. Situata do jete shume me e mirë sesa e mendonit.

Demi
Dashuria do jetë ne qendër te vëmendjes gjatë kësaj dite. Do i kushtoni me tepër kohë atij qe keni ne krah dhe emocionet do jene te shumëfishuara. Nëse jeni vetëm, do keni takimin qe keni pritur prej kohësh. Tregohuni te duruar para se te hidhni nje hap me tej. Me financat duhet me teper maturi dhe kujdes. Shmangni investimet e mëdha dhe te rrezikshme.

Binjaket
Jeta ne cift do jete mjaft e animuar gjatë kësaj dite. Nese jeni ne një lidhje do mendoni për surpriza ndaj partnerit. Pasditja do jete koha me emocionuese. Beqarët nuk duhet te qendrojne indiferentë ndaj ftesave qe do iu behen. Shmangni mendjemadhësine dhe mos kërkoni perfeksionin. Nëse doni qe financat te jenë te qëndrueshme, shpenzoni sa me pak te mundni.

Gaforrja
Shtojini dozat e fantazisë ne jetën tuaj ne cift gjatë kësaj dite dhe do jetoni ne një ambient me te ngrohtë ne cift. Partneri nga ana e tij ka menduar t’iu bejë nje propozim interesant. Mendohuni mire para se te përgjigjeni. Takimet për beqarët do jenë te pafundme, por asnjeri nuk do jetë ne lartësinë e duhur. Ne planin financiar ndiqni intuiten dhe mos dëgjoni te tjerët.

Luani
Jeni ne cift? Dita e sotme do jetë e qetë dhe e bukur njëkohësisht. Komunikimi dhe bashkëpunimi do mbizoterojë gjatë gjithë kohes. Dashurickat e beqareve do jenë te ndërlikuara gjate kësaj dite. Takime do ketë, por asnjëri nuk do ua mbushe mendjen aq sa duhet. Ne planin material do iu jepet një mundësi e mire për ta stabilizuar situatën. Shfrytezojeni.

Virgjeresha
Mos kërkoni me ngulm gjatë kësaj dite qe partneri te ketë për cdo gjë, te njëjtin mendim me ju. Lëreni atë te shprehet lirisht dhe mos impononi asgjë nëse nuk doni ta humbni se shpejti. Nëse jeni beqarë, nuk do keni fat as gjatë kësaj dite. Bëni ende durim. Ne planin financiar do ketë ndryshime mjaft pozitive. Do tregoheni te matur me shpenzimet dhe kjo do jetë gjëja me e mirë.

Peshorja
Cështjet e zemrës do shkojnë më se miri gjatë kësaj dite. Partneri do iu pergatisë edhe surpriza te njëpasnjeshme vetëm qe ju te ndiheni sa me mirë. Beqarët do kenë takimin me te rëndësishëm te jetës se tyre. Ka mundesi qe kjo lidhje qe do krijoni t’iu çoje edhe ne martesë. Ne planin financiar situata do jetë me e qëndrueshme se me parë, por kjo nuk do te thotë qe te shpenzoni pa menduar.

Akrepi
Asnjë planet nuk do ndikojë sot ne jetën tuaj ne cift. Gjithcka do jetë ne dorën tuaj prandaj do bënit mirë te krijoni nje ambient te ngrohtë dhe te mos humbisni komunikimin. Beqarët do qëndrojnë gjithe kohës ne shtëpi. Mos prisni qe dikush te vijë dhe t’iu lutet. Situata financiar do fillojë te përmirësohet dalngadalë. Për këtë arsye do ndiheni edhe me te qetë kur te shpenzoni.

Shigjetari
Ata qe janë ne cift qe prej shumë kohësh do marrin vendime te rëndësishme për një te ardhme se bashku. Ka ardhur momenti i duhur. Nese jeni beqarë pritet te ketë një takim impresionues i cili do ua ndryshoje rrjedhën e jetës. Shfrytezojeni sa te mundni ditën. Ne planin financiar do iu duhet te beni sakrifica per ta vënë gjithcka nën kontroll. Me vonë gjërat do ecin si duhet.

Bricjapi
Sektori i dashurisë nuk do shkojë ashtu si ju e kishit menduar sot. Do keni mosmarrëveshje dhe debate te forta me partnerin. Keshilla e yjeve është te tregoheni pak me te matur. Beqarët do jene te mërzitur sepse as sot nuk do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Administrojini me mirë te ardhurat nese nuk doni te përballeni me probleme te mëdha. Mundësitë nuk do iu mungojnë.

Ujori
Dita e sotme do jete plot diell për jetën sentimentale te çifteve. Do ia shprehni hapur ndjenjat partnerit dhe nuk do i mbani asnjë mëri njeri-tjetrit. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme dhe nuk do dine ke te zgjedhin me pare. Ne planin financiar do ndikoje si Marsi ashtu edhe Jupiteri. Te dy se bashku, këta planetë do sjellin probleme.

Peshqit
Do ia kaloni për mrekulli sot. Jo vetëm qe do dashuroheni ashtu si vetëm ju dini, por do merrni edhe një venim te rëndësishëm për te ardhmen. Ka shumë gjasa qe disa persona te bien pre e sharmit tuaj gjatë kësaj dite. Shfrytezojini takimet per t’u njohur me mirë me personat qe do iu vije rrotull. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes nga influenca negative e Saturnit.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 4 Mar 2013 - 8:05
Peshorja
Cështjet e zemrës do shkojnë më se miri gjatë kësaj dite. Partneri do iu pergatisë edhe surpriza te njëpasnjeshme vetëm qe ju te ndiheni sa me mirë. Beqarët do kenë takimin me te rëndësishëm te jetës se tyre. Ka mundesi qe kjo lidhje qe do krijoni t’iu çoje edhe ne martesë. Ne planin financiar situata do jetë me e qëndrueshme se me parë, por kjo nuk do te thotë qe te shpenzoni pa menduar.


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 4 Mar 2013 - 8:11
Dashi
Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu jepet per takime. Ciftet do kalojne nje ditë te qetë dhe pa asnjë te re. Ne planin financiar do keni sukses te garantuar. Situata do jete shume me e mirë sesa e mendonit.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 5 Mar 2013 - 10:29
Parashikimi i Dates 5 Mars 2013

Dashi
Ne planin sentimental me te privilegjuarit do jene beqaret sot. Do keni takime te papritura, por secila do ia vleje. Përfitoni sa te mundni! Jeta e çifteve do jete paksa e tensionuar. Beni kujdes me ato qe do nxirrni nga goja sepse nuk do ketë rikthim pas. Ne planin financiar situata do vije duke u stabilizuar. Do merreni me tepër me menaxhimin e buxhetit dhe do bëni një riorganizim.

Demi
Jeta ne çift do pushtohet nga qetësia gjate kësaj dite. Do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur dhe do mendoni vetëm për te ardhmen. Beqaret nuk do jene gati te fillojnë një histori dashurie te qëndrueshme dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë për takime qe do iu jepen. Nëse tregoheni te pamatur me shpenzimet mund te futeni ne një faze mjaft delikate.

Binjaket
Merkuri do e mbroje gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift. Ata qe janë te fejuar do kalojnë edhe momente me pasionante dhe te mbushura me emocione. Beqaret do kenë mundësi te shumta te takojnë personin e ëndrrave, por yjet i këshillojnë te tregohen pak me te hapur. Ne planin financiar do keni fat me shumice. Përfitoni për te hequr disa lek mënjanë apo për te bere transaksione.

Gaforrja
Nëse jeni ne një lidhje, sot do bëni disa zgjedhje. Do jeni me te qarte për atë qe dëshironi dhe nuk do hezitoni te flisni hapur me partnerin. Beqaret nga ana tjetër do e kërkojnë gjate gjithë kohës dashurinë, por nuk do e gjejnë. Bëhuni te duruar. Nëse keni probleme financiar mos e lëshoni veten sepse ne atë mënyrë nuk keni për t’ia dale kurrë. Reflektoni me kujdes!

Luani
Çiftet do kalojnë një dite te këndshme dhe te bukur. Pas punës do programoni një darke te veçante me atë qe keni ne krah dhe do ia kaloni me se miri. Beqaret do kenë mundësi veçse për aventura kalimtare. Nëse doni një lidhje serioze duhet te prisni edhe pak kohe. Ne planin financiar mos u bëni tekanjoze dhe mos shpenzoni pa u menduar për gjera jo te domosdoshme.

Virgjeresha
Çdo gjë do shkoje mire gjate kësaj dite për jetën sentimentale te çifteve. Do jeni me humor te mire dhe do kaloni momente te paharruara pranë partnerit. Beqaret do e ndiejnë shume peshën e vetmisë, por duhet te durojnë sepse edhe sot mundësitë nuk do jene te mira. Situata financiare do jete e mire dhe e qëndrueshme. Rregulli do mbizotërojë gjate gjithë kohës.

Peshorja
Me bekimin e Jupiterit dhe Venusit, jeta juaj ne çift do jete e qete dhe e gëzueshme. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje dhe do e shijoni çdo moment pranë te dashurit te zemrës. Për beqaret do vijnë dashuri serioze dhe afatgjata. Përfitoni sa me shume qe te mundeni! Ne planin financiar duhet te shihni gjithçka me shume kujdes para se te veproni. Shpenzimet e mëdha nuk lejohen.

Akrepi
Dite e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do flisni hapur me atë qe keni ne krah, do tregoheni tolerante dhe me te kuptueshëm. Vazhdoni ne këtë rruge dhe do e përforconi me tepër lidhjen. Beqaret, fale ndikimit te Hënës do kenë një takim interesant. Mendohuni mire para se te hidhni hapa me tej. Ne planin financiar mos ëndërroni shume edhe pse buxheti do jete i mire.

Shigjetari
Jeta juaj ne çift do jete edhe me e thjeshte dhe me e bukur nëse e dëgjoni partnerin. Komunikimi dhe bashkëpunimi ne çift janë nder pikat kryesore për te pasur një lidhje te qëndrueshme. Beqaret do kenë shume fat ne dashuri. Personi qe do takoni do jete fiks për shijet tuaja kështu qe mos e humbni. Financat do jene te ekuilibruara. Beni shpenzimet me te nevojshme.

Bricjapi
Marrëdhënia juaj me partnerin sot do jete e shkëlqyer. Secili do mbaje përgjegjësitë e veta dhe te dy do jepni shume për mbarëvajtjen e jetesë ne cit. Klima do jete harmonike dhe e ngrohte. Beqaret do ndihen mire pran enje personi qe e kane njohur prej kohesh, por qe kurrë nuk e mendonin si partner. Ne planin financiar do iu duhet te merrni masa strikte për ta stabilizuar situatën.

Ujori
Çdo gjë do shkoje mire sot ne jetën sentimentale te çifteve. Sensualiteti dhe pasioni do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Zemrat e vetmuara duhet te bëjnë pak kujdes. Jo te gjithë ata qe do iu qëndrojnë pranë do jene te sinqerte. Shmangni zhgënjimet! Financat ne përgjithësi do jene te qëndrueshme. Do e konsolidoni situatën dhe do ndiheni me te qete se kohet e fundit.

Peshqit
Do bënit mire te mos ngatërronit paratë me jetën tuaj sentimentale sot nëse nuk doni te keni mosmarrëveshje. Gjithsecili duhet te kujdeset për financat e veta. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë, prandaj nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë. Merruni pak me tepër me menaxhimin e te ardhurave dhe shpenzoni me shume maturi. Vetëm kështu nuk do keni probleme.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 6 Mar 2013 - 11:30
Parashikimi i Dates 6 Mars 2013

Dashi
Çiftet duhet te tregohen te matur gjate kësaj dite. Flisni qetësisht dhe dëgjojeni deri ne fund tjetrin ne mënyrë qe te kuptoni atë qe do t’iu thotë. Jupiteri do merret me sektorin e financave gjate kësaj dite. Do keni shume fat dhe do arrini te tërhiqni pas vetes personin qe do iu tërheqë. Financat ose do përmirësohen ose do ekuilibrohen. E sigurte është qe gjerat do shkojnë mire.

Demi
Jeta juaj sentimentale do jete shume e qëndrueshme gjate kësaj dite. Do kaloni me shume kohe pranë partnerit dhe do merrni përgjigje mbi disa çështje qe iu shqetësonin. Beqaret nuk do ndihen gati ta humbin lirinë e tyre dhe nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar përgatituni për te papritura. E mira do jete te ulnit sa me shume shpenzimet.

Binjaket
Ju qe i kushtoni një rëndësi te madhe jetës ne çift do kaloni një dite te bukur dhe emocionuese. Shpeshherë do iu duket vetja sikur jeni mbi re dhe do ndiheni te lumtur. Nëse jeni beqare do keni takime me persona joshës, por nuk duhet te bëni gabimin te nxitoheni. Situata financiare nuk do jete problematike dhe do jeni me te qete për te bere disa shpenzime.

Gaforrja
Bashkëpunimi me partnerin do përforcohet gjate kësaj dite dhe do iu duket sikur keni rilindur. Vazhdoni ne këtë rruge dhe do ta shihni si lidhja juaj do shkoje mbare. Nëse jeni beqare dhe zemra juaj është e vetmuar, ka shume gjasa qe dikush t’iu beje një propozim interesant. Ne planin financiar priten disa probleme te vogla. Shlyeni shpejt borxhet dhe mos shpenzoni për asgjë me pas.

Luani
Gjate kësaj dite do i kuptoni me mire cilësitë e partnerit tuaj. Do ndiheni me fat dhe nuk do doni te shkëputeni për asnjë moment nga ai. Për te gjithë beqaret, kalimi i Diellit ne qiellin e tyre do nxite rrahjet e zemrës. Askush nuk do qëndrojë indiferent para disa personave joshës. Ne planin financiar do iu jepen mundësi te mira për ta stabilizuar buxhetin. Shfrytëzojini!

Virgjeresha
Nuk priten probleme te mëdha gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do debatoni për disa teme, por situata do qetësohet shpejt. Toleranca është pika juaj e forte. Nëse jeni beqare mos u dekurajoni. Miqtë dhe familjaret nuk do iu lënë te mërziteni aspak. Ne planin financiar do tregohuni te kursyer me shpenzimet dhe situata nuk do ketë asnjë tronditje.

Peshorja
Gjate kësaj dite do i dëshmoni partnerit dashurinë tuaj për te dhe lumturinë qe ndjeni kur jeni pranë tij. Ai do ndihet mire qe iu bën ju te lumtur. Beqaret do flirtojnë gjate gjithë kohës me persona te shumte. Mundohuni te zgjidhni atë qe iu përshtatet me shume dhe te mos luani me ndjenjat e te tjerëve. Situata financiare do jete e mire. Ruajeni sa me shume këtë qëndrueshmëri.

Akrepi
Jeta juaj ne çift do jete si një lume i qete gjate kësaj dite. Do bashkëpunoni mjaft me partnerin dhe gjithçka do shkoje me se miri. Askush nuk do mund ta prishe qetësinë qe mbizotëron. Beqareve, vetmia do iu duket me e padurueshme se kurrë. Beni si te bëni sepse nesër ehte dite e re. Financat nuk do jene te privilegjuara. Kujdes me shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme.

Shigjetari
Shprehini sa te mundni emocionet dhe ndjenjat gjate kësaj dite ju qe jeni ne çift. Do ndiheni vete me mire dhe partneri do e kuptoje dashurinë qe keni për te. Atmosfera nuk do jete e përshtatshme për jetën sentimentale te beqareve. Mos kërkoni asgjë me ngulm. Te ardhurat do pakësohen ndjeshëm. Nëse vazhdoni te shpenzoni ende d ngeleni pa asnjë para ne xhep.

Bricjapi
Jeta juaj ne çift do jete harmonike gjate kësaj dite dhe do përjetoni emocione te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Beqaret me shume gjasa do fillojnë një lidhje serioze qe do ua riktheje gëzimin dhe lumturinë. Ne planin financiar mos kërkoni me shume sesa duhet. Mbajeni ekuilibrin dhe mos shpenzoni pa u menduar.

Ujori
Femrat e dashuruara do i shprehin me tepër ndjenjat gjate kësaj dite dhe do mendojnë ta surprizojne partnerin e tyre, ndërsa meshkujt nuk do jene te sigurte për atë qe dëshirojnë. Beqaret do bëjnë mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sepse personat qe do iu vijnë rrotull nuk do jene te përshtatshëm për ta. Financat nuk do jene shume te qëndrueshme për shkak te shpenzimeve te tejskajshme.

Peshqit
Gjate kësaj dite paqja do mbizotëroje ne jetën tuaj ne çift. Yjet do krijojnë një ambient te ngrohte dhe mjaft pozitiv. Dashuroni ashtu si ta ndjeni pa menduar për te ardhmen. Beqaret do preken nga një “sëmundje” e pashërueshme. Mos u shqetësoni ajo quhet dashuri. Financat do fillojnë te përmirësohen fale një ndihme qe do iu japin familjaret. Riorganizojeni gjithë buxhetin.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 9 Mar 2013 - 11:16
Parashikimi i Dates 9 Mars 2013

Dashi
Perspektivat për jetën tuaj ne çift do jene te mira gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do përgatisni një darke romantike dhe mjaft te këndshme. Kritikat lërini për me vone. Beqaret ka shume mundësi te pëlqejnë një person te huaj, i cili ka ardhur këtu vetëm për çështje pune. Ne planin financiar kujdes me shpenzimet dhe me transaksionet e pamenduara.

Demi
Lidhja juaj do jete e forte dhe mjaft harmonike gjate kësaj dite. Nuk pritet as problemi me i vogël kështu qe shfrytëzojeni ditën sa te mundni. Beqaret duhet t’i mendojnë mire gjerat para se te fillojnë një histori dashurie. Disa gjera do ndryshojnë, a jeni ju te gatshëm? Financat do jene edhe sot delikate. Beni shume kujdes nëse nuk doni te keni probleme.

Binjaket
Klima yjore do jete shume e mire për çiftet gjate kësaj dite. Do keni me shume besim tek njeri-tjetri dhe nuk do ngurroni te merrni vendime me rëndësi te madhe. Edhe për beqaret dashuriçkat do jene premtuese. Do iu duket sikur keni filluar një jete te re, me emocionuese. Situata financiare do Jete pak me e qëndrueshme se kohet e fundit, megjithatë maturia duhet te mbizotërojë.

Gaforrja
Dita e sotme do jete e bukur dhe e mbushur me emocione gjate kësaj dite. Përfitoni sa te mundni për te kaluar me shume kohe me partnerin dhe për te planifikuar te ardhmen. Beqaret, edhe pse nuk po kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje,do ndihen gati sot fale një takimi mjaft interesant qe do bëjnë. Mundohuni te bëni pak kursim ne planin financiar.

Luani
Ambienti për çiftet do jete me pak euforik gjate kësaj dite. Do kërkoni te dominoni mbi partnerin dhe kjo do sjelle disa mosmarrëveshje me te qe ne mëngjes. Kujdes! Beqaret do përballen me disa surpriza te pakëndshme. Me mire qëndroni edhe sot vetëm. Po u treguar kapricoze ne planin financiar do keni probleme te mëdha gjate kësaj dite. Tregohuni me te kujdesshëm.

Virgjeresha
Shtojini dozat e fantazisë ju qe jeni ne çift nëse doni te kaloni momente te paharrueshme me partnerin. Yjet do jene ne anën tuaj dhe do iu japin ide shume te mira. Beqaret do kenë vetëm flirtime, asgjë me shume. Mos bëni gabim te filloni angazhime sepse do zhgënjeheni shpejt. Financat do jene kryesisht te mira, por kjo nuk do te thotë qe ju te nxitoheni dhe te shpenzoni pa menduar.

Peshorja
Venusi dhe Marsi do jene planetët qe do ndikojnë me se shumti sot ne jetën tuaj ne çift. Ata do krijojnë një klime te ngrohte, ne te cilën do mbizotërojë gjate gjithë kohesh bashkëpunimi dhe mirëkuptimi. Beqaret do kenë mundësi te mira për te kryer një takim vendimtar. Ne planin financiar do jete Plutoni ai qe do ndikoje me se shumti. Pjesa me e madhe do ketë vështirësi.

Akrepi
Angazhimet e shumta familjare dhe shoqërore nuk do iu lënë shume kohe sot për jetën sentimentale. Nëse jeni ne çift do e lini pas dore partnerin, ndërsa nëse jeni beqare nuk do mendoni aspak për te krijuar një lidhje. Te ardhurat nga ana tjetër do jene mjaft te privilegjuara dhe do ketë përmirësime te ndjeshme. Shfrytëzojeni ditën për te bere investimet e duhura.

Shigjetari
Prioritet për ju do keni ndjenjat sot. Do bëni gjithçka qe keni ne dore për te qëndruar me shume pranë partnerit dhe për ta surprizuar atë. Edhe ai nga ana e tij do mendoje te njëjtën gjë. Beqareve do iu realizohen disa nga ëndrrat me te bukura. Personi qe keni ëndërruar do shfaqet para jush sot. Ne planin financiar mos hidhni asnjë hap pa pasur garancitë e duhura.

Bricjapi
Do e toleroni me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do ia merrni për keq çfarëdo qe do iu thotë. Ne mbrëmje ambienti do marre flake. Beqareve do iu duhet te bëjnë disa zgjedhje te vështira, por qe do ua ndryshojnë tërësisht jetën. Ne planin financiar nuk duhet t’i lini çdo gjë kohës, por duhet te mundoheni ta përmirësoni situatën sa te mundeni.

Ujori
Marrëdhënia me partnerin do jete e mire gjate kësaj dite. Do tregoheni me realiste dhe me te arsyeshëm me çdo hap qe do hidhni. Disa do diskutojnë qetësisht edhe për një teme delikate. Beqaret do kënaqen edhe me dashuriçka kalimtare sot. Për ta e rëndësishme është te përjetojnë emocione. Ne planin financiar do jeni me te qarte për atë qe duhet te bëni.

Peshqit
Dite shume e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk jeni treguar te sinqerte me partnerin gjate kësaj kohe dhe kjo do krijoje here pas here debate. Beqaret duhet te shijojnë momentin ashtu si t’iu vije dhe te mos nxitohen për asgjë. Ne planin financiar nuk iu lejohen gabimet. Duhet te ndiqni me patjetër një disipline strikte dhe te ulni shpenzimet.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 11 Mar 2013 - 9:06
Parashikimi i Dites 11 Mars 2013

Dashi
Përfitoni nga kjo dite e bukur për te folur me hapur me partnerin tuaj dhe për te sqaruar te gjitha keqkuptimet qe keni pasur. Ai do iu kuptoje dhe do tregohen tolerant. Beqaret do favorizohen nga Venusi. Mundësitë per takime te veçanta do jete te shumta. Për sektorin e financave do kujdeseni me tepër dhe nuk do keni asnjë te papritur. Shpenzimet i bëni me maturi.

Demi
Marrëdhënia juaj me partnerin do jete me e mire dhe me e bukur gjate kësaj dite. Do tregoheni me te kuptueshëm dhe do e toleroni partnerin. Beqaret do jene sharmante dhe joshës. Askush nuk do iu rezistoje dot kështu qe përgatituni per ndryshime te statusit. Ne planin financiar duhet te përdorni një strategji tjetër nëse doni t’ia dilni. Mundësitë i keni.

Binjaket
Dite e mire kjo e sotmja për te dashuruarit. Priten përmirësime ne jetën ne çift, pas një periudhe jo fort te këndshme. Do jeni ne te qete gjate kësaj dite. Beqaret do kenë takime, por ato mund te sjellin veçse lidhje momentale. Prisni edhe pak për t’u ndeshur me personin e duhur. Sektori i financave do jete i brishte. Shmangni me çdo kusht shpenzimet e mëdha.

Gaforrja
Partneri do jete me i disponueshem gjate kësaj dite te kaloje kohe me ju dhe t’iu beje te ndiheni sa me mire. Beqaret do kalojnë momente shume euforike dhe te bukura. Do dilni neper takime me persona qe ia vlen te krijosh një lidhje. Klima ne planin financiar do jete e favorshme për investime. Kini parasysh te mendoheni mire para sete hidhni çfarëdo lloj hapi.

Luani
Çiftet qe kane pasur probleme kohet e fundit do e kenë te vështirë te krijojnë një ambient te ngrohte, megjithatë nuk duhet te mërziten. Gjerat do rregullohen pak nga pak. Beqaret do kenë një takim kalimtar i cili nuk do sjelle asnjë lidhje te qëndrueshme. Kujdes! Situata financiar do jete e qëndrueshme. Vazhdoni te shpenzoni me kujdes dhe maturi.

Virgjeresha
Do bashkëpunoni mjaft me partnerin tuaj sot dhe do i shprehni gjithçka atij pa druajtje. Ne fakt edhe pse atij nuk mund t’i pëlqejë diçka është gjeja me e mire qe mund te bëni. Konfigurimi i yjeve nuk do jete pozitiv për beqaret. Qëndroni edhe pak ashtu si jeni, sot nuk është dita për te filluar një lidhje. Ne plani financiar situata do jete paksa delikate. Kujdes!

Peshorja
Ne çift, marrëdhënia me partnerin do jete e mire. Te dy do ndani te njëjtat mendime mbi tema te caktuara dhe do planifikoni te ardhmen. Do jeni joshës dhe magnetike gjate kësaj dite ju beqare. Cilindo qe do pëlqeni do arrini ta tërhiqni pas vetes. Ne planin material do fryje një fllad i ngrohte. Do ndiheni gati te ndërmerrni sfida qe situata te përmirësohet sa me shume.

Akrepi
Nen ndikimin e Venusit do kërkoni me shume qetësi ne jetën tuaj ne çift. Do i merrni gjerat me seriozisht dhe do qëndroni me këmbë ne toke. Nga ana tjetër edhe beqaret nuk duhet te ëndërrojnë me shume sesa duhet. Lërini gjerat te rrjedhin vete, mos kërkoni asgjë me ngulm. Ne planin financiar do bënit mire te mos e humbnisit vigjilencën dhe maturinë.

Shigjetari
Jeta ne çift do vazhdoje te jete e mire edhe gjate kësaj dite. Do flisni hapur me partnerin dhe nuk do i mbani asnjë te fshehte njeri-tjetrit. Qielli i dashurisë do jete plot ngjyra. Beqaret do provojnë eksperienca te reja dhe do ndihen shume mire. Nuk do e ndieni aspak vetminë. Tregohuni sa me te arsyeshëm ne planin financiar gjate kësaj dite qe mos keni tronditje.

Bricjapi
Dita e sotme do jete e dyzuar ne planin sentimental. Nga njëra ane do ia shprehni ndjenjat partnerit dhe nga ana tjetër do tregoheni shume xheloze. Kujdes sepse atij mund t’i vije ne maje te hundës kjo sjellje. Beqaret duhet te sqarohen njëherë me veten e tyre pe rate qe duan pastaj te joshin. Financat do jene prioritet për ju. Nëse vazhdoni me te njëjtin ritëm shume shpejt do ketë përmirësime.

Ujori
Do jeni sharmante, joshës dhe me humor shume te mire sot. Se bashku me partnerin do provoni eksperienca te reja dhe do ndërmerrni sfida. Gjithçka do shkoje për mrekulli. Beqaret duhet te mos tregohen te turpshëm me personat qe do takojnë nëse duan te krijojnë një lidhje. Ne planin financiar, fati do jete ne anën tuaj. Do keni mundësi te kryeni edhe transaksione.

Peshqit
Nuk do iu pëlqejnë aspak rregullat strikte ne çift dhe do debatoni me partnerin sot. Klima do jete gjate gjithë kohës e tensionuar dhe e mërzitshme. Beqaret nuk duhet te lidhen me personin e pare qe do iu dale para sepse do vuajnë shume me vone. Ulni sa te mundni shpenzimet ne planin financiar dhe menaxhojini me maturi te ardhurat qe keni.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 12 Mar 2013 - 12:39
Parashikimi i Dates 12 Mars 2013

Dashi
Një atmosfere gëzimi dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Me ne fund pas një periudhe te qete dhe pa emocione te mëdha, zemra juaj do rrahe edhe me fort. Edhe beqaret do kenë raste interesante për te gjetur dashurinë. Ne planin financiar pritet fat me shumice. Kryeni investimet me te domosdoshme dhe përfitoni për te hequr disa lek mënjanë.

Demi
Venusi do ta mbroje ne çdo moment jetën tuaj ne çift sot. Do krijoni mure te forta ne mënyrë qe asgjë dhe askush te mos ua prishe harmoninë. Beqaret duhet te tregohen dinake dhe te kujdesshëm me personat qe do joshin, përndryshe mund te refuzohen kategorikisht. Mëngjesi do jete i përshtatshëm për te kryer ndonjë investim, me pas duhet bere kujdes.

Binjaket
Do Benit mire te mos rivalizoni me partnerin gjate kësaj dite sepse do keni debate dhe mosmarrëveshje me te. Gëzohuni me arritjet e tij dhe komplimentojeni. Beqaret edhe gjate kësaj dite do ngelen vetëm. Mundohuni te mos bini ne melankoli dhe largojeni pesimizmin. Ne sektorin financiar mos neglizhoni asnjë detaj dhe menaxhojeni me kujdes buxhetin.

Gaforrja
Marrëdhënia ne çift nuk do jete aq e bukur sa ju e prisnit sot. Disa mund te kenë edhe debate mbi një teme delikate, e cila ka shume kohe qe nuk gjen zgjidhje. Beqaret do ndikohen negativisht nga Neptuni. Do keni takime, por nuk do iu mbushet mendja te krijoni ndonjë lidhje. Ne planin material tregohuni te matur. Dëgjojini edhe këshillat e te afërmve.

Luani
Dite e animuar dhe e bukur kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Mund te keni ndonjë debat shume te vogël, por kjo do ndikoje aspak tek harmonia. Beqaret do ndihen paksa te braktisur nga yjet dhe do bien ne melankoli. Jupiteri do iu sjelle fat ne sektorin financiar. Beni shume kujdes me shpenzimet sepse shume shpejt mund te ngeleni pa asnjë lek.

Virgjeresha
Venusi do jete mjaft i favorshëm për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Marrëdhënia juaj me partnerin do jete e ngrohte dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Beqaret do e kërkojnë personin ideal shume larg, pa menduar se ai mund te jete fare afër tyre. Tregohuni me te vëmendshëm. Ekuilibri financiar nuk do tronditet aspak. Beni shpenzimet me te nevojshme.

Peshorja
Lidhja juaj me partnerin do thellohet edhe me shume gjate kësaj dite. Te nxitur edhe nga planetët do tregoheni me tolerante dhe te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene magnetike dhe joshës. Do arrini ta bëni për vete cilindo qe do iu tërheqë. Për shkak një te një blerjeje te madhe qe do kryeni, financat do kenë goxha tronditje. Beni kujdes!

Akrepi
Nëse jeni ne një lidhje, do e rigjeni entuziazmin gjate kësaj dite. Do e mahnitni ne çdo moment partnerin dhe ai do ndihet i lumtur ne krahët tuaja. Jete sentimentale e beqareve do ketë ndryshime. Përgatituni për emocione te forta. Merkuri do iu ndihmoje ta stabilizoni sektorin e financave. Përfitoni nga kjo për te shlyer borxhet e hershme qe keni pasur.

Shigjetari
Do jeni me te disponueshem për partnerin sot dhe do pranoni te provoni eksperienca te reja me te. Ambienti do filloje te ngrohet dhe te zbukurohet. Nëse jeni ende beqare, përfitoni nga mundësitë qe do iu krijojnë yjet për te filluar një lidhje te qëndrueshme. Financat nuk do jene shume te mira. Ju nuk do tregoheni aspak te matur me shpenzimet dhe kjo do iu krijoje probleme.

Bricjapi
Si ju ashtu dhe partneri do jeni plot energji pozitive gjate kësaj dite. Do i tejkaloni sa hap e mbyll sytë mosmarrëveshjet e vogla qe iu kishin dale dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do jene me te qarte pe rate qe duan dhe do dini si te veprojnë pas disa takimeve interesante. Operacionet financiare do jene te favorizuara. Pritet qe gjithçka te shkoje mire ne këtë sektor.

Ujori
Klima për çiftet do jete e mire gjate kësaj dite. Disa do marrin vendime te rëndësishme e disa te tjerë do flasin për tema delikate. Gjithçka do zgjidhet qetësisht. Beqaret duhet te tregohen me te duruar nëse dëshirojnë te krijojnë lidhjen e ëndërruar. Mundësitë nuk do mungojnë. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe me vlere.

Peshqit
Pas një periudhe jo shume emocionuese, sot do afroheni me shume me partnerin tuaj dhe do flisni hapur me te. Sqarojini problemet pa arritur ne konflikte. Nëse jeni ende vetëm, ka gjasa te ndiheni me mire fale takimeve qe do realizoni. Beni kujdes te mos nisni asnjë angazhim serioz pa qene te sigurte. Financat nuk do jene te këqija megjithatë shpenzime te mëdha nuk duhen bere.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Thu 14 Mar 2013 - 7:37
Horoskopi ditor, 14 mars 2013

Dashi
Pritet qe fale Hënës, çdo gjë te shkoje me se miri ne jetën tuaj ne çift. Do thurni projekte afatgjata dha marrëdhënia me partnerin do përforcohet. Beqaret ka shume mundësi ta gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe te ndihen shume mire për këtë fakt. Ne planin financiar do tregoheni te kujdesshëm dhe situata nuk do ketë as tronditjen me te vogël.

Demi
Jeta juaj ne çift do jete mjaft e qëndrueshme gjate kësaj dite. Asnjë planet nuk do ua prishe harmoninë dhe do bëni gjithçka qe mendoni. Ata qe kane mbajtur ndonjë sekret te vogël duhet te përfitojnë për t’ia thënë partnerit. Beqaret nuk do e kërkojnë dashurinë sepse do ndihen mire edhe ashtu si janë. Ne planin financiar nuk do përballeni me asnjë problem apo vështirësi.

Binjaket
Jeta juaj ne çift do jete delikate gjate kësaj dite. Disa mund te kenë edhe debate te zjarrta te cilat do i futin ne pesimizëm për te ardhmen. Kujdes me ato qe do thoni. Beqaret duhet me patjetër te harrojnë ato qe kane kaluar ne te shkuarën dhe te mendojnë vetëm për ato qe do vijnë. Financat nuk do jene te këqija, por ju do e keni te vështirë t’i bëni balle tundimit për shpenzime.

Gaforrja
Mos bëni asnjë ndryshim gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift edhe pse ekzistojnë njëmijë e një arsye për ta bere. Prisni edhe disa dite. Nëse jeni beqaret duhet te keni durim dhe te mos nxitoni për te filluar aventura kalimtare. Do lëndoheni shume shpejt. Ne planin financiar do keni mundësi ta përmirësoni buxhetin. Dikush do iu japë një ndihme te cilën duhet ta pranoni.

Luani
Jeta ne çift do jete paska e trazuar sot, megjithatë nëse tregoheni te duruar dhe toleroni here pas here gjerat do përmirësohen shpejt. Shmangni sa me shume kokëfortësinë! Beqaret do jene joshës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Financat do jene me te mira sesa ju mendonit. Beni investimet me te domosdoshme dhe hiqni me pas disa lek mënjanë.

Virgjeresha
Ata qe janë ne një lidhje do ndihen te lënë pas dore nga partneri dhe do mërziten. Mos i mbani këto ndjenja për veten, por shprehjani atij sa me shpejt. Beqaret do ndihen për mrekulli ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë ne asnjë moment te kenë dike pranë. Financat do jene dekilate. Dëshira juaj për te shpenzuar nuk do ketë kufij. Kujdes sepse mund te ngeleni edhe pa para.

Peshorja
Pritet qe kjo dite te jete e bukur dhe e mbushur me emocione te forta për te dashuruarit. Do flisni edhe për disa tema delikate dhe do i zgjidhni me qetësi ato. Te dy do tregoheni me te kuptueshëm me njeri-tjetrin. Venusi do iu mundësojë beqareve një takim misterioz dhe ne një vend qe nuk iu shkon mendja. Financat ne përgjithësi do jene negative. Kujdes me shpenzimet.

Akrepi
Dite e stuhishme dhe problematike kjo e sotmja për jetën ne çift. Debatet do jene te shumta dhe disa do mendojnë t’i japin fund lidhjes. Beqaret do pëlqejnë një person qe nuk iu përshtatet aspak. Mos merrni hapa te nxituara sepse do vuani. Merkuri do ndikoje pozitivisht tek financat. Do iu jepet mundësia për te shpenzuar pak me tepër dhe për te hequr lek mënjanë.

Shigjetari
Sot do ngrini disa pikëpyetje mbi jetën ne çift. Mos merrni vendime te nxituara, por flini njëherë me partnerin për te pare çfarë mendon ai. Beqaret do jene ëndërrimtare dhe do kërkojnë te përjetojnë sa me shume kënaqësi. Kujdes, mos bëni asnjë hap për te cilin te pendoheni. Financat do ndikohen pozitivisht nga planetët. Çdo gjë do shkoje me se miri.

Bricjapi
Për pjesën me te madhe te atyre qe janë ne çift, dita do jete e qëndrueshme, por do ketë edhe nga ata qe do mendojnë për aventura kalimtare. Kujdes! Beqaret nuk do arrijnë te krijojnë lidhjen qe kane menduar edhe pse mundësitë për takime do jene te shumta. Financat do jene te qëndrueshme, por nuk duhet te ndërmerrni rreziqe te tejskajshme.

Ujori
Dite e ngrohte dhe plot diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Komunikimi ne çift do vazhdoje te jete i mire dhe nuk do keni asnjë mosmarrëveshje. Beqaret duhet te përdorin te gjitha armët qe kane për ta bere për vete personin qe iu pëlqen. Mos prisni shume sepse dikush tjetër mund te tregohet me e shkathet. Ne planin financiar bëni kujdes qe mos keni probleme.

Peshqit
Sot do mendoni vetëm për ato qe do kaloni dhe aspak për ato qe mund te ndodhin ne te ardhmen. Dita do jete e qete, por pa emocione te mëdha. Beqaret do vazhdojnë te mbeten vetëm. Mundësitë qe do dalin nuk do jene ato qe ata keni pritur. Neptuni do dominoje ne sektorin e financave dhe do sjelle përmirësime te ndjeshme. Ruajeni sa te mundni këtë situate.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 15 Mar 2013 - 8:44
Parashikimi i Dates 15 Mars 2013

Dashi
Përfitoni nga influenca pozitive e Merkurit për ta përmirësuar marrëdhënien ne çift sot. Tregohuni sa me te sinqerte me partnerin. Beqaret do bënin mire te tregoheshin me te kujdesshëm me personat qe do joshnin. Mund te ketë nga ata qe do kërkojnë vetëm te tallen me ta. Ne planin financiar do keni energjinë e duhur për ta stabilizuar sa me shpejt situatën.

Demi
Ne jetën ne çift do keni disa probleme sot. Mos u tregoni kokëfortë, por toleroni here pas here. Vetëm ne këtë mënyrë do mund ta sqaronit situatën. Beqaret do keni një takim te rëndësishëm. Përfitoni për te shkuar ne kinema me te apo për te pare një shfaqje te bukur teatri. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje me se miri. Do e rivendosni pak kaq kohesh ekuilibrin.

Binjaket
Do e mendoni jetën ne çift si një aventure te bukur sot dhe do jeni gati te përjetoni emocione te reja. Disa mund te bëjnë edhe çmenduri. Me ne fund beqaret do e stabilizojnë jetën ne çift fale një takime te rëndësishëm qe do iu përgatisin miqtë. Sektori i financave do jete i qete. Përfitoni nga kjo situate për te bere shpenzimet me te domosdoshme dhe për te shlyer borxhet.

Gaforrja
Jupiteri do ndikoje mjaft ne sektorin e dashurisë se çifteve. Ne përgjithësi do ndiheni mire dhe nuk do keni debate. Ka shume mundësi te bini ne dashuri gjate kësaj dite ju qe jeni vetëm. Ne momentin qe me pak e prisni do takoni personin ëndrrave pas te cilin do mahniteni. Ne planin financiar duhet te respektoni disa rregulla strikte qe i keni vene vetes qe te mos keni probleme.

Luani
Tregohuni me te disponueshem për partnerin gjate kësaj dite dhe pranoni disa sugjerime qe ai do iu beje ne lidhje me sjelljen. Beqaret do influencohen negativisht nga Saturni. Me mire qëndroni edhe sot vetëm nëse nuk doni te vuani ne te ardhmen. Mundësitë për te krijuar lidhje nuk do jene te mira. Financat do jene te mbrojtura gjate gjithë kohës. Vazhdoni me te njëjtën maturi.

Virgjeresha
Qetësia do mbizotëroje gjate gjithë kësaj dite sot ne jetën tuaj ne çift. Planetët do kujdeset qe komunizmi ndërmjet jush dhe partnerin te mos shkëputet. Beqaret do fiksohen keq pas dikujt qe nuk ia vlen. Mos merrni vendime për te cilat te pendoheni. Për financat do kujdeset Venusi. Ai do e mbroje këtë sektor dhe nuk do iu lejoje te shpenzoni me shume sesa duhet.

Peshorja
Dite e vështirë kjo e sotmja për te dashuruarit. Do debatoni ashpër me partnerin dhe do prekni disa tema delikate. Kujdes me gjithçka qe do thoni. Beqaret do kenë mundësi te shumta te krijojnë lidhje te qëndrueshme. Tregohuni te zgjuar qe te zgjidhni atë te duhurin. Ne planin financiar do jete momenti ideal për te konsoliduar situatën. Do jeni me te qete.

Akrepi
Ne planin sentimental ata qe janë ne një lidhje do e kenë paksa te vështirë te marrin vendime te rëndësishme. Merrni kohen e duhur për t’u menduar dhe për te reflektuar me kujdes. Beqaret do kenë aventura te këndshme dhe emocionuese, por asgjë me tepër sesa kaq. Ne planin financiar do bëni gjithçka qe keni ne dore për ta stabilizuar situatën.

Shigjetari
Dite e qete dhe pa asnjë vështirësi kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjerat do rrjedhin ashtu si duhet. Partneri do iu ndihmoje te merrni disa vendime me rëndësi për te ardhmen tuaj profesionale ose do iu ndihmoje me punët e shtëpisë. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare. Ne planin financiar Merkuri do ndikoje pozitivisht. Do jeni ma fat, prandaj kini parasysh numrin 141.

Bricjapi
Do kujdeseni shume për jetën ne çift sot dhe do e toleroni për gjithçka partnerin. Ne mbrëmje ai do iu përgatisë një surprize mbresëlënëse. Beqaret nuk duhet te dëshpërohen edhe pse nuk do kenë takimet e shumëpritura. Ka kohe për çdo gjë, sot kushtohuni me tepër kohe miqve. Maturi, maturi dhe vetëm maturi ne planin financiar. gabimi me i vogël do iu rrënoje.

Ujori
Ju qe jeni ne një lidhje mos hezitoni te pranoni ftesat qe do iu beje partneri për te provuar diçka te re. Ai ka menduar për çdo detaj. Jeta sentimentale e beqareve do jete me emocionuese gjate kësaj dite. Do keni takime te shumta me perona interesante dhe do ia kaloni me se miri. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme dhe afatgjata.

Peshqit
Ju qe jeni ne çift do përballeni me probleme serioze gjate kësaj dite, çka mund te vere ne rrezik te ardhmen tuaj. Pa kaluar ne panik, reflektoni qarte dhe me pas vendosni çfarë te bëni. Beqaret do kenë një takim te bukur dhe emocionues. Kësaj here ia vlen te rrezikoni dhe te krijoni një lidhje. Ne planin financiar priten disa vështirësi. Kërkoni ndihmën e miqve për t’i kaluar.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 16 Mar 2013 - 8:02
Parashikimi i Dates 16 Mars 2013

Dashi

Te shumte do jene planetët qe do e favorizojnë jetën ne çift sot dhe do e bëjnë atë me te bukur. Dëshirat me te zjarrta qe keni pasur do iu realizohen me ne fund. Për beqaret do ketë flirte pa fund, por mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do jene te pakta. Influenca e yjeve do jete pozitive për financat. Do tregoheni kursimtare dhe situata do filloje te përmirësohet.

Demi
Dielli do favorizojnë një dite te bukur për çiftet. Do jeni mjaft sensuale dhe do bashkëpunoni për gjithçka. Disa do mendojnë te fillojnë një projekt te përbashkët i cili mund t’iu sjelle përfitime. Beqaret do takojnë një person ne momentin qe me pak e presin. Ne planin financiar nuk duhet te dorëzoheni para vështirësive qe mund t’iu dalin, por te merrni masa strikte.

Binjaket
Asnjë planet nuk do e pështjellojë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe ju do keni mundësi te dashuroheni ashtu si vetëm ju dini. Komunikimin mos e humbisni për asnjë arsye. Beqaret do kalojnë momente te paharruara edhe pse nuk do gjejnë princin e tyre te kaltër. Edhe pse jeni kujdesur për t’i mbajtur te qëndrueshme financat, sot do keni disa luhatje te vogla.

Gaforrja
Edhe nëse do iu jepet një mundësi e mire për aventura drithëruese, mos bëni gabimin te tentoni sepse do shkatërroni lidhjen qe keni ndërtuar deri me sot. Nëse jeni beqare përfitoni sa te mundni nga mundësitë e mira qe do iu jepen. Planetët do jene ne anën tuaj. Sektori i financave do konsolidohet pak nga pak dhe do keni mundësi te bëni shpenzimet e menduara.

Luani
Klima yjore do jete mjaft e përshtatshme sot për jetën tuaj ne çift kështu qe përfitoni sa me shume qe te mundeni. Komunikimin dhe bashkëpunimin mos e humbni për asnjë arsye. Venusi do ndikoje mjaft ne jetën sentimentale te beqareve. Jo vetëm qe do keni takime, por mund te krijoni edhe një lidhje. Financat do jene shume te mira. Nuk pritet asnjë problem serioz.

Virgjeresha
Ne dashuri, ju bëni pjese tek ata persona qe i jepni shume rëndësi lidhjes qe keni krijuar. Dita do jete e qëndrueshme dhe mund te merrni vendime me rëndësi. Beqaret do kenë një takim ëndrrash nga i cili do emocionohen se tepërmi. Ne planin financiar do keni fat. Do i shlyeni borxhet qe keni pasur dhe do arrini te blini ato qe kishit planifikuar prej kohesh.

Peshorja
Fale Jupiterit jeta juaj ne çift do jete me e bukur sot. Nuk do keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin dhe do kuptoheni me një shikim. Nëse jeni ende vetëm, duhet te bëni akoma me tepër durim. Mundësitë për takime do ekzistojnë, por ato nuk janë te duhurat. Situata financiare nuk do jete shume e qëndrueshme kështu qe mendohuni mire para se te bëni ndonjë shpenzim.

Akrepi
Do jeni sensuale, te ndjeshëm, sharmante dhe tolerante sot. Te gjitha këto cilësi do iu ndihmojnë te kaloni një dite romantike me partnerin dhe te përjetoni kënaqësi pa fund. Shfrytëzojeni çdo minute pranë tij. Beqaret duhet te mendohen mire para se te bëjnë premtime. Financat do jene te qëndrueshme për pjesën me te madhe. Shume shpejt do vijnë edhe përmirësimet.

Shigjetari
Nëse jeni ne një lidhje dhe ndiheni shume mire, përfitoni nga kjo dite për te planifikuar te ardhmen. Flisni me partnerin dhe mendoni bashke për gjithçka. Beqaret nuk do jene aspak te favorizuar nga planetët dhe do qëndrojnë serish vetëm. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te matur edhe pse fati nuk do iu mungoje. Shpenzoni me kursim.

Bricjapi
Marrëdhënia juaj me partnerin do jete e mire dhe e ngrohte gjate kësaj dite. Vazhdoni t’i shprehni sa me shume ndjenjat nëse doni qe lidhja te jete e forte. Beqaret pritet te kenë takime interesante. Një person do iu tërheqë jashtë mase dhe zemra do iu rrahe fort. Nuk është momenti i duhur për te bere investime apo transaksione financiare. Prisni edhe disa dite.

Ujori
Venusi, përendesha e dashurisë do kujdeset për çdo detaj te jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Pritet te kaloni momente te jashtëzakonshme dhe te paharruara. Beqareve do iu duhet te marrin një vendim te rëndësishëm i cili mund t’ua ndryshoje shpejt te ardhmen. Klima ne planin financiar do jete e ngrohte. Shpenzoni për gjerat me te rëndësishme, por pa e tepruar.

Peshqit
Kjo dite do jete një nga me emocionueset për ata qe ajanen ne një lidhje. Do jeni romantike dhe do krijoni një klime shume te ngrohte ne lidhjen tuaj. Ne mbrëmje do arrini lumturinë e shumëpritur. Beqaret do kenë mundësi te mira te krijojnë lidhjen qe kane ëndërruar. Bëjini sytë katër. Perspektivat financiare nuk janë shume te mira. Vazhdoni te tregoheni pak te kursyer me shpenzimet.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Mon 18 Mar 2013 - 15:49
...e gjen kush per sot, ju lutem?


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Tue 26 Mar 2013 - 15:41
HOROSKOPI 26 MARS 2013
Dashi 21/3 – 20/4
Perpiquni t’i tregoni nje personi te afert sesa shume e doni dhe kujdesni per te. Veprat tuaja te mira nuk do te kalojne pa u vene re. Ne fund do te kuptoni se marredhenia juaj do te behet me e forte.

Demi 21/4 – 20/5
Sot beni mire qe te nxirrni ne pah vlerat tuaja me te mira. Lereni menjane modestine dhe bindni te tjeret se ju vleni shume.

Binjakët 21/5 – 21/6
Tregoni vemendje edhe per gjerat e vogla edhe nese gjithçka ju duket e merzitshme. Eshte koha ideale per te perfunduar disa pune te lena pas dore.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Sot do te merrni disa lajme te mira edhe pse fillimisht nuk t’i jepni rendesi. Perpiquni t’i kuptoni sa me mire mesazhet qe ju vijne ne drejtimin tuaj.

Luani 27/7 – 23/8
Sot dueht te rishikoni buxhetin tuaj si ne shtepi ashtu edhe ne pune. Nje detaj i vogel do te beje ndryshimin e madh ne kete dite te sotme.


Virgjëresha 24/8 – 22/9
Kohet e fundit mund te keni arritur dicka te madhe edhe pse ende nuk e keni kuptuar kete. Vala e energjise do t’ju beje qe te kuptoni me mire gjithcka qe po ndodh perreth jush.

Peshorja 23/9 – 22/10
Angazhimet e shumta dhe detyrimet e paperfunduara po ju bejne te ndiheni ne siklet. Mundohuni te beni nje liste me prioritete, por mos u shqetesoni shume per problemet e vogla.

Akrepi 23/10 – 22/11
Ju posedoni nje ego si te gjithe te tjeret, por ndonjehere kjo e juaja shkakton probleme te cilat te Keni nje nevoje te brendshme per te ndare nje sekret me nje person te rendesishem ne jeten tuaj. Energjia e dites nuk jua ben te veshtire kete.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Energjia juaj e shkelqyer ju Mundohuni qe te mos e lodhni veten shume sot. Merrini gjerat hap pas hapi dhe ne kete menyre do te arrini te keni suksesin per te cilin aq shume po luftoni. Mundohuni qe te mos e lodhni veten shume sot. Merrini gjerat hap pas hapi dhe ne kete menyre do te arrini te keni suksesin per te cilin aq shume po luftoni.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Beni mire qe te shikoni me kujdes faktet perpara se te reagoni, sepse keni tendencen qe te nxitoheni. Sot do te kuptoni disa gjera te reja per veten tuaj.

Ujori 21/1 – 20/2
Shqyrtojeni mire situaten tuaj emocionale. Nje analize me e thelle do te sjelle stabilitet ne jeten tuaj. Pranojeni hapur cdo gje qe ndodh ne aspektin sentimental.

Peshqit 21/2 – 20/3
Mos i transmetoni emocionet negative tek te tjeret edhe pse kjo gje mund te jete shume tunduese. Jeni tip i balancuar dhe nuk do te jete e veshtire per ju qe te percillni pozitivitet.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 27 Mar 2013 - 12:25
HOROSKOPI 27 MARS 2013
Dashi 21/3 – 20/4
Perpiquni te mos fokusoheni ne gabimet e vogla, por te ngjarjet e medha ne jeten tuaj te cilat kane ndodhur kohet e fundit. Edhe pse keni shume energji, sot duhet ti merrni gjerat shtruar.

Demi 21/4 – 20/5
Energjia juaj romantike eshte mjaft aktive ne kete moment. Eshte koha e duhur per t’i shprehur ndjenjat nje personi te cilin e pelqeni prej kohesh.

Binjakët 21/5 – 21/6
Duhet t’i sqaroni menjehere mosmarreveshjet, pa i lene ato qe te behen te komplikuara. Vecanerisht me aneetaret e familjes duhet te tregoni kujdes.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Gjerat e vogla ne jeten tuaj duhet te marrin rendesi te vecante. Kushtojini vemendje detajeve sepse mund te zbuloni gjithçka qe ju nevojitet te dini ne keto momente.

Luani 27/7 – 23/8
Gjendja juaj priskologjike eshte ne menyre perfekte per te kuptuar situaten tuaj financiare. Gjithcka po ju ecen mire, por mund te ecin edhe me mire nese aplikoni njohurite tuaja.

Virgjëresha 24/8 – 22/9
Eshte dita e duhur per te riorganizuar jeten tuaj, edhe pse kjo gje nuk ju duket e volitshme per momentin. Ky riorganizim do ju ndihmoje per muajt ne vazhdim.


Peshorja 23/9 – 22/10
Sot do t’ju pelqente qe ta kaloni te gjithe diten duke mos bere asgje. Ne fakt do te benit mire qe te perfundoni disa detyra te rendesishme te cilat nuk presin.

Akrepi 23/10 – 22/11
Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Keni nje nevoje te brendshme per te ndare nje sekret me nje person te rendesishem ne jeten tuaj. Energjia e dites nuk jua ben te veshtire kete.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Mundohuni te shfaqni me shume afeksionin qe keni per nje person. Duket sikur kohet e fundit e keni lene pas dore partnerin dhe jeni perqendruar me shume te vetja juaj. Mundohuni te shfaqni me shume afeksionin qe keni per nje person. Duket sikur kohet e fundit e keni lene pas dore partnerin dhe jeni perqendruar me shume te vetja juaj.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Nje informacion qe do te merrni do t’ju konfirmoje bindjen tuaj per nje person te caktuar. Perpara se te cilni ne paragjykime, kontrolloni faktet.

Ujori 21/1 – 20/2
Angazhimet e shumta ne pune ju bejne te ndiheni ne stres te vazhdueshem. Nese vertet eshte keshtu, kerkoni ndonje dite pushim. Do t’ju beje vertet mire.

Peshqit 21/2 – 20/3
Mos e kufizoni veten me gjerat normale dhe te zakonshme te dites. Duhet te provoni gjera te reja dhe emocionuese te cilat ju bejne diten me te interesante.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sat 30 Mar 2013 - 12:49
HOROSKOPI 30 MARS 2013

Dashi 21/3 – 20/4
Degjojeni me vemendje dhe me shume kujdes partnerin tuaj ne biznes. Mes rreshtave mund te zbuloni gjera te rendesishme por edhe te sikletshme.

Demi 21/4 – 20/5
Perpiquni tI jepni me shume ereza jeten suaj. Gjithcka duket shume e merzitshme si ne aspektin profesional ashtu edhe sentimental per momentin.

Binjakët 21/5 – 21/6
Sot do te mund te shpalosni te gjitha anet e intelektit tuaj. Do te beni pershtypje shume te mire vecanerisht te eproret tuaj tek te cilet do lini shume mbresa.

Gaforrja 22/6 – 22/7
Projektet tuaja me te reja kane nevoje per shume vemendje nga ana juaj. Nderkohe duhet te mesoni qe te thoni jo nese nje ide ju duket e papershtatshme.

Luani 27/7 – 23/8
Sot do te nxirrni ne pah anen tuaj te bute dhe te embel. Nese ende nuk keni krijuar nje marredhenie dashurie, behuni gati se dicka e re dhe e bukur po vjen drejt jush.

Virgjëresha 24/8 – 22/9
Mundohuni tI mbani nen kontroll emocionet tuaja. Here pas here ju duket sikur do te shpertheni, por me mire do te ishte te konsultoheni me nje person me experience.


Peshorja 23/9 – 22/10
Keni deshire per te kaluar me shume kohe vetem. Kjo ju ndihmone qe te reflektoni mbi gjithcka qe po ndodh rreth jush dhe per te gjetur formen me te mire te reagimit.

Akrepi 23/10 – 22/11
Tregoni me shume kujdes sa I perket njerezve qe keni perreth Vecanerisht nje person duhet mbajtur nen mbikeqyrje nga ana juaj ndaj jini vigjilent. Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Sot nje mik i ngushte do t’ju shpetoje nga nje situate e veshtire. Fakti qe dikush qe ju qendron gjithmone prane do t’ju beje te ndiheni mjaft mire. Keni nje nevoje te brendshme per te ndare nje sekret me nje person te rendesishem ne jeten tuaj. Energjia e dites nuk jua ben te veshtire kete.

Shigjetari 23/11 – 21/12
Do te beni shume progres ne 24 oret e fundit sa I perket ceshtjes se dashurise. Nje njohje e re duket ne sfond dhe kjo marredhenie mund te rritet e forcohet. Mundohuni te shfaqni me shume afeksionin qe keni per nje person. Duket sikur kohet e fundit e keni lene pas dore partnerin dhe jeni perqendruar me shume te vetja juaj.

Bricjapi 22/12 – 20/1
Nje ceshtje ligjore do tju mbaje te shqetesuar per gjithe pjesen e pare te dites. Gjate pasdites do te kuptoni se ky shqetesim ka qene I kote.

Ujori 21/1 – 20/2
Nje marredhenie shoqerore do te behet me e forte sot. Do te krijoni nje kontakt me te fuqishem kjo edhe per shkak te aspektit planetar qe ju ben shume te ngrohte.

Peshqit 21/2 – 20/3
Keni shume ide ne mendje, por ne kete moment ju kerkohet qe te merrni nje vendim. Nese keni nevoje mund te keshilloheni me njerezit qe keni prane.
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Horoskopi ditor nga Panorama – 3 prill 2013

prej Wed 3 Apr 2013 - 11:45
Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Mbase ju nuk po e kuptoni por sjellja juaj po largon njerëzit më të afeksionuar mbas teje,rregulloni shpejt gabimet nëse nuk doni të rrini vetëm. Filloni të kërkoni falje, dhe bëhuni më tolerant.


Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Keni nevojë për pushime. Dhe e rëndësishme është të mos mendoni për punën dhe problemet familjare. Duhet të evitoni gjërat që mbledhin stres,do të ju sjellin shqetësime serioze.


Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)Do të jeni të favorizuar në fushën ekonomike. Nëse keni para mënjanë,investoni në biznese,pak të rrezikshme po me leverdi. Sidomos në këtë periudhe që keni bërë shumë shpenzime.Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Nuk duhet të silleni ashpër me një person që do t‘ju ofrojë punë,edhe nëse nuk ju intereson puna,nuk duhet ta fyeni,siç bëni ju gjithmonë. Mbase më vonë ai do t’ju nevojitet.


Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Pranoni kritikat dhe jini gati për të rregulluar gabime të vogla, përpara se të përballeni me pasojat e tyre. Ditë e mirë për të bërë një shëtitje me personin që doni. Mbrëmje e bukur.


Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Nuk duhet të shikoni më të kaluarën! Nëse bëhet fjalë për histori dashurie apo ndonjë punë të vjetër,kini parasysh se koha kalon dhe do të kini përpara ditë më të bukura se ato që po kaloni sot.


Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Nëse keni vendosur të ndërroni punë,prisni edhe disa ditë. Nga një i afërm do t‘ju vi një propozim shumë interesante. Të favorizuara takimet e rastësishme, beqarët të përgatiten se shumë shpejt do të njohin shpirtin binjak.


Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Keni projekte dhe ide të mira për të prezantuar,por jo aftësinë e mirë për ti komunikuar. Për të mos gabuar kërkoni ndihmën e një miku,ose shkruajeni në një letër,kur të mos ju kujtohen fjalët mund ti lexoni.


Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Do të jeni të mërzitur nga humbja e një vlere materiale,mbase ngaqë kuptuat se jeni i vetmi,që përballeni me këtë situatë. Mend për herë tjetër,se këtë herë e kërkuat vetë.


Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Nëse doni të bëni për vete atë person mbas të cilit keni rënë kokë e këmbë brenda,bëni propozime pikante, nuk do të mund t’ju rezistonte. Ngulni këmbë pa pasur frikë nga pasojat. Sot ju ndihmon fati.


Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Hëna po krijon një klimë të gëzueshme,por Mërkuri vepron kundra jush. Xhelozia dhe pasiguria do t’ju krijojnë momente të mërzitshme. Marsi do t’ju japë energjinë e duhur për të përballuar pa vështirësi këtë situatë.


Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Do të lodheni pak për tu përqendruar. E mbi të gjitha nëse keni tentuar të ngatërroni sferën e punës me atë sentimentale. Në çdo rast mos merrni para hua, do të komplikoni gjithçka.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Sun 7 Apr 2013 - 9:08
Parashikimi i Dates 7 Prill 2013

Dashi
Çiftet do tregohen edhe me kërkues me atë qe kane ne krah dhe kjo do sjelle disa mosmarrëveshje te vogla. Kujdes! Për beqaret situata do jete e favorshme. Shfrytëzojeni çdo mundësi qe do iu jepet sepse te shumte do jene personat qe do iu joshin dhe do kërkojnë te krijojnë një lidhje me ju. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Përfitoni!

Demi
Do jete Venusi ai qe ndikoje mjaft ne jetën tuaj ne çift. Ky planet do nxite edhe surprizat kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Ata qe kane kohe bashke dhe janë te martuar do mendojnë për një fëmijë. Nëse jeni beqare nuk duhet t’iu besoni te gjitha atyre qe do iu thonë. Ne planin financiar do jeni optimiste dhe nuk do merrni disa masa strikte.

Binjaket
Dashuria do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Marrëdhënia juaj me partnerin do filloje te përmirësohet pas një periudhe te vështirë. Beqaret do kenë mundësi te shumta për t’u njohur me persona te rinj, por nuk do dëshirojnë aspak te fillojnë lidhje sot. Situata financiare do jete pështjelluese dhe mjaft e vështirë. Tregohuni te matur me shpenzimet qe do kryeni.

Gaforrja
Jeta ne çift do jete pasionante dhe mjaft emocionuese sot. Do ia kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë moment nga ai. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura, dashuritë e mëdha do ndodhin me vone. Financat do jene delikate për shkak te shpenzimeve te mëdha qe do kryeni. Shtrëngojeni rripin nëse nuk doni probleme serioze.

Luani
Te gjithë ata qe kane kaluar një faze delikate, sot do jene me te qete dhe do i mendojnë gjerat me mire. Kërkoni falje nëse e kuptoni qe keni bere gabime. Beqaret me mire te mos ëndërrojnë shume, por t’i marrin gjerat ashtu si t’iu vijnë. Shmangni borxhet ne planin financiar sepse do e keni te vështirë t’i shlyeni ato. Shpenzimet duhet te vazhdoni t’i bëni me maturi.

Virgjeresha
Si ju ashtu edhe partneri, do keni te njëjtin mendim për gjithçka sot dhe do bashkëpunoni për gjithçka me njeri tjetrin. Disa mund te mendojnë edhe për një bashkëjetesë se shpejti. Beqaret qe akne kohe qe presin një takim interesant, sot do e kenë këtë mundësi. Shfrytëzojeni! Ne planin financiar do tregoheni te kujdesshëm me menaxhimin e buxhetit.

Peshorja
Gjate kësaj dite nuk do e dini shume mire çfarë dëshironi dhe mund te bëni disa gabime te vogla. Mësohuni te kërkoni falje dhe t’i pranoni gabimet. Beqaret do kenë ftesa nga persona te cilët nuk janë te përshtatshëm për ta. Ne asnjë mënyrë mos krijoni lidhje me ta. Merkuri do influencoje sektorin e financave. Situata do filloje te përmirësohet pa nga pak.

Akrepi
Do luani shume me ndjenjat e partnerit sot dhe kjo do sjelle goxha mosmarrëveshje midis jush. Beni kujdes! Lëreni pas kokëfortësinë. Takimet do jene te shumta për beqaret, por ata nuk duhet te krijojnë menjëherë lidhje. Njihuni njëherë mire e me pas vendosni çfarë do bëni. Ne planin financiar do merrni masa për ta stabilizuar buxhetin. Me pak durim do ia dilni.

Shigjetari
Do tregoheni me te ngrohte dhe me te sjellshëm se me pare me atë qe keni ne krah sot. Ai do ndihet mire për këtë fakt dhe do iu plotësojë disa dëshira. Beqaret do kenë mundësi për takime, por do jeni te zënë me angazhime te tjera. Dijeni se koha ikën shpejt. Nëse nuk doni qe financat te kenë tronditje, nuk duhet te shpenzoni pa mbarim sot. Ka kohe për gjithçka.

Bricjapi
Dite e qete dhe pa probleme kjo e sotmja. Do ndiheni mire pranë partnerit dhe do ia shprehni atij çdo ndjenje, e mire apo e keqe qofte. Beqaret do joshin shume një person qe ne fakt nuk vlen ose qe mund te kenë edhe një lidhje tjetër. Kujdes! Ne planin financiar do keni fat dhe do arrini te kryeni investimet e menduara prej kohesh. Situata do filloje te përmirësohet shpejt.

Ujori
Për ata qe janë ne një lidhje, kjo dite do jete një nga me te bukurat e muajit. Çdo gjë do shkoje mjaft mire ndërmjet jush dhe emocionet do jene te mëdha. Beqaret do tregohen idealiste dhe mund te bëjnë disa gabime. Kujdes, mos u nxitoni për asgjë. Financat duan edhe me shume kujdes gjate kësaj dite sepse situata do jete e trazuar. Ulni shpenzimet!

Peshqit
Dy planetë do e mbrojte fort jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Përveç kësaj ata do iu bëjnë edhe me joshesh dhe do krijojnë një ambient romantik për ju dhe partnerin. Beqaret me ne fund do marrin iniciativa dhe do pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Shfrytëzojeni këtë mundësi qe do iu jepet. Financat do jene te qëndrueshme nëse ju vazhdoni te tregoheni te matur me shpenzimet.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Fri 12 Apr 2013 - 14:10
Horoskopi Ditor, 12 Prill 2013
Dashi
Dite e ngrohte dhe plot diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Komunikimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe do flisni hapur për gjithçka. Për beqaret do jete Plutoni ai do sjelle surpriza. Përgatituni për ndryshime te statusit aktual, por mund u tregoni impulsive. Ne planin financiar do iu jepen mundësi te mira si ta përmirësoni buxhetin. Përfitoni sa te mundni prej tyre.

Demi
Nëse lidhja juaj është e forte, kjo dite do jete mjaft e bukur dhe emocionuese. Do keni shume besim tek partneri dhe nuk do i mbani inat atij nëse do iu beje ndonjë kritike. Për beqaret do ketë me tepër rëndësi qetësia dhe mirëqenia. ta nuk do jene te fiksuar te krijojnë patjetër një lidhje. Financat do jene mjaft delikate. Mundohuni te mos nxitoheni qe te mos keni probleme te mëdha.

Binjaket
Fati do iu buzëqeshë çifteve sot. De e shtoni komunikimin dhe do bëni disa zgjedhje te rëndësishme. Ata qe kane pasur debate dhe mosmarrëveshje do pajtohen. Për beqaret priten dashuri me shikim te pare dhe gjithçka do ndryshoje ne jetën e tyre. Neptuni do iu ndihmoje te ruani ekuilibrin financiar dhe te kurseni disa para. Duhet te mendoni edhe për nesër.

Gaforrja
Jeta sentimentale e çifteve do varet shume nga humori me te cilin do zgjoheni. Shprehini ato qe mendoni, por mos kërkoni qe t’iu plotësohet çdo dëshirë. Disa beqare do takojnë shpirtin tyre binjak ndërsa disa te tjerë do vazhdojnë ende ta kërkojnë atë. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni me shume rreziqe sesa duhet sepse do keni probleme te mëdha.

Luani
Dite plot pasion dhe emocione te forta kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni me se miri pranë atij qe keni ne krah dhe do filloni te mendoni për një te ardhme me te. Beqaret do pëlqejnë disa persona dhe nuk do dini çfarë te vendosin. Me mire merrni kohen e duhur për t’u menduar sesa te gaboni. Financat do jete te mira, por nuk është ende koha për investime te mëdha.

Virgjeresha

Hëna do iu nxite te jeni me provokuese ndaj partnerit sot dhe kjo mund te sjelle disa debate me te. Beni kujdes sepse disa mund te inatosen aq shume saqë debatet do jene te mëdha. Beqaret, nen influencën e Marsit nuk do e kërkojnë me ngulm personin e duhur, por do presin qe gjerat te rrjedhin vete. Ne planin financiar mund te kryeni transaksionet e duhura.

Peshorja
Bashkëpunimi do vazhdoje te jete i forte edhe gjate kësaj dite ndërmjet jush dhe partnerit. Do e dini mire çfarë i pëlqen tjetrit dhe do ia plotësoni dëshirat. Beqaret do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa takime. Përfitoni për te kaluar pak me shume kohe me miqtë dhe familjaret. Ne planin financiar do keni fat dhe do kryeni disa shpenzime te domosdoshme.

Akrepi
Ata qe janë ne një lidhje do jene sharmante dhe joshës. Partneri do ndihet me fat qe iu ka ne krah dhe do krenohet ne çdo moment. Përgatituni edhe për ndonjë surprize. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te filluar aventura emocionuese, por nuk do përfitojnë nga ato. Ne mendjen e tyre është vetëm dashuria e madhe dhe afatgjate, çka sot do mungoje.

Shigjetari
Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa te veçanta. Një pjese e mire e beqareve ka mundësi te bien ne dashuri me persona qe nuk janë shume te përshtatshëm për ta. Kujdes me hapat qe do hidhni me tej sepse mund te lëndoheni mjaft. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte ne mënyrë qete mos keni vështirësi me vone.

Bricjapi
Gjate kësaj dite do jeni plot e përplot me angazhime dhe nuk do keni energji për jetën ne çift. Mos u mërzitni sepse partneri do iu kuptoje dhe do iu beje te ndiheni te dëshiruar. Beqaret edhe pse nuk do e kenë mendjen tek dashuria do përballen me takime mjaft interesante. Buxheti do ekuilibrohet pak nga pak nëse vazhdoni te tregoheni po kaq te matur sa sot me shpenzimet.

Ujori
Dite e qete dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire pranë atij qe keni ne krah dhe do e vazhdoni po njësoj komunikimin. Për beqaret do ketë disa ndryshime, megjithatë yjet këshillojnë t’i hidhni hapat me kujdes. Ne planin financiar duhet te jeni sa me vigjilente ne mënyrë qe te mos keni probleme dhe vështirësi. Ju mund ta bëni këtë.

Peshqit
Keni pasur mosmarrëveshje ne çift? Mos u mërzitni, duke filluar qe sot gjithçka do qartësohet dhe do jeni me optimiste mbi te ardhmen. Ne jetën e beqareve do ndodhin gjera te veçanta dhe emocionuese. Shfrytëzojeni deri ne maksimum ditën. Situata financiare do jete me e qëndrueshme se disa kohe me pare, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni pa mbarim.


Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Horoskopi 13 Prill 2013

prej Sat 13 Apr 2013 - 12:29
Dashi

Në punë do të përmbyllni një projekt që keni kohë që e keni nisur. Në dashuri nuk është momenti që të merrni vendime të rëndësishme.

Demi

Do të keni mundësi të argëtoheni me një mikun tuaj të vjetër dhe kjo do t’ju japi më shumë stimul. Në dashuri do të ndiheni pak të ngathët.

Binjakët

Në punë çdo gjë shkon për mrekulli, por duhet të më bashkëpunues dhe mirëkuptues me të tjerët. Në fushën e ndjenjave do të gjeni pasione të reja.

Gaforrja

Do të keni mundësi të njihni njerëz të rinj dhe të krijoni shoqëri të reja. Në punë do të adhuroheni për mënyrë se si veproni

Luani

Çdo gjë shkon mirë në aspektin tuaj profesional. Në punë duhet të merrni vendime të rëndësishme që ju takojnë vetëm juve.

Virgjëresha

Emocionet tuja do të zgjojnë kureshtjen e njohjeve të reja. Në fushën e ndjenjave do të jeni me shumë fat nëse kërkoni një shoqërues.

Peshorja

Në punë do të rikuperoni humbjet dhe do të keni avantazhe të vogla. Në dashuri do të tregoheni shumë të sinqertë me partnerin.

Akrepi

Duhet të bëni kujdes dhe të mos bëni gabime kundrejt një personi që e keni përzemërt. Në fushën e ndjenjave do të krijoni një marrëdhënie të bukur.

Shigjetari

Në punë, zhgënjimi që keni do të zhduket nga një mundësi e re që keni në horizont. Në fushën e ndjenjave do të merrni një vendim të rëndësishëm.

Bricjapi

Për të arritur qetësinë që po kërkoni nuk duhet të bëni shumë gjëra ne të njëjtën kohë. Në punë do të përqendroheni dhe do të veproni.

Ujori

Do të jeni të ejkulibruar dhe diplomatikë. Kjo sjellje do t’ju japi mundësi të njihni persona të rëndësishëm për profesionin tuaj.

Peshqit

Do të keni një qëndrim të pasigurt dhe një mikë do t’ju vëri në dukje. Në jetën private do të jeni në harmoni të plotë me veten dhe të tjerët.

avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Horoskopi 17 Prill 2013

prej Wed 17 Apr 2013 - 10:33
Dashi

Për të kaluar problemet tuaja, më parë duhet të qetësoheni e pastaj të reagoni. Në punë mund të krijoni besim tek njerëzit që ju rrethojnë.

Demi

Në ambientin e punës keni krijuar një miqësi që do t’ju ndihmojë për çdo problem që mund të keni. Në dashuri duhet të jeni më objektiv.

Binjakët

Sot nëse keni një projekt në punë, propozojani eprorit tuaj. Në fushën e ndjenjave nëse jeni vetëm do të njihni njerëz të rinj.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë e favorshme në të gjitha drejtimet dhe do të ndiheni në harmoni e veten tuaj. Në dashuri do të kuptoni sjelljen e partnerit.

Luani

Sot mos tregoni kokëfortësi me një person që sapo e keni njohur. Në punë do të rriteni profesionalisht ose në detyrë.

Virgjëresha

Do të jeni shumë mirëkuptues dhe të gatshëm kundrejt të tjerëve. Në punë do të ndiheni të vlerësuar nga eprorët tuaj.

Peshorja

Do të tregoheni shumë të sinqertë me një mikë që keni pasur një keqkuptim. Në fushën e ndjenjave do të gjeni mbështetje të plotë tek partneri.

Akrepi

Sot do të mbroni me këmbëngulje idenë tuaj. Në punë do të merrni informacione të reja për ata që ju rrethojnë.

Shigjetari

Njohjet e reja do t’ju stimulojnë për mirë. Në punë do të jeni aktive dhe do të jepni një përshtypje të mirë njerëzve që ju rrethojnë.

Bricjapi

Dikush do të rrisë zemërimin tuaj sepse nuk do t’i bindet urdhrave tuaja. Në dashuri do të kaloni momente të bukura.

Ujori

Do të keni raste të favorshme për të përmisuar ekonominë tuaj. Në punë do të merrni një ofertë që do t’ju entuziazmoj shumë.

Peshqit

Do të jeni shumë impulsivë dhe nuk do të mund të përmbani atë që thoni. Në dashuri do të vërtetoni ndjenjat e vërteta të partnerit.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 17 Apr 2013 - 10:42
Virgjëresha

Do të jeni shumë mirëkuptues dhe të gatshëm kundrejt të tjerëve. Në punë do të ndiheni të vlerësuar nga eprorët tuaj.


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

prej Wed 24 Apr 2013 - 10:03
Parashikimi i Dates 24 Prill 2013

Dashi
Jeta juaj ne çift nuk do jete shume e qete gjate kësaj dite, megjithatë fatmirësisht ne orët e pasdites situata do filloje te përmirësohet. Duhet te tregoheni me tolerante dhe me te kuptueshëm. Beqaret do ke një pafundësi takimesh, por do jete e vështirë për ta qe te zgjedhin. Financat nuk do shkojnë si duhet. Do shpenzoni tej mase dhe do keni vështirësi.

Demi
Shmangini sa me shume tundimet gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë lidhja do vazhdoje te jete e mire për një kohe te gjate. Mundohuni t’i sqaroni me qetësi edhe konfliktet qe keni pasur me pare. Neptuni dhe Urani do i nxitin beqaret te pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar do e dini mire çfarë hapash te hidhni ne mënyrë qe situata te jete e qëndrueshme.

Binjaket
Sot do jeni te paduruar dhe pa u menduar mire do i shprehni gjithçka partnerit. As surpriza nuk mund t’i bëni dot. Ai nga ana e tij do jete serioz dhe nuk do toleroje shume. Beqaret do përballen me te papritura te këndshme te cilat mund t’ua ndryshojnë edhe jetën. Për financat do jete dite e pafavorshme. Mos shpenzoni me shume sesa ua mban xhepi sepse do keni probleme te mëdha me vone.

Gaforrja
Dite pa vështirësi te mëdha kjo e sotmja për çiftet megjithatë pasioni i zjarrte do mungoje edhe sot. Yjet këshillojnë te mos e humbni durimin. Beqaret nuk duhet te joshen nga pamja e jashtme sepse bukuria me e madhe qëndron tek shpirti i personave. Ne sektorin e financave do jene te shume personat qe do iu ndihmojnë ta stabilizoni situatën.

Luani
Jeta ne çift do jete e suksesshme sot dhe emocionet do shumëfishohen nga momenti ne moment. Shfrytëzojeni çdo sekonde kur te jeni pranë partnerit. Beqaret do kenë shume dëshirë te krijojnë miqësi te reja dhe do tregohen te hapur. Hidhini hapat një nga një për te shkuar me pas tek krijimi i një lidhjeje. Ne planin financiar do favorizohen edhe transaksionet.

Virgjeresha
Duhet te shpreheni me tepër sot nëse doni qe lidhja juaj te ece ashtu si duhet. Kujdes me xhelozinë e tepruar sepse ajo do shkatërronte menjëherë gjithçka. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm dhe te qete sesa te fillojnë një lidhje dhe te jene gjithë kohës te stresuar. Nuk është dita juaj sot. Ne planin financiar situata do jete e qëndrueshme dhe nuk pritet asnjë problem.

Peshorja
Qielli i dashurisë do jete i vrenjtur dhe plot re gjate kësaj dite. Do debatoni ashpër me partnerin tuaj dhe kjo do iu mërzitë pa mase. As beqaret nuk duhet te hedhin hapa te nxituara dhe te krijojnë menjëherë një lidhje. Mundësi për takime do ketë, por ato nuk do jene te duhurat. Për financat nga ana tjetër dita do jete e mire dhe priten goxha përmirësime.

Akrepi
Nen influencën e Saturnit do tregoheni shume kërkues dhe aspak tolerante me partnerin tuaj. Kjo do krijoje një klime te tensionuar dhe nuk do ndiheni aspak mire. Beqaret do bënin mire te tregoheshin me realiste dhe te mos fillonin aventura te nxituara. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me se miri. Mund te shpenzoni pa frike për ato qe iu duhen dhe nuk do keni tronditje.

Shigjetari
Ndërmjet jush dhe partnerit jo gjithmonë gjerat shkojnë mire. Sot për shembull atmosfera do jete elektrizuese dhe me debate. Secili prej jush do tregohet i drejtpërdrejtë dhe nuk do i mendojnë shume gjerat qe do thotë. Beqaret do kenë takime, por nuk do ndihen gati për te filluar angazhime. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes nga ndikimi Marsit qe do iu shtyje te shpenzoni pa mase.

Bricjapi
Ne jetën ne çift, tensioni do filloje te ulet sot dhe do i shihni gjerat me një sy tjetër. Do afroheni me tepër me partnerin tuaj dhe do i shprehni me tepër ndjenjat. Për beqaret do jete një nga ditët me te rëndësishme te muajit. Do keni fat dhe do gjeni personin e ëndrrave. Financat do jene me te privilegjuara se me pare fale kujdesit dhe maturisë qe do tregoni.

Ujori
Do keni probleme me komunikimin ne çift sot dhe debatet do jene te zjarrta. Mos u tregoni shume kokëfortë sepse nuk keni për te dale asgjëkund. Toleranca dhe mirëkuptimi janë virtyte për çdo njeri. Beqaret edhe pse nuk do e presin do kenë një takim mbresëlënës i cili do ua ndryshoje jetën. Financat do kenë disa tronditje te vogla, por deri ne fund te ditës gjerat do stabilizohen.

Peshqit
Vetëm Saturni do ndikoje drejtpërdrejt sot ne jetën tuaj ne çift. Çdo gjë do jete ne rregull dhe komunikimi do vazhdoje te përforcohet me tepër. Beqaret jo vetëm qe do vazhdojnë te njihen me mire me një person qe kane njohur dikur, por mund te fillojnë edhe një lidhje te bukur sot. Ne planin financiar do keni fat, megjithatë nuk duhet ta teproni me shpenzimet.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Horoskopi ditor.....ketu - Faqe 3 N
Sponsored content

default Re: Horoskopi ditor.....ketu

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi