Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A ka bejtexhinj forumi yne?

prej Mon 6 Dec 2010 - 22:48
Message reputation : 100% (2 votes)
Per ato qe sdin cfare eshte bejta po ua them me pak fjale.
Bejta lind ne shkoder,dhe duhesh te kapesh me dike me fjale me rime! ja po filloj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! Wink)
ishalla do me beni ball !

Dy fjale un do ti shkruaj,
jo per gje por per nderin tuaj.
ne qofse dikush nga jush me rreshton gje
un rri urt dhe nuk bej ze
por me mu rrini shum urt
se ua merr zoti trut
une e nisa ju vazhdoni
se skam me kohe se me ra telefoni.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 322547


Edituar për herë të fundit nga Arjana në Sat 22 Sep 2012 - 14:26, edituar 1 herë gjithsej


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 6 Dec 2010 - 22:50
ME VJEN KEQ PO JAM SHUME I LODHER NE KET OR PER KETE
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 6 Dec 2010 - 22:55
Message reputation : 100% (1 vote)
askush ska ndermend me hy ketu?
apo sdini me shkru?!
me vjen shume keq per ju
qe sme bani dot ball mu Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! Wink
puc puc une gjithve ju
se skam ca ju them me une ju.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 322547


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Te flasim me rima

prej Wed 5 Jan 2011 - 11:45
tema eshte e tille qe duhet te flisni vetem me rima me njeri tjetrin


Argetim te mbare Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 552763 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 552763Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 5 Jan 2011 - 11:56
Moj e bukur
por si flutur
per nje puthje
te jam lutur... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

E mbaj mend
endrren qe pashe
kur deshiren
ty ta thashe... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Po me puth
vec me kujdes
qe dhe endrren
mos ta pres... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 5 Jan 2011 - 13:18
shi ky lart
do ta puth
ik ore
se jam me fruth Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 14:37
ika ika
mos ki frik
se nuk vdes
nga fruthi yt...

mbaje mend
edhe dicka
me ngacmime
mos e ha...

argetohe
apo luan
kot se koti
shum e kruan...Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 14:40
sa pa lidhje
qe po flet
thu ca fjale
per qef tat
po nji gje
kije parasysh
kujdes me mua
se te bej dysh
sa per te kruajturen
aty rri
do ta kruaj
kur te me vij Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 322547
ah kisha dhe dicka
kurr me melken mos u nga
se ti jep floket ne krah Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 322547Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 14:54
Te te pyes
si ke qef
per ta prish
a per ta ndreq????


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 14:56
un kam qef
me endreq
dhe pse ti
je cun i keq Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 552763Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 15:12
Amelia shkruajti:un kam qef
me endreq
dhe pse ti
je cun i keq Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 552763

Mire, te kerkoj falje Me fal.Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 15:16
Ky Luani Moderator
Sa bukur Ben rima
Ne forumin tone
Very Happy


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 20:19
Luan_Valikardi shkruajti:
Amelia shkruajti:un kam qef
me endreq
dhe pse ti
je cun i keq Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 552763

Mire, te kerkoj falje Me fal.


shifi pmMalvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 20:27
te puc shu me


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 13 Feb 2011 - 13:08
o molla me sherbet
qysh ta lejm ket muhabet
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 20 Mar 2011 - 7:19
I thashë ndalu
një bjondine
kur kaloi
pranë zemrës time...

Kthehu kokën
me elegancë
e unë mbahesha
pa spirancë...

Si s'u mbyta
për njëçikë
kur më tha
Pse më ke frikë...

I kërkova
veç një fjalë
kur ja nisi
me përrallë...

I thashë ndalu
moj bjondine
se ma more
zemrën time...Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 8 Apr 2011 - 13:08
Yalla of of aman dasma ka fillue e forimi jone ama u qu me postue sa shume antar ka qe jane disponue....(do mi japesh ato leket tashi?...Jo me vone ti jam te keqen nona...jo ajo vone u bo tash tamam fiks...) Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 81192
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 14 Apr 2011 - 11:08
O moj lule
pranverore
shpirtin timë
seç ma more...

Seç ma more
kur ta dhashë
si një ëndërr
që sa pashë...

Sa e bukur
sa e dlirë
zëri yt
o sa i mirë...

Më kujtohen
ca zanore
n'melodinë
që u përdore...

O moj Zanë
e bukur o
prillin kurrë
mos e harro...

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 770750


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 16 Apr 2011 - 18:36
Puna ime, pune koti
Pune te mire ka hajduti
Dhe hajduti pune te dhjere
Pune e mire eshte berber
Dhe berberi pune me qime,pune pa perparime.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 5:43
O moj Ana
si vonova,
këtë temë
tash e kuptova...

Është titull
i çuditur,
për kuptim
pak i papritur...

Pse s'më the
moj bukuroshe,
që në vjersha
je majhoshe...

O moj Ana
moj Anushe,
moj fisnike
Arjanushe...

Ku e lamë
e ku na mbeti,
pikë së pari
mirëmëngjesi...

Ku e lamë
e ku na ra,
fjala moj
sykaltëra...

Ku e lamë
e ku e zumë,
ëndrrën kur
ishim në gjumë...

Ku e lamë
se unë harrova,
që kur ty
sa të mendova...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 2336963486


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 21:58
A moj Ina
që do punë
pse moj nuk
fole tek unë... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Ta ka ënda
Stjuardesë
punë komode
dhe pa djersë... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Ta ka ënda
Fotografe
punë preçize
dhe pa llafe... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Eja eja
zgjidh e merr
cilën punë
të të sjell... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1286751612


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:00
Ta ka ënda
Stjuardesë
punë komode
dhe pa djersë... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 2531846753
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:20
O sa bukur
që e thua
porsi uji
i ftoht në krua...

Stjuardesë
është punë e mirë
fluturon
kur ke dëshirë...

Dukesh vajzë
guximtare
lartësisë
s'i trëmbesh fare...

E kam mirë
apo gabim
dalim për
një fluturim...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:21
Stjuardesë
është punë e mirë
fluturon
kur ke dëshirë... kjo me pelqen shume
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:34
o sa bukur sa lezet
qe na kan rimat ne net Razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:37
vieni ti ragazza
vieni ti me mua
un i love you ty
ti pse oqi mua???
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:39
o shqiptar talentar
poezit e rimat i keni rradh Razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:40
Shkojne vitet shtate nga shtate
a keni pare gje tim-ate?
Se muzika eshte jeta ime
bera provimin tere gabime
njoh dy lope qe jane vellezer
punen e sotme mos e le per neser.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 26 Apr 2011 - 22:42
Ina shkruajti:Stjuardesë
është punë e mirë
fluturon
kur ke dëshirë... kjo me pelqen shume

Ore dalim
apo jo
mëndjen mos
ma ngatërro... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 27 Apr 2011 - 14:49
Sa dëshirë do të kisha sonte

T'ju vështroja bashkë që të dy:

Vetëm ta dëgjoje të këndonte

Vargjet që me zjarr t'i thuri ty!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 27 Apr 2011 - 14:56
ejani anetare te gjithe
te krijojme ndonje rime
te qeshim e te kendojme
ashtu si ne kemi deshire... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 721253


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 27 Apr 2011 - 15:39
Alo Alo
ambulanca
du' një vajzë
si Esperanca... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Mora dhe
nga Agjencia
po kish shum rradh
dashuria... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Shkova dhe
nga Ambasada
por më thanë
se jam pa grada... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Kur kalova
nga Bashkia
veç më thanë
rroft beqaria... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 27 Apr 2011 - 15:49
Ina Ina Ina ti
mos me le ti ne vetmi
se pa ty une smund te rri
dhe kush do postoj tani Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 11 May 2011 - 23:48
Luan_Valikardi shkruajti:O moj Ana
si vonova,
këtë temë
tash e kuptova...

Është titull
i çuditur,
për kuptim
pak i papritur...

Pse s'më the
moj bukuroshe,
që në vjersha
je majhoshe...

O moj Ana
moj Anushe,
moj fisnike
Arjanushe...

Ku e lamë
e ku na mbeti,
pikë së pari
mirëmëngjesi...

Ku e lamë
e ku na ra,
fjala moj
sykaltëra...

Ku e lamë
e ku e zumë,
ëndrrën kur
ishim në gjumë...

Ku e lamë
se unë harrova,
që kur ty
sa të mendova...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 2336963486
ua ua ua poet e talent i humbur kot qenke more
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 20:11
Rrofshim ne
e rrofshni ju
rroft çdo kush
që është këtu...

Rroftë Atdheu
Shqipëria
rroftë dhe
mërgim mavria...

Po të re
kush do na thotë
me humor
kë kemi sotë...Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 20:20
Ina, Ina
ki kujdes
se të bëra
stjuardes... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 1698836746

Shocked


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:06
Rroftë Atdheu
Shqipëria
rroftë dhe
mërgim mavria...ku i gjen more aman
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:09
...nga mëndja ime mi jau Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 853481


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:11
O forum forum i shkrete
vec shkodranet te bajn me qesh
te shkrujn bejte me lezet
per me ngel te tan ne ven
nuk mujt durrsi e as vlora
me ba bejte si ban shkodra
per me pas nji forum me humor
nji shkodran te del boll*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! N
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:16
a mi jau a mi jau
Sponsored content

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi